Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (1 μέλη και 52 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πρώτη φορά Περγάμου 1

Ελένη
Αυτό που φαντάζεσαι όταν ακούς μιλφ

Πολύ ωραία παρουσία, εμφανίστηκε με λευκό εφαρμοστό μίνι φόρεμα σκέτη καύλα.

Αισθησιακή γυναίκα που βγάζει πάθος και φαίνεται πως έχει αρκετη εμπειρία.
Θέλεις να μας πεις κάποια πληροφορία παραπάνω?

Εγώ είδα Λατιν και Φιλλιπινες τις τελευταίες μέρες.
:hi:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Θέλεις να μας πεις κάποια πληροφορία παραπάνω?

Εγώ είδα Λατιν και Φιλλιπινες τις τελευταίες μέρες.
:hi:
Μόλις γύρισε από Ρωσία, μιλάει πολύ καλά ελληνικά αφού όπως δήλωσε ο πρώην άντρας της ήταν Έλληνας.
Δεν έχει δουλέψει σε άλλο σπίτι όπως επίσης είπε όταν την ρώτησα.

Ηλικία 45-52
Ύψος ~1.70
Όμορφη γυναίκα αρκετά σεξουαλική.
Σώμα αδύνατο με φυσιολογική χαλάρωση στην κοιλιακή χώρα
Μεσαίου μεγέθους βυζιά ελαφρώς κρεμασμένα
Μαλλιά ξανθιά ίσια που έφταναν μέχρι και τον κώλο της.

Έβγαλε αισθησιακή αύρα στο δωμάτιο, δεν έδειξε βιασύνη

Το πρόγραμμα της περιέχει φιλιά, ακα, 69 και ισπανικό.

Προχωράμε στη δράση όπου ενώ είχε καλές προοπτικές για πίπα με έγδαρε αρκετά με το δόντι της.
Το έσωσε με αρκετό πέρασμα από μπάλες.

Στάθηκε από πάνω μου και λέει δωσ'μου τα χέρια σου,
;τι θα κάνεις;
;για να σε γαμησω
Έκανε ένα καυλωτικο pussy grind με τα μουνόχειλα πάνω στον γυμνό μου πούτσο
Τρόμαξα σε μια φάση μήπως τον βάλει μέσα...
Έβαλε το προφυλακτικό και τον άρπαξε μέσα για να κάνει μόνη της δουλειά με τον τρόπο της.

Γυρίσαμε έπειτα στα 4 όπου στήθηκε πολύ καλά αλλά φάνηκε να πονάει μιας και ήμουν αρκετά σκληρός εκείνη τη στιγμή Παρ όλα αυτά φέρθηκα ευγενικά.

Ζήτησε να ξαναπάω, πως πέρασε ωραία και θα είναι εκεί από τις 5 μέχρι τις 11 το βράδυ.

Τελος
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μόλις γύρισε από Ρωσία, μιλάει πολύ καλά ελληνικά αφού όπως δήλωσε ο πρώην άντρας της ήταν Έλληνας.
Δεν έχει δουλέψει σε άλλο σπίτι όπως επίσης είπε όταν την ρώτησα.

Ηλικία 45-52
Ύψος ~1.70
Όμορφη γυναίκα αρκετά σεξουαλική.
Σώμα αδύνατο με φυσιολογική χαλάρωση στην κοιλιακή χώρα
Μεσαίου μεγέθους βυζιά ελαφρώς κρεμασμένα
Μαλλιά ξανθιά ίσια που έφταναν μέχρι και τον κώλο της.

Έβγαλε αισθησιακή αύρα στο δωμάτιο, δεν έδειξε βιασύνη

Το πρόγραμμα της περιέχει φιλιά, ακα, 69 και ισπανικό.

Προχωράμε στη δράση όπου ενώ είχε καλές προοπτικές για πίπα με έγδαρε αρκετά με το δόντι της.
Το έσωσε με αρκετό πέρασμα από μπάλες.

Στάθηκε από πάνω μου και λέει δωσ'μου τα χέρια σου,
;τι θα κάνεις;
;για να σε γαμησω
Έκανε ένα καυλωτικο pussy grind με τα μουνόχειλα πάνω στον γυμνό μου πούτσο
Τρόμαξα σε μια φάση μήπως τον βάλει μέσα...
Έβαλε το προφυλακτικό και τον άρπαξε μέσα για να κάνει μόνη της δουλειά με τον τρόπο της.

Γυρίσαμε έπειτα στα 4 όπου στήθηκε πολύ καλά αλλά φάνηκε να πονάει μιας και ήμουν αρκετά σκληρός εκείνη τη στιγμή Παρ όλα αυτά φέρθηκα ευγενικά.

Ζήτησε να ξαναπάω, πως πέρασε ωραία και θα είναι εκεί από τις 5 μέχρι τις 11 το βράδυ.

Τελος
Υπέρ πλήρης!!!
Ευχαριστούμε!!!
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Πρώτη φορά Περγάμου 1

Ελένη
Αυτό που φαντάζεσαι όταν ακούς μιλφ

Πολύ ωραία παρουσία, εμφανίστηκε με λευκό εφαρμοστό μίνι φόρεμα σκέτη καύλα.

Αισθησιακή γυναίκα που βγάζει πάθος και φαίνεται πως έχει αρκετη εμπειρία.
Άκυρο.

Έλλης 3 εννοούσα
Αλλά επειδή είχα στόχο το Περγάμου 1 όπου είχε μια υπερμελαμψη νταρντανολατινα
Μου έμεινε στο μυαλό η διεύθυνση
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.062
Πόντοι
45.465
Άκυρο.

Έλλης 3 εννοούσα
Αλλά επειδή είχα στόχο το Περγάμου 1 όπου είχε μια υπερμελαμψη νταρντανολατινα
Μου έμεινε στο μυαλό η διεύθυνση
Άρα η γνωστή Ελένη από Ιασωνος1γ και πριν σε κάποια μασάζ,επίσης πολύ σωστά το πρόγραμμα που περιγράφεις που σου πιάνει τα χέρια είναι το τυποποιημένο της , το κάνει και στη πίπα, ενώ το κάνει και σε όλους, πολύ πιο κοντή βέβαια απ ότι περιγράφεις το βυζί της είναι υπέροχο ενώ το δέρμα της είναι αυτό που λέω εγώ ερπετησιο, είναι σχεδόν σε όλο το σώμα σπασμένη, επίσης έχει φοβερές ματάρες. Αξίζει μία δοκιμή, το έχω γράψει άλλωστε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Τις Κυριακές συνήθως είναι κλειστό, κυρίως στη 2η βάρδια.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Μήπως γνωρίζεις ποιές κοπέλες εργάζονται στη 2η βάρδια τις τελευταίες μέρες;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.062
Πόντοι
45.465

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.954
Κριτικές
31
Like
26.036
Πόντοι
7.046
Καλημερα.
Περγάμου 1: Έμμα, κορμί τουμπανο, φάτσα μετριοτάτη.

Φυλής 105: Σαρα και Αμάντα, και τα δυο κάτω από 20 χρονών. Στάνταρ! Η Αμάντα μαυριδερο κορμάκι αλλά στο σαλόνι βαριότανε φουλ. Πολυ γαμευσιμη αλλά με τέτοια διάθεση και χωρίς ένα σπαστο χαμόγελο δεν πας πουθενα. Η Σαρα δε και αυτή αγγαρεία αλλά φουλ δωμάτια.

Φυλής 71 Β: Αντονελα και Σανέλ. Η Σανέλ καλό μωρακι. Φρέσκα και τα δυο. Αργεντινή και Βραζιλία είπε η τσα. Δεν τις έχω ξαναδεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.062
Πόντοι
45.465
Καλημερα.
Περγάμου 1: Έμμα, κορμί τουμπανο, φάτσα μετριοτάτη.

Φυλής 105: Σαρα και Αμάντα, και τα δυο κάτω από 20 χρονών. Στάνταρ! Η Αμάντα μαυριδερο κορμάκι αλλά στο σαλόνι βαριότανε φουλ. Πολυ γαμευσιμη αλλά με τέτοια διάθεση και χωρίς ένα σπαστο χαμόγελο δεν πας πουθενα. Η Σαρα δε και αυτή αγγαρεία αλλά φουλ δωμάτια.

Φυλής 71 Β: Αντονελα και Σανέλ. Η Σανέλ καλό μωρακι. Φρέσκα και τα δυο. Αργεντινή και Βραζιλία είπε η τσα. Δεν τις έχω ξαναδεί.
καλησπερα για φίλε μου, διευκρινησε το τούμπανο γιατί ο καθένας έχει διαφορετική οπτική του τι είναιτούμπανο, Αμάντα 21 Σαρα 22 είναι οι ηλικίες σύμφωνα με τις ίδιες, Αντωνελα δουλεύει πάνω από 6 μήνες, πριν Φυλής 84αρια και Φώκαιας 25α ,αυτή η Σανέλ πώς ήταν δεν τη ξέρω
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.954
Κριτικές
31
Like
26.036
Πόντοι
7.046
καλησπερα για φίλε μου, διευκρινησε το τούμπανο γιατί ο καθένας έχει διαφορετική οπτική του τι είναιτούμπανο, Αμάντα 21 Σαρα 22 είναι οι ηλικίες σύμφωνα με τις ίδιες, Αντωνελα δουλεύει πάνω από 6 μήνες, πριν Φυλής 84αρια και Φώκαιας 25α ,αυτή η Σανέλ πώς ήταν δεν τη ξέρω
Λοιπόν, η Έμμα έχει καμία 10αρια κιλά παραπανω αλλά με όμορφες καμπυλες, κωλαρα και τα συναφη. Δεν έχει πατσοκοιλιες. Το κορμί δε σε χαλάει όπως είναι αλλά η φάτσα είναι πολυ μέτρια και διέκρινα δόντια με κάποιο θέμα. Ή είναι χάλια, ή φοράει σιδεράκια. Δεν μπόρεσα να διακρίνω λόγω του χαμηλού φωτισμού. Εγώ δεν θα έδινα ποτέ λεφτά για να της το χώσω!
Όσο για τις άλλες 4 δεν τις είχα ξαναδεί γι'αυτο και είπα καινουριες. Το σκουρακι γυφτουλακι Αμάντα ήταν κορμάκι μπιμπελό πετιτ αλλά η διάθεση της φάνηκε πολυ βαριεστημενη.
Επίσης η Άντωνελα έκανε αερατο σαλωναρισμα και είχε και ωραίο μαλλί με καστανοξανθες ανταυγιες. Της τον καρφωνα αβλεπει αλλά έχω θεμα με λατινες. Είμαι της Ευρωπαϊκής Ένωσης εγώ, ευρώ κι έτσι... Αν ήταν να τιμήσω κάποια θα τιμουσα το γυφτουλακι την Αμάντα αλλά το πορνοενστικτο μου με έδιωξε.
Καλησπερα φίλτατε Σμυρνη.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
καλημερα καλη εβδομαδα και καλο μηνα .. ειμαι απο πατρα και θα ερθω αθηνα αυριο… ψαχνω την μαρια την Αλβανίδα με την κωλαρα απο δίδυμου 8 και μια νομιζω ναταλι ξανθια με πιασηματα και τατουαζ στη μεση χαμηλα απο φωκαιας απογευμα η βράδυ… αν μπορει καποιος να με ενημερωσει θα του ειμαι υποχρεως .. σας ευχαριστω
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
καλημερα καλη εβδομαδα και καλο μηνα .. ειμαι απο πατρα και θα ερθω αθηνα αυριο… ψαχνω την μαρια την Αλβανίδα με την κωλαρα απο δίδυμου 8 και μια νομιζω ναταλι ξανθια με πιασηματα και τατουαζ στη μεση χαμηλα απο φωκαιας απογευμα η βράδυ… αν μπορει καποιος να με ενημερωσει θα του ειμαι υποχρεως .. σας ευχαριστω
H maria albanida einai sto didymoy 18, oxi 8.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Να προσθέσω κι εγω στην πρωινή σας ενημέρωση:
Φωκαίας 13 υπόγειο η ρωσίδα Μιχαέλα
Φυλής 61 υπόγειο η Αντριάννα, κοντή, νεαρή, ζουμπουρλούδικη με μακρύ μαλλί. Γλυκειά φατσούλα
Φυλής 71 κάτω μια νταρντάνα ρωσίδα με τρέμολο στη φωνή
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Να προσθέσω κι εγω στην πρωινή σας ενημέρωση:
Φωκαίας 13 υπόγειο η ρωσίδα Μιχαέλα
Είναι η γνωστή Μιχαέλα που δουλεύει συνήθως στο Φωκαίας 17α τα απογεύματα ή μιλάς για άλλη;
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Είναι η γνωστή Μιχαέλα που δουλεύει συνήθως στο Φωκαίας 17α τα απογεύματα ή μιλάς για άλλη;
Αυτό ήθελα να ρωτήσω κ εγώ αλλά νομίζω είναι μια καινούρια κοκκινομάλλα που δουλεύει κ στο λιοσιων 73, με είχε χερετησει περίεργα όταν μπήκα ενώ αυτή έφευγε από βάρδια κ νόμιζα ότι ήταν η Κασσάνδρα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Είναι η γνωστή Μιχαέλα που δουλεύει συνήθως στο Φωκαίας 17α τα απογεύματα ή μιλάς για άλλη;
άλλη είναι, κοκκινομάλλα δεν τη λες, μελαχρινή μου φάνηκε στο ημίφως και παντελώς αδιάφορη. άσε που φαινόταν στραβωμένη
 

georgesv

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
36
Like
72
Πόντοι
0
Να προσθέσω κι εγω στην πρωινή σας ενημέρωση:
Φωκαίας 13 υπόγειο η ρωσίδα Μιχαέλα
Φυλής 61 υπόγειο η Αντριάννα, κοντή, νεαρή, ζουμπουρλούδικη με μακρύ μαλλί. Γλυκειά φατσούλα
Φυλής 71 κάτω μια νταρντάνα ρωσίδα με τρέμολο στη φωνή
Η Αντριάννα έχει καμία προϋπηρεσία παλιότερα σε Μεταξουργείο (Ρουμάνα) ή καμία σχέση;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom