Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 239 άτομα (22 μέλη και 217 επισκέπτες)

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.188
Κριτικές
496
Like
62.537
Πόντοι
39.662
Κοιτα στο 30Α είναι η μελαχρινή Ρουμάνα Κατερίνα με γυαλιά που ισχύει ότι πριν κάτι μήνες που την πήρα είχε πάει στα 15 τώρα πριν κάνα μήνα που την πήρα πρωινή βάρδια το είχε 10 δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η βάρδια η όχι
10 ευρω το εχει παει η Κατερινα +50ε για ακαποτο χωρίς κρεμπιε.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
31
Like
26.017
Πόντοι
7.046
Καμιά σχέση με την γύφτισσα την Κατερίνα με τα γυαλιά αυτή που λέω.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
495
Κριτικές
13
Like
4.626
Πόντοι
731
Ρε καργιόληδες θα με αναγκάσετε να παω σήμερα και να τη βγαλω φωτογραφία έτσι όπως σαλοναρει και να σας τη στείλω!!'
ΌΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙ ανακάλυψες το σατανικό μου σχέδιο για να μην ιδρώνω στον καύσωνα, φτου!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Εισαι λιγο απειρος για να μην ξεχωριζεις οτι της Μαρμπορας ειναι φυσιολογικα !!!! παντα ειχε μεγαλα βυζια !!!
με το ματι φυσικα φαινονται
https://www.*****.gr/-6/2022--.html
αντι για αστερακια

athens
sex
studios
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
μια σχετικα νεαρη σε ηλικια καστανοξανθη κοπελα (με ελαχιστα κιλα παραπανω) που δουλευει απογευμα μαζι με την Βικυ στο Κ48 δεξια, την εχει παρει κανεις; Μπορει να ηταν ξεχασμενη απο την προηγουμενη βαρδια, γλυκουλα φανηκε με αθωο σαλοναρισμα, λεω να παω αυριο να φαω τα μουτρα μου :tooth:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Η Κατερίνα είναι στο κωλονου 30 το υπόγειο.
Ωραίο μωρακι, μια φορά που την είχα πάρει ήταν στο κρεβάτι με τα λευκά αθλητικά σκέτη καύλα.

Δυστυχώς είναι φουλ άψυχη και διαδικαστική, καλύτερα να γαμησεις μια ντομάτα.

Την είχα πετύχει στο κλείσιμο, μόλις έκλειναν τα φώτα να φύγουν αλλά με δέχτηκε για ένα γρήγορο πούτσο.

Φύγαμε παρέα και αυτή πήρε το ηλεκτρικό της πατίνι.

Εγώ πήγαινα για δεύτερο γύρο στη φυλής και την ξανά πέτυχα με το πατίνι να μπαίνει σε μια πολυκατοικία στην Αχαρνών
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
Η Κατερίνα είναι στο κωλονου 30 το υπόγειο.
Ωραίο μωρακι, μια φορά που την είχα πάρει ήταν στο κρεβάτι με τα λευκά αθλητικά σκέτη καύλα.

Δυστυχώς είναι φουλ άψυχη και διαδικαστική, καλύτερα να γαμησεις μια ντομάτα.

Την είχα πετύχει στο κλείσιμο, μόλις έκλειναν τα φώτα να φύγουν αλλά με δέχτηκε για ένα γρήγορο πούτσο.

Φύγαμε παρέα και αυτή πήρε το ηλεκτρικό της πατίνι.

Εγώ πήγαινα για δεύτερο γύρο στη φυλής και την ξανά πέτυχα με το πατίνι να μπαίνει σε μια πολυκατοικία στην Αχαρνών
Άλλη Κατερίνα λές εσύ, αυτή στο Κολωνού 32γ το υπόγειο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Καθολου απιθανο μιας και το Μεγαλου Αλεξανδρου 21 ισογειο και οροφος εχει γινει Λατινοσπιτο με γεματουλες Λατινες αλλα με σωματαρες καμπυλωτες....Ναι και αποψε που περασα ξανα κατα τις 23:00 στο ισογειο αυτη τη φορα ειχε μια αλλη απο την Βενεζουελα ιδιο στυλ περιπου μελαχρινη 1,65 κωλαρα στρογγυλη, ελαχιστη εως καθολου κοιλια και ωραια βυζακια 2-2,5 νουμερο..."Αγαπη" το καλλιτεχνικο της ονομα....Δοκιμαστικε και αυτη, καλη ηταν απλα ο χονρουλης τσατσος ο Κωστας ειναι μεν ευγενικος αλλα λιγακι αδιακριτος....μπαινει με διαφορες δικαιολογιες στα δωματια για να παρει ματι.....τελος παντων τουλαχιστον δεν χτυπαει πορτες στο 7λεπτο....

 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Μάγκες όλοι εσείς σε κριτικές κ τέτοια π λέτε ότι κάνετε "μουνογλυφι" σε κοπέλα μπουρδέλου κλπ δεν έχετε κολλήσει τίποτα ; Ναι μεν βάζουν κάποτες στο σεξ αλλά ποτέ δεν ξες..?
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
420
Πόντοι
21
Μάγκες όλοι εσείς σε κριτικές κ τέτοια π λέτε ότι κάνετε "μουνογλυφι" σε κοπέλα μπουρδέλου κλπ δεν έχετε κολλήσει τίποτα ; Ναι μεν βάζουν κάποτες στο σεξ αλλά ποτέ δεν ξες..?
Κολας σπο τις πουτσοτριχες που τρως απο προηγουμενους συναγωνιστες
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
kill me now barney stinson GIF
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Μάγκες όλοι εσείς σε κριτικές κ τέτοια π λέτε ότι κάνετε "μουνογλυφι" σε κοπέλα μπουρδέλου κλπ δεν έχετε κολλήσει τίποτα ; Ναι μεν βάζουν κάποτες στο σεξ αλλά ποτέ δεν ξες..?
Φρουρά! Φρουρά!

Πεταξτε τον εξω
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
15
Like
11.759
Πόντοι
3.246
Σημερινή γρήγορη κατάθεση στην Αλεξάνδρα από Φωκαίας 13 (1η βάρδια), όπου παίχτηκαν αυτά που
αποκαλώ ''πιπώδη γλωσσόφιλα''. :rockon:Έχω καταθέσει σχετική κριτική:

Τα ''πιπώδη γλωσσόφιλα'' τα είχα ξεκινήσει σαν φετίχ με την Αναμπέλ από το μικροΜωλλ
κι έκτοτε τα εφαρμόζω με όποια γκόμενα/πουτάνα μου βγάζει αυτό το βίτσιο.
Στην ουσία κάνεις εναλλαγές πίπας και γλωσσόφιλων :kiss-mark: (10 δευτερόλεπτα περίπου το καθένα)
μέχρι να φτάσεις σε σημείο να χύσεις. :pipa1:Αν βρείτε καλύτερη ονοματολογία για το εν λόγω φετίχ
θα ήθελα να την προτείνετε, καθώς είναι κάτι που δεν έχω ξανακούσει να το κάνει άλλος.
Αυτά! :hi:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.188
Κριτικές
496
Like
62.537
Πόντοι
39.662
Για όσους την ψάχνουν ...
Μαίρη, η νεαρη αδύνατη ξανθια Μολδαβα απο Ιάσωνος 31 δεξι,
και Διδύμου 22 προσφατα ειναι 2η βάρδια στο Ιασωνος 46 τέρμα αριστερό εκει που δούλευε η Ολγα.
Της εριξα 3 η 4 γαμησια δε θυμάμαι...
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Σημερινή γρήγορη κατάθεση στην Αλεξάνδρα από Φωκαίας 13 (1η βάρδια), όπου παίχτηκαν αυτά που
αποκαλώ ''πιπώδη γλωσσόφιλα''. :rockon:Έχω καταθέσει σχετική κριτική:

Τα ''πιπώδη γλωσσόφιλα'' τα είχα ξεκινήσει σαν φετίχ με την Αναμπέλ από το μικροΜωλλ
κι έκτοτε τα εφαρμόζω με όποια γκόμενα/πουτάνα μου βγάζει αυτό το βίτσιο.
Στην ουσία κάνεις εναλλαγές πίπας και γλωσσόφιλων :kiss-mark: (10 δευτερόλεπτα περίπου το καθένα)
μέχρι να φτάσεις σε σημείο να χύσεις. :pipa1:Αν βρείτε καλύτερη ονοματολογία για το εν λόγω φετίχ
θα ήθελα να την προτείνετε, καθώς είναι κάτι που δεν έχω ξανακούσει να το κάνει άλλος.
Αυτά! :hi:
Παιχταρα …..όταν χύσεις στόμα τα γλωσσόφιλα τα κόβεις ….έτσι δεν Είναι ;;;;
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
1.058
Πόντοι
81
Σημερινή γρήγορη κατάθεση στην Αλεξάνδρα από Φωκαίας 13 (1η βάρδια), όπου παίχτηκαν αυτά που
αποκαλώ ''πιπώδη γλωσσόφιλα''. :rockon:Έχω καταθέσει σχετική κριτική:

Τα ''πιπώδη γλωσσόφιλα'' τα είχα ξεκινήσει σαν φετίχ με την Αναμπέλ από το μικροΜωλλ
κι έκτοτε τα εφαρμόζω με όποια γκόμενα/πουτάνα μου βγάζει αυτό το βίτσιο.
Στην ουσία κάνεις εναλλαγές πίπας και γλωσσόφιλων :kiss-mark: (10 δευτερόλεπτα περίπου το καθένα)
μέχρι να φτάσεις σε σημείο να χύσεις. :pipa1:Αν βρείτε καλύτερη ονοματολογία για το εν λόγω φετίχ
θα ήθελα να την προτείνετε, καθώς είναι κάτι που δεν έχω ξανακούσει να το κάνει άλλος.
Αυτά! :hi:
πιπώδη γλωσσόφιλα ?? Μάλιστα μπήκα και το έψαξα λίγο στο βασικο λεξικο της αρχαίας Ελληνικής δεν βρήκα κατι . Λέτε να είναι στην μεσαιωνική Ελληνική ή στην νεότερη? Να πάρει την βοήθεια του κοινού ή το 50-50?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
15
Like
11.759
Πόντοι
3.246
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom