Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

ApollwnasNX

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Μύστες Ολγαρα Τροφωνίου είναι κανονικά πρωινά? Έχω διαβάσει καλά σχόλια για την πορνογρια που θέλω να περάσω!!Καλές γιορτές με καλά σιαγαμη!!
Μια ερώτηση φίλε συναγωνιστή Η Όλγα είναι η χοντρή Ρωσίδα που ήτανε στη Αλκαμένους 113 ;
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Συναθλητές ΣΟΣ έχω 2 ώρες μποτιλιαρισμα.εχω δοκιμάσει πολλές φορές θεία ολγα κ δαναη μεταξου δώστε καμια άλλη μεσημεριανή της σχολής του 1940
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.790
Πόντοι
19.306
Συναθλητές ΣΟΣ έχω 2 ώρες μποτιλιαρισμα.εχω δοκιμάσει πολλές φορές θεία ολγα κ δαναη μεταξου δώστε καμια άλλη μεσημεριανή της σχολής του 1940
Εύα Κολωνού 48 νέο και Αλίκη Διδύμου 16
 

Tarzaneas

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Μύστες Ολγαρα Τροφωνίου είναι κανονικά πρωινά? Έχω διαβάσει καλά σχόλια για την πορνογρια που θέλω να περάσω!!Καλές γιορτές με καλά σιαγαμη!!
Καλεσ γιορτές να έχουμε,μησιαγα λέγεται στα ποδαανα,πρώτη συλλαβή μπαίνει πάντα η δεύτερη και η πρώτη τελευταία.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.790
Πόντοι
19.306
Ξέρουμε ηλικία του κάθε όμορφου πτωματος;; και κιλα περιπου
Κάποιοι λένε ότι κοντεύουν τα 70 και οι δύο. Η Εύα τα έχει τα κιλά της την λες και αφρατοχοντρούλα. Η Αλίκη κανονικό σώμα. Πολύ καλή για την ηλικία της και πιο ζουζουνιάρα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.064
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φωκαίας 27Β πάνω Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ειρήνη/Ιρίνα, απλό πρόγραμμα και Ναταλία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Σάρα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Λάουρα λατινα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 24 κλειστό.

Φωκαιας 19α Αλισα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 17α Μιχαελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία με τα γυαλάκια, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Φωκαιας 13 υπόγειο Μισέλ λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο περίμεναν κοπέλα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.064
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54αρια & 56 κλειστά.

Φυλής 66α Ιλόνα σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια & 74 δεξιά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άντζελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα για Έλληνες, απλό στους αλλοδαπούς.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 61 Σόλ λατινα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Μπιουτη μαυρουλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Μπετυ μαυρουλα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,Ρανια επιστρέφει μετά τη πρωτοχρονιά σύμφωνα με το κυρ.Βασιλη.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 86α Σοφία λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Μελίσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελένη/Αντινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β Βίκυ , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Σανέλ λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Αλέξια λατινα, την έχουν μετανομασει σε Μαριάννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 105 αριστερά Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 δεξιά 2 λατινες Σάρα η κορμάρα και Μεγκαν η ζουμερή, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109α Βικτόρια, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Μαρία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 134αρια & 136 κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.064
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Αγκυρας 9 Βαρβάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Αγκυρας 12α Μαρία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12β Αντριαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φιλιππιδου 11β Αλινα και Μόνικα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Μπέλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.064
Πόντοι
45.465
live update επιγραμματικα

Φυλής 74 δεξιά Ρωξαννα η Βουλγάρα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο Άντζελα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Καλές γιορτές
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.064
Πόντοι
45.465
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.660
Κριτικές
13
Like
10.241
Πόντοι
2.046
τρελή κίνηση σε Μεταξουργείο και Πατησίων-Αχαρνών! δεν έβρισκα με τίποτα να παρκάρω και γύρισα πίσω αγανακτισμένος-άχυστος... στα δελτία ειδήσεων εν τω μεταξύ μας παραμυθιάζουν με πλάνα αρχείου προηγούμενων χρόνων από τα διόδια, ελάχιστοι έφυγαν όλοι Αθήνα είναι
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Πήγα σήμερα το μεσημεράκι, πρώτη βάρδια, να απολαύσω κι εγώ την πίπα της Κωνσταντίνας από Βέργας 7, για την οποία έχουν γραφτεί καλά λόγια. Την κοπέλα δεν την είχα δει, ούτε την είδα και σήμερα, στη θέση της ήταν μια Άννα, κάπως ξερακιανή, γύρω στα 40κάτι.

Δεύτερη στάση Παρασίου 36, ανέβηκα κατευθείαν στον δεύτερο για να δω τη Νικόλ ή Νίκη, δεν θυμάμαι, για την οποία επίσης έχουν γραφτεί θετικά σχόλια. Εμφανίστηκε με κόκκινα εσώρουχα και ζαρτιέρες, χαμογελαστή, αλλά γιαγιόνι, 60άρα την έκοψα, οπότε την κοπάνησα :badair:

Κατέβηκα και στον πρώτο να δω και μου άνοιξε μια σχετικά νεαρή κοπέλα, η Γιάννα 28-30, χοντρούλα έως χοντρή, με μακριά μαλλιά καστανόξανθα πιασμένα κότσο. Φορούσε και κάτι σαν ρόμπα και την άνοιξε για να δω το μεγάλο στήθος της, τριαμισάρι το έκοψα. Φορούσε ένα φουστάκι και ζαρτιέρες κι αυτή. Δεν ρώτησα καν πρόγραμμα, είχα και μέρες αποχής, και μπήκα δωμάτιο, αναλογιζόμενος ότι είμαι κάποιος ορεισίβιος και επρόκειτο να πηδήξω κάποια βοσκοπούλα στα λιβάδια της Μολδαβίας :zfuck:
Η κοπέλα μπήκε με πολύ καλή διάθεση, μου έδωσε και τις βυζάρες της στη μάπα. Πίπα πολύ καλή, αν και με καπότα, γλωσσόφιλα δεν ήθελε, αλλά δεν ήταν κομοδίνο στο σεξ, και τελικά τελείωσα χειρωνακτικώς επάνω στο στήθος της.

Σε γενικές γραμμές ήταν μια καλή συνάντηση, όχι όμως τόσο για να επαναληφθεί. Καλές γιορτές σε όλους!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.603
Πόντοι
39.662
τρελή κίνηση σε Μεταξουργείο και Πατησίων-Αχαρνών! δεν έβρισκα με τίποτα να παρκάρω και γύρισα πίσω αγανακτισμένος-άχυστος... στα δελτία ειδήσεων εν τω μεταξύ μας παραμυθιάζουν με πλάνα αρχείου προηγούμενων χρόνων από τα διόδια, ελάχιστοι έφυγαν όλοι Αθήνα είναι
Οντως τυπε παρα πολύ κίνηση σχεδόν ολοι οι δρομοι κολλημένοι, ξεχασα να το αναφέρω μιας και ήμουν ηδη εκει στο φούρνο.
Εφαγα ενα τεράστιο κομμάτι cheesecake φούρνου αφου μετά από 2x κατάθεση μου έπεσε το ζάχαρο.

IMG_20231222_215351.jpg
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Φυλής 86 όροφο
Λατίνα Αλέξα ..πίπα χωρίς.. μέτρια πράγματα ..
Αλλά ρε παλικάρια ας παει κάποιος με εργαλείο τέρας..η γυναίκα γαμηετε σαν να μήν έχει μήτρα.
Όλες τής στάσεις και τέρμα μέσα.. έβγαινα και έμπαινα με φορά... τίποτα.. διχαλωτό που όλες πονάνε... τίποτα..
Απογοητεύτηκα..
Αξίζει δυνατό σφυροκόπημα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
874
Πόντοι
311
Αυτή η ιρινα δουλεύει τώρα Φωκαίας ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom