Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (1 μέλη και 84 επισκέπτες)

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Πολύ αποκαρδιωτική η κατάσταση στη Φυλής και εδώ και καιρό δε βλέπω καμία που να αξίζει..Τέτοια σαβούρα που παίζει και επι πληρωμή είναι κατάντια..Α ρε εποχές 2001-2004 που θυμάμαι.Περασμένα μεγαλεία...Καλά Μεταξουργείο δεν τολμώ καν να σκεφτώ να πάω..Το χειρότερο και στα στούντιο μεγάλη κοροιδία και πλέον μετριοχάλια γκόμενες με τιμές στα 50 και 100 ευρώ αλλά υπηρεσίες μπουρδέλου
Ποίος θυμάται εκείνη την εποχή φιλης.. την Μαρία την κριτικια με τα 30 ευρώ?? Τι μουναρα και τι λαοθαλασσα μάζευε... 2004
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
791
Πόντοι
990
χαχχαχαχ τι ρωτας ρε τυπε?
ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΕΣΕΝΑΠΟΥ ΘΕΣ ΑΚΑΠΟΤΟ ΓΑΜΗΣΙ

ΕΙΧΑ ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥΤΑΝΕ ΑΚΑΠΟΤΑ .... ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ( ΡΩΣΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΛΓΑΓΚΡΑΝΤ ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΛΙΓΚΡΑΝΤ ) ΕΙΧΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ( ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΥΣ ) ΜΟΝΟ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΤΟΝ ΦΟΡΕΣΑ ΑΚΑΠΟΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ , ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΚΛΠ .....) Κ Ψ Ω Ν Η Σ Α ΕΡΠΙΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΚΑΠΟΤΕΣ ΠΙΠΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ Κ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ .... ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΥΚΗΤΕΣ .... Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΟΠΟΥ Κ ΤΗΝ ΣΥΧΤΗΡΗΣΑ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ .
Ο ΦΙΛΑΡΑΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΓΝΗΣΙΟ ΡΣΕΝΙΚΟ Ο Μ....Σ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΕΛΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΠΟΤΕ ΕΕΕΕ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΠΙΠΕΣ ...ΠΑΡΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ...ΑΝ ΔΕ ΠΑΘΕΙΣ ΔΕ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ..... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΣΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ...ΟΙ ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ ΔΕ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΗΜΑΤΑ .....ΜΕ ΟΤΙ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ....
ΠΑΛΙΑ ΥΠΗΡΧΕ Η ΣΥΛΒΙΑ ΤΟΤΕ 35 ΕΤΩΝ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΙΑΣΩΝΟΣ ΠΟΥ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕ Κ ΑΚΑΠΟΤΟ ΜΕ 10 ΕΥΡ. ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΕΒΙΩΣΕ ....
Ο ΑΙΣΤΑΙΝ ΕΛΕΓΕ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΑ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΤΟ ΥΔΡΟΓΟΝΟ ΚΑΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ..... ΒΡΕΣ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΣ ΣΕ ΨΗΝΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΕΚΕΙ ....ΑΛΛΟ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ 15.000 ΑΝΔΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ .... ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑΧΕΙ ( ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑΧΕΙ ΚΑΤΙ ) ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ... ΩΣ ΞΕΝΙΣΤΕΣ
ΕΔΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΚΑΠΟΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ( ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΕΥΤΕΛΕΣ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΛΥΜΑ Η ΕΝΑ LISTERING ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟΚΤΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΗ ΑΝΑΠΝΟΗ Κ ΤΕΡΥΔΟΝΑ ( ΜΠΕΣ Κ ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΣΜΝ ΜΕΤΑΔΙΔΩΜΕΝΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ Κ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΕΣ Κ ΑΚΑΠΟΤΟ.....
ΜΗ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Δίπλα γράφουν για σκούπα. Ξέρει κανένας να μας πει αν υπάρχει τίποτα ανοιχτό τώρα;
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
791
Πόντοι
990
η ΦΥΛΗΣ(καλα για μεταξουργειο δεν συζητω καν)για να επιστρεψει στις παλιες καλες μερες(πριν πανδημιας θεωρω)εχει αναγκη να φερει τετοια ΓΛΕΙΦΙΤΖΟΥΡΙΑ αλλιως ΓΑΜΗΣΕ τα...
ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ....
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
791
Πόντοι
990
Υπάρχουν καλές επιλογές αν ξέρεις τι θέλεις.
ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΣ
ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΘΡΟΣ ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΕ ΥΨΗΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ Κ ΜΠΥΡΟΤΣΙΠΟΥΡΟΚΙΛΙΩΝ .... ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ ΒΥΖΙΩΝ Κ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΑΙΔΙΩΝ Κ ΠΑΡΙΚΜΑΣΜΕΝΩΝ ΞΕΧΥΛΩΜΕΝΩΝ ΠΡΩΚΤΩΝ..... ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΙΝΔΟΙ ΣΥΡΙΟΥ ΑΦΓΑΝΟΙ ΩΣ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΑΣΠΡΟ ΚΡΕΑΣ ΜΠΑΜΠΟΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ....
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
791
Πόντοι
990
φιλε αν υπηρχαν τετοια μωρα στα πηδηχτηρια ,τοτε πες μ 1 λογο να κανει καποιος σχεση,8α τις γραφαμε στα παπαρια μας τις καμενες ελεεινιδες κ 8α ειμασταν κα8ε μερα εκει με τετοια μωρα,αλλα που.....μονο οι μπαζολες εχουν μεινει
ΚΑΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΣ .......
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.156
Κριτικές
496
Like
62.146
Πόντοι
39.662
Μπηκε ενας Φιλος στην Αννα Ταυλανδεζα και μου ειπε οτι αυτη ειναι μια γυναικα που μπορει να σε κανει να συχαθεις τον πλειρωμενο ερωτα στους ροζ οκους για παντα.
Εγω οταν γαμαω κορασίδα σε οίκο και αυτή δε γουστάρει καθολου καυλώνω περισσότερο και την γαμαω πιο δυνατα. Δεν ξέρω γιατί, ισως είμαι ανώμαλος.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
ΕΙΧΑ ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥΤΑΝΕ ΑΚΑΠΟΤΑ .... ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ( ΡΩΣΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΛΓΑΓΚΡΑΝΤ ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΛΙΓΚΡΑΝΤ ) ΕΙΧΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ( ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΥΣ ) ΜΟΝΟ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΤΟΝ ΦΟΡΕΣΑ ΑΚΑΠΟΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ , ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΚΛΠ .....) Κ Ψ Ω Ν Η Σ Α ΕΡΠΙΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΚΑΠΟΤΕΣ ΠΙΠΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ Κ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ .... ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΥΚΗΤΕΣ .... Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΟΠΟΥ Κ ΤΗΝ ΣΥΧΤΗΡΗΣΑ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ .
Ο ΦΙΛΑΡΑΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΓΝΗΣΙΟ ΡΣΕΝΙΚΟ Ο Μ....Σ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΕΛΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΠΟΤΕ ΕΕΕΕ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΠΙΠΕΣ ...ΠΑΡΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ...ΑΝ ΔΕ ΠΑΘΕΙΣ ΔΕ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ..... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΣΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ...ΟΙ ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ ΔΕ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΗΜΑΤΑ .....ΜΕ ΟΤΙ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ....
ΠΑΛΙΑ ΥΠΗΡΧΕ Η ΣΥΛΒΙΑ ΤΟΤΕ 35 ΕΤΩΝ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΙΑΣΩΝΟΣ ΠΟΥ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕ Κ ΑΚΑΠΟΤΟ ΜΕ 10 ΕΥΡ. ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΕΒΙΩΣΕ ....
Ο ΑΙΣΤΑΙΝ ΕΛΕΓΕ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΑ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΤΟ ΥΔΡΟΓΟΝΟ ΚΑΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ..... ΒΡΕΣ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΣ ΣΕ ΨΗΝΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΕΚΕΙ ....ΑΛΛΟ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ 15.000 ΑΝΔΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ .... ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑΧΕΙ ( ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑΧΕΙ ΚΑΤΙ ) ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ... ΩΣ ΞΕΝΙΣΤΕΣ
ΕΔΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΚΑΠΟΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ( ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΕΥΤΕΛΕΣ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΛΥΜΑ Η ΕΝΑ LISTERING ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟΚΤΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΗ ΑΝΑΠΝΟΗ Κ ΤΕΡΥΔΟΝΑ ( ΜΠΕΣ Κ ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΣΜΝ ΜΕΤΑΔΙΔΩΜΕΝΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ Κ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΕΣ Κ ΑΚΑΠΟΤΟ.....
ΜΗ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ...
μήπως να το άφηνες το άθλημα? αφού σε χαλάει...
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΕΣΕΝΑΠΟΥ ΘΕΣ ΑΚΑΠΟΤΟ ΓΑΜΗΣΙ

ΕΙΧΑ ΑΔΕΛΦΙΚΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥΤΑΝΕ ΑΚΑΠΟΤΑ .... ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ( ΡΩΣΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΛΓΑΓΚΡΑΝΤ ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΛΙΓΚΡΑΝΤ ) ΕΙΧΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ( ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΩ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΥΣ ) ΜΟΝΟ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΤΟΝ ΦΟΡΕΣΑ ΑΚΑΠΟΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΕΚΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ , ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΚΛΠ .....) Κ Ψ Ω Ν Η Σ Α ΕΡΠΙΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΚΑΠΟΤΕΣ ΠΙΠΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ Κ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ .... ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΥΚΗΤΕΣ .... Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΟΠΟΥ Κ ΤΗΝ ΣΥΧΤΗΡΗΣΑ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ .
Ο ΦΙΛΑΡΑΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΓΝΗΣΙΟ ΡΣΕΝΙΚΟ Ο Μ....Σ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΕΛΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΠΟΤΕ ΕΕΕΕ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΠΙΠΕΣ ...ΠΑΡΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ...ΑΝ ΔΕ ΠΑΘΕΙΣ ΔΕ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ..... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΣΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ...ΟΙ ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ ΔΕ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΟΙ ΡΩΣΙΔΕΣ ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΗΜΑΤΑ .....ΜΕ ΟΤΙ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ....
ΠΑΛΙΑ ΥΠΗΡΧΕ Η ΣΥΛΒΙΑ ΤΟΤΕ 35 ΕΤΩΝ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΙΑΣΩΝΟΣ ΠΟΥ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕ Κ ΑΚΑΠΟΤΟ ΜΕ 10 ΕΥΡ. ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΕΒΙΩΣΕ ....
Ο ΑΙΣΤΑΙΝ ΕΛΕΓΕ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΑ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΤΟ ΥΔΡΟΓΟΝΟ ΚΑΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ..... ΒΡΕΣ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΣ ΣΕ ΨΗΝΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΕΚΕΙ ....ΑΛΛΟ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ 15.000 ΑΝΔΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ .... ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑΧΕΙ ( ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑΧΕΙ ΚΑΤΙ ) ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ... ΩΣ ΞΕΝΙΣΤΕΣ
ΕΔΩ ΜΕ ΕΝΑ ΑΚΑΠΟΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ( ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΕΥΤΕΛΕΣ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΛΥΜΑ Η ΕΝΑ LISTERING ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟΚΤΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΗ ΑΝΑΠΝΟΗ Κ ΤΕΡΥΔΟΝΑ ( ΜΠΕΣ Κ ΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΣΜΝ ΜΕΤΑΔΙΔΩΜΕΝΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ Κ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΕΣ Κ ΑΚΑΠΟΤΟ.....
ΜΗ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ...
θελω εγω ακαποτο γαμησι κ δεν το ξερω?:think:
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
791
Πόντοι
990
μήπως να το άφηνες το άθλημα? αφού σε χαλάει...
ΔΕ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ....
ΤΟ ΣΠΟΡ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΣΤΟΠ ..... Κ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΥΧΑΙΑ ΑΜΕΣΣΑ ΤΗΝ ΣΙΧΤΗΡΗΣΑ.....
ΑΥΤΗ ???? ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΛΟΓΟ $$$$$ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΓΚΑΙΡΑ , ΙΑΤΡΙΚΑ Κ ΑΜΕΣΣΑ
ΕΔΩ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ... ΜΕΧΡΙ ΑΚΑΠΟΤΟ ΖΗΤΑΝΕ .........
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Παίδες... για τους φανς της Μαρίας Τρελοκοτσιδου στο Παρασιου... τελευταία παρατήρησα περίεργα σημάδια... πχ μελανιές παντού από την μέση και κάτω... πρόσφατα λέει έπεσε και χτύπησε την μύτη... τώρα πρόβλημα με το χέρι της... τι φάση???? Ξέρει κανείς φαν τι.... παίζει??? Βέβαια όταν την ρωτάς οι δικαιολογίες είναι λίγο αστείες γιαυτό απορώ τι μπορεί να παίζει....
στην προσπαθεια να εμπλουτισει-ανανεωσει την πελατεια της, το τελευταιο διαστημα εχει γινει πιο ανεκτικη σε σχεση με το παρελθον...με δωρακι κανει ακαποτη, σε παροτρυνει να την πιεζεις εντονα (σε light bdsm) , εχω ακουσει σε αναμονη στο σαλονι να πεφτουν ασχημες ξυλιες στο δωματιο κλπ....μαλλον το γυρισε το γιαγιονι σε αλλο επιπεδο...και μαλλον της αρεσει...
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΣ
ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΘΡΟΣ ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΕ ΥΨΗΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ Κ ΜΠΥΡΟΤΣΙΠΟΥΡΟΚΙΛΙΩΝ .... ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ ΒΥΖΙΩΝ Κ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΑΙΔΙΩΝ Κ ΠΑΡΙΚΜΑΣΜΕΝΩΝ ΞΕΧΥΛΩΜΕΝΩΝ ΠΡΩΚΤΩΝ..... ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΙΝΔΟΙ ΣΥΡΙΟΥ ΑΦΓΑΝΟΙ ΩΣ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΑΣΠΡΟ ΚΡΕΑΣ ΜΠΑΜΠΟΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ....
Αναφερόμουν στην φυλής.
Μεταξουργείο πας για την ιδιαίτερη εμπειρία, δεν πας για να γαμήσεις.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΣ
ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΘΡΟΣ ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΕ ΥΨΗΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ Κ ΜΠΥΡΟΤΣΙΠΟΥΡΟΚΙΛΙΩΝ .... ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΩΝ ΒΥΖΙΩΝ Κ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΑΙΔΙΩΝ Κ ΠΑΡΙΚΜΑΣΜΕΝΩΝ ΞΕΧΥΛΩΜΕΝΩΝ ΠΡΩΚΤΩΝ..... ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΙΝΔΟΙ ΣΥΡΙΟΥ ΑΦΓΑΝΟΙ ΩΣ ΕΠΙ ΤΟ ΠΛΕΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΑΣΠΡΟ ΚΡΕΑΣ ΜΠΑΜΠΟΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ....
Φιλε γραφε κανονικα με μικρα γραμματα ,γιατι μας εχεις βγαλει τα ματια , και επιπλεον απαγαγορευετε !!!!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.733
Πόντοι
2.836
Μπηκε ενας Φιλος στην Αννα Ταυλανδεζα και μου ειπε οτι αυτη ειναι μια γυναικα που μπορει να σε κανει να συχαθεις τον πλειρωμενο ερωτα στους ροζ οκους για παντα.
'ντάξει, υποψιάζομαι ότι δεν είναι η μόνη :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom