Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 129 άτομα (12 μέλη και 117 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.066
Πόντοι
45.465

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
αυτή η Σοφία είναι καινούργια?μήπως μπορείς να την περιγράψεις?εγώ παντός το απογευματάκι που πέρασα δούλευε η Μαριάννα με την Όλγα, πρωί την είδες?

Πρώτη φορά την έβλεπα.
Γύρω στα 40, με σλαβικά χαρακτηριστικά, κανονικά κιλά αλλά σχετικά ατσούμπαλο σώμα, ενώ το μαλλί της αν θυμάμαι καλά ήταν καστανό και στο ύψος του λαιμού.
Τίποτα το ιδιαίτερο, πάντως ήταν χαμογελαστή και φαντάζομαι θα έχει σχετικά καλή απόδοση λόγω ηλικίας και καταγωγής.

Τα πιο όμορφα και γλυκά καβλάκια που είδα σήμερα ήταν: η Ψοφία από Φυλής 66/Χωματιανού (αν είναι δυνατόν να βγαίνει και να παρουσιάζεται με γούνινα παντοφλάκια), η ξενέρωτη η Σάσα από Φωκαίας υπόγειο, η Ντιάνα από τα κεντρικά της Φυλής μαζί με τη Χριστίνα ''θα περάσουμε τέλεια'' και η Μόνικα από Βέργας 3 (που αν και έχανε σε πρόσωπο είχε πολύ ωραίο σώμα). Άντε να βάλεις στις ωραίες και την Άννα την Ταύλανδέζα, είναι όμως για πολλές κλοτσιές οπότε δεν θέλω να τη σκέφτομαι.

Έχω καιρό να δω το κουκλάκι τη Βίκυ, σήμερα το μεσημέρι από 67 μέχρι 71 ήταν όλα κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.066
Πόντοι
45.465
επίσης καλό θά ήταν οι διάφοροι που έχουν εμφανιστεί τελευταία καθώς και αυτοί που κάνουν ποστ πετώντας μπηχτές χωρίς να αναφέρονται συγκεκριμένα και σπαμαρουν συνεχώς και καθημερινά το θέμα της ημερήσιας με τις θεωρίες τους και με διάφορα άλλα που δεν έχουν σχέση με την ενημέρωση όπως ιατρικά κλπ ή να ανοίξουν δικό τους θέμα ή να χρησιμοποιούν θέματα που ήδη υπάρχουν όπως το παρακάτω:
σορυ για το σπαμ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.066
Πόντοι
45.465
Πρώτη φορά την έβλεπα.
Γύρω στα 40, με σλαβικά χαρακτηριστικά, κανονικά κιλά αλλά σχετικά ατσούμπαλο σώμα, ενώ το μαλλί της αν θυμάμαι καλά ήταν καστανό και στο ύψος του λαιμού.
Τίποτα το ιδιαίτερο, πάντως ήταν χαμογελαστή και φαντάζομαι θα έχει σχετικά καλή απόδοση λόγω ηλικίας και καταγωγής.
Ωραίος, αν είχε και 1.5αρι βυζί την Όλγα είδες
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
832
Κριτικές
23
Like
7.884
Πόντοι
2.036
Τιμηθηκε πριν μια ωρα περιπου η Ελλη στο Φυλης 65 οροφος...ειχε εναν τσατσο με ασπρα μαλλια που μου την παρουσιασε...γυρω στο 1,65-1,70 μελαχρινη βυζι μετριο λεκανη ωραια στρογγυλη...γλυκο προσωπακι απο Ρουμανια ειναι...μπηκα δωματιο λιγο πριν τα μεσανυχτα ημουν ο τελευταιος της πελατης πριν σχολασει, εδειχνε κουρασμενη οποτε της προτεινα να ξαπλωσει και να της περιποιηθω τα σεξυ ποδια της και πατουσες σαν ποδολαγνος που ειμαι και ταυτοχρονα την επαιζα...περασα μονος μου την καποτα και την πηρα ιεραποστολικα χουφτωνοντας τα σεξυ κωλομερια της...ωραιο απαλο δερματακι...φευγονταν μιλησα και με τον τσατσο που μου ειπε οτι αποψε μεχρι τις 03:30 η επομενη βαρδια θα ειναι μια μαυρουλα Αφρικανα...θα προσπαθησω να ξαναπερασω αυριο αργα μηπως την πετυχω...παρεπιπτοντως σε οσους οικους εχει Τσατσους αντι για Τσατσαδες εχω περασει σουπερ...ισως πρεπει καποια στιγμη να αντικατασταθουν ολες οι βλαμμενες τσατσαδες και να ειναι ολα τα μπουρδελα με τσατσους οι οποιοι μας καταλαβαινουν καλυτερα....Καληνυχτα καλα γαμησια σε ολους....
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια λέγαμε για αυτήν στο διδυμου 22,εκτός αν παίζει και στο φυλής 109β δεν το γνωρίζω
Ίσως κατάλαβα λάθος.
Η Όλγα από Δυδυμου 22 είναι όπως τα λες..
Εγώ λέω για Όλγα φυλής 109β που είναι άλλη.

Με μπέρδεψε τό μήνυμα.σορυ.

Φυλης 109 κατω Ολγα Φωτεινη ,Διδυμου 22 κατω Αγγελα πανω Μαριανα και αλλη μια
Η άλλη είναι Όλγα. Καστανό μαλλί στους ώμους , 1,5 στήθος, τουρλωτο κωλαράκι. Διπλό με Μαριάνα στα 30.
Όλγα δεν έχει δοκιμαστεί. Εν αναμονή.
 

nikosd2021

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν αναφέρεσαι στην Άναμπελ από την Ιάσονο. Διάβασα ότι τώρα εργάζεται σε ένα στούντιο. Συγγνώμη, ξέχασα ποιο.
καλημέρα. να κάνω μια χαζή ερώτηση. τι διαφορά έχουν τα στούντιο από τα μπουρδελα στην φιλης?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.993
Πόντοι
1.936
Ίσως κατάλαβα λάθος.
Η Όλγα από Δυδυμου 22 είναι όπως τα λες..
Εγώ λέω για Όλγα φυλής 109β που είναι άλλη.

Με μπέρδεψε τό μήνυμα.σορυ.


Η άλλη είναι Όλγα. Καστανό μαλλί στους ώμους , 1,5 στήθος, τουρλωτο κωλαράκι. Διπλό με Μαριάνα στα 30.
Όλγα δεν έχει δοκιμαστεί. Εν αναμονή.
.... δεν λεει και πολλα.Βλαχαδερο ειναι με προστυχοφατσα αλλα αντεχει κοπανημα και σφυροκοπημα σε αντιθεση με τη Μαριαννα το χτικιο.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.993
Πόντοι
1.936
Η εταιρη Ολγα δε,απο το 109 ειναι μετριου αναστηματος ξανθο κοντο μαλλι με καλο κορρμακι για την ηλικια της και καλες υπηρεσιες και ας μην της φαινεται.Μια δοκιμη πειθει.Απλα τρακαρε με τραινο γιατι υπαρχει και η αλογα Φωτεινη απο Διδ.27 στο καταστημα στην ιδια βαρδια
 

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Η ζανα παίδες ξέρουμε που δουλεύει??
Η ΖΑΝΑ ερχεται πολλες φορες κ δουλευει στο κολωνου 47 μεσα δεξια ισογειο ειναι μεν μεγαλη αλλα ειναι γαμηστρονα κ τσαχπινα παρολο που ειναι ρωσιδα , δεν εχει αυτο το βαρυ , το σοβιετ στυλ , που ξεκινα στο προγραμμα να λεει καλημερα αγορι μου ελευθερο στοματικο κ τελειωτικο ολες τις στασεις με ενα δεκαρικο ....κλπ ελα περασε μεσα ,,, ααα κανε μια βολτιτσα εδω ειμαστε κ σε περιμενουμε ..... Εμ που θα πας βρε βλογιοχαροκαμενη πουου???Η ΖΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΕΙΔΟΣ .....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Πρώτη φορά την έβλεπα.
Γύρω στα 40, με σλαβικά χαρακτηριστικά, κανονικά κιλά αλλά σχετικά ατσούμπαλο σώμα, ενώ το μαλλί της αν θυμάμαι καλά ήταν καστανό και στο ύψος του λαιμού.
Τίποτα το ιδιαίτερο, πάντως ήταν χαμογελαστή και φαντάζομαι θα έχει σχετικά καλή απόδοση λόγω ηλικίας και καταγωγής.

Ωραίος, αν είχε και 1.5αρι βυζί την Όλγα είδες
σωστος
#160,809
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.066
Πόντοι
45.465
Η ενημέρωση αποτελεί κόσμημα και έτσι πρέπει να αντιμετωπίζεται (γι'αυτό κι ενημερώνουμε άλλωστε)
αλλά με την υγεία δεν παίζουμε φίλοι και συνοδοιπόροι. :hi:

Συμφωνώ απόλυτα αγαπητέ φίλε και ορίστε πρόσφατο παράδειγμα πολλών σελίδων
όπου κύλισε ομαλά και χωρίς περίεργες παρεμβάσεις να φρενάρουμε. :confused:
Συγκεκριμένα αναφέρθηκε η Μιλένα, η Βικτώρια που έφυγε (γιατί άραγε; ) το ότι περιέργως σταμάτησαν
οι παρτούζες μεταξύ τους :think: καθώς κι η Κατερίνα από Φωκαίας 9 με κονδυλώματα.
Προέχει λοιπόν η υγεία μας διότι χωρίς υγεία δεν υπάρχει ούτε ενημέρωση. :confused:
Διαβάστε παρακαλώ την συνέχεια, έχει πολλές σελίδες.

Να σημειώσω ότι δεν μπορώ να γνωρίζω τι συνέβη τελικά με τον φίλο που έπεσε θύμα μόλυνσης
αλλά έψαξα και βρήκα ότι το Διδυμου 27 έφαγε επανασφράγιση στις 15/9/2022!!!
Ούτε την ένοχη του γεγονότος μπορώ να γνωρίζω αλλά σίγουρα ανησύχησα για την υγεία μας.
Αυτό με νοιάζει και καλό θα είναι κι εσάς. :hi:
Καλά, δεν το παρατηρήσατε ότι το είχαν σφραγίσει; :new_shocked:γνωρίζει κανείς τον λόγο;
δεν είδα να γράψετε τίποτα. Όλα ωραία θέλετε να τα λέμε εδώ μέσα;;;
εύκολα φαίνονται τα σφραγίσματα στο ίντερνετ. Δείτε και λίγο ουρανό, όχι μόνο μουνί.

screen-04.49.47[31.01.2023].png
Ρε τύπε αν θές να γράψεις ενημέρωση γράψε, το οτι γράφεις εδώ μέσα ενα κάρο άσχετα και πετάς και 3 4 σπιτάκια για το ξεκάρφωμα με ξεπερνάει...αν δεις λίγο πιο πίσω έχω βάλει θρεντ που υπάρχει και μπορείς να γράφεις εκεί όλα τα άσχετα με την ενημέρωση που γράφεις συνέχεια ή άνοιξε δικό σου θρεντ, επίσης για τα σφραγίσματα που λές μια χαρά μπορεί να φαίνονται στο ίντερνετ αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε λειτούργησε ο οίκος...αν ψάξεις ενημερώσεις θα καταλάβεις, τέλος δε λέει κανείς ότι δεν τα λές καλά αλλά μη μας πρήζεις σε αυτό το νήμα, γράφε ενημερώσεις που είσαι και πολύ περιγραφικος, καλά να περνάς
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201

Διάβασα το σχόλιο στην κριτική του τύπου που χαρακτηρίζει τη Μιχαέλα από Φωκαίας 17Α ως ''πανέμορφη''.

Χθες που την είδα, έχει αρχίζει και μετατρέπεται σε πάπια από τις πλαστικές και στο τέλος θα γίνει σαν αυτή εδώ (Valerie del Shannen, πορνοστάρ του κώλου που εμφανιζόταν στα live του Hayate).

 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
αυτή η Σοφία είναι καινούργια?μήπως μπορείς να την περιγράψεις?εγώ παντός το απογευματάκι που πέρασα δούλευε η Μαριάννα με την Όλγα, πρωί την είδες?
Την έχεις δει. Δουλευε μόνο εκεί. Έχει να εμφανιστεί 3-4 χρόνια. Ήταν δεύτερη αναπληρωματική και έβγαινε με μια ωραία νταρντανα καστανοξανθη, ελαφρά μεθυσμένη, που πήρε μεταγραφή Φωκαιας και μετά εξαφανίστηκε. (Πως την λέγανε?)

Η Σοφία είναι λεπτή, λίγο καμπουριαστη, στεγνή, χωρίς μέση. Από τα παϊδάκια, στην λεκάνη... Μια ευθεία. 160-165 cm
Πρόσωπο σλαβικό, ιδιαίτερο.
Έβγαινε πάντα με ένα γαλάζιο σετ.
Δεν έχασες τίποτα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.066
Πόντοι
45.465
Καλημέρα κατά πρώτον! Ευχαριστώ για το λινκ περί σχολιασμού.
Εννοείται ότι θα ενημερώνω/ουμε. Από πάνω ήσουν όμως και περίμενες; :confused:
το έβαλα και στο σχετικό νήμα αλλά μου έκανε εντύπωση που τόσες σελίδες σε αυτό το θέμα
είπε ο άνθρωπος κάτι και μια χαρά πήγε η συζήτηση. Χτες γιατί η προστριβή; τι ακριβω΄ς ενόχλησε;
μήπως τα μαζικά παράπονα των φίλων; :confused: τελοσπάντων, εγώ δεν κάνω τίποτα για ξεκάρφωμα όπως λες
κι αναφέρθηκα σε ότι εσείς γράψατε! καλά να περνάς κι εσύ.
Δεν είμαστε εδώ για τσακωμούς μεταξύ μας. Ας επιστρέψουμε στην ενημέρωση!
Δεν έχω κάτι άλλο να πω.

:hi:
Πάλι θές να λές τα δικά σου, αφού αυτός ο κάποιος είπε κάτι και εσυ θές να απαντάς κάνε παραθέσεις που αυτό σε τρέφει και βαλτες στο άλλο θρεντ, επίσης τις ειρωνείες αλλού...είχα δουλειές μια βδομάδα και μπήκα χθες και σήμερα που είχα χρόνο
Μακάρι αυτό που έγραψες στο τέλος να το τηρησεις
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.066
Πόντοι
45.465
Μην επιμένεις σπαμάροντας χωρίς νόημα! Εξάλλου δεν σου είπα κάτι για να κουβαληθείς. Μόνος σου ήρθες!
Κανείς δεν κάνει παραθέσεις σε έναν να ψάχνει να τον βρει αλλά συζητά πολιτισμένα για τόσο σοβαρά θέματα.
Ούτε νομίζω να ενημερώνετε όλοι τόσο πολύ χωρίς κάτι άλλο, ώστε να βγω εγώ οφσάιντ.
Καλή συνέχεια! Επιστροφή στην ενημέρωση (για να δούμε).

:hi:
Μια ζωή τα ίδια...
Καλή συνέχεια και σορυ για το σπαμ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Φωκαίας 25 Λάουρα μιλφ λατίνα με ελεύθερο στοματικό & 69 και Άννα λατίνα πιπίνα.
Φωκαίας 19 Ρίτα Ριτάκι ελεύθερο τε΄λειωτικό στο στόμα, γλείψιμο πάνω κάτω, ζυγοστάθμιση.
Φωκαίας 13 αριστερά η Ιωάννα από Λιοσίων 73, πορνοσταρικής εμφάνισης με ζαρτιέρες και πλατφόρμες μελαχρινή αλλά με είχε ξενερώσει γιατί λέει "μ' αρέσει το πούτσα σου" και όχι "η πούτσα σου".
Φυλής 86Α η καινούργια ξανθιά Χριστίνα με τατού στην πλάτη.
Φυλής 86Β η Τόνια πιπινολατίνα, ομορφούλα μακρύ μαλλί μελαχρινή
 
Τελευταία τροποποίηση:

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Πριν κάμποσα χρόνια ημουν μάρτυρας σε περιστατικό οπου ειχαν μπουκάρει 3 μπράβοι και λογομαχουσαν με εναν αλλο που ηταν ήδη στο σπιτι με τα περίστροφα στα χέρια ενω ο τσάτσος προσπαθούσε να τούς χωρίσει
Πετάχτηκα εξω και το εβαλα κανονικά στα πόδια
...........και πολύ καλά έκανες συναγωνιστή με την άμεση αντιδρασή σου !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom