Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (15 μέλη και 222 επισκέπτες)

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
68
Like
387
Πόντοι
20
Διδυμου 27 κατά τις 21:00 : Αμίρα και Ιβάννα, Αμίρα τέρμα αδιάφορη σουργελο-θείτσα για εμένα, μωβ κραγιόν, μούφα τατού, κοτσιδάκια για τον πούτσο γενικότερα,και Ιβάννα δοκιμασμένη και ξεχασμένη.

Φυλής 84 όροφος, κατά τις 21:00 : σβηστό φως, ανοιχτή κάτω πόρτα και η Εύα/Σόνυα λογικά θα γαμιότανε στη δουλειά από το πρωϊ προφανώς... Εργατική η τσιμπουκλόγρια, πάει και για το εφάπαξ...

:hi:
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.163
Πόντοι
201
IMG_20240104_194448.jpg

Η χρονιά άρχισε με πρωκτικό εκτός προγράμματος! :rockon::zfuck:
Καλή πρωκτοχρονια σε όλους! :zfuck:
Βρόμα η δουλειά , μου μυρίζει πιροσκι απο διδύμου μεριά , του άφησε και πουρμπουάρ στη καπότα. Λέτε να έπεσα μέσα?
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
68
Like
387
Πόντοι
20
Με την Φωτεινή έχω πάει τα τελευταία 5 χρόνια τουλάχιστον 10 φορές και ποτέ δεν την πέτυχα πιωμένη!

Τί εννοείς λέγοντας ότι "την ακούει λίγο";
Κι εγώ φίλε ποτέ δεν έχω μυρίσει μυρωδιά αλκοόλ και πάντα είναι νηφάλια και τίμια στο δωμάτιο...
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.163
Πόντοι
201
Πρωκτικο εκτος προγραμματος που ηταν?

IMG_20240104_194448.jpg

Η χρονιά άρχισε με πρωκτικό εκτός προγράμματος! :rockon::zfuck:
Καλή πρωκτοχρονια σε όλους! :zfuck:
Έτσι όπως εχει απλώσει την καπότα είναι σαν κορνέ ζαχαροπλαστικής , τον κέρασε και τρούφα σοκολάτα στο τέλος.
 

Συνημμένα

  • 1187212_01-huge.jpg
    1187212_01-huge.jpg
    204,9 KB · Εμφανίσεις: 24
  • sintagi-ptit-four-sokolata.jpg
    sintagi-ptit-four-sokolata.jpg
    156 KB · Εμφανίσεις: 29

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Μάγκες πέρασα με Ιρινα Φωκαίας 27Β ! Αναμονή καμία ώρα με συναγωνιστές απέξω γιατί την είχε πάρει το μάτι μου και λόγω περιορισμένων πιθανοτήτων να ξαναπάω! Είναι όντως καυλα με ίσως μόνη παραφωνία τις βλεφαρίδες που είναι σαν πέργκολες ! Ωστόσο έκφυλο φουλ και δέχτηκε δαχτυλιάσμα όπου καταλαβαίνεις ποσό στενή είναι! Ωστόσο ενώ ήμουν τεντα καθαρός κλπ μου πέρασε κάποτα για πιπα όπου ήταν αρκετά καλά ( δεν ξέρω τι πρόγραμμα κάνει να μαι ειλικρινής) . Λίγο στα 4αρα και ιεραποστολικά και κατάθεση μεσα στην καποτα! Πολύ καυλιαρικη γενικά ακόμα και με καπέλο στην πιπα! Συστήνεται!
Τύπε μου εβαλες ιδεα να παω αυριο να περιμένω στην σειρά και κανα 15-20 λεπτο πριν να ποστάρω εδώ και να πουλήσω τη θεση μου σε υπερκαυλωμενο για Ιρίνα μυστη..

Ενα κοσαρικακι μονο να μου δώσει .
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Σαμπίνα βρίσκεται στη θέση της για όποιον ενδιαφέρεται.

Μεγάλη αναμονή
Δεν την είχα ξαναδεί τόσο ευδιάθετη αφού όρμηξε για φιλιά στο λαιμό και χάδια
Αρκετά νάζια και νιαουρισματα.

Παρ όλα αυτά το ίδιο ξενερωτο πρόγραμμα..
Ενώ είναι ωραίο μωράκι ποτέ δεν την έχω ευχαριστηθεί..

Τελευταία φορά που περίμενα

Ο μόνος λόγος που πήγα ήταν γιατί στη φυλής η κατάσταση ήταν δράμα.

Κλειστά σπίτια, φωλολατινες
Θειτσες και μπάζα αποτελούσε η βραδιά οπότε η Σαμπίνα ήταν τελευταία επιλογή για να μην φύγω αχυστος..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.252
Πόντοι
7.046
Διδυμου 27 κατά τις 21:00 : Αμίρα και Ιβάννα, Αμίρα τέρμα αδιάφορη σουργελο-θείτσα για εμένα, μωβ κραγιόν, μούφα τατού, κοτσιδάκια για τον πούτσο γενικότερα,και Ιβάννα δοκιμασμένη και ξεχασμένη.

Φυλής 84 όροφος, κατά τις 21:00 : σβηστό φως, ανοιχτή κάτω πόρτα και η Εύα/Σόνυα λογικά θα γαμιότανε στη δουλειά από το πρωϊ προφανώς... Εργατική η τσιμπουκλόγρια, πάει και για το εφάπαξ...

:hi:
DeFeis η Σονια είναι μακράν η πιο εντυπωσιακή ιερόδουλη της περιοχης. Ας είναι και 50 παρα. Τη φάτσα της δεν την έχει καμία.
Οχι δεν είμαι υπέρ αυτής της ηλικίας. Προτιμώ μικρότερες ηλικίες. Αλλά η αλήθεια να λέγεται. Και ποδαρες έχει, και ματαρες, και χειλαρες.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
DeFeis η Σονια είναι μακράν η πιο εντυπωσιακή ιερόδουλη της περιοχης. Ας είναι και 50 παρα.

Η Σόνια είναι 60+ (το 1995 εργαζόταν στο Φυλής 98 υπόγειο όταν ήταν 30+).

Η περίφημη Γαβριέλα εργαζόταν ακόμα και όταν ήταν 70+.
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
264
Πόντοι
281
Μάγκες πέρασα με Ιρινα Φωκαίας 27Β ! Αναμονή καμία ώρα με συναγωνιστές απέξω γιατί την είχε πάρει το μάτι μου και λόγω περιορισμένων πιθανοτήτων να ξαναπάω! Είναι όντως καυλα με ίσως μόνη παραφωνία τις βλεφαρίδες που είναι σαν πέργκολες ! Ωστόσο έκφυλο φουλ και δέχτηκε δαχτυλιάσμα όπου καταλαβαίνεις ποσό στενή είναι! Ωστόσο ενώ ήμουν τεντα καθαρός κλπ μου πέρασε κάποτα για πιπα όπου ήταν αρκετά καλά ( δεν ξέρω τι πρόγραμμα κάνει να μαι ειλικρινής) . Λίγο στα 4αρα και ιεραποστολικά και κατάθεση μεσα στην καποτα! Πολύ καυλιαρικη γενικά ακόμα και με καπέλο στην πιπα! Συστήνεται!
τι ώρες δουλεύει;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.252
Πόντοι
7.046

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.252
Πόντοι
7.046
Η Σόνια είναι 60+ (το 1995 εργαζόταν στο Φυλής 98 υπόγειο όταν ήταν 30+).

Η περίφημη Γαβριέλα εργαζόταν ακόμα και όταν ήταν 70+.
60+ σε βρίσκω υπερβολικο. Αλλά στα παπαρια μου όσο και αν είναι. Το ρωσικό DNA είπαμε δεν έχει σχέση με κανένα στον κόσμο!
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
68
Like
387
Πόντοι
20
Η Σόνια είναι 60+ (το 1995 εργαζόταν στο Φυλής 98 υπόγειο όταν ήταν 30+).

Η περίφημη Γαβριέλα εργαζόταν ακόμα και όταν ήταΕγώ πρωτοπήρα την Σόνυα στο Φυλής 92 νο
Εγώ την πρωτοπήρα, την Σόνυα στο Φυλής 92 το ημιυπόιγειο, το 2008, πιο πριν δεν την θυμάμαι, να είναι στη Φυλής.Και τότε θα ήταν σαραντάρα...Άρα τώρα κοντεύει τα 60, αθροιστικά να το πάρεις το πράγμα...
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
68
Like
387
Πόντοι
20
DeFeis η Σονια είναι μακράν η πιο εντυπωσιακή ιερόδουλη της περιοχης. Ας είναι και 50 παρα. Τη φάτσα της δεν την έχει καμία.
Οχι δεν είμαι υπέρ αυτής της ηλικίας. Προτιμώ μικρότερες ηλικίες. Αλλά η αλήθεια να λέγεται. Και ποδαρες έχει, και ματαρες, και χειλαρες.
Ναι, έχεις δίκαιο, είναι ανυπέρβλητο το Σλάβικο DNA, αλλά η συγκεκριμένη είναι κρύα και σπασαρχίδω μέχρι αηδίας, τόσο που ο χαρακτήρας της υπερσκιάζει τα κάλη της, ακόμα και σε αυτή την ηλικία...

:rockon:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.252
Πόντοι
7.046
Ναι, έχεις δίκαιο, είναι ανυπέρβλητο το Σλάβικο DNA, αλλά η συγκεκριμένη είναι κρύα και σπασαρχίδω μέχρι αηδίας, τόσο που ο χαρακτήρας της υπερσκιάζει τα κάλη της, ακόμα και σε αυτή την ηλικία...

:rockon:
Δε μιλάμε για τις υπηρεσίες της φίλε μου όμως. Τώρα μιλάμε για παρουσιαστικο. Οι υπηρεσίες της όντως είναι πολυ τυποποιημένες. Κατ'εμε αρνητικες, συμφωνώ.
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
198
Κριτικές
20
Like
1.703
Πόντοι
1.191
Αμα θες καθαρα μεγαλο τεραστιο στρογγυλο κωλο με μπολικη δοση κυταρριτιδας --- τον μεγαλυτερο που υπαρχει---- ειναι μονοδρομος η Αντζελα Ιασωνος 31α αυτο που εχει δυο μπουρδελα, ισογειο και υπογειο ..εσυ θα πας στο υπογειο μετα τις 13:30 - 14:00 το μεσημερι.... προσωπικα δεν εχω δει πιο μεγαλο πισινο...ειναι ατελειωτος....συν το οτι εχει και μπουταρες......βεβαια βυζια δεν εχει τοσο μεγαλα.....
Η περιγραφή που έδωσες είναι ακριβώς η διαστροφή που έχω στο μυαλό. Σ ευχαριστώ πολύ αγαπητε
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Μάγκες πέρασα με Ιρινα Φωκαίας 27Β ! Αναμονή καμία ώρα με συναγωνιστές απέξω γιατί την είχε πάρει το μάτι μου και λόγω περιορισμένων πιθανοτήτων να ξαναπάω! Είναι όντως καυλα με ίσως μόνη παραφωνία τις βλεφαρίδες που είναι σαν πέργκολες ! Ωστόσο έκφυλο φουλ και δέχτηκε δαχτυλιάσμα όπου καταλαβαίνεις ποσό στενή είναι! Ωστόσο ενώ ήμουν τεντα καθαρός κλπ μου πέρασε κάποτα για πιπα όπου ήταν αρκετά καλά ( δεν ξέρω τι πρόγραμμα κάνει να μαι ειλικρινής) . Λίγο στα 4αρα και ιεραποστολικά και κατάθεση μεσα στην καποτα! Πολύ καυλιαρικη γενικά ακόμα και με καπέλο στην πιπα! Συστήνεται!
Αναμφιβόλως ωραία γυναίκα, και από της καλές νέες παρουσίες στους οίκους!! Αλλά.... περνώντας δεύτερη φορά μήπως καταφέρω να την πάρω, λόγω αυξημένης αναμονής.(την πρώτη είχαν πληρώσει και περίμεναν 8 άτομα την δεύτερη 9)Οι περισσότεροι συναγωνιστές που περίμεναν ήταν άνω των 60 ετών,(δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους 60 και άνω,με την μπιχλα έχω θέματα)και δυστυχώς ατιμέλιτοι και άπλυτοι.Και το λέω αυτό επειδή η κοπέλα μας, από δωμάτιο σε δωμάτιο πέρναγε κατευθείαν χωρίς μπάνιο ή έστω μια τοπική καθαριότητα.Σε καμία περίπτωση δεν θα περίμενα μια ώρα αναμονής,και έτσι φώναξα την υπηρεσία και έκανα μια πρόταση,με άκουσε και με παρέπεμψε στην ίδια την κοπέλα.
Όταν βγήκε λοιπόν από το δωμάτιο ,της είπα ψιθυριστά,να μου πει μια συγκεκριμένη ώρα να έρθω,και να περάσω μαζί της για μια ώρα προσφέροντας της 150€ και λέγοντας της να κάνει μπάνιο,μου αρνήθηκε,μου είπε αν θέλω να έρθω αύριο πρωί να την περιμένω ,της απάντησα χαριτολογώντας,πως δεν θα περιμένω ,και αν θέλει μπορώ να την πληρώσω να με περιμένει αυτή...μου γελάει καυλωτικα ,μου αρνείται ευγενικά ,και συνεχίζει για άλλο ένα δωμάτιο κάποιου συναγωνιστή που περίμενε μια ώρα αναμονή για μια απόλαυση 7,8 λεπτών,συνέχισα και εγώ για τα studio δίνοντας για άλλη μια φορά τα χρήματα μου στην γνωστή μουναρα Kataleya!!! Την καλημέρα μου σε όλους!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.425
Πόντοι
45.465
Η Σόνια είναι 60+ (το 1995 εργαζόταν στο Φυλής 98 υπόγειο όταν ήταν 30+).

Η περίφημη Γαβριέλα εργαζόταν ακόμα και όταν ήταν 70+.
είσαι σίγουρος για το 1995????
εγώ πάντως τη θυμάμαι πιο μετά 2007 2008 Φυλής 66α και Φυλής 92α ,όσο για την ηλικία γύρω στα 55 είναι
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom