Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ιάσωνος 31Α δεξιά απόγευμα είναι κάποια Αλεξάνδρα που εμφανίζονται γυμνή, έχει κάποιος γνώμη?
Κάτι ξέρουμε.
Θέλεις να μας πεις την δικιά σου εμπειρία? Και σε p.m. αν δεν θέλεις δημόσια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465
Ιάσωνος 31Α δεξιά απόγευμα είναι κάποια Αλεξάνδρα που εμφανίζονται γυμνή, έχει κάποιος γνώμη?
βετεράνος γυρολόγος η ξανθιά Αλεξάνδρα , με τις μέρες της... αν σου αρέσουν οι νταρντανες δοκίμασε την
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54αρια κλειστά.

Φυλής 56 Ναταλία από Κολομβία, ξανθιά με κανονικό ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι 2-3μικρα τατουάζ , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66α Καιτη η κοντή κοκκινομάλλα πιτσιρικά από Φιλιππιδου 11, σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, αρκετά τατουάζ, όπως κάτω από τον αυχένα και αναμεσα στα βυζια , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια και 74 δεξιά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μέχρι 2200 και Γιάννα , σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω 2 προμιλφ, Ναταλί ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Χριστίνα με ξανθοπλατινε μαλλί, κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, δοκιμάστηκε η Χριστίνα με τη μαύρη στενή λατέξ φούστα κσι τα υπέροχα εσώρουχα, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική .

Φυλής 59 όροφος Σαντι λατινα, απλό πρόγραμμα και Ρομινα με κάστανο μαλλί κανονικό σώμα σώμα 1.5αρι βυζι, πολύ αερατο σαλοναρισμα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. .

Φυλής 61 κλειστό.

Φιλιππιδου 11β Μόνικα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φιλιππιδου 11α Αλινα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65α Μπετυ μαυρουλα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α & 84β κλειστά.

Φυλής 86α Μελίσα λατινα από Κολομβία , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε κοιλίτσα μπουτάκια.

Φυλής 86β Σάρα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Άννα και για μια ακόμη φορά επέστρεψε η Ηλέκτρα, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, μύστης είχε αφήσει το άσπρο ποδήλατο του στο σαλόνι, γαμησε το πήρε και έφυγε .

Φυλής 69α Άννα Ταΐ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 69β Βίκυ, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Σανέλ λατινα , σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α κλειστό.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Δοκιμάστηκε η Φιλιππινέζα Αναστασία από Φωκαίας 25. Μέτριες εντυπώσεις. Θα ακολουθήσεις κριτική το βράδυ
 
Τελευταία τροποποίηση:

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936

Συναγωνιστή, η Σόνια εμφανίστηκε το 2008. Εργαζόταν στο Φυλής 92Α, ως Εύα. Ήταν το απόλυτο milf, για την εποχή. Μέσα στο δωμάτιο τα έδινε και τα έκανε όλα. Καμία σχέση με το σήμερα, καθώς τα τελευταία χρόνια έχει μεταλλαχθεί σε σπαστική και μυγγιάγκιχτη καριόλα. Το 2008 την έκοβα για 45+, ηλικιακά. Οπότε, λογικό είναι σήμερα να είναι 60άρα.
...εμενα μ'αρεσει η περουκα της και πως τσατιζεται αν πας να την βουτηξεις απο το κεφαλι στην πιπα.Οσο ηταν νεα,ηταν μουνι με εφτα καπακια.Οπως και αλλες της σειρας της π.χ κρεατομηχανη Αλιονα απο το Δ27.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Αλεξάνδρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Παολα λατινα και Εύα "Ρωσίδα" αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στις βυζάρες.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Ξένια, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β, 19 & 24 κλειστά.

Φωκαιας 25α Αναστασία λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα και επέστρεψε και η Τζανινα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φωκαιας 27α Σοφία λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ιρίνα, απλό πρόγραμμα και Ναταλία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Έλλης 3 κλειστό.

Διδύμου 8α Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 8β & 16 κλειστά.

Διδύμου 18 υπόγειο Κατερίνα, απλό πρόγραμμα και μέσα διαφορά με συνεννόηση.

Διδύμου 18 ισόγειο κλειστό.

Διδύμου 20 Ντιαννα (για καμιά ώρα ακόμη) με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Σοφία (έγινε μελαχρινή και το κόντυνε το μαλλί) με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Αμιρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Φωτεινή με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό τελειωτικό και αυταρχικό.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Κάτι ξέρουμε.
Θέλεις να μας πεις την δικιά σου εμπειρία? Και σε p.m. αν δεν θέλεις δημόσια.
@Pa Luki Luk
Δεν έχω εμπειρία για αυτό και ρώτησα αν αξίζει ή όχι.
Ούτως ή άλλως αν είχα δοκιμάσει θα έγραφα κριτική όπως κάνω άλλωστε.
Και σταματάω εδώ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα

Αγκυρας 9 Βαρβάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αγκυρας 12α Νταρια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Έλενα/Ελένη με τη μεγάλη ρογα (που δούλευε και παλιότερα εδώ και κάνει βάρδιες και στα Ιωαννίνων 3), με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Αγκυρας 12β Αντριαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
@Pa Luki Luk
Δεν έχω εμπειρία για αυτό και ρώτησα αν αξίζει ή όχι.
Ούτως ή άλλως αν είχα δοκιμάσει θα έγραφα κριτική όπως κάνω άλλωστε.
Και σταματάω εδώ.
Έχουν γίνει κάποια "περίεργα" πράγματα στο σαλόνι με συναγωνιστές. Αυτό ρώτησα, μήπως έγινε κάτι περίεργο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Έχουν γίνει κάποια "περίεργα" πράγματα στο σαλόνι με συναγωνιστές. Αυτό ρώτησα, μήπως έγινε κάτι περίεργο.
Οχι απλά βλέπω ότι παίζει πολύ στο σαλόνι και βγάζει μια άνεση, για αυτό ήθελα να δω αν είναι και μέσα έτσι.
Δεν υπάρχει καμία κριτική οπότε 10€ είναι θα πάω και ότι κάτσει.
Η αλήθεια είναι ότι με χαλάει το εντελώς γυμνό, θα την ήθελα με ένα στριγκακι.
Όταν τιμηθεί θα ανέβει και κριτική.
 
Τελευταία τροποποίηση:

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
Κάθε φορά που διαβάζω ενημέρωση για οίκους, στο μυαλό μου άμα είναι γνωστοί και χιλιοπερπατημένοι οι οίκοι είναι σαν να μπαίνω, να παρουσιάζεται το κορίτσι, να βγαίνω και να πηγαίνω στον επόμενο (στην απο κάτω γραμμή) όλα σε ακραίο fast forward.

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους και κυρίως στον Σμύρνη που μας γλυτωνουν χρόνο. Αν κάναμε το ίδιο οι περισσότεροι εδώ μέσα, θα γλυτώναμε και χρόνο αλλά και χρήμα πήγαινε-έλα.

Υ.Γ. Ποια Μόνικα γαμώ στο Φιλ11. Φέρτε πάλι την Ντιάνα Μπανάνα (Πιπάρα). Ειλικρινά την σκεφτόμουν σήμερα να πάω. Ευτυχώς κάτι τύπισσες Μάνια και Λία που εμφανίστηκαν πριν λίγο καιρό πήραν τον πούλο και γλυτώνει κανένας μύστης τα χρήματά του από κάψιμο.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Καταδρομική στο μετάξι για μια δύο περιπτώσεις.
Μια και έγινε λόγος νωρίτερα για Αλεξάνδρα στο 31 δεν ήταν στο πόστο της και την κάλυπτε μια άλλη που βγήκε με ένα κόκκινο μπουρνουζι που ούτε καν μπήκε στο κόπο να το βγάλει.
Δεύτερη στάση στο 37 επάνω για το μελαχρινό και ενώ είχα ξεχωρίσει το παράβολο να περάσω εμφανίστηκε με ένα κότσο σα να έκανε δουλειές στο σπίτι, το κέρατο μου.
Χάθηκε να κάνει μια αλογοουρά και γουστάρουμε.
Τελικά έφυγα άχυστος αλλά θα επανέλθω.

Όποιος έχει άκρη ας πει στην Αλεξάνδρα να βάλει κανένα στριγκακι και στο μελαχρινό να χαλάσει τον κότσο να γουστάρουμε.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Πέρασμα από φωκ27 υπόγειο.
Λατίνα Μαρτίνα δεν αντιστάθηκα σε αυτόν τον τέλειο κωλο.
Μέσα ανέκφραστη και αδιάφορη θα έλεγα.
Αλλά θα έλεγα στον φύλο luki να τελειώσει την εκκρεμότητα που άφησε..
Να την στήσει στα τέσσερα και να μην κουνιέται.... και να αφήσει μόνη της να τον τελειώσει..
Θέλω την περιγραφή του πού μόνο αυτός ξέρει να κάνει....
Μην τρέξετε ξυνή είναι μέσα αλλά τέτοιο κωλο που θα ξανά βρείτε ρε παιδιά;
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Καλά έκανες τύπε αλλα τα 150 πολλά.... ας ξεκινούσες με 120 να έκοβες κίνηση.

Βεβαια θα μου ειπες αφου αρνηθηκε στα 150.....
Για την ακρίβεια μου αρνήθηκε να μου πει συγκεκριμένη ώρα να πάω ,κάτι σαν ραντεβού ας πούμε.Απο το βλέμμα και μόνο τα 150€ της καλό άρεσαν.
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Συνφωνω αδερφέ έχεις δίκιο περί αναμονής! Βέβαια διαφωνω με το κομμάτι 150€ σε ντελο, καλύτερα εσκορτ ! Κι εγώ από την επόμενη εβδομάδα που θα έχω μάλλον πιο πολύ χρόνο προφανώς και δεν θα κάτσω να περιμένω μια ώρα για 10λεπτα μεσα! Απλά τώρα ήταν η συγκυρία και η καυλα που είχα στο μυαλό κυρίως! Ωστόσο να την δοκιμάσεις πολύ θερμή μεσα και τρελό κωλαρακι! Είναι πετιτ!
Σίγουρα φίλτατε τα 150€ είναι πολλά,αλλά πίστεψέ με σε οίκο και με 80€ στο παρελθόν έχω κάνει πορνοστάρικα γαμησια,και στα studios αλλά και με call girls υπάρχει ο κίνδυνος φόλας.
Θέλω να την πάρω ,και θα την πάρω σίγουρα.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Εγώ την πρωτοπήρα, την Σόνυα στο Φυλής 92 το ημιυπόιγειο, το 2008, πιο πριν δεν την θυμάμαι, να είναι στη Φυλής.Και τότε θα ήταν σαραντάρα...Άρα τώρα κοντεύει τα 60, αθροιστικά να το πάρεις το πράγμα...
Στο Φ92 την θυμάμαι και εγώ περί το 2008 που δούλευε σαν Εύα με 20 ευρώ το απλό και 40 ευρώ το πρωκτικό... αλλά σε καμμία περίπτωση δεν ήταν 40, άρα με τέτοιο σώμα πρόσωπο, κωλο κλπ που είχε!! Συμφωνώ όμως με τον συναγωνιστή που είπε ότι το ρωσικό DNA είναι μοναδικό στον κόσμο!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom