Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (27 μέλη και 235 επισκέπτες)

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Συναγωνιστές καλησπέρα
Έπειτα από μεγάλη αποχή ήρθε η ώρα μου και μένα ! Θέλω να μου πείτε που μπορώ να βρω με τεράστιες βυζαρες και κωλο! Busty εις την ελληνικην «χοντρές» να μην κάθομαι να ψάχνω σαν τον ….. ΥΓ ωραια και τα πίινια αλλά θέλω κάτι διαφορετικό ) ευχαριστώ εκ των προτέρων
Φυλ 65Β Μπιουτη (Μαυρη)
Ιάσ 46β/44 Βίκυ *ανευ κωλου
Κολων 32/11Β Αντζελινα
υγ.
Τις πιο μεγαλες βυζαρες βεβαια τις εχει η Κορινα Φιλιππιδου 11Α αλλα οχι τοσο τσαμπι, ειναι ημινταρντανιάν ..
και μετα παιζεις μπαλιτσα και καμμια Βεργας που εχει αλλες δυο ευτραφεις με βυζουμπες π.χ Βικτωρια απο κατω..

Βικτωρια Βεργας 6.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.984
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54α Κατερίνα λατινα,μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ωραίο κανονικό σώμα, 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 54β κλειστό

Φυλής 56 Παλομα λατινα,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 66α Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ Νίκη απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά κλειστο.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Κατερίνα και Τζουλιανα λατινες , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος Χριστίνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 61 Καταλινα και Κρυσταλ λατινες, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Μπεκι μαυρουλα, απλό πρόγραμμα.
.
Φυλής 65β Μπιουτη , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 86α η τρίτη Κατερίνα λατινα που παίζει αυτή την εποχή στη περιοχής, η ξανθοκαστανη πετιτ από Φωκαίας 27α και 25α, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Εβελινα από Φώκαια 27β πάνω και πιο πριν Φυλής 59 κατω, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Νάταλι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Μαρία" Τσεχα", με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αννα Ταΐ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φυλής 69β Βίκυ και Λανα , αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 2 λατινες, Λίλυ , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό και Σανέλ απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Νατάσα λατινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

σε 2-3 σπιτάκια ενδέχεται να έχ ει αλλαγή βάρδιας, κυρίως σε αυτά με λατινες ενώ και παραδοσιακά τα 72 δεξιά και 54β ανοίγουν αργότερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.984
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Αλεξάνδρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και σύμφωνα με την υπηρεσία σε καμία ώρα θα έρθει και η Άντζελα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Νικόλ, σε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α κλειστό.

Φωκαιας 17β Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Αλινα καστανή παχουλη προς χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Μελίσσα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα και Τζανινα , αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Φωκαιας 27α Τατιάνα καινούργια λατινα, μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, πολύ κοντή σώμα μέ πιασίματα, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, στο δεξί χέρι μανίκι, σε όλο το στομάχι και ακόμη δύο μικρότερα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ναταλί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Ναταλί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ρωξαννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.984
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Έλλης 3 κλειστό.

Διδύμου 8α Ειρήνη και Μαρία μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Διδύμου 8β κλειστό.

Διδύμου 16 Αλίκη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.

Διδύμου 18β Καιτη, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 18α Αλιονα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 Ντιαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο, για λίγο ακόμη.

Διδύμου 22αρια κλειστά.

Διδυμου 27 Φωτεινή με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Αμιρα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ, ενώ παρτουζα με λεσβιακο 50 ευρώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.984
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φυλής 105 αριστερά Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 δεξιά οι δύο κορμαρες λατινες Λίζα και Γιασμίν, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 109α Βικτόρια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109β Ήρα/Ειρήνη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αλκαμένους 113 Αλινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Περγάμου 27 Ελένη και Ειρήνη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Χυσε και λίγο
Τα έχω κάψει σε αλλά αθλήματα δεν χρειάζεται και σε αυτό
Το πνευματωδες "χυσε και λίγο" δεν το κατάλαβα. Μην τα περιμενεις όλα στο πιατο. Και να χαίρεσαι που σου απανταω ευγενικά. Εδώ μέσα υπάρχουν κριτικές καθώς επίσης και εξερεύνηση στο συγκεκριμένο νημα.
Όταν φας λοιπόν την πικρα από προτασεις μερικών κι ενώ θα περιμενεις άρτιες υπηρεσίες παρεις μετριοτατες μην κλαίγεσαι.
Εγώ όταν είχα μπει στο site αυτό είχα ατελειωτες ώρες - χρόνια μελέτης στην συγκεκριμένη σελίδα.
Επίσης αν περιμενεις ότι λόγω αυτου του site δεν θα κάψεις 20αρικα είσαι γελασμενος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.984
Πόντοι
45.465
Το πνευματωδες "χυσε και λίγο" δεν το κατάλαβα. Μην τα περιμενεις όλα στο πιατο. Και να χαίρεσαι που σου απανταω ευγενικά. Εδώ μέσα υπάρχουν κριτικές καθώς επίσης και εξερεύνηση στο συγκεκριμένο νημα.
Όταν φας λοιπόν την πικρα από προτασεις μερικών κι ενώ θα περιμενεις άρτιες υπηρεσίες παρεις μετριοτατες μην κλαίγεσαι.
Εγώ όταν είχα μπει στο site αυτό είχα ατελειωτες ώρες - χρόνια μελέτης στην συγκεκριμένη σελίδα.
Επίσης αν περιμενεις ότι λόγω αυτου του site δεν θα κάψεις 20αρικα είσαι γελασμενος.
το διέγραψε...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Αμα κατάφερω αυριο το πρωί θα περασω από Λίλι να δω αν αξίζει το γκροβερ της και θα γραψω κριτική γιατί πολυς κόσμος περιμένει. Αν καταφέρω. Το ξερω οτι θα ταϊζει φόλες απλά λέω μήπως.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.067
Πόντοι
2.046
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φυλής 105 αριστερά Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 δεξιά οι δύο κορμαρες λατινες Λίζα και Γιασμίν, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 109α Βικτόρια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109β Ήρα/Ειρήνη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αλκαμένους 113 Αλινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Περγάμου 27 Ελένη και Ειρήνη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Περγάμου 27 είναι η Ειρήνη από Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 μέχρι πρόσφατα; Αναβάθμιση;
 

Trospe210

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2024
Μηνύματα
12
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Είχα ξανά γράψει προχτές, έλεγα ότι θα παμε με 1-2 φιλαράκια όλοι 18 χρόνων χωρίς εμπορεία. Αρκετοί μας πρότειναν Φιλιππίδου 11 και Διδυμου 27 νομίζω. Θα κινηθούμε μάλλον προς Φυλής οπότε το 1ο βολεύει πιο πολύ. Έχετε να μου πείτε κάτι για αυτό η γενικά για κάποιο άλλο εκεί κοντά;

Και κάτι τελευταίο, επειδή είμαστε από μακριά και έχουμε ακούσει διάφορα για αυτές τις περιοχές. Υπάρχει όντως σοβαρό θέμα εγκληματικότητας; Παίζει ξερωγω να φάμε φέρμα; (Είμαστε 5 18χρονοι όλοι στα γυμναστήρια και το μποξ οπότε γενικά δεν πολύ φοβόμαστε αλλά καλό είναι να ξέρουμε τι περιμένουμε)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.984
Πόντοι
45.465

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.982
Πόντοι
6.815
Άλλη μια κατάθεση :knockinb:σήμερα σαν πρώτος πελάτης στο Μαράκι στην Ιάσωνος 46Β.
Δεύτερη φορά και καταλήγω ότι είναι τίμιο κορίτσι και σίγουρα δεν κλαίς το εισιτήριο.
Νομίζω ότι οι δύο φορές είναι ok (ούτως ή άλλως το κορμί μου είναι κρίμα να το χαίρετε μόνο το Μαράκι :dancing:)
οπότε πάμε για άλλα και εάν δεν υπάρχει τίποτα άλλο καλύτερο την έχουμε στα υπόψιν μαζί με την Τζούλια στο 37 ισόγειο που τώρα τελευταία είναι κλειστό το πρωί στην βάρδια της.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Σήμερα το μεσημέρι στο Αγκύρας 12 δεξιά, ένας συναγωνιστής 50ρης, ευτραφής, κοιλιά, αξύριστος, με πρόχειρα ρούχα της δουλειάς του μάλλον (κάτι σαν αγρότης, ή σαν χειριστής μπουλντόζας, τσάπας, γκρέιντερ, JCB, κτλ), διαμαρτύρονταν και τσακωνόταν με την τσατσά και την μια από τις δύο εκδιδόμενες (τη χοντρή), γιατί αυτός έλεγε ότι καθώς γαμούσε τη χοντρή, εκείνη τον χτύπησε με ταυτόχρονα χαστούκια με τα δυο της χέρια και στα δυο μάγουλά του, οπότε του έπεσε και δεν μπορούσε να τη γαμήσει κι άλλο.
Η στιχομυθία ήταν σουρεαλιστική.
Συναγωνιστής: Εγώ είμαι καθωσπρέπει, δεν ανέχομαι να με δέρνουν στα μπουρδέλα!
Τσατσά: Τώρα θα φωνάξω τους φύλακες!
Συναγωνιστής: Φώναξε όποιον θες, αυτή με χτύπησε!
Χοντρή: ... (ακαταλαβίστικες αρλούμπες)
Συναγωνιστής: Εγώ τις κοπέλες τις εσέβομαι, δεν τις πειράζω, δεν τις ενοχλώ. Αν ας πούμε της είχα χώσει το δάχτυλό μου στην κωλοτρυπίδα της, θα ήταν δικαιολογημένη η αντίδρασή της. Όμως εγώ δεν της έχωσα το δάχτυλό μου ούτε στην κωλοτρυπίδα της, ούτε στο μουνί της!
Τσατσά: Ναι ,αλλά τη γαμούσες πολλή ώρα, ενώ εδώ ο κόσμος γαμάει 10 λεπτά.
Συναγωνιστής: Είναι αυτός λόγος για να με χτυπήσει;
Χοντρή: Ιγκό ντεν κτίπισα, φα κρίνι ο Φιός ... (δείχνοντας με το δάχτυλό της ψηλά στο ταβάνι του μπουρδέλου όπου από πάνω κατοικεί ο Φεός και λέγοντας κι άλλες ακαταλαβίστικες αρλούμπες).
Τσατσά: Αν δεν σου άρεσε, μπορούσε να βγεις αμέσως έξω και να πάρεις το 20ρικο, αλλά εσύ τη γαμούσες πολλή ώρα.
Συναγωνιστής: Ωραία, δώσε τώρα το 20ρικο!
Τσατσά: Όχι, τη γαμούσες συνέχεια, δε σου δίνω το 20ρικο!
Συναγωνιστής: Να τα βρούμε στη μέση. Δώσε ένα 10ρικο!

Εκεί έφυγα, γιατί οι αντιμαχόμενοι προσπαθούσαν να με πάρουν ο καθένας με το μέρος του, και έτσι όπως πήγαινε το πράγμα, πιθανόν να κατέληγα να δώσω εγώ στο συναγωνιστή το 10ρικο.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
13
Like
10.067
Πόντοι
2.046
Σήμερα το μεσημέρι στο Αγκύρας 12 δεξιά, ένας συναγωνιστής 50ρης, ευτραφής, κοιλιά, αξύριστος, με πρόχειρα ρούχα της δουλειάς του μάλλον (κάτι σαν αγρότης, ή σαν χειριστής μπουλντόζας, τσάπας, γκρέιντερ, JCB, κτλ), διαμαρτύρονταν και τσακωνόταν με την τσατσά και την μια από τις δύο εκδιδόμενες (τη χοντρή), γιατί αυτός έλεγε ότι καθώς γαμούσε τη χοντρή, εκείνη τον χτύπησε με ταυτόχρονα χαστούκια με τα δυο της χέρια και στα δυο μάγουλά του, οπότε του έπεσε και δεν μπορούσε να τη γαμήσει κι άλλο.
Η στιχομυθία ήταν σουρεαλιστική.
Συναγωνιστής: Εγώ είμαι καθωσπρέπει, δεν ανέχομαι να με δέρνουν στα μπουρδέλα!
Τσατσά: Τώρα θα φωνάξω τους φύλακες!
Συναγωνιστής: Φώναξε όποιον θες, αυτή με χτύπησε!
Χοντρή: ... (ακαταλαβίστικες αρλούμπες)
Συναγωνιστής: Εγώ τις κοπέλες τις εσέβομαι, δεν τις πειράζω, δεν τις ενοχλώ. Αν ας πούμε της είχα χώσει το δάχτυλό μου στην κωλοτρυπίδα της, θα ήταν δικαιολογημένη η αντίδρασή της. Όμως εγώ δεν της έχωσα το δάχτυλό μου ούτε στην κωλοτρυπίδα της, ούτε στο μουνί της!
Τσατσά: Ναι ,αλλά τη γαμούσες πολλή ώρα, ενώ εδώ ο κόσμος γαμάει 10 λεπτά.
Συναγωνιστής: Είναι αυτός λόγος για να με χτυπήσει;
Χοντρή: Ιγκό ντεν κτίπισα, φα κρίνι ο Φιός ... (δείχνοντας με το δάχτυλό της ψηλά στο ταβάνι του μπουρδέλου όπου από πάνω κατοικεί ο Φεός και λέγοντας κι άλλες ακαταλαβίστικες αρλούμπες).
Τσατσά: Αν δεν σου άρεσε, μπορούσε να βγεις αμέσως έξω και να πάρεις το 20ρικο, αλλά εσύ τη γαμούσες πολλή ώρα.
Συναγωνιστής: Ωραία, δώσε τώρα το 20ρικο!
Τσατσά: Όχι, τη γαμούσες συνέχεια, δε σου δίνω το 20ρικο!
Συναγωνιστής: Να τα βρούμε στη μέση. Δώσε ένα 10ρικο!

Εκεί έφυγα, γιατί οι αντιμαχόμενοι προσπαθούσαν να με πάρουν ο καθένας με το μέρος του, και έτσι όπως πήγαινε το πράγμα, πιθανόν να κατέληγα να δώσω εγώ στο συναγωνιστή το 10ρικο.
δεν τον χαστούκισε, τον έκανε screenshot η χοντρούλα!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φυλής 105 αριστερά Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 δεξιά οι δύο κορμαρες λατινες Λίζα και Γιασμίν, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 109α Βικτόρια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109β Ήρα/Ειρήνη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αλκαμένους 113 Αλινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Περγάμου 27 Ελένη και Ειρήνη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Φυλης 105 δεξια η Λιζα με. Γιασμιν αλλάξανε βαρδια και δουλεύουν απογεύματα πλέον?
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.984
Πόντοι
45.465
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom