Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.132
Κριτικές
1.245
Like
194.038
Πόντοι
45.465
είναι λίγο τσουπωτή με μονοκόμματη σωματοδομή και 2,5άρια βυζιά, διάσπαρτα τατουάζ, σχετικά καυλωτική φάτσα και μεγάλα μαύρα κοκάλινα γυαλιά... συνήθως βγαίνει με κάτι κόκκινα δυχτυωτά που καλύπτουν όλο το σώμα της
Αυτή από Φιλιππίδου :hi:
Screenshot_20231126_214549.jpg
 

Labanero

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
19
Like
55
Πόντοι
0
Καλησπέρα, συναγωνιστή. Ξέρω, για ποια κοπέλα μιλάς. Δεν ανέβηκα, για να δω ποια δούλευε εκείνη την ώρα. Την προηγούμενη, που ανέβηκα (Παρασκευή), ήταν η Ιλόνα. Μια μπαμπάτσικη, από την Ρωσία.
Ευχαριστώ φίλε
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Έκανα λίγο υπομονή τρία δωμάτια και πέρασα με Μάργκο..
Δεν είναι τόσο αποστειρωμενη όπως τελευταία...αφήνει γλυψειμο στο στήθος ... δεν έβαλα δάχτυλα όπως παλιά,δεν ήθελα να χαλάσω την φάση με άκυρο από μεριά της..
Τα βυζιά της έχουν μεγαλώσει λίγο και πάνω σε αυτό το σαμιαμιδι δείχνουν τεράστια.
Γαμηετε δυνατά και δείχνει ότι γουστάρει.
Εγώ προσωπικά περνάω για την πίπα της πού τον βάζει όλο μέσα και νοιώθεις κάτι να πάλλεται στο πουτσοκεφαλοσου.
Για εμένα η καλύτερη πίπα στα τόσα χρόνια στους οικείους καί έξω..
Σκέφτομαι αν το έκανε ακαποτο τι θα ήταν.
Μάγκες γνώμη μου μήν με φάτε..
Δεν παύει να είναι μια καλή επιλογή...
Ευτυχώς την πρόλαβα στης αρχές στο φωκ 13 που ήταν πολύ καλύτερη.
Το χρωστάω σέ έναν φίλο από εδώ μέσα που με έστειλε πριν αποκτήσει φήμη..
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
66
Like
11.629
Πόντοι
3.506
Μύστες καλησπέρα.Μπιουτι Εμπονυ που βρίσκεται και τι ώρες ? Ευχαριστώ.
Ebony lover
Καλημέρα, συναγωνιστή. Φαίνεται πως δεν έχουν σταθερό ωράριο και οίκους. Την Μπιούτη την πέτυχα, το απόγευμα της Παρασκευής, στο Φυλής 65Β και το απόγευμα του Σαββάτου στο 65Α.
 

pappous99

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2020
Μηνύματα
235
Like
194
Πόντοι
1
Θα περάσω από μαραθωνος
Ξέρουμε τι παίζει σημερα???????
 

TOMB

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα ομάδα !! Ήθελα να ρωτήσω που δουλεύει πλέον η Άννα κου; Εγώ την θυμάμαι στο Φωκαίας 27Α αλλά πλέον δεν είναι εκεί .. ευχαριστώ πολύ πολύ !!
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
423
Like
727
Πόντοι
81
Άσχετο αλλά σημαντικό. Αύριο μπαίνουμε όλοι στην δημόσια διαβούλευση για το νομοσχέδιο για την ενδοοικογενειακη βία. Με μια απλή καταγγελία, θα μπορεί η κάθε τανα να σας παίρνει τα παιδιά σας. Και θα έχει και το ακαταδιωκτο.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
15
Like
11.767
Πόντοι
3.246
IMG_20231127_120531.jpg

Κατάθεση προ ολίγου στη βασίλισσα του δονουμενου τσιμπουκιου και πρωκτικού, τη μιλφ Σόνια. Παίχτηκαν στοματοφιλα, βυζολαγνεια, ποδολαγνεία, 69 και κατευθείαν πρωκτικό σεξ! Τελείωμα εντός καποτας γιατί με σαγήνευσε το κωλαντερο της! Ανωτέρω ποσταρω και φωτό του δωματίου, ακολουθώντας την παράδοση του μύστη @n.smirni76 :rockon::hi:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Μάζευε πεπόνια , αργίτικ

IMG_20231127_120531.jpg

Κατάθεση προ ολίγου στη βασίλισσα του δονουμενου τσιμπουκιου και πρωκτικού, τη μιλφ Σόνια. Παίχτηκαν στοματοφιλα, βυζολαγνεια, ποδολαγνεία, 69 και κατευθείαν πρωκτικό σεξ! Τελείωμα εντός καποτας γιατί με σαγήνευσε το κωλαντερο της! Ανωτέρω ποσταρω και φωτό του δωματίου, ακολουθώντας την παράδοση του μύστη @n.smirni76 :rockon::hi:
Καποτε ηταν απομακρη. Τωρα ειναι πιο προσιτή?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Φυλής 105 δεξιά μάταια προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου για ένα cif στη Μέγκαν. Το ύφος της με αποτρέπει κάθε φορά. Επίσης εμφανίζεται ολόγυμνη που για μένα είναι όχι.
Πήγα και στο βουνό στο Βριλησού 60 να δω αυτή την Τατιάνα που την εμφανίζουν ως υπερμουνάρα. Μια γλυκύτατη κοπελίτσα με ωραίο σώμα, αλλά τίποτα δεν με οδήγησε στο να βγάλω το πορτοκαλί.
 

Frogen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
460
Πόντοι
300
IMG_20231127_120531.jpg

Κατάθεση προ ολίγου στη βασίλισσα του δονουμενου τσιμπουκιου και πρωκτικού, τη μιλφ Σόνια. Παίχτηκαν στοματοφιλα, βυζολαγνεια, ποδολαγνεία, 69 και κατευθείαν πρωκτικό σεξ! Τελείωμα εντός καποτας γιατί με σαγήνευσε το κωλαντερο της! Ανωτέρω ποσταρω και φωτό του δωματίου, ακολουθώντας την παράδοση του μύστη @n.smirni76 :rockon::hi:
αυτη η Σόνια δούλευε και Φιλλιπίδου στο κάτω?
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
245
Πόντοι
21
Καλησπέρα , θέλω τη βοήθεια σας ,
Αύριο τ πρωί θα πάω μπουρδελοτσαρκα φυλής θέλω συστάσεις , ψαχνω με τελειωτικό στόμα γλωσσόφιλα γενικά να είναι άνετη και προσιτή , ευχαριστώ
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
496
Κριτικές
13
Like
4.643
Πόντοι
731
Εγώ φίλε μου όσες φορές την πήρα την έχυσα στο στόμα και τα έφτυνε, δεν μπορώ να σου πω
Το ίδιο.
Η ρανια τι ειναι ρουμανα? αλβΑνεζα? Η τσεχα??
η Ράνια δεν κάνει απλό
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αλβανέζα
Εμένα Ρωσίδα μου έλεγε ... όπως και να έχει είναι ωραίο μουνί :cheesy:
Φυλής 105 δεξιά μάταια προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου για ένα cif στη Μέγκαν. Το ύφος της με αποτρέπει κάθε φορά. Επίσης εμφανίζεται ολόγυμνη που για μένα είναι όχι.
Πήγα και στο βουνό στο Βριλησού 60 να δω αυτή την Τατιάνα που την εμφανίζουν ως υπερμουνάρα. Μια γλυκύτατη κοπελίτσα με ωραίο σώμα, αλλά τίποτα δεν με οδήγησε στο να βγάλω το πορτοκαλί.
Εγώ γνωρίζοντας πως παρέχει την υπηρεσία αυτή, ρώτησα και μου είπε σε συνεννόηση με την τσατσά +20€, όχι +10€ , έφυγα αμέσως και αγνόησα την προσπάθεια για παζάρι.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
15
Like
11.767
Πόντοι
3.246

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
15
Like
11.767
Πόντοι
3.246
Καποτε ηταν απομακρη. Τωρα ειναι πιο προσιτή?
Προσωπικά με στόλισε σαν Χριστουγεννιάτικο δέντρο με κομπλιμέντα ήδη από το σαλόνι, συνέχισε εντός του δωματίου και ολοκλήρωσε πριν την αποχώρησή μου από τον οίκο, όπου παίχτηκε στοματοφιλο κι ευχή για καλή εβδομάδα! :rockon::hi:
 

alfabitagama

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
8
Like
618
Πόντοι
300
Καλησπέρα , θέλω τη βοήθεια σας ,
Αύριο τ πρωί θα πάω μπουρδελοτσαρκα φυλής θέλω συστάσεις , ψαχνω με τελειωτικό στόμα γλωσσόφιλα γενικά να είναι άνετη και προσιτή , ευχαριστώ
Διδύμου 8 είναι μια καλή επιλογή @Janjan13
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Την πέτυχα Φυλής 84 στο πάνω. Αλλά νομίζω πως πέρασε κι από Φιλιππίδου πρόσφατα.
Αυτή,όπως και η Μίρα (όποτε της καυλώσει να δουλέψει ...) , έχουν νοικιάσει τη βάρδια και δουλεύουν χωρίς τσατσά, οπότε είναι ταυτόχρονα και αφεντικά των υπηρεσιών τους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom