Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 202 άτομα (10 μέλη και 192 επισκέπτες)

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Κατά τις 20:30 πάω μια βόλτα από Ιάσονος 1Β να πετύχω την Τατιάνα που ακούω καλά λόγια αλλά δεν την είχα δει ποτέ. Την πέτυχα και πέρασα δωμάτιο. Με άρχισε μια πίπα λες και την έβαλα σε σκουπιδοφάγο. Την σταμάτησα 2 φορές και τις είπα να κάνει πιο σιγά αλλά τίποτα. Της τον έβαλα μπας και τελειώσω αλλά μάταια. Πέθανα στον πόνο και δεν μπορούσα με τίποτα. Της είπα να τελειώσω με πίπα αλλά ξεκίνησε να μου την παίζει και τελικά την έδιωξα γιατί τσάμπα κόπος. Τελικά έφυγα και πήγα στο 44 στην Φωτεινή που με στοργή φρόντισε το πουλάκι μου και ήρθα στα ίσια μου. Θέλω να ακούσω από αυτούς που έχουν πάρει την Τατιάνα αν είχαν παρόμοια εμπειρία. Αυτή ρε παιδιά συγνώμη αλλά δεν ξέρει να κάνει πίπα κι ας έχει καλό κορμί. Πρώτη φορά έπαθα τέτοιο πράγμα. Με σακάτεψε
Την 1η φορά που την πήρα ήμουν 1ος στην βάρδια και έκανε τρομερή πίπα και στα γόνατα με εμένα όρθιο και ξαπλωτό, πολύ γλώσσα, πολύ ρούφηγμα σφιχτό 9/10, τα ρούφηξε όλα βεντούζα στο τέλος με 0 δόντι κατά την διάρκεια, τις επόμενες ήταν ένα 20-30% χειρότερη αλλά όχι, πολύ δόντι δεν έβαλε ποτέ.
Φυλής 105: Σαρα και Αμάντα, και τα δυο κάτω από 20 χρονών. Στάνταρ! Η Αμάντα μαυριδερο κορμάκι αλλά στο σαλόνι βαριότανε φουλ. Πολυ γαμευσιμη αλλά με τέτοια διάθεση και χωρίς ένα σπαστο χαμόγελο δεν πας πουθενα. Η Σαρα δε και αυτή αγγαρεία αλλά φουλ δωμάτια.
Όσο για τις άλλες 4 δεν τις είχα ξαναδεί γι'αυτο και είπα καινουριες. Το σκουρακι γυφτουλακι Αμάντα ήταν κορμάκι μπιμπελό πετιτ αλλά η διάθεση της φάνηκε πολυ βαριεστημενη.

Για την Αμάντα έχω γράψει, την πέτυχα όταν πρωτοήρθε και πέρασα πολύ καλά χωρίς μα και μού,έγλυφα όπου ήθελα, φιλάκια με γλώσσα ελαφριά, πόδια στο ταβάνι, πολύ καλή, την 2η/3η φορά είχε πάρει ξεκάθαρα μαθήματα φόλας για να ξεπετάει τα Πάκια (και εμάς μαζί) 2-2, βαράει και στα 7-8λεπτά η τσατσά... γλίτωσες μία ημι-φόλα, αλλά αν σου αρέσει δοκίμασε μόνο και μόνο για το κορμί και το χαμόγελο(και στο σφιχτό βυζάκι).
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Φυλής 71 κάτω μια νταρντάνα ρωσίδα με τρέμολο στη φωνή
Την είδαμε πρωί με τον σύντροφο @Επιρρεπής !!!

Είναι η γνωστή Σύλβια από Φιλλιπιδου 11.
Δυστυχώς έχει παχυνει πολύ.
Κάποιοι έλεγαν ότι είναι εξ αλλαγής φίλου...
Νομίζω ότι η βραχνή φωνή οφείλεται στις αμέτρητες
:pipa1::pipa1::pipa1:
 

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
52
Πόντοι
0
@n.smirni76 αρχοντα η Ντιάνα η λατίνα που είδες στην Κολωνού ειναι ψηλή σαν τη Φωτεινή στη διδύμου;
 

gamao_gamao

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
153
Πόντοι
0
Την είδαμε πρωί με τον σύντροφο @Επιρρεπής !!!

Είναι η γνωστή Σύλβια από Φιλλιπιδου 11.
Δυστυχώς έχει παχυνει πολύ.
Κάποιοι έλεγαν ότι είναι εξ αλλαγής φίλου...
Νομίζω ότι η βραχνή φωνή οφείλεται στις αμέτρητες
:pipa1::pipa1::pipa1:
Ξερουμε τι ωρα τελειωνει η βαρδια της?
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Παιδιά η Βίκυ από Βέργας 2 ξέρουμε αν δουλεύει η σε πιο σπίτι έχει πάει;
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.017
Κριτικές
33
Like
7.065
Πόντοι
3.496
Jason str.37β -Αννα Μπελλα' μια κολομβιανα στα bourdela.
Μεσημερακι σαλοναρισε η λατινα και ειπα να ριξω μια φωτοβολιδα στον εν λογω οικο. Ωραια συμπαθητικη παρουσια, μουλατα, ολιγον κοντουλα αλλα ειναι χυμωδης και σεξυ. Στο δωματιο οποιοι δεν ειναι γρηγοροι πιστολερο και ειναι αργοι στο οπλισμα μη δοκιμασουν. Πιπα μονοτονη αλλα με βαθια μπασιματα. Δυο στασεις. Μια κανονικη. Και η δευτερη πισω κουνητο. Ωραια θεα. Δερμα απαλο και σφικτο σαν σιλικονη. Στο κατα ριπας αντεχει τον κλινοπολεμο. Ακρως αποστειρωμενο προγραμμα. Ομως για ενα φακ τεστ σε αυτο το αντιτιμο καλη ειναι.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Κατά τις 20:30 πάω μια βόλτα από Ιάσονος 1Β να πετύχω την Τατιάνα που ακούω καλά λόγια αλλά δεν την είχα δει ποτέ. Την πέτυχα και πέρασα δωμάτιο. Με άρχισε μια πίπα λες και την έβαλα σε σκουπιδοφάγο. Την σταμάτησα 2 φορές και τις είπα να κάνει πιο σιγά αλλά τίποτα. Της τον έβαλα μπας και τελειώσω αλλά μάταια. Πέθανα στον πόνο και δεν μπορούσα με τίποτα. Της είπα να τελειώσω με πίπα αλλά ξεκίνησε να μου την παίζει και τελικά την έδιωξα γιατί τσάμπα κόπος. Τελικά έφυγα και πήγα στο 44 στην Φωτεινή που με στοργή φρόντισε το πουλάκι μου και ήρθα στα ίσια μου. Θέλω να ακούσω από αυτούς που έχουν πάρει την Τατιάνα αν είχαν παρόμοια εμπειρία. Αυτή ρε παιδιά συγνώμη αλλά δεν ξέρει να κάνει πίπα κι ας έχει καλό κορμί. Πρώτη φορά έπαθα τέτοιο πράγμα. Με σακάτεψε
Όταν λέω ότι δεν ξέρουν να πάρουν μια πίπα .... και θεωρούν ότι αν το κάνουν σιγά σιγά απαλά δεν θα χύσεις ποτέ .... ... και άλλες ότι αν βάλουν και λίγο δοντοπονο θα καβλωσεις παραπανω.... πήγα να δω μετά τα μεσάνυχτα την Αννίτα του Φώκαιας 7 καλή κορμοστασιά αλλά είδα κάτι λαγοδοντα και φοβήθηκα...έχει δοκιμάσει κανας κάσκαντερ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Όταν λέω ότι δεν ξέρουν να πάρουν μια πίπα .... και θεωρούν ότι αν το κάνουν σιγά σιγά απαλά δεν θα χύσεις ποτέ .... ... και άλλες ότι αν βάλουν και λίγο δοντοπονο θα καβλωσεις παραπανω.... πήγα να δω μετά τα μεσάνυχτα την Αννίτα του Φώκαιας 7 καλή κορμοστασιά αλλά είδα κάτι λαγοδοντα και φοβήθηκα...έχει δοκιμάσει κανας κάσκαντερ;
 

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
52
Πόντοι
0
Διδύμου 22 πάλι κλειστό...πολλές απουσίες η Φωτεινή τελευταία
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πριν λίγο...
2/10 /2023 21.00

Λιοσίων 73β
Μίρα ή Μαρία ή Μάσσα:smitten:
Η γνωστή μας Μίρα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.

Μπήκα στον οίκο και δεν είχε κόσμο. Κάτι πιτσιρίκια της Φακής μόλις την είδαν σαλόνι το έβαλαν στα πόδια...
Πέρασα 27 λεπτά στον παράδεισο!!!

Καλά βρε ένας δεν γράφει ότι το κορίτσι είναι σίγουρα κάτω από την επίδραση κάποιας ουσία???
Κρίμα.
Θα ανεβάσω κριτική.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Φυλής 65 κάτω Κάτια καινούργια είπε η τσατσά ωραίο μωρό γύρω στα 30
Είναι ένα κοντό ξανθό με μικρό στήθος και με πεταχτό κωλαρκι;

Αν ναι...
Ίσως είναι η Κάτια που δούλευε Μεταξουργείο στο ιασ 44 και έριχνε πόρτα σε όποιον δεν τής άρεσε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Είναι ένα κοντό ξανθό με μικρό στήθος και με πεταχτό κωλαρκι;

Αν ναι...
Ίσως είναι η Κάτια που δούλευε Μεταξουργείο στο ιασ 44 και έριχνε πόρτα σε όποιον δεν τής άρεσε.
Μελαχρινή είναι, δουλεύει 3 χρόνια Φυλής 65αρια & 84α ,με μεγάλα διαλείμματα απουσίας ενδιάμεσα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Είδε κανένας μύστης ποια είναι πρωί στο Φωκαίας 13 σήμερα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom