Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (6 μέλη και 54 επισκέπτες)

malakas45

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Like
17
Πόντοι
0
Υπάρχει τίποτα καλό με τεράστια βυζιά για το απογευματάκι?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μάγκες όλοι εσείς σε κριτικές κ τέτοια π λέτε ότι κάνετε "μουνογλυφι" σε κοπέλα μπουρδέλου κλπ δεν έχετε κολλήσει τίποτα ; Ναι μεν βάζουν κάποτες στο σεξ αλλά ποτέ δεν ξες..?

Θες δουλειά τύπε μου ακόμα...για να ονομαστείς μύστης..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θες δουλειά τύπε μου ακόμα...για να ονομαστείς μύστης..

Αν δε κάνεις γλυφομούνι με ενεργή περίοδο...να σπαρταρά η άλλη...δεν.....
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
183
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
ρε μαγκες εχετε υποψη σας η γυρολογος νικολ απο Ιάσονος 39,λιοσιων 73 και φωκαιας 13 υπογειο(πρασινα ματια μεγαλα μασταρια),σε ποια απο τα 3 βρισκεται η δεν δουλευει αυτο το διαστημα?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
90
Like
10.115
Πόντοι
17.885

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
90
Like
10.115
Πόντοι
17.885
Ρεπό σήμερα από το τρελάδικο (ναι δουλεύω σε τρελάδικο και έξω έχω ανοσία) και βγήκα για 2πλή γύρα....
Πρωί και 1η στάση Τροφωνίου 11 Μιράντα Βραζιλιάνα που το τρώει το φαί της. Ήθελα λατίνα +κώλο που δεν το βρίσκεις...πίπα η μαντάμ καλή λίγο μηχανική αλλά ηδονική αρκετά και μετά ΚΩΛΟΓΑΜΗΣΙ στα 4 και ιεραποστολικά, με τη Μιράντα να τον έχει στον κώλο άγρια, να σφίγγεται, να ζορίζεται να βογκάει αλλά να τον τρώει ΑΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΤΑ!
Απόγευμα...2η στάση Μ Αλεξάνδρου 21 στο κάτω! Είχε 2 Λατίνες...πήρα αυτήν με το 69 στο πρόγραμμα! Στο δωμάτιο μπήκε χαμογελαστή, πίπα καλή στα γόνατα! Ομως είναι ΑΜΑΤΟΥΡΙ, λίγο καιρό στη δουλειά, πονούσε, φοβόταν...πέρασα ΚΑΛΑ γιατί κατάφερα να την "ξεκλειδώσω" με γλυφομούνι, dirty talking στα Αγγλικά που ήξερε! Της έσκαβα τη μούνα και λίγο λίγο χαλάρωσε και τον έφαγε σαν κυρία! Στο δε γλυφομούνι έχυσε κιόλας...Αν δεν έχετε όρεξη για κασκαντεριλίκια μην την δοκιμάσετε, είναι σα να πάτε να γαμήσετε τουρίστρια, ίσως βγει ίσως όχι
 
Τελευταία τροποποίηση:

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
50
Like
110
Πόντοι
0
η αντζελα το κοντοπουτανο αλβανακι που δουλεύει στο 69α ξέρεις κανείς αν δουλεύει? γιατί δεν την πετυχαίνω τελευταία και βλέπω την Λάουρα στην θέση της
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
191
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Για όσους την ψάχνουν ...
Μαίρη, η νεαρη αδύνατη ξανθια Μολδαβα απο Ιάσωνος 31 δεξι,
και Διδύμου 22 προσφατα ειναι 2η βάρδια στο Ιασωνος 46 τέρμα αριστερό εκει που δούλευε η Ολγα.
Της εριξα 3 η 4 γαμησια δε θυμάμαι...
Αδερφέ η περιγραφή σου μου θυμίζει πολύ μια κοπέλα π είχα πάει πριν αρκετούς μήνες κ μου έχει μείνει να σ' πω την αλήθεια
Από μια κριτική διάβασα ότι άλλος την αναφέρει Ρουμάνα έως 25
23 μου είχε δηλώσει εμένα με τα δάκτυλα της
Ξες τίποτα
"Εσύ ωραίο" μου έλεγε
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.073
Πόντοι
2.046
Τίμησα για άλλη μια φορά το Χριστινάκι το ρουμανικό με τις βυζάρες...απλό φυσικά πρόγραμμα... Αλλά με φτιάχνει πολύ. Έκανε και καινούργιο ταττου στο αριστερό κολωμερι!
φυλής 65;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.064
Πόντοι
45.465

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
η αντζελα το κοντοπουτανο αλβανακι που δουλεύει στο 69α ξέρεις κανείς αν δουλεύει? γιατί δεν την πετυχαίνω τελευταία και βλέπω την Λάουρα στην θέση της
1μιση μήνα πριν που την πήρα φανερά κουρασμένη μου δήλωσε πως χρειάζεται επειγόντως διακοπές.
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
60
Πόντοι
0
ΦΟΛΑ ALERT
Μετά από καταδρομική και μην έχοντας μελετήσει εδώ, μπήκα στο Ιάσωνος 43 με τη Στέλλα. Μιλάμε η γυναίκα είναι τίγκα στα ψυχολογικά προβλήματα και καραφόλα. Σηκώθηκε κι έφυγε στα 2 λεπτά, αφού μπήκε στο δωμάτιο. Βγαίνοντας ζήτησα τα λεφτά μου πίσω, δεν μου δόθηκαν ποτέ και μην έχοντας όρεξη να ασχοληθώ περισσότερο έφυγα. Στον οίκο δεν εχω ξαναπάει αλλά με μια γρήγορη αναζήτηση διάβασα τώρα κι άλλα παράπονα για τη συγκεκριμένη.. Μακριά
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Υπάρχει η σταθερά μπουρδέλινγκ.
Ο κάθε μπουρδελιάρης χύνει καλύτερα με πουτάνες που έχουν κάποια θετικά χαρακτηριστικά που τον φτιάχνουν παρά με πουτάνες που έχουν όλα τα χαρακτηριστικά τους θετικά αλλά όχι κάτι που κάνει την διαφορά. Αυτό συμβαίνει διότι η δεύτερη περίπτωση του μοιάζει (και είναι) εξωπραγματική μη μπορώντας να λειτουργήσει τόσο αποδοτικά όπως στην πρώτη περίπτωση που μοιάζει (και είναι) πιο ρεαλιστική. :2funny:
Δηλαδή μας λες ότι ο σκελετός η Ναταλί έχει όλα τα χαρακτηριστικά της θετικά;;;Δε παίζει αυτό ούτε με σφαίρες
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
ΦΟΛΑ ALERT
Μετά από καταδρομική και μην έχοντας μελετήσει εδώ, μπήκα στο Ιάσωνος 43 με τη Στέλλα. Μιλάμε η γυναίκα είναι τίγκα στα ψυχολογικά προβλήματα και καραφόλα. Σηκώθηκε κι έφυγε στα 2 λεπτά, αφού μπήκε στο δωμάτιο. Βγαίνοντας ζήτησα τα λεφτά μου πίσω, δεν μου δόθηκαν ποτέ και μην έχοντας όρεξη να ασχοληθώ περισσότερο έφυγα. Στον οίκο δεν εχω ξαναπάει αλλά με μια γρήγορη αναζήτηση διάβασα τώρα κι άλλα παράπονα για τη συγκεκριμένη.. Μακριά
Σχεδόν πάντα το όνομα Στέλλα είχε ιδιαιτερότητες
στα μπουρδέλα.
Η συγκεκριμένη Στέλλα είναι σε άλλη διάσταση. Το καλύτερο όνομα είναι το Άννα βάση στατιστικής. Για ιστορικούς λόγους και με πρόχειρη σκέψη να αναφέρω για το όνομα Στέλλα ότι
η Στέλλα το γιαγιόνι γαμιόταν ακάποτα (έχει σταματήσει πια) στο Κολωνού 45 βάθος και στο Ιάσωνος 1 δεξί (νατη πάλι
η σπιταρώνα, τα βλέπετε; ) :2funny: και η Στέλλα
η αγελαδίτσα με τις βυζάρες έκανε όργια και παρτούζες στα Κολοκυνθούς 38 (πριν περάσει κι από Φώκαιας) όπου μάλιστα υπήρχε ΤΡΥΠΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ και έπαιρνε μάτι ο δίπλα. :2funny:
Φυσιολογική Στέλλα, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Δηλαδή μας λες ότι ο σκελετός η Ναταλί έχει όλα τα χαρακτηριστικά της θετικά;;;Δε παίζει αυτό ούτε με σφαίρες
Το αντίθετο έγραψα. Κάτι έχει που τους έλκει και πάνε. Όχι όλα.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Το αντίθετο έγραψα. Κάτι έχει που τους έλκει και πάνε. Όχι όλα.
Τότε δεν κατάλαβες τι έγραψα εγώ. Είπα ότι με μουνιά που γουστάρω εμφανισιακά και έχουν και σούπερ απόδοση, μου έχει να μην χυνω με τίποτα ενώ με κάποιες σαν αυτή που δεν έχουν τίποτα καλό κατά την γνώμη μου να χύνω. Το αν έχει κάτι που έλκει κάποιους δεν με απασχολεί. Δεν ζήτησα να μου πουν τον λόγο που πάνε .
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Υπάρχει η σταθερά μπουρδέλινγκ.
Ο κάθε μπουρδελιάρης χύνει καλύτερα με πουτάνες που έχουν κάποια θετικά χαρακτηριστικά που τον φτιάχνουν παρά με πουτάνες που έχουν όλα τα χαρακτηριστικά τους θετικά αλλά όχι κάτι που κάνει την διαφορά. Αυτό συμβαίνει διότι η δεύτερη περίπτωση του μοιάζει (και είναι) εξωπραγματική μη μπορώντας να λειτουργήσει τόσο αποδοτικά όπως στην πρώτη περίπτωση που μοιάζει (και είναι) πιο ρεαλιστική. :2funny:
Τι είπε ο άνθρωπος???
Μπράβο του!!!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.162
Κριτικές
496
Like
62.183
Πόντοι
39.662
ΦΟΛΑ ALERT
Μετά από καταδρομική και μην έχοντας μελετήσει εδώ, μπήκα στο Ιάσωνος 43 με τη Στέλλα. Μιλάμε η γυναίκα είναι τίγκα στα ψυχολογικά προβλήματα και καραφόλα. Σηκώθηκε κι έφυγε στα 2 λεπτά, αφού μπήκε στο δωμάτιο. Βγαίνοντας ζήτησα τα λεφτά μου πίσω, δεν μου δόθηκαν ποτέ και μην έχοντας όρεξη να ασχοληθώ περισσότερο έφυγα. Στον οίκο δεν εχω ξαναπάει αλλά με μια γρήγορη αναζήτηση διάβασα τώρα κι άλλα παράπονα για τη συγκεκριμένη.. Μακριά
Κριμα... ειχα παθει τα ίδια και εγω και ειχα γράψει κριτικη. Καλο ειναι να τις ψάχνουμε τις κοπέλες στις κριτικές πριν πάμε για να τις αποφεύγουμε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom