Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (6 μέλη και 79 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Ξέρει κανείς η σόνια τι ωράριο έχει και που θα βρίσκεται σήμερα;
Τώρα είναι κλειστά,για αργότερα δεν ξέρω.
Προτίμησα την Ελένη στο Διδύμου 8, παραδόξως χωρίς αναμονή. Στον όροφο γίνονται εργασίες.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.305
Πόντοι
9.477
IMG_20231127_120531.jpg

Κατάθεση προ ολίγου στη βασίλισσα του δονουμενου τσιμπουκιου και πρωκτικού, τη μιλφ Σόνια. Παίχτηκαν στοματοφιλα, βυζολαγνεια, ποδολαγνεία, 69 και κατευθείαν πρωκτικό σεξ! Τελείωμα εντός καποτας γιατί με σαγήνευσε το κωλαντερο της! Ανωτέρω ποσταρω και φωτό του δωματίου, ακολουθώντας την παράδοση του μύστη @n.smirni76 :rockon::hi:
Σε ποιο ανάκτορο βρίσκεται η Σόνια;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τώρα είναι κλειστά,για αργότερα δεν ξέρω.
Προτίμησα την Ελένη στο Διδύμου 8, παραδόξως χωρίς αναμονή. Στον όροφο γίνονται εργασίες.
Στον όροφο θα μετακομίσει το Μαραθώνος 59 με Σοφία και Ειρήνη σύντομα...
Θα τους κάνω σεφτέ!!!:smitten:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Στον όροφο θα μετακομίσει το Μαραθώνος 59 με Σοφία και Ειρήνη σύντομα...
Θα τους κάνω σεφτέ!!!:smitten:
μου επιτρέπεις να στο φτιάξω λίγο ...θα μετακομίσουν μόνο οι αδελφουλες Σοφία κ Ειρήνη(απ ότιείπανοι ίδιες), όχι το Μαραθωνος 59.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Θέλω να περάσω σήμερα από Φ ή μετάξι με στόχο κάτι σε σκιννυ μοντελε πιτσιρίκι (ας είναι φόλα).
Τι θα προτείνατε για να αποφύγω το ψάξιμο;
Μαρία φυλής 69
πάνω
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Στον όροφο γίνονται εργασίες.
====
Α....ΟΚ !_ Πάνω που σκέφτηκα να γράψω ... "Trelokotsidou is on her way again ?" ...:sunglasses:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Σωστά . Αφού έχει ακόμα δουλειά .. ( είναι που έχει φύγει και η Μπέτυ). ..:hi:
 

Labanero

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
19
Like
55
Πόντοι
0
Άσχετο αλλά σημαντικό. Αύριο μπαίνουμε όλοι στην δημόσια διαβούλευση για το νομοσχέδιο για την ενδοοικογενειακη βία. Με μια απλή καταγγελία, θα μπορεί η κάθε τανα να σας παίρνει τα παιδιά σας. Και θα έχει και το ακαταδιωκτο.
Εγώ πάντως πήρα το παιδί αποκλειστικά
Χρειάζεται ταχύτητα όταν τα πράγματα δεν πάνε καλά και ένα καλό δικηγόρο
Εννοείται να μην είσαι κανένας μαλακας που απλώνει χέρι ...
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
μου επιτρέπεις να στο φτιάξω λίγο ...θα μετακομίσουν μόνο οι αδελφουλες Σοφία κ Ειρήνη(απ ότιείπανοι ίδιες), όχι το Μαραθωνος 59.
Θα γινουν οι εργαζομενες απο υπαληλοι αφεντικα, ιδιοκτητες? Θα ιδρυσουν εταιρελια Ο.Ε.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Τι ενοεις οταν και αν ανοιξει. Δεν ειναι ανοιχτη η πορτα
οταν η κατω πορτα της εισοδου ειναι ανοικτη , και η φωτεινη επιγραφη "open" αναβοσβηνει, η σονια ειναι επανω και ελευθερη.. οταν η φωτεινη επιγραφη ειναι κλειστη, η σονια ειναι με πελατη..το δουλευει μονη της χωρις τσατσα ..
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
οταν η κατω πορτα της εισοδου ειναι ανοικτη , και η φωτεινη επιγραφη "open" αναβοσβηνει, η σονια ειναι επανω και ελευθερη.. οταν η φωτεινη επιγραφη ειναι κλειστη, η σονια ειναι με πελατη..το δουλευει μονη της χωρις τσατσα ..
Aρα οταν η φωτεινη επιγραφη ειναι σβησμενη, δεν περνας?
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
μετά το κλείσιμο, έχουμε δει πουθενά την Τζίνα από ΚΟΛΩΝΟΥ 27 να δουλεύει κάπου?
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
667
Πόντοι
81
Με την συγκεκριμενη νομιζω 2 μερες πριν σταματησει για να παει στην πατριδα της μου ετυχε ενα περιεργο περιστατικο....περασα λοιπον δωματιο μαζι της και μολις εχυσα προσφερθηκε να μου βγαλει η ιδια την καποτα...πηρε ενα μωρομαντηλο και την αφαιρεσε προσεκτικα..δεν εδωσα σημασια μου αρεσε κιολας γιατι ενιωσα οτι με περιποιηται...αφου βγηκε απο το δωματιο εριξα μια ματια στο καλαθακι και ειδα μονο κατι χαρτια οποτε την καποτα μαλλον δεν την πεταξε εκει...μπα λεω θα την πεταξε μεσα στο κουζινακι...την αλλη μερα το ξανασκεφτικα και αναρωτηθηκα μηπως τελικα δεν την πεταξε την καποτα και κρατησε το σπερμα.....μηπως τελικα το εκανε και σε αλλους αυτο και τα πηρε ολα τα χυσια μαζι της στην πατριδα της? να τα κανει τι ομως? να τα πουλησει?....δεν ξερω ισως και να ηταν η ιδεα μου οτι πηρε την καποτα μαζι της εξω απο το δωματιο...εαν ετυχε και σε αλλον συναγωνιστη εδω μεσα παρομοιο περιστατικο με την Τατιανα ας γραψει εδω....

Με την συγκεκριμενη νομιζω 2 μερες πριν σταματησει για να παει στην πατριδα της μου ετυχε ενα περιεργο περιστατικο....περασα λοιπον δωματιο μαζι της και μολις εχυσα προσφερθηκε να μου βγαλει η ιδια την καποτα...πηρε ενα μωρομαντηλο και την αφαιρεσε προσεκτικα..δεν εδωσα σημασια μου αρεσε κιολας γιατι ενιωσα οτι με περιποιηται...αφου βγηκε απο το δωματιο εριξα μια ματια στο καλαθακι και ειδα μονο κατι χαρτια οποτε την καποτα μαλλον δεν την πεταξε εκει...μπα λεω θα την πεταξε μεσα στο κουζινακι...την αλλη μερα το ξανασκεφτικα και αναρωτηθηκα μηπως τελικα δεν την πεταξε την καποτα και κρατησε το σπερμα.....μηπως τελικα το εκανε και σε αλλους αυτο και τα πηρε ολα τα χυσια μαζι της στην πατριδα της? να τα κανει τι ομως? να τα πουλησει?....δεν ξερω ισως και να ηταν η ιδεα μου οτι πηρε την καποτα μαζι της εξω απο το δωματιο...εαν ετυχε και σε αλλον συναγωνιστη εδω μεσα παρομοιο περιστατικο με την Τατιανα ας γραψει εδω....
Ή θα γίνεις πατερουλης και δεν το ξέρεις ή θα το πουλήσει σε τίποτα εξτριμ φετιχιστές.
Το σπέρμα αν το βάλει στο αιδοίο της έχει κάποιες πιθανότητες να γονιμοποιηθεί.Αλλα πρέπει να το κάνει άμεσα,σε λίγα λεπτά.
Προφανώς είδε ότι είσαι παίδαρος με καλό dna και γουστάρει να κάνει υγιές μωρό,δυνατό με καλό dna.
Στην θέση θα πήγαινα να την ρωτούσα στα ίσια τι το έκανε.

Αν και αποκλείεται να σου πει την αλήθεια.
Το σπέρμα δεν ζει πάντως πολύ ώρα εκτός αιδοίου.Μαξιμουμ 3-4 λεπτά νομίζω.
Περίεργο πάντως.
Αν το έκανε για να πιάσει παιδί πάντως κακώς την πλήρωσες.Κανονικα έπρεπε να σε πληρώσει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom