Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 422 άτομα (25 μέλη και 397 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Δηλαδη εσύ είσαι αξιόπιστο και σοβαρό μέλος και πρεπει να πιστέψουμε οτι λασπη πετάς για την Μαργκω ?
Με εγγραφη στο σαητ μερικές μέρες πριν μαλλον για απογοητευμένο αγαπουλη σε βλέπω... περαστικά σου.
Απογοητευμένος είμαι που παίρνω από παλιά και έμπειρα μέλη σαν κι σένα τέτοιες απαντήσεις σε σοβαρά ζητήματα ενημέρωσης. Σε προηγούμενο ποστ ρώτησα αν μπορεί αυτήν την πληροφορία να την διασταυρώσουν άλλοι συναγωνιστές. Δεν σε είδα να απαντάς εκεί, στα δύσκολα. Αλλά για εύκολους χαρακτηρισμούς απαντάς.
Παρακολουθώ το bou 13 χρόνια σε καθημερινή βάση, αλλά πάντα για κάποιο λόγο ανέβαλα την εγγραφή μου. Αν αυτό με κάνει αναξιόπιστο, ευχαρίστως να διαγραφώ. Τώρα μάλλον το μετανιώνω. Και ναι σε αυτό έχεις δίκιο ...περαστικά μου...
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Δ27 δεν έχει όροφο. Το 22 έχει που τελευταία είναι κλειστό.
Και όμως...κάποτε είχε...για αυτό ροτησα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι τα 7αρια, τώρα Διδυμου 27 όροφος,ποιο εννοείς?Μήπως λές το 22? Αλλιώς το Διδύμου 25, που έχει κλείσει χρόνια?
Το 25 :)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
94
Like
337
Πόντοι
20
όροφο θυμάμαι το Διδύμου 25 ,αριστερά από το 27
Υπήρχε αλλά είστε νέοι ακόμη υπήρχαν 162 μπουρδελα 120 με Ελληνίδες που έχουν αγοράσει οικόπεδα στη λούτσα 27 με τραβεστί ενχειρισμενα και μη και τα υπόλοιπα διάφορες ξένες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
Υπήρχε αλλά είστε νέοι ακόμη υπήρχαν 162 μπουρδελα 120 με Ελληνίδες που έχουν αγοράσει οικόπεδα στη λούτσα 27 με τραβεστί ενχειρισμενα και μη και τα υπόλοιπα διάφορες ξένες.
για στείλε ένα ποστ που αναφέρεται σε Διδυμου 27 όροφο να μάθουμε και εμεις οι νέοι, επίσης κάποιες λεπτομέρειες πότε ήταν ανοιχτό ποίες μεσουρανησαν σε αυτόν τον οικο και πότε περίπου έκλεισε, μου αρέσει να μαθαίνω καινούργια πράγματα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Μετά το 2010 μειώνεται συνεχώς το πλήθος των μπουρδέλων, και συγκεντρώνονται σε συγκεκριμένες πιάτσες, τα μεμονωμένα κλείνουν.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Υπήρχε αλλά είστε νέοι ακόμη υπήρχαν 162 μπουρδελα 120 με Ελληνίδες που έχουν αγοράσει οικόπεδα στη λούτσα 27 με τραβεστί ενχειρισμενα και μη και τα υπόλοιπα διάφορες ξένες.
τύπε μου, κι εγώ θυμάμαι τα μπουρδέλα στην Ερμού, αλλά δε θα το κάνω θέμα
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
94
Like
337
Πόντοι
20
για στείλε ένα ποστ που αναφέρεται σε Διδυμου 27 όροφο να μάθουμε και εμεις οι νέοι, επίσης κάποιες λεπτομέρειες πότε ήταν ανοιχτό ποίες μεσουρανησαν σε αυτόν τον οικο και πότε περίπου έκλεισε, μου αρέσει να μαθαίνω καινούργια πράγματα.
Δεν υπήρχε τότε το σαιτ και δούλευε μια ξανθια δίμετρη που είχε κάνει μεταγραφή από την οδό που ήταν το αμνεζια χαμηλά κάπου εκεί πρέπει να είναι κάτι για αλλοδαπούς για βίζα δεν ξέρω και η κορασίδα της άρεσε μπρούμυτα και να βάζεις το χέρι σου από κάτω να ακουμπάς την κλειτορίδα και τον πουτσο σου έχυνε ασύστολα την θυμάμαι πάντα με εμένα έχυνε συνεχώς και με άλλους βέβαια
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
94
Like
337
Πόντοι
20
Δεν υπήρχε τότε το σαιτ και δούλευε μια ξανθια δίμετρη που είχε κάνει μεταγραφή από την οδό που ήταν το αμνεζια χαμηλά κάπου εκεί πρέπει να είναι κάτι για αλλοδαπούς για βίζα δεν ξέρω και η κορασίδα της άρεσε μπρούμυτα και να βάζεις το χέρι σου από κάτω να ακουμπάς την κλειτορίδα και τον πουτσο σου έχυνε ασύστολα την θυμάμαι πάντα με εμένα έχυνε συνεχώς και με άλλους βέβαια
Αλλά τότε οι Ελληνίδες τοζουσανε λίγες είχαν νταβάδες άλλες κάνανε μασουρι και αγόρασαν κάτι τώρα δεν υπάρχει αυτό ούτε να κάνει κάποια μόνη θα την φάνε. Αλβανοί ρουμανοι γεωργιανού δεν μπαίνεις στα χωράφια τους.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Η Ελένη στο διδύμου ακόμα κερνάει AIDS (στη θέση aids βάλτε ότι άλλο ΣΜΝ θέλετε) τον κόσμο;
Μαλακιζεται το Ελενακι χρόνια τώρα.5 γνωστοί μου που πέρασαν απλά ήθελε να τους πείσει να την γαμησουν χωρίς καποτα για έξτρα λεφτά (δέκα ευρω)..οπότε φανταστείτε τώρα λογικη κοπέλας.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Μαλακιζεται το Ελενακι χρόνια τώρα.5 γνωστοί μου που πέρασαν απλά ήθελε να τους πείσει να την γαμησουν χωρίς καποτα για έξτρα λεφτά (δέκα ευρω)..οπότε φανταστείτε τώρα λογικη κοπέλας.
Ξέρεις ποσοι από εδώ μέσα δίνουν το έξτρα 10αρικο για να τη γαμησουν ακα;;; Ασε φίλε.... Θα εκπλαγείς!! Επίσης ξέρεις ποσοι πιστευουν ότι η φαντα δεν είναι χαβαλές αλλά στ'αληθεια πιανει; Ακόμα πιο πολλοι!!! Καλως ήλθες στον θαυμαστό κόσμο του Bou!
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Ξέρεις ποσοι από εδώ μέσα δίνουν το έξτρα 10αρικο για να τη γαμησουν ακα;;; Ασε φίλε.... Θα εκπλαγείς!! Επίσης ξέρεις ποσοι πιστευουν ότι η φαντα δεν είναι χαβαλές αλλά στ'αληθεια πιανει; Ακόμα πιο πολλοι!!! Καλως ήλθες στον θαυμαστό κόσμο του Bou!
Κάτι ξερω και εγώ τυπε μου απο μπουρδελα...πίστεψε με.Απλα όταν η κοπελα δεν έχει αίσθηση του κινδύνου και φτάνει σε τέτοια επίπεδα μαλακιας..την καθιστά πολύ επικίνδυνη..καλό θα ήταν να προσέχουμε ολοι.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Καλημερα
Στη Φωκαίας κ φυλής η πρώτη βαρδια ξεκινά στις 09:00 η στις 10:00
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.151
Κριτικές
496
Like
62.023
Πόντοι
39.662
Απογοητευμένος είμαι που παίρνω από παλιά και έμπειρα μέλη σαν κι σένα τέτοιες απαντήσεις σε σοβαρά ζητήματα ενημέρωσης. Σε προηγούμενο ποστ ρώτησα αν μπορεί αυτήν την πληροφορία να την διασταυρώσουν άλλοι συναγωνιστές. Δεν σε είδα να απαντάς εκεί, στα δύσκολα. Αλλά για εύκολους χαρακτηρισμούς απαντάς.
Παρακολουθώ το bou 13 χρόνια σε καθημερινή βάση, αλλά πάντα για κάποιο λόγο ανέβαλα την εγγραφή μου. Αν αυτό με κάνει αναξιόπιστο, ευχαρίστως να διαγραφώ. Τώρα μάλλον το μετανιώνω. Και ναι σε αυτό έχεις δίκιο ...περαστικά μου...
Επειδή είμαι παλιος και έμπειρος καταλαβα αμεσως την περίπτωση σου απογοητευεμένε αγαπουλη...
Φαντάζομαι ότι έκανες εγγραφή μετα απο 13 χρόνια επισκέπτης για να αρχίσεις τις ενημερώσεις και όχι τις αντιπαραθέσεις και το πέταγμα λάσπης. Κακή αρχη έκανες. Δεν το συνεχιζω οτι και να απαντήσεις.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Σορινα ξανθιά με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο κλειστό

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος περίμεναν κοπέλα... είπε η υπηρεσία ενώ απο το δωμάτιο ακουγόταν θόρυβος...

Μαραθωνος 59α Βίβιαν μελαχρινο μιλφ, κανονικό σώμα μέχρι τη μέση, από κάτω χοντρά μπούτια, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Μαριάννα ξανθιά γκιλφ χοντρή με 4αρια βυζια και Γιάννα ξανθοκαστανη χοντρή μιλφ με 3αρι συν βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα, 3αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Ελένη μελαχρινή μιλφογκιλφ νταρντανα με 3αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Υπήρχε αλλά είστε νέοι ακόμη υπήρχαν 162 μπουρδελα 120 με Ελληνίδες που έχουν αγοράσει οικόπεδα στη λούτσα 27 με τραβεστί ενχειρισμενα και μη και τα υπόλοιπα διάφορες ξένες.
Στα μεσα της δεκαετιας του 1990 τα μπουρδελα της Αθηνας ηταν 600+.Μιλαω για τα φανερα,αφηνω απεξω τα κρυφα τα οποια ηταν παρα πολλα.Μαλιστα τα 600+ αυτα μπουρδελα ειχαν κατανομαστει σε τοτε νεανικο περιοδικο ,αρα ο αριθμος δεν μπορει να αμφισβητηθει
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54αρια, 56, 66α & 66δ κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά & 74 δεξιά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59αρια κλειστά.

Φυλής 61 Αντριαννα , σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Ναταλία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Βαλέρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Κορινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 86β Σοφία, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 69β Βίκυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Αντωνελα , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Επειδή είμαι παλιος και έμπειρος καταλαβα αμεσως την περίπτωση σου απογοητευεμένε αγαπουλη...
Φαντάζομαι ότι έκανες εγγραφή μετα απο 13 χρόνια επισκέπτης για να αρχίσεις τις ενημερώσεις και όχι τις αντιπαραθέσεις και το πέταγμα λάσπης. Κακή αρχη έκανες. Δεν το συνεχιζω οτι και να απαντήσεις.
Πάλι με αντιπαρέρχεσαι με εύκολους χαρακτηρισμούς αποφεύγοντας να απαντήσεις στην ουσία και να συμβάλλεις στην ενημέρωση. Αλλά μάλλον είσαι ο θεματοφύλακας κι ο χωροφύλακας του bou. Κρίμα λοιπόν που γράφτηκα γιατί πίστεψα ότι μπορεί τελικά να συνεισφέρω. Άδικος κόπος και χρόνος τελικά. Καλύτερα επισκέπτης. Θα σου υποβάλλω λοιπόν την κατάργηση του λογαριασμού μου. Έτσι θα επιβεβαιωθείς τελικά στα μάτια όλων των ακολούθων σου και κυρίως του εαυτού σου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα, απλό πρόγραμμα, ποδολαγνεια και αυταρχικό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Μικαελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 17α Αλεξάνδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φωκαιας 17β Άννα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 & 25αρια κλειστά.

Φωκαιας 27α Κρυσταλ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κλειστά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom