Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (15 μέλη και 222 επισκέπτες)

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
319
Πόντοι
20
Τώρα live
Διδύμου 22: Κάτω η Αγγέλα, πάνω η Μαριάννα και Σοφία
Διδύμου 20: Ελένη

Φώκαιας: 27 Οι δύο Καριολίνες, 25 Άντζελα (;) πολυ μέτρια, Στα πιο δίπλα που δεν θυμάμαι αριθμούς: Ισόγειο η Ρίτα, ημιόροφος μια Μαρίνα και στο παραδίπλα από το υπόγειο η Σαντορινια με την Κλεοπάτρα
Διδύμου 20: Ελένη
Ειχα παει προσφατα αλλα εχει πολυ στενο μουνακι σα να γαμας πετρες ,μαλλον εχει μολυνση εσωτερικα και εχει φουσκωσει
, το ιδιο εχει και η γιαγια ελενη απο Ιασ43 προσοχη παιδια
 

sakis2345

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2022
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα χυστες,έχουμε κάποιο καλό bbw για Πέμπτη μετά τις 12 το πρωί;όχι Μεταξουργείο.Πάω μόνο μεταμεσονύκτια συνήθως όποτε δεν γνωρίζω.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Διδύμου 20: Ελένη
Ειχα παει προσφατα αλλα εχει πολυ στενο μουνακι σα να γαμας πετρες ,μαλλον εχει μολυνση εσωτερικα και εχει φουσκωσει
, το ιδιο εχει και η γιαγια ελενη απο Ιασ43 προσοχη παιδια

Και τι δεν έχει η συγκεκριμένη, αφού από το σαλόνι ανακοινώνει τα ακάποτα (βασικά και οι δύο, το έχει το όνομα άλλωστε).

Σήμερα έφαγα γερή ξενέρα από την Άντζελλα στη Διδύμου, της έγλειφα το μουνί και όταν πήγα να γλείψω και κωλοτρυπίδα είχε τρίχες :angry:
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Πριν λίγο...
Έγινα το πείραματοζωο για εσάς!!!

Φωκαιας 19
Ιννα σε bbj 69 και τελείωμα σώμα.
Αρκετα καλή και φιλότιμη!
Αξιοπρεπεστατη λύση εντελώς καινούριο και φίλη της Ρίτας. 7.5 /10
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.787
Like
4.294
Πόντοι
456
Ρίξτε κι εσύ το περιστατικό βρε συνάδελφε. Η ενημέρωση οφείλει να είναι σφαιρική κι ολοκληρωμένη. Όχι μόνο σπιτάκια τι και πως σαν σπίκερ στην ερτ αλλα και γνώμες! Πασχίζουμε για το νήμα που είναι επίσης πολύ πιο σοβαρό σε αξία από κριτικές. Να είσαι καλά.

:hi:
Σωστος !!! λοιπον εποχη κοβι , μετα απο τηλ ειχα παει 3-4 φορες χωρις προβλημα την τελευταια φορα αφου εχω τελειωσει με την Εβελινα παω να φυγω λεγοντας της να μου ανοιξει την πορτα και μου λεει περιμενε ,παει στο παραθυρο κοιταει και μου λεει οχι ακομα γιατι ειναι καποιος κατω και της φαινεται υποπτος και φοβαται , παει στο κουζινακι και καθετε 8 με 10 λεπτα , παω και της λεω ο τυπος ειναι εκει ακομα παρεα με εναν τυπο και δεν φαινεται τιποτα υποπτο σαν μπατσος και θα πρεπει να φυγω γιατι ειμαι μιση ωρα που περιμενω , παω στη Εβελινα και της λεω πες της να μου ανοιξει και μου απαντα οτι κουμαντο κανει η τσατα , τελικα μετα απο 50 λεπτα μου ανοιξε ολο τσαντιλα μουρμουριζοντας . Οταν πλεον αφησανε ελευθερα τα δελα πηγα αφοβα για Εβελινα , μπαινω μεσα οπου ειναι 2 η 3 πελατες που μου ανοιγει και μπαινω μεσα με το που με βλεπει μου λεει δυνατα να μην ξαναπαω γιατι δεν με θελει η Εβελινα , οι πελατες ξαφνιαστηκαν και ο ενας ρωταει τι εγινε , και λεει η σκροφα οτι ειμαι κακος πελατης , δεν ηθελα να κανω θεμα γιατι δεν ειναι του χαρακτηρα μου να κανω φασαρια σε δελα , τα συμπερασματα δικα σας για τσατανολεσβια !!!!!!!!!!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
758
Κριτικές
5
Like
2.994
Πόντοι
726
Σωστος !!! λοιπον εποχη κοβι , μετα απο τηλ ειχα παει 3-4 φορες χωρις προβλημα την τελευταια φορα αφου εχω τελειωσει με την Εβελινα παω να φυγω λεγοντας της να μου ανοιξει την πορτα και μου λεει περιμενε ,παει στο παραθυρο κοιταει και μου λεει οχι ακομα γιατι ειναι καποιος κατω και της φαινεται υποπτος και φοβαται , παει στο κουζινακι και καθετε 8 με 10 λεπτα , παω και της λεω ο τυπος ειναι εκει ακομα παρεα με εναν τυπο και δεν φαινεται τιποτα υποπτο σαν μπατσος και θα πρεπει να φυγω γιατι ειμαι μιση ωρα που περιμενω , παω στη Εβελινα και της λεω πες της να μου ανοιξει και μου απαντα οτι κουμαντο κανει η τσατα , τελικα μετα απο 50 λεπτα μου ανοιξε ολο τσαντιλα μουρμουριζοντας . Οταν πλεον αφησανε ελευθερα τα δελα πηγα αφοβα για Εβελινα , μπαινω μεσα οπου ειναι 2 η 3 πελατες που μου ανοιγει και μπαινω μεσα με το που με βλεπει μου λεει δυνατα να μην ξαναπαω γιατι δεν με θελει η Εβελινα , οι πελατες ξαφνιαστηκαν και ο ενας ρωταει τι εγινε , και λεει η σκροφα οτι ειμαι κακος πελατης , δεν ηθελα να κανω θεμα γιατι δεν ειναι του χαρακτηρα μου να κανω φασαρια σε δελα , τα συμπερασματα δικα σας για τσατανολεσβια !!!!!!!!!!
Για την Τσατσα της Εβελίνας είχα και εγώ θέμα , είμαι νεαρός ευγενικός καθαρός! Όποτε μπαίνω μέσα με βλέπει νέο νομίζει ότι δεν έχω χρήματα και μου λέει φύγε.. εμεινα μαλακας .. έβγαλα χρήματα πλήρωσα για 2-3 φορές , της ανέφερα ότι θα χύσω μια αλλά θέλω να μιλησω και με εβελίνα σαν συζήτηση γιατί έτσι γούσταρα και η Τσατσα που είδε τπ χρήμα μετά μόνο τα πόδια που δεν μου φίλησε.. γενικά οι τσατσαδες έχουν θέμα σοβαρό !

Και αυτή είναι η μια φορά από τις 2 που είχα θέμα με την Τσατσα της Εβελίνας .. δυστυχώς έχει ξανά κάνει μαλακια
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Και τι δεν έχει η συγκεκριμένη, αφού από το σαλόνι ανακοινώνει τα ακάποτα (βασικά και οι δύο, το έχει το όνομα άλλωστε).

Σήμερα έφαγα γερή ξενέρα από την Άντζελλα στη Διδύμου, της έγλειφα το μουνί και όταν πήγα να γλείψω και κωλοτρυπίδα είχε τρίχες :angry:
Εχουν αντισωματα οι τριχες παικτη μου , ειναι σα να τρως το κοτσάνι απο το μπρόκολο ....
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.437
Like
13.725
Πόντοι
3.506

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
373
Like
1.403
Πόντοι
201
Αν στον πούτσο, στα παπάρια η στα μπούτια, έχεις κάποιο μαύρο στίγμα ή τίποτα που να κουνουπιδίζει σε όψη
δεν είναι αλλεργία ούτε κουνούπι. Κονδύλωμα λέγεται αλλά εδώ δεν είμαστε γιατροί.

:hi:

Όμως μπορεί να είναι και προκαρκίνωμα!

Όποιος έχει κάτι τέτοιο να πάει σε δερματολόγο για χειρουργική επέμβαση επειγόντως!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
758
Κριτικές
5
Like
2.994
Πόντοι
726
Απορία: σταμάτησε η σαμπινα από βέργας και κάνει μόνο ως call girl ραντεβού; Καλά κατάλαβα;
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
119
Like
589
Πόντοι
81
Σχετικά με την τσατσα της Εβελίνας έχω να πω ότι πολϋς κόσμος έχει πρόβλημα. Υπάρχουν κάποιοι εδώ που τους βγάζουν όλους αυτούς τρελούς και λένε ψέματα επειδή αυτοί δεν έχουν τέτοια συμπεριφορά από αυτήν την τσατσα. Λογικό είναι αυτό. Αν αυτοί χαλάνε τον μισό μισθό τους στην Εβελίνα χρόνια τώρα και η τσατσα τους ξέρει λογικό είναι να έχει καλή συμπεριφορά απεναντί τους.
Το ίδιο ισχύει και για την άλλη μετριότητα Μπαρμπορα.
Πάνε όλοι οι παρακμιακοί και το παίζουν γκόμενοι και μας λένε εδώ τι γυναικάρα γαμάνε.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
758
Κριτικές
5
Like
2.994
Πόντοι
726
Στο πάνω μέρος γράφει 130 και στο τέλος της σελίδας 150 στα αγγλικά....βγάλε άκρη
Δεν αξίζει σαν γκομενα .. απορώ αυτός που θα δώσει 150€ γιατί θα τα δώσει.. δίναμε 20€ γιατί δεν υπήρχε κάτι καλύτερο στα μπουρδελα όχι γιατί ήταν καλο μουνι.. με 170€ παίρνεις υπέρ μουναρα βίζιτα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.659
Πόντοι
45.465
Η Νάντια είναι καστανόξανθη με ίσιο μακρύ μαλλί ή σπαστό ανάλογα πως τα φτιάχνει, δυάρι βυζί, ωραίο σώμα οφείλω να πω αλλά πολύ πιο σφιγμένη από το έτερο ήμισυ την Κάτια που είναι πιο έμπειρη και πιο όμορφη (κατά τα πιστεύω μου έστω κι αν μέσα είναι μέτρια).
Η χοντρή τσατσά τις παρουσίασε και τις δύο ταυτόχρονα. Γενικώς όπου έμπαινα, έβγαιναν σαλόνι με την μία. Κίνηση όπως πάντα μηδέν.


:hi:
Μάλλον τη Ντιαννα εννοείς...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.659
Πόντοι
45.465
Τώρα live
Διδύμου 22: πάνω η Μαριάννα και Σοφία
αυτή η Σοφία είναι καινούργια?μήπως μπορείς να την περιγράψεις?εγώ παντός το απογευματάκι που πέρασα δούλευε η Μαριάννα με την Όλγα, πρωί την είδες?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.659
Πόντοι
45.465
Έχει αφαιρέσει και την επιλογή προσωπικής συνομιλίας για να μην την ενοχλούν...
Δεν νομίζω να την έχει αφαιρέσει, λογικά σα νέο μέλος ακόμη δεν μπορεί να στείλει και να λάβει πμ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.659
Πόντοι
45.465
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom