Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 208 άτομα (13 μέλη και 195 επισκέπτες)

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
449
Πόντοι
300
Οντως τυπε παρα πολύ κίνηση σχεδόν ολοι οι δρομοι κολλημένοι, ξεχασα να το αναφέρω μιας και ήμουν ηδη εκει στο φούρνο.
Εφαγα ενα τεράστιο κομμάτι cheesecake φούρνου αφου μετά από 2x κατάθεση μου έπεσε το ζάχαρο.

IMG_20231222_215351.jpg
Μητσαρα Θεέ εσυ πρέπει να τρως μόνο σιροπιαστά … για να γεμίζει γρήγορα η αρχιδοσακουλα σου και Βόυρ ξανά
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Οντως τυπε παρα πολύ κίνηση σχεδόν ολοι οι δρομοι κολλημένοι, ξεχασα να το αναφέρω μιας και ήμουν ηδη εκει στο φούρνο.
Εφαγα ενα τεράστιο κομμάτι cheesecake φούρνου αφου μετά από 2x κατάθεση μου έπεσε το ζάχαρο.

IMG_20231222_215351.jpg
Τα μισά μας λες. Που έγινε η 2χ κατάθεση;;;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Διπλή κατάθεση ξανά σήμερα στο μοντέλακι Ιρίνα.. Δεν χορταινεις με μια φορά μαζι της απλα δε χορταινεις.
Σημερα της εκανα και ποδολαγνεία, της εγλειψα τα πέλματα μπρος πισω πανω κάτω. Πολυ καθαρη και δεκτική στο γλείψιμο.Αρνουμαι να πλυνω τα δόντια μου, θελω να εχω τη γεύση απο τα πατουσάκια της στο στομα μου. Ανταλλάξαμε Instagram και ανανεωσαμε ραντεβού.
Μύστη, είχα φάει πατατάκια με πιπέρι και λεμόνι πριν της χύσω τα πόδια! :afro:
Τόσο πολύ σου άρεσε αυτή η γεύση?! :lheel:
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Ήθελα χρόνο για να γεμίσω για έναν γύρο ακόμα.. και να περιμένω μπας και δουλεύει Σαμπίνα. .πέρασα από Ιάσονος 37 να δω αυτή την Τίνα...Ντάνα ...
Για να βοηθήσω συναγωνιστές που δεν θυμούνται από που την ξέρουν.. ξέρει..
Πρέπει να δούλευε στο φυλής 74δεξια ημιυπόγειο..
Την είχα πάρει εκεί με μέτριες εντυπώσεις.. θετικό σαλοναρισμα με χαμόγελο... αλλά εγώ πέρασα μέτρια τότε..
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Φυλής 86 όροφο
Λατίνα Αλέξα ..πίπα χωρίς.. μέτρια πράγματα ..
Αλλά ρε παλικάρια ας παει κάποιος με εργαλείο τέρας..η γυναίκα γαμηετε σαν να μήν έχει μήτρα.
Όλες τής στάσεις και τέρμα μέσα.. έβγαινα και έμπαινα με φορά... τίποτα.. διχαλωτό που όλες πονάνε... τίποτα..
Απογοητεύτηκα..
Αξίζει δυνατό σφυροκόπημα..
Πρεπει να την παρει ο giorgaraskakamatianos
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54αρια & 56 κλειστά.

Φυλής 66α Ιλόνα σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια & 74 δεξιά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άντζελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα για Έλληνες, απλό στους αλλοδαπούς.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 61 Σόλ λατινα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Μπιουτη μαυρουλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Μπετυ μαυρουλα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,Ρανια επιστρέφει μετά τη πρωτοχρονιά σύμφωνα με το κυρ.Βασιλη.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 86α Σοφία λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Μελίσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελένη/Αντινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β Βίκυ , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Σανέλ λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Αλέξια λατινα, την έχουν μετανομασει σε Μαριάννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 105 αριστερά Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 δεξιά 2 λατινες Σάρα η κορμάρα και Μεγκαν η ζουμερή, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109α Βικτόρια, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Μαρία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 134αρια & 136 κλειστά.
Καλησπέρα Σμύρνη η Άντζελα στο φυλής 59 κάτω είναι αυτή που δούλευε παλιά στο φυλής 74 δεξιά;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Ήθελα χρόνο για να γεμίσω για έναν γύρο ακόμα.. και να περιμένω μπας και δουλεύει Σαμπίνα. .πέρασα από Ιάσονος 37 να δω αυτή την Τίνα...Ντάνα ...
Για να βοηθήσω συναγωνιστές που δεν θυμούνται από που την ξέρουν.. ξέρει..
Πρέπει να δούλευε στο φυλής 74δεξια ημιυπόγειο..
Την είχα πάρει εκεί με μέτριες εντυπώσεις.. θετικό σαλοναρισμα με χαμόγελο... αλλά εγώ πέρασα μέτρια τότε..
Πότε και με τη όνομα θυμάσαι?
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
632
Πόντοι
81
Πέρασμα από φυλής για να βρω τη ράνια αφού τόσο καιρό την ψάχνω. Μπαίνω μέσα στο σπιτάκι βγαίνει ο κυρ Βασίλης και μου λέει έχω την Χριστίνα εγώ δεν την θυμόμουν, μου λέει μπες για ένα ραντεβού στα τύφλα. Την Χριστίνα την είδα μόλις βγήκε από δωμάτιο και την θυμήθηκα οτι την έχω πάρει 3 φορές . Καληνύχτισα τον κύριο Βασίλη και έφυγα. Γύρισα όλη της φυλής και αφού δεν βρήκα κάτι αξιόλογο είπα να δοκιμάσω την Μικαελα από Φώκαιας 17. Πλήθος συναγωνιστων στο σαλόνι με απανωτά δωμάτια. Η μικαελα είναι η δασκάλα που θα ήθελε ο καθένας να πηδηξει ψιλή μαυρομάλα με Βύζαρες γυάλια και τατουάζ. Έδωσα το μπλε παραβολο και πέρασα στο δωματιο. Ήρθε γελώντας, ξάπλωσε με φιλαγε στήθος και ξεκίνησε μια βαθιά πιπα αλλά αργή πιπα. Συνέχισε με γρήγορους ρυθμούς και το βαζε μέχρι το λαρύγγι. Με φιλαγε στόμα με γλώσσα. Είχα καυλωσει τόσο πολύ, μου λέει μωρό θες να με γαμήσεις?? Φυσικά λέω, περνάει κάποτα και ανεβαίνει πάνω. Πηδαγε δίχως αύριο παιδιά. Το αρχιδο χτύπημα ακουγόταν μέχρι έξω. Δεν άντεξα και κατεθεσα. Θα την βάλω στα τοπ μου μαζί με Καρολίνα απο φιλίπιδου 11 και ρανια. ( ανέβασα εδώ κριτική γιατί στις κριτικές μου σβηνεται) για όποιον ενδιαφέρεται για ρανια επιστρέφει την πρώτη βδομάδα του χρονου
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Πότε και με τη όνομα θυμάσαι?
Εποχή σχεδόν τότε που δούλευε μια Άντζελα κορμάρα με απλό... πήγαινα για αυτήν τότε, είδα καινούργια με ζεστό σαλοναρισμα και μπήκα..
Αυτό που με κάνει να την θυμάμαι είναι σαν να έχει λίγο μαύρισμα στα δόντια όταν γελάει και τα βυζιά της..
Τώρα αρχηγέ δεν θυμάμαι όνομα...η άνοια μου χτυπάει την πόρτα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Μια ερώτηση φίλε συναγωνιστή Η Όλγα είναι η χοντρή Ρωσίδα που ήτανε στη Αλκαμένους 113 ;
Η θεία Ολγα ξεκίνησε την πορνο-καριέρα της από Ρεμούνδου. Δεν θυμάμαι να πέρασε από Αλκ 113
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
124
Πόντοι
0
Ξέρετε καμία μικρόσωμη στενομούνα με σφιχτό κορμί για σκίσιμο?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
39
Like
7.031
Πόντοι
1.936
Συνεχομενα δωματια σε πολυ πρωινη τσαρκα απο τη θεια Σοφια στο Ι44.
Γρηγορο αποτελεσματικο ξεμπουκωμα και συνεχεια μπουκωμα στο Λευτερη τον πολιτη.Αυτα προς το παρον.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
39
Like
7.031
Πόντοι
1.936

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Φυλής 86 Κάτο..μια με όνομα βέρα ψιλή με ποδαρες... χαμόγελο στο σαλόνι και Πολλά υποσχόμενο βλέμμα..
Μέσα μπούρδες... όλο γκρίνια σε κάθε αλλαγή στάσης.. κλείσιμο ποδιών να μην μπαίνει βαθιά..
Έτσι και αλλιώς για δοκιμή μπήκα..
Για εμε μακριά...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Φυλής 86 Κάτο..μια με όνομα βέρα ψιλή με ποδαρες... χαμόγελο στο σαλόνι και Πολλά υποσχόμενο βλέμμα..
Μέσα μπούρδες... όλο γκρίνια σε κάθε αλλαγή στάσης.. κλείσιμο ποδιών να μην μπαίνει βαθιά..
Έτσι και αλλιώς για δοκιμή μπήκα..
Για εμε μακριά...
Η γνωστή ξανθιά Βέρα από Φιλιππίδου 11 ,Φυλής 105 αριστερά και Φυλής 59 όροφος και ισόγειο...κριμα ωραίο κορμάκι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom