Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (24 μέλη και 235 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.438
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα


Έλλης 3 Ειρήνη , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 7αρια & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα και Ελένη ,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα , κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16, 18αρια & 20 κλειστά.

Διδύμου 22 ισόγειο Μαριάννα και Μάγια, ξανθιά κοντή μιλφ μέ κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό

Διδυμου 27 Βικτόρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ειρήνη , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Ολοι λετε για την σουπερ ουαου μιρα. εγω θα πω τοι δεν με τρελανε. ειναι οκ για μια φορα αλλα δεν ειδα κατ συναρπαστικο. αφτιαχτα νυχια και αξυριστα ποδια προσωπικα με χαλασαν.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Τον όροφο στο Διδυμου 27 (σκαλες με μεταλλικό στέγαστρο που ακόμα υπάρχουν) τον θυμάμαι καλά γιατί ναι μεν λειτούργησε λίγο διάστημα, αλλά είχε γυναικάρες ανατολικές. Επίσης Εξάρχεια έπαιζαν δυνατά τότε. Σε ένα μαγαζί τότε έβγαιναν παράταξη >10 θεόμουνα και δεν ήξερες τι να πρωτοδιαλέξεις
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Το Ladyboy Meti απο περγαμού 1 μηπως γνωριζουμε που είναι αυτη την περίοδο?
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
104
Like
266
Πόντοι
21
Καλησπέρα Παιδιά μια Irina ξανθιά που δουλευε Φωκαίας 27 που ανεβαίνεις κατι σκαλακια με μοντελέ σώμα ξέρει κανείς τι έχει απογίνει?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.054
Πόντοι
7.046
Πάλι με αντιπαρέρχεσαι με εύκολους χαρακτηρισμούς αποφεύγοντας να απαντήσεις στην ουσία και να συμβάλλεις στην ενημέρωση. Αλλά μάλλον είσαι ο θεματοφύλακας κι ο χωροφύλακας του bou. Κρίμα λοιπόν που γράφτηκα γιατί πίστεψα ότι μπορεί τελικά να συνεισφέρω. Άδικος κόπος και χρόνος τελικά. Καλύτερα επισκέπτης. Θα σου υποβάλλω λοιπόν την κατάργηση του λογαριασμού μου. Έτσι θα επιβεβαιωθείς τελικά στα μάτια όλων των ακολούθων σου και κυρίως του εαυτού σου.
Ρε ηρεμήστε ρε παπαρες. Πάει έληξε είπε ο Μήτσος. Θα βρεις κι εσυ τον βηματισμό σου στο Bou και θα έρθει η ώρα να συνεισφερεις.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
241
Κριτικές
45
Like
3.397
Πόντοι
1.431
Η πλοιοψηφια των κοριτσιών δεν κανει μπάνιο ανάμεσα από πελάτη σε πελάτη,ετσι είναι είτε μας αρέσει είτε όχι.
Παλια μόνο η καμελια Φώκαιας 27 εκανε,
η Άλινα-Μαρίνα με τα φτερά αγγέλου τατουάζ στην πλάτη.
Στο να κάνει μπάνιο ειναι κ πρακτικό το πρόβλημα,εξοδα νερά, αφρόλουτρα...θα έχανε κ χρόνο ανάμεσα από τον ένα πελάτη μέχρι να πάει στον άλλο.
Απο την στιγμή που πάμε σε μπουρδελα που τα περισσότερα ειναι βαμενα πετώντας το χρώμα με τον κουβά κατευθείαν στον τοίχο,
πρεπει να είμαστε έτοιμοι για την βρομιά που γενικά θα αντιμετωπίσουμε.
Λοιπόν μιας και αναφέρεται το θέμα καθαριότητας στα κορίτσια έχω να σας πως το εξής για έναν ΜΎΘΟ της Φυλής (κ Μαυρογένους γωνία) της διάσημης Καίτης η Καιτούλα η Κατερίνα τότε.
Μιλάω για 78/79/80 .
Η Καίτη έπαιρνε όλη την πιτσιρικαρία ΑΚΑΠΟΤΑ. Όσοι δεν είχαμε χύσει στον στόμα της σε 20"-30" την πηδούσαμε και χυναμε εφηβικούς κουβάδες στο μουνι της που δεν το έλεγες και στενό. Συνήθως παίζαμε 2-3 μαλακίες πρίν πιστεύοντας ότι θα αργήσουμε να χύσουμε.
Φευ !
Τι έκανε λοιπόν η Καίτη μετά από κάθε χύσιμο μέσα;
Πήγαινε στο κουζινακι, με χώρισμα κουρτίνα που ήταν ουσιαστικά το χωλ "κομμένο" στα δύο όπου είχαν ένα μπιντέ και με το παλιό μεταλλικό βρυσάκι που είχαν στα χωριά, είχε ένα λάστιχο προέκταση και έκανε πλύσεις κολπικές χώνοντας το λάστιχο μέσα να φύγουν τα χυσια, έβαζε και με το χέρι ένα υγρό σαπούνι (νομίζω) και έπλενε χέρια, ξέπλενε στόμα και βουρ στον επόμενο. Μιλάμε για λαϊκό προσκύνημα, ορδές, μόνο Έλληνες εννοείτε.

Λοιπόν ούτε μια φορά κανείς μας δεν κόλλησε κάτι, εννοώ από τα παιδιά στο σχολείο. Δούλευε non stop αυτό το πλάσμα, κάποια στιγμή είχε πάρει στον Άγιο Παύλο (κάτω από Λιοσίων) δύο ή τρία καφενεία είχα ακούσει.
Κάποιοι παίχτες από εδώ πρέπει να την θυμούνται.

Καίτη η Τρικαλινή !
Ανδροθήκαμε με αυτή τη γυναίκα.
Όλο το χαρτζιλίκι εκεί, μα όλο !
200 δρχ. τότε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.438
Πόντοι
45.465

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Ρε ηρεμήστε ρε παπαρες. Πάει έληξε είπε ο Μήτσος. Θα βρεις κι εσυ τον βηματισμό σου στο Bou και θα έρθει η ώρα να συνεισφερεις.
Άριστη διαιτησία οφείλω να ομολογήσω , το Υπεξ ζητάει διπλωμάτες φίλε διανοούμενε!
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Επίσκεψη το πρωί στην Φόλα Άννα την ταυλανδεζα.
Γενικά δεν γράφω κριτικές,σήμερα όμως έπρεπε μπας και σωθεί κανένα 20αρι.
Μαύρο πίσσα στην συγκεκριμένη.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Λοιπόν μιας και αναφέρεται το θέμα καθαριότητας στα κορίτσια έχω να σας πως το εξής για έναν ΜΎΘΟ της Φυλής (κ Μαυρογένους γωνία) της διάσημης Καίτης η Καιτούλα η Κατερίνα τότε.
Μιλάω για 78/79/80 .
Η Καίτη έπαιρνε όλη την πιτσιρικαρία ΑΚΑΠΟΤΑ. Όσοι δεν είχαμε χύσει στον στόμα της σε 20"-30" την πηδούσαμε και χυναμε εφηβικούς κουβάδες στο μουνι της που δεν το έλεγες και στενό. Συνήθως παίζαμε 2-3 μαλακίες πρίν πιστεύοντας ότι θα αργήσουμε να χύσουμε.
Φευ !
Τι έκανε λοιπόν η Καίτη μετά από κάθε χύσιμο μέσα;
Πήγαινε στο κουζινακι, με χώρισμα κουρτίνα που ήταν ουσιαστικά το χωλ "κομμένο" στα δύο όπου είχαν ένα μπιντέ και με το παλιό μεταλλικό βρυσάκι που είχαν στα χωριά, είχε ένα λάστιχο προέκταση και έκανε πλύσεις κολπικές χώνοντας το λάστιχο μέσα να φύγουν τα χυσια, έβαζε και με το χέρι ένα υγρό σαπούνι (νομίζω) και έπλενε χέρια, ξέπλενε στόμα και βουρ στον επόμενο. Μιλάμε για λαϊκό προσκύνημα, ορδές, μόνο Έλληνες εννοείτε.

Λοιπόν ούτε μια φορά κανείς μας δεν κόλλησε κάτι, εννοώ από τα παιδιά στο σχολείο. Δούλευε non stop αυτό το πλάσμα, κάποια στιγμή είχε πάρει στον Άγιο Παύλο (κάτω από Λιοσίων) δύο ή τρία καφενεία είχα ακούσει.
Κάποιοι παίχτες από εδώ πρέπει να την θυμούνται.

Καίτη η Τρικαλινή !
Ανδροθήκαμε με αυτή τη γυναίκα.
Όλο το χαρτζιλίκι εκεί, μα όλο !
200 δρχ. τότε
Όπως μου έχουν αναφέρει πολλοί που είναι κάπου στα 10 με 15 χρόνια μεγαλύτεροι μου κοντά 55 ετών κ έχουν ζήσει τα μπουρδελα του 1980, τα προφυλακτικά εμφανίστηκαν κάπου λίγο πριν το 1980 κ όχι σε όλα τα μπουρδελα.
Τότε δεν ήταν κ οι αρρώστιες οι επικυνδινες το aids κ τα σχετικά, αλλά αυτές που υπήρχαν ήταν πιο ήπιες.
Λοιπόν τότε δεν χρεισιμοποιουσαν προφυλακτικό κ πριν από το γαμησι πλένονταν κ οι δύο με το ιοδιο, το βάμμα που έλεγαν κ αν κάποιος δεν ήθελε να πλυθεί αναλάμβανε να τον πλύνει η τσατσά-τσάτσος...
Από τότε έχει μείνει κ η έκφραση που φαντάζομαι έχετε ακούσει που λέμε για κάποιων που θέλουμε να τόν τιμωρήσουμε....
ότι τι δουλειά θα τόν βάλουμε να κάνει....
Θα τόν βάλουμε στο μπουρδελο να πλένει πουτσες.....
Τωρα πως κατάφερναν κ έβρισκαν λύση για να μην προκύψουν ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες με τα μέσα εκείνης της εποχής είναι άλλο θέμα....
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
@DmtrsxXx και @Excavator76 και οι δυο καλά τα λέτε αλλά λογικά η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Το ότι η Μαργκω κάνει αγωγή μπορεί να μην οφείλεται σε θεραπεία ΣΜΝ αλλά σε ερεθισμό - βλάβη στον κόλπο. Ήμουν παρων σε μια αλλαγή βάρδιας της Ιζαμπελας έξω από το Φωκαιας 17, όταν δουλευε στο ξεκίνημα της που είχε πολυ πελατεια, πριν 3-4 χρόνια μπορει και παραπανω, και κατέβηκε κάτω για να την παρει ταξί και μιλουσε με δυο τυπαδες και με μια θειτσα. Ο ένας ήταν γεροξεκουτης ο άλλος νορμαλ 50αρης και μια θειτσα πιθανον καθαρίστρια. Έλεγε με δάκρυα στα μάτια "δε μπορω άλλο ποναω, δεν μπορώ" μαλακες είχα στεναχωρηθει τόσο που για μια βδομάδα το έβλεπα στο μυαλό μου συνέχεια.
Ο γεροξεκουτης την επερνε αγκαλιά και την έλεγε "μην ανησυχείς, θα βαλεις κρέμα και θα συνέλθεις, παρε μια βδομάδα άδεια και κάνε αυτά που σου είπαμε και όλα καλά".
Όντως εξαφανίστηκε για μια βδομάδα και γυρισε σαν καινούργια. Αν και θυμάμαι από τότε άρχισε να τσιναει για το γκροβερ της στους συναγωνιστές.
Θεωρώ λοιπόν (ΘΕΩΡΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ) πως η Μαργκω επαθε ζημιά στον κόλπο από τα έντονα γαμησια. Είναι και μικρουλα σε ηλικία και μινιον στο σωμα.... εε δε θέλει και πολυ! Επίσης και το ότι βάζουν συνέχεια τζελ στον κόλπο για συνεχόμενες διειδυσεις δεν είναι και ότι πιο υγιεινό. Το ph του κολπου αχρηστευεται! Αλλά οι μαλακισμένες μπρος στα φράγκα και στο momentum τους σταματάνε μονο οταν έχουν περιοδο ενώ θα έπρεπε να παίρνουν τουλάχιστον 10 μέρες άδεια και αποχή τον μήνα.
Εγώ είχα μια γκομενα πριν πολλααα χρόνια που την είχα ξεπατωσει στην πουτσα και της είχα κάνει ζημιά στον κόλπο. Και αυτή τότε είχε κάνει μια βδομάδα παυση και αγωγή. Άρα φανταστείτε αυτές τι παθαινουν!!
Πολύ συγκινητικό.
 

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
20
Επίσκεψη το πρωί στην Φόλα Άννα την ταυλανδεζα.
Γενικά δεν γράφω κριτικές,σήμερα όμως έπρεπε μπας και σωθεί κανένα 20αρι.
Μαύρο πίσσα στην συγκεκριμένη.
Μεγάλη φόλα, βάζει καπότα στην πίπα ενώ ανοκοινώνεται ελεύθερο εξω. Της ειπα να μην την βάλει αλλα εκείνη το χαβά της, την έβαλε με το έτσι θέλω. Άγγιγμα βυζιών γιόκ κτλπ. Ότι χειρότερο και η συμπεριφορά της, μου χάλασε τη μέρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom