Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 244 άτομα (16 μέλη και 228 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046
Κ εγω τα ιδια γούστα έχω.....δεν μπορώ τις πατοζες....
Αν μοιάζει με Έμμυ περνάει τη βάση σίγουρα κ θα την τιμήσω. Ευχαριστώ πολύ για τις info.
Και @Anal popcorn, η Έμμυ πολυ πιο σωστο και καυλωτικο σώμα αν κι εχει +10 κιλά. Τα έχει σωστά βαλμενα. Η Καρολίνα έχει αρκετά ατσούμπαλο κωλο με κενά κωλομάγουλα. Ενώ η Έμμυ έχει γεμάτα κωλομάγουλα. Ορισμός chubby.
Παρολαυτα η Καρολίνα είναι πολυ καλυτερη σε επερεσίες. Καθαρή πολυ επίσης. Με τα συχνά Listerine και ντουζακια κατά τη διάρκεια της βάρδιας.
Με λίγα λόγια η Έμμυ είναι 50/50 να κάψεις το 20€αρικο. Είναι με τις ώρες της. Ασε που το Φωκαιας 13 έχει πολυ σκοτεινά δωμάτια.
Ενώ τα Φιλιππιδου έχουν φουλ φως, και το πανω έχει ντουζακια με ζεστό νερό.
Ψηφίζω Καρολίνα αβλεπί, αλλά η Έμμυ είναι πολυ πιο όμορφη και σε φάτσα και σε κορμακι.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
27
Like
3.551
Πόντοι
1.436
Και @Anal popcorn, η Έμμυ πολυ πιο σωστο και καυλωτικο σώμα αν κι εχει +10 κιλά. Τα έχει σωστά βαλμενα. Η Καρολίνα έχει αρκετά ατσούμπαλο κωλο με κενά κωλομάγουλα. Ενώ η Έμμυ έχει γεμάτα κωλομάγουλα. Ορισμός chubby.
Παρολαυτα η Καρολίνα είναι πολυ καλυτερη σε επερεσίες. Καθαρή πολυ επίσης. Με τα συχνά Listerine και ντουζακια κατά τη διάρκεια της βάρδιας.
Με λίγα λόγια η Έμμυ είναι 50/50 να κάψεις το 20€αρικο. Είναι με τις ώρες της. Ασε που το Φωκαιας 13 έχει πολυ σκοτεινά δωμάτια.
Ενώ τα Φιλιππιδου έχουν φουλ φως, και το πανω έχει ντουζακια με ζεστό νερό.
Ψηφίζω Καρολίνα αβλεπί, αλλά η Έμμυ είναι πολυ πιο όμορφη και σε φάτσα και σε κορμακι.
Την Έμμυ έχω βαρεθεί να την πηδαω.....ειναι ένα από πολυ λιγα στανταρακια μου όταν πάω φυλης ......αλλα θέλω κάτι νέο για δοκιμή.....ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
634
Πόντοι
81
Και @Anal popcorn, η Έμμυ πολυ πιο σωστο και καυλωτικο σώμα αν κι εχει +10 κιλά. Τα έχει σωστά βαλμενα. Η Καρολίνα έχει αρκετά ατσούμπαλο κωλο με κενά κωλομάγουλα. Ενώ η Έμμυ έχει γεμάτα κωλομάγουλα. Ορισμός chubby.
Παρολαυτα η Καρολίνα είναι πολυ καλυτερη σε επερεσίες. Καθαρή πολυ επίσης. Με τα συχνά Listerine και ντουζακια κατά τη διάρκεια της βάρδιας.
Με λίγα λόγια η Έμμυ είναι 50/50 να κάψεις το 20€αρικο. Είναι με τις ώρες της. Ασε που το Φωκαιας 13 έχει πολυ σκοτεινά δωμάτια.
Ενώ τα Φιλιππιδου έχουν φουλ φως, και το πανω έχει ντουζακια με ζεστό νερό.
Ψηφίζω Καρολίνα αβλεπί, αλλά η Έμμυ είναι πολυ πιο όμορφη και σε φάτσα και σε κορμακι.
Εγω παντως που εχω περασει 2 φορες με εμμυ ολο μυριζει τυροκαυτερη
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
396
Κριτικές
144
Like
7.837
Πόντοι
11.971

kavliaris07

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Όλγα που δούλεψε για λίγο καιρό Ιωαννίνων ξέρει κάποιος που βρίσκεται?
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
447
Κριτικές
3
Like
2.473
Πόντοι
441
Ρε σεις υπαρχει ακομα η Μπαρμπορα,ηταν η πρωτη πουτανα που ξεκολιασα.
Θα της εχει γινει ο Πατος πηγαδι βεβαια:confused::confused::confused:
Λαχταριστη κωλοτρυπίδα.........δεν χαλαει ποτε. την συντηρεί σωστα.
 

pinvestor

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
20
Like
13
Πόντοι
0
Καλησπέρα, η Σολ από Λιοσίων γνωρίζουμε που βρίσκεται;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Live from Φωκαίας Street...
29/12 /2023 17.00

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστά..
Φωκαιας 7 δεξιά Στέλλα με φουλ.
Φωκαιας 7 δεξιά δεξιά Κατερίνα με φουλ!!!

Φωκαιας και Φυλής, διασταύρωση όλα κλειστά...

Φωκαιας 13 υπόγειο
Σακίρα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69
Αλεξάνδρα απλό πρόγραμμα και 69. Λατίνες ευτραφείς...

Φωκαιας 13 ισόγειο
Σύλβια σε απλό και 69.
Ελεύθερο πλέον No...

Φωκαιας 17 κλειστά

Φωκαιας 19 δύο Λατινακια
Παολα και Νικόλ σε απλό και 69!!!

Φωκαιας 27 σκαλακια
Ιρίνα και Ναταλία. Γνωστές.
Επάνω Εβελίνα Αλβανίδα σε απλό πρόγραμμα και 69.
Υπόγειο Σάρα Λατίνα απλό πρόγραμμα και 69!!!

Φωκαιας 25 ισόγειο
Σάρα το καυλέτο!
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69!

Φωκαιας 25 όροφος.
Καινούργια κοπέλα από Βουλγαρία!!!
Σε απλό πρόγραμμα και 69.
Ονόματι Μαρτίνα!!!
Πολύ όμορφη.

Sos Sos Φόλα Αλερτ...

Φωκαιας 25 όροφος η και καλά Βουλγάρα Μάρτινα είναι Λατίνα και όχι Βουλγαρα.
Η δε άχρηστη τσατσά χτυπάει στα 6.30'
Αίσχος!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Και @Anal popcorn, η Έμμυ πολυ πιο σωστο και καυλωτικο σώμα αν κι εχει +10 κιλά. Τα έχει σωστά βαλμενα. Η Καρολίνα έχει αρκετά ατσούμπαλο κωλο με κενά κωλομάγουλα. Ενώ η Έμμυ έχει γεμάτα κωλομάγουλα. Ορισμός chubby.
Παρολαυτα η Καρολίνα είναι πολυ καλυτερη σε επερεσίες. Καθαρή πολυ επίσης. Με τα συχνά Listerine και ντουζακια κατά τη διάρκεια της βάρδιας.
Με λίγα λόγια η Έμμυ είναι 50/50 να κάψεις το 20€αρικο. Είναι με τις ώρες της. Ασε που το Φωκαιας 13 έχει πολυ σκοτεινά δωμάτια.
Ενώ τα Φιλιππιδου έχουν φουλ φως, και το πανω έχει ντουζακια με ζεστό νερό.
Ψηφίζω Καρολίνα αβλεπί, αλλά η Έμμυ είναι πολυ πιο όμορφη και σε φάτσα και σε κορμακι.
Μα δεν τις σύγκρινα ρε τυπε απλά είπα πως είναι περίπου το ίδιο σώμα
Η Καρολίνα έχει πιο δυνατά χαρακτηριστικά όπως μεγαλη πλατη, μπράτσα και γωνίες στο πρόσωπο
Όντως λακακια στα κωλομερια από τα οποία χάνει βαθμούς

Η Έμμυ είναι ο ορισμός του κοντοπουτανο στρογγυλά όλα τα χαρακτηριστικά της, καμπυλοτη με έναν κώλο σαν ροδάκινο.

Παρ όλα μου την σπάει το μόνιμα ξινό και χαμένο της ύφος χωρίς να το κάνει επίτηδες για αυτό και έχω σταματήσει να την γαμαω
 

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
82
Κριτικές
18
Like
524
Πόντοι
290
Η ελληνοουκρανεζα άφησε εποχή καλό κορίτσι, καλός χαρακτήρας με φιλότιμο.
Είχε φυγει κάπου στην περίοδο της καραντίνας,
είναι στην Αγγλία τώρα κ από ότι έλεγε η τσατσα που ήταν τελαυταια μαζί της ότι έχει σταματήσει από την δουλειά.
Ομως κάποιος εδώ είχε γράψει που την γνώριζε της τηλέφωνισε με κάμερα κ ήταν με τα σουτιέν αρα ίσως κ εκεί ασκεί το λειτουργιμα της.
Το Χριστινάκι έχει σταματήσει την δουλειά είναι Ελλάδα μένει επαρχία
 

gt3000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ντιάνα πετιτ από φυλής 59 ξέρουμε που είναι;
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
634
Πόντοι
81
Καλησπερα σε ολους, κατεβηκα στις 8 στοχευμενα μηπως βρω μικαελα απο φωκαιας η καρολινα απο φιλιπιδου. Αφου δεν της βρηκα και για να μη φυγω αγαμητος περασα με εβελινα απο φωκαιας 27 οροφο. Μπηκα στον οικο βγηκε η κοπελα ειπε το προγραμα χωρις να δωσω σημασια. Δινω το μπλε παραβολο και περναω στα ιδιαιτερα. Ερχεται η εβελινα γελαστη και χαρουμενη. Αρχιζει με φιλαει στο στηθος λαιμο και κατεβαινει προς το επιμαχο σημειο. Μου περναει ομπρελιτσα και την σταματαω και της λεω θελω χωρις. Μου λεει μωρο μου δεν κανω ελευθερο, οκ της λεω και συμεχιζει. Για πιπα με ομπρελιτσα πολυ καλη εδινε πονο. ( ειναι η δευτερη φορα που μου κανουν πιπα με προφυλακτικο, την πρωτη φορα δεν μου σηκωθηκε για αυτο ποτε δεν περναω σε απλο προγραμμα) αφου με εκανε πυραυλο ανεβαινει απανω και πηδαγε οσο μπορουσε. Καποια στιγμη την ειδα που κουραστηκε και αρχισα να την πηδαω εγω. Μετα τη πηρα στα 4 την εσκισα οπου ηρθε η καταθεση. Παιδια το μωρο αξιζει. Δεν ειναι τοπ αλλα κανενας δεν χανει λεφτα. Την ιδρωνει τη φανελα. Η τσατσα χτυπησε την πορτα στο 15λεπτο ακριβως μολις κατεθεσα.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.646
Πόντοι
731
καλησπερα συναγωνιστες. Σημέρα το πρωι πηγα και εγω στο φωκαιας 27 με αρκετη υπομονη για την ειρηνα! Φοβερη πραγματικα, ακομα καλυτερη και απο μυρα και σαμπινα και ασ ειναι λιγο μεγαλυτερη σε ηλικια! Εχει φοβερη ενεργεια και θετικη αυρα παρα την πολυ δουλεια. Χτες απογευμα ειχα περασει απο Ιωαννινων 3 οροφος με την Ντιανα, πολυ τιμιο μιλφακι με αριστη πιπα και καθολου κλεψιμο στον αγωνα. Μετα περασα και απο ΣΠ 40 με το στανταρακι μισελ. Λατινοκορμαρα μαυρισμενη με υπεροχο βυζι κωλο. Πιπα τελεια, περασμα απο μπαλες και σκυλι στο γαμησι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom