Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (18 μέλη και 241 επισκέπτες)

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
κλειστος ο οικος κ περιμενουν 7 ατομα απ εξω για να ανοιξει ,για να γαμησουν την Ιρινα...για κλαματα η φαση,λες κ δεν υπαρχουν αλλες,θυμαμαι π ημουν στο σαλονι κ περιμενα την σειρα μ να μπω για Μυρα,κ αναρωτιομουν ,γιατι τοσος χαμος,40-50 λεπτα περιμενα σαν τον μαλακα (δεω προκειται να το ξανακανω)της πουτανας απο κοσμο,αφου την γαμησα κ εφυγε,την ωρα π ντυνομουν ελεγα απο μεσα ,καλα γιατι τοσο ντορος για την κοπελα ,δε λεω καλη αλλα στις ιδιες υπηρεσιες υπαρχουν πιο ομορφες
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
κλειστος ο οικος κ περιμενουν 7 ατομα απ εξω για να ανοιξει ,για να γαμησουν την Ιρινα...για κλαματα η φαση,λες κ δεν υπαρχουν αλλες,θυμαμαι π ημουν στο σαλονι κ περιμενα την σειρα μ να μπω για Μυρα,κ αναρωτιομουν ,γιατι τοσος χαμος,40-50 λεπτα περιμενα σαν τον μαλακα (δεω προκειται να το ξανακανω)της πουτανας απο κοσμο,αφου την γαμησα κ εφυγε,την ωρα π ντυνομουν ελεγα απο μεσα ,καλα γιατι τοσο ντορος για την κοπελα ,δε λεω καλη αλλα στις ιδιες υπηρεσιες υπαρχουν πιο ομορφες
Τύπε στο θέμα αναμονής συμφωνώ . παρόλαυτα,η Μύρα ήταν τοπ σε θέμα υπηρεσιών παρόλο που είναι γαρίδα και η Ιρίνα είναι πολύ ωραίο νιμου και δε βγαζει ξινιλα μέχρι στιγμής ,για αυτό τόσος ντόρος.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Πέρασα με ιβανα...διδιμου 27 μου εγλυψε καλά πουτσα και αρχιδιά...επίσης μου γυαλίσε Κόλο ..τα κατάπιε
Ρε πουστη μου και την είχα βάλει στόχο
Το πρώτο χτύπημα ήταν η κριτική του δμτρχχχ
Τώρα διαβάζω αυτό
Ε αησταδιαλα σιχαμενη
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.990
Κριτικές
33
Like
7.036
Πόντοι
3.496
Πολυ κινηση υπηρχε εξω απο το ΦΩΚ27, αν και ο οικος ηταν ακομα κλειστος εξω περιμεναν 6-7 μυστες, μαλλον θα ηθελαν
να τους μπει καλα η χρονια γαμωντας τη Ιρινα.
Με σαμπάνια λουλούδια και σοκολατάκια ; Τελικά δεν υπάρχει σωτηρία στο Πυρφοριστάν-Αγαμηστάν :confused:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.432
Κριτικές
39
Like
6.959
Πόντοι
1.936
Πρωινη βαρδια με αρκετη κινηση τη δευτερη ημερα του καινουργιου ετους.Καταθεση στην Θεια Ελενη του Διδ8 καθ'οτι Τριτη σημερα και η Βερονικα ελειπε.Συνεχομενα δωματια για τη Λενιω και αναμονη κανα 15λεπτο βλεποντας τσοντα 25ετιας με μποντιμπιλντερα τυπο και γκομενα με περμαναντ.Η Ελενιτσα ομορφηνε,αδυνατισε εγινε ωραια θειτσα σε σχεση οπωε την ηξερα.Πλουσια προκαταρκτικα με σοσιαλαηζινγκ συγχρονως,βυζουκλες χυτες 2,5αρες,κωλος λιγο πεσμενος και ξανθια φρατζα να κρυβει το θεματακι στο αριστερο της ματι.Ωραιο παπαριασμα στην αρχιδοσακουλα και καλη πιπα με πολλα ηχητικα εφε.Λες και ντουμπλαριζε βιντεοκασετα.Απολαυσα την πιπα της και την αφησα να με στραγγιξει ετσι.Καλη φαση.Προτεινεται.Κανει και παρτουζα με τη Βερονικα για τους λατρεις.
Επειτα πηγα προς φ109 μπας καο ηταν το κοντοπουτανο Ολγα αλλα ηταν η Μαρια και η Αννα.Θα ξαναπερναγα με τη Μαρια αλλα ειδα αρκετη ενταση και ξυνιλα στο σπασμενο απο τα χρονια μουτρακι της καθως ειχε συνεχομενα δωματια με ΑφγανοΠακιστανους και κατι χλιμουτζηδες που εζεχναν.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.083
Πόντοι
39.662
Με σαμπάνια λουλούδια και σοκολατάκια ; Τελικά δεν υπάρχει σωτηρία στο Πυρφοριστάν-Αγαμηστάν :confused:
Ένας τύπος κρατουσε τσάντα από Πλαίσιο , νομιζω ειδα μεσα Iphone 15 pro max. Λεφτα υπάρχουν.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
823
Κριτικές
23
Like
7.771
Πόντοι
2.036
Μια από τα ίδια μαν,ποτέ δε έχω κάνει σχέση με πουτανα ούτε καν να βγούμε για καφέ μόνο το ινστα μου έχει δώσει μια πουτανα που με ήθελε αλλα δε προχώρησε με μπλόκαρε χωρίς λόγο όταν της είπα ότι είναι όμορφη.
Ελα ντε να κανεις κανονικη σχεση με πουτανα απο μπουρδελο για πιο λογο δηλαδη...για να την γαμησεις? Αφου ετσι και αλλιως την γαμας οταν δουλευει..... μηπως για να την απολαμβανεις πιο πολυ ωρα πριβε, με γλωσσοφιλα κτλ? Και αυτα μπορεις επισης να τα κανεις δινοντας κατι παραπανω την ωρα που δουλευει γλιτωνοντας ταυτοχρονα πολυτιμο χρονο απο το να εισαι η "σχεση" της με ολα τα αρνητικα επακολουθα.....
 

palios 07

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
108
Πόντοι
0
Καλή χρονιά σε όλους! Είναι κανένας φίλος φωκαιας να μας πει βάρδιες?
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.990
Κριτικές
33
Like
7.036
Πόντοι
3.496
Ένας τύπος κρατουσε τσάντα από Πλαίσιο , νομιζω ειδα μεσα Iphone 15 pro max. Λεφτα υπάρχουν.
Aυτοί είναι τόσο τελειωμένοι πυρφόροι που μέχρι και το ένα νεφρό τους μπορεί να τους πείσει η τάναπου να δωρίσουν.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Δε ξέρω που να το γραψω σαν απορία, οπότε θα το γράψω εδω. Πέρασμα πριν καμία ώρα με Ναταλί μιλφαρα Φώκαιας 27. Απίστευτα δυνατή, φοβερό ξαλαφρωμα. Ένιωσα λες και άδειασε το κεφάλι μου από σκέψεις τα υπόλοιπα τα έχω ξανά γράψει για τον αγώνα. Τώρα πάω στην ερώτηση. Ως πιτσιρικάς (20) έχω την ατυχία( μαλακια) ότι επαφή έχω με το σεξ να είναι όλες επί πληρωμή. Και ερωτώ όλους τους μύστες του bou που έχουν φάει το σεξ (και τα μουνια) με το κουτάλι. Αν το πληρωμένο σεξ( μια απλή συναλλαγή χρήματος με υπηρεσίες) μπορεί να γίνει τόσο καλό, το σεξ με μια που γουστάρεις και γουστάρει, είναι ακόμα πιο καλό? Πόσο καλό? Ή η επαγγελματιας πάντα ξέρει περισσότερα?(εξαιρούνται οι λατινοφολες που μας τρων τα 20αρικα χφτου) αυτά από μένα. Μακάρι το 24 να φέρει πολλά μουνια στη πούτσα σας και λεφτά στις τσέπες σας
Βουρ στον πατσά πιτσιρίκο....δεν έχει σημασία αν το μουνι είναι πληρωτεο η όχι....το βασικό είναι να θέλει να γαμηθει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάποτε που νόμιζα ότι ό'τι πετάει τρώγεται τα είχα με τέσσερις του χώρου όχι ταυτόχρονα, μια τσέχα δύο ρωσίδες και μια νέα καζάκα που κανόνιζε έσκορτ κατ'οίκον. Μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι ήταν ψυχοφθόρο από πολλές απόψεις .
Σοβαρά ε? Για πες...
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Τυπε με αυτή τη σχέση τουλάχιστον θα ξέρεις όταν σου λέει γαμηθηκα σήμερα στη δουλειά!!! Οτι λέει αλήθεια!
Κατ εμέ (νομίζω έχει ξανασυζητηθεί το θέμα) είστε λάθος....δλδ αυτές δεν έχουν δικαίωμα ρε παίδες να πάρουν η να δώσουν μια αγκαλιά...μόνο πουτσα+εικοσαριο??... γνώμη μου βέβαια
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά στην ομάδα,δοκιμή πριν από λίγο με τη Νάταλι Φώκαιας 27,αυτή πρέπει να την έχω ξανά πάρει σε άλλο μαγαζί αλλά δεν θυμάμαι.
Πρόκειται για μιλφαρα ξανθιά Ρωσίδα,με τις ατέλειες της αλλά με μπρίο που δύσκολα συναντάς πλέον.Σρο σώμα μοιάζει πολύ με τη Βαλέρια που δούλευε παλιά σε αυτόν τον οίκο.
Η κοπέλα είναι φωτιά,πιπαρα διαστημική από τσόντα,καυλιάρα στο κρεβάτι λες και είναι γκόμενα σου και όμορφη.
Μπήκε καλά το 2024,η συνέδρια θα επαναληφθει λίαν συντόμως.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.083
Πόντοι
39.662
Ρε πουστη μου και την είχα βάλει στόχο
Το πρώτο χτύπημα ήταν η κριτική του δμτρχχχ
Τώρα διαβάζω αυτό
Ε αησταδιαλα σιχαμενη
Γιατί ρε τυπε μας σιχαίνεσαι? Μια οικογένεια ειμαστε εδω μεσα :grouphug: Εκει που χύνει ο ένας πάει και γλείφει ο άλλος ετσι παει.. αντισώματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
μια γρηγορη περατζαδα στην φυλης οπου τα περισσοτερα ηταν κλειστα μετα τις 21:00,θα αναφερθω ομως σε 3 που μπηκα,στο φωκαιας 17α η ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ για χρονια ξενια που μεσουρανησε καποτε στο β(οροφος),δυστυχως πηρε καποια παραπανισια κιλα και ξενερωμενος εφυγα,φυλης με φωκαιας γωνια η αννα(με τον κωλαρο για αμαρτιες)οπου αν τις μυρισει το παραμικρο επανω σου ετοιμασου να γαμησεις κομοδινο,τελος φυλης 56 ξανθο πιπινατο λατινακι με τρελο κωλι και ζουζουνιαρικο ντυσιμο περιμενει τους ΑΠΕΙΡΟΥΣ μπουρδελιαρηδες να ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΕΥΣΟΥΝ το 20ρικο τους,αυτα!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.046
Κριτικές
1.245
Like
191.417
Πόντοι
45.465
,στο φωκαιας 17α η ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ για χρονια ξενια που μεσουρανησε καποτε στο β(οροφος),δυστυχως πηρε καποια παραπανισια κιλα και ξενερωμενος εφυγα
κάποια....πες καμία 15αρια και είσαι μέσα, το μόνο θετικό πως μεγάλωσε κάπως το βυζι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom