Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (19 μέλη και 214 επισκέπτες)

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Φώκαιας 17 κάτω Μαρίνα η Ρωσίδα..με Καλο service και δυνατή εμφάνιση.. πέρασα την γάμησα δυνατά και τις εγλυψα την μουναρα στημένη στα τέσσερα.. επίσης καλή πίπα..
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.678
Πόντοι
3.506
Το θέμα είναι ότι ανταγωνιζομαστε με τα σκραπ τώρα πια. Τα 8αρια μέχρι 10αρια ταξιδεύουν την Ευρώπη και το Ντουμπάι με τα κατάλληλα τιπς.
Εμείς εδώ μένουνε με τα 7αρια στην καλύτερη που και αυτά έχουν πολλές προτάσεις.
Το καλοκαίρι πηδούσα μια κρητικια 4,5/10 άμα βαφτεί υπερπαραγωγή, ντυθεί, καλοπιστει και μουνοποιηθει έφτανε οριακά το 6/10 αντικείμενικα. Φαντάσου ότι ακόμα και αυτή είχε προτάσεις και την γυρευαν τουλάχιστον άλλοι 4 σε messenger/Instagram κάθε μέρα.
Φαντάσου μια από 7και πάνω τι θα γίνεται...
Το ίδιο ισχύει και με τις πουτανες κατα μία έννοια. Οι καλές μεταναστευσαν και έμεινε η πλεμπα που δεν περνάει τα στάνταρ της εποχής ή δεν μπορεί να ασχοληθεί καλά με σοσιαλ. Αλλά κυρίως το 1ο.

Ακριβως οπως τα λες.
Παλια ερχονταν ωραια κομματια κατα κυματα.
Τωρα εχει αντιστραφει το κυμα και φευγουν ακομα και οι δικες μας.
Η ελλειψη οδηγει σε αναβαθμιση των μετριων που βγαζουν τα απωθημενα τους και το παιζουν πιο ντιβα και απο τις ντιβες!
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Πριν ανέβω στην Πάρνηθα εχθές τη νύχτα εβαλα στοχο να γαμήσω και να φουλαρω το ντεπόζιτο πρώτα
Κατι που αποδείχθηκε καλη τακτική.

Μπήκα αρχικά να δω την περιβόητη Ιζαμπέλα απ το φ54 μιας και δεν την προλαβαίνω ποτέ ως μεταμεσονύκτιος μπουρδελιαρης και συνειδητοποιώ πως πρόκειται για αλλη μια υπερεκτιμημένη μέτρια εμφάνιση οπου σε συνδυασμό με την ξινή της φάτσα με εκανε να αποχωρήσω πριν ανακοινωθεί το πρόγραμμα..

Περασαμα στο φωκαιας 13 για να μην μπλέξω με την αρμάδα καυλο εφήβων στη φυλης
Εκει συνάντησα την Μαρία λατινα με 69 και ελεύθερο στο πρόγραμμα της

Προέρχεται απο το Καράκας της Βενεζουέλας και δεν μιλάει ελληνικος
Ειναι 21 ετων, μελαχρινή με μέτριο ανάστημα
Αδύνατη με ελαφριά κυτταρίτιδα στον κώλο
Τον στηθοδεσμο δεν τον αφαίρεσε ποτε οποτε δεν εχω αποψη

Στο δωμάτιο εισήλθε βαριεστημενη ίσως και κουρασμένη αν έπρεπε να κρίνω απ το γεματο με χυσοχαρτα καλαθάκι.
Με ξενερωσε η αληθεια ειναι και μου κόπηκε η ορεξη για γούστα αφου ηλπιζα να είναι σαν την Καρολίνα το άρμα πολέμου που ειχα παρει πριν 6 εβδομάδες..

Μονότονη πιπα χωρις πάθος και ενθουσιασμό με το βλέμα της στο υπερπέραν..
Εβαλε τζελ και ανεβηκεταπο πανω για να κανει οσες μικρότερες κινήσεις μπορούσε γιατι είχε συγκαει απο τα συνεχόμενα γαμήσια οπως ενημέρωσε..

Συνέχεια στα 4 με το μουνι της πηγάδι και να μη νοιώθω τιποτα...
Εβγαλε κανα δυο αναστεναγμούς
Ανέβασα και εγω στροφές να τελειώνω και εκει έληξε το παραμύθι..

Δεν προτείνετε.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Την παιρνουμε μαζι πληρωνω εγω κ το αποτελεσμα θα ειναι άριστο. Θα καταλαβεις τοτε το γιατι...
Ε άμα πληρώνεις εσύ και μπορείς να την κάνεις να γαμηθεί όπως πέρσι, να σου τη βρω. :P
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.999
Πόντοι
1.936
Πρωινο πιτσιλιμα στη Ναταλι στο Ιασωνος 44σκαλακια.
Προκειται για ενα μιλφακι ετων ευκολα 45 γυρω στο 1,80.Υπεθεσα στα νιατα της θα ηταν πολυ αρχοντομουνο.Ξανθια κοντη σοβιετικη κουπ αρμονικο κορμι.Ποδια ατελειωτα,ωραια καπουλια ,βυζακι πεσμενο εναμισαρι και λιγο μπακα.Την ειχα ξαναδει αλλα δεν ετυχε να περασωκαθ'οτι ειμαι φαν της Σοφιας η οποια ομως ελειπε σημερα.Στα του αγωνα,η κοπελα ειναι ευχαριστη χωρις ψευτιες και υπερβολες.Τσιμπουκακι διαρκειας ανευ καποτας,και σεξακι κατα την ιεραποστολικην με ολιγα γλωσσοφιλα χωρις βεβαια να φτανουν οισοφαγο.Ευχαριστη χωρις βιασυνες.Προτεινεται για γεροντοπαλικαρα σαν του λογου μου που απλα θελουν να ελαφρυνουν την αρχιδοσακουλα τους.Θα τιμηθει ξανα αν λειπει η Σουφφιιιαα.Αααα....λεπτομερια.Υιοθετησε και εκεινο το τωωραατωωρραα που λεει η Σουφφιιιαα στην γκροτεσκα τσατσα οταν γαργαλαει την πορτα...
 

oogways93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γνωρίζει κανεις τι εγινε με την Κατερινα απο Φυλής 74?? δουλευει καπου ????
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Φ84 ισόγειο Ράνια σε 30λεπτο προγραμμα.

Φ72 δεξι Αντζελα με μοντελοκορμι και ματαρες.

Φ72 αριστερό Γιαννα καστανοξανθη με αδυνατο κορμι και ομορφο προσωπο απλο πρόγραμμα.
Φ74
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.747
Πόντοι
2.836
Να δημιουργηθεί νήμα με τιτλο ποτανες που δίνουν γλωσσοφιλα και αγκαλίτσες
Για εμας τους ρομαντικούς που ψάχνουμε να καλύψουμε το ερωτικό κενό απο την άχρωμη ζωη μας
Υπόψη βέβαια ότι τα γλωσσοφιλα με επαγγελματίες δεν θεωρούνται ότι ασφαλέστερο από πλευράς υγιεινής (και παραδέχομαι ότι κι ο ίδιος δεν μπορώ να αντισταθώ στις ελάχιστες που δίνουν).
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Φυλης 109 κατω Ολγα Φωτεινη ,Διδυμου 22 κατω Αγγελα πανω Μαριανα και αλλη μια
Η άλλη είναι Όλγα. Καστανό μαλλί στους ώμους , 1,5 στήθος, τουρλωτο κωλαράκι. Διπλό με Μαριάνα στα 30.
Όλγα δεν έχει δοκιμαστεί. Εν αναμονή.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.747
Πόντοι
2.836
Live update :
Μόλις τώρα πέρασε το κατώφλι του Περγάμου 1 η Εβελίνα, συνοδευόμενη από τη γνωστή διοπτροφόρο τσατσά, γιά να πιάσει δουλειά.
Πότε θα πάρει σύνταξη η τσα, μπας κι αξιωθουμε να ξαναδούμε την Ε. πριν αλλάξει κι αυτή επάγγελμα;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.747
Πόντοι
2.836
Συναγωνιστή σου έχει πει η τσα της Εβε δεν μπαίνεις;
Όχι αλλά την τελευταία φορά που πήγα στην Ε. μου ξηγηθηκε τόσο άσχημα που θα μου γίνει γαριδακι μόνο που θα τη δω μπροστά μου.
Ενώ ήμασταν στο παιχνίδι με την Ε. άρχισε να χτυπάει πόρτα τόσο μανιασμένα που νόμιζα ότι θα μπουκαρει στο δωμάτιο η αντιτρομοκρατική. Κι όχι μόνο, θα σας πω κι άλλα αλλά τώρα γράφω από κινητό.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Υπόψη βέβαια ότι τα γλωσσοφιλα με επαγγελματίες δεν θεωρούνται ότι ασφαλέστερο από πλευράς υγιεινής (και παραδέχομαι ότι κι ο ίδιος δεν μπορώ να αντισταθώ στις ελάχιστες που δίνουν).
Μια ζωή την εχουμε φίλος
Υολο
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046
Όχι αλλά την τελευταία φορά που πήγα στην Ε. μου ξηγηθηκε τόσο άσχημα που θα μου γίνει γαριδακι μόνο που θα τη δω μπροστά μου.
Ενώ ήμασταν στο παιχνίδι με την Ε. άρχισε να χτυπάει πόρτα τόσο μανιασμένα που νόμιζα ότι θα μπουκαρει στο δωμάτιο η αντιτρομοκρατική. Κι όχι μόνο, θα σας πω κι άλλα αλλά τώρα γράφω από κινητό.
Ω ρε φίλε...τι έπαθες;! Αντε να χυσεις μετά.....
Εγώ πλεον παω πολυ σπάνια σε οίκους, προτιμω λίγες call girls και μια συγκεκριμένη κοπέλα σε μασάζ. Γιατί δεν θέλω να έχω τέτοιες μαλακίες. Όποτε παω σε οίκους παω στοχευμένα σε κοπέλες που τον δίνω χρόνια. Μια από αυτές είναι η Εβε. Έχω κάτσει και 20λεπτα χωρίς ενόχληση από την τσα της αλλά είπαμε ο χώρος αυτός των Οίκων Ανοχής έχουν εργαζόμενες για γερά νεύρα. Είτε είναι τσαδες είτε είναι ιερόδουλες. Απρόσμενες αντιδράσεις. Αψυχολόγητες. Ίσως επειδή πηγαινω χρόνια εκεί κι εχει εξοικειωθεί με τον χρόνο μου. Με αφηνει απροβληματιστα και όταν φευγω μου χαμογελάει φιλικά κιόλας!
Όταν κάνω τσάρκα σε κανέναν οίκο και περιμενω κανα 10λεπτο και βλέπω την οποιαδήποτε τσα να παει να χτυπήσει την πόρτα λέω ΠΑΝΤΑ "αστην μη χτυπάς, περιμενω δεν βιάζομαι!! ασε τον άνθρωπο!"
Άλλες με ακουνε, άλλες με γράφουν στα παπαρια τους γιατί είναι σκατοψυχες. Όσες με γράφουν κανονικά σε αυτό που τους ζητάω λένε την κλασσική απάντηση "γράφει η κάμερα, δεν γίνεται παραπάνω ώρα"!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
39
Like
6.999
Πόντοι
1.936
Δευτερο αδειασμα αρχιδοσακουλας στην Καρολινα στο Φωκαιας 27 υπερυψωμενο ισογ.
Στην αρχη ειχα παει προς Διδ 27 οπου γαμιοταν στη δουλεια η Μιλενα.Τρια δωματια γεματα,δυο πελατες αναμονη και αρκετος εκνευρισμος απο την κοπελα κατα το σαλοναρισμα.Η ευγενης τσατσα εκανε οτι καλυτερο με χαμογελο στα χειλη αλλα δεν γαμιοταν αυτη οποτε δικαιολογω την καπως κακη διαθεση της κοπελας.Εφυγα και κατευθυνθηκα στο Διδυμου 22 οροφος.Κατω βαραγε μυγες η Αγγελα και πανω οι κορασιδες Μαριανα και Ολγα αποσχολημενες στα δωματια.Μια εκνευριστικη τσατσα της οποιας η μουρη δεν με επεισε να περασω,με εκανε να απομακρυνθω σιγα σιγα πριν βγουν τα κορασια εκ των δωματιων.Εφυγα για Φιλιπιδου 11 οπου ισογειο ηταν μια βυζαρου που βαραγε μυγες και μου εταζε λαγους με πετραχειλια και ατελειωτη καυλα.Εφυγα και ανεβηκα επανω για να βρω Καρολινα αλλα ηταν μια Μονικα.Η χοντρη τσατσα με ειρωνευτικε κατα την αποχωρηση μου αλλα ημερα Κυριακη και μετα απο καλο καφε και ξεκωλη σερβιτορα,δεν της εχωσα κανα μπουκαλο απο το μπαρ στον κωλο της και απλα την αγνοησα ευγενικοτατα.Κατεβηκα Φωκαιας οπου και πηγα ντουγρου στο 21 υπερ.ισογ. οπου και βρηκα τη μικρα.Ωραιο ξανθομπουρμπουλο πλαστοζυμαρακι με βυζαρες και αφρατουλι κωλο.Εδωσα πορνοπαραβολο και περασα εντος.
Σεξακι σε δυο στασεις και πιπα απολαυστικη.Κατεθεσα πισωκολλητα με πολυ κοπανημα,και απολαυστικο χουφτωμα στα κωλομερια της με τα φτυαρια που εχω για παλαμες.Εμεινα μεχρι να στραγγιξω.
Ευχομαι να την ξαναπετυχω.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046
Δευτερο αδειασμα αρχιδοσακουλας στην Καρολινα στο Φωκαιας 27 υπερυψωμενο ισογ.
Στην αρχη ειχα παει προς Διδ 27 οπου γαμιοταν στη δουλεια η Μιλενα.Τρια δωματια γεματα,δυο πελατες αναμονη και αρκετος εκνευρισμος απο την κοπελα κατα το σαλοναρισμα.Η ευγενης τσατσα εκανε οτι καλυτερο με χαμογελο στα χειλη αλλα δεν γαμιοταν αυτη οποτε δικαιολογω την καπως κακη διαθεση της κοπελας.Εφυγα και κατευθυνθηκα στο Διδυμου 22 οροφος.Κατω βαραγε μυγες η Αγγελα και πανω οι κορασιδες Μαριανα και Ολγα αποσχολημενες στα δωματια.Μια εκνευριστικη τσατσα της οποιας η μουρη δεν με επεισε να περασω,με εκανε να απομακρυνθω σιγα σιγα πριν βγουν τα κορασια εκ των δωματιων.Εφυγα για Φιλιπιδου 11 οπου ισογειο ηταν μια βυζαρου που βαραγε μυγες και μου εταζε λαγους με πετραχειλια και ατελειωτη καυλα.Εφυγα και ανεβηκα επανω για να βρω Καρολινα αλλα ηταν μια Μονικα.Η χοντρη τσατσα με ειρωνευτικε κατα την αποχωρηση μου αλλα ημερα Κυριακη και μετα απο καλο καφε και ξεκωλη σερβιτορα,δεν της εχωσα κανα μπουκαλο απο το μπαρ στον κωλο της και απλα την αγνοησα ευγενικοτατα.Κατεβηκα Φωκαιας οπου και πηγα ντουγρου στο 21 υπερ.ισογ. οπου και βρηκα τη μικρα.Ωραιο ξανθομπουρμπουλο πλαστοζυμαρακι με βυζαρες και αφρατουλι κωλο.Εδωσα πορνοπαραβολο και περασα εντος.
Σεξακι σε δυο στασεις και πιπα απολαυστικη.Κατεθεσα πισωκολλητα με πολυ κοπανημα,και απολαυστικο χουφτωμα στα κωλομερια της με τα φτυαρια που εχω για παλαμες.Εμεινα μεχρι να στραγγιξω.
Ευχομαι να την ξαναπετυχω.
Καρολίνα = εγγυηση
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.939
Κριτικές
31
Like
25.830
Πόντοι
7.046
Υπάρχει κι άλλη Καρολίνα; :confused:
η ομολογουμένως όμορφη και σχετικά αξιόλογο κορμί (για τόσο νέα θα μπορούσε βέβαια να ήταν τούμπανο) είναι μια απλή λύση ως προσωπική γνώμη.
Όπως κι άλλες.
Την βρίσκω λίγο οκνηρή με συμμετοχή αρχάριας ενώ τα έχει τα ένσημα της στο επάγγελμα.
Θεατρινίζει αρκετά. Φόλα πάντως δεν θα την πω αλλά ούτε κι εγγύηση. Χαίρομαι πάντως που υπάρχουν διαφορετικές απόψεις μιας που ο διάλογος είναι ότι καλύτερο σε τέτοια θέματα. Καλά να περνάμε.

:hi:
Η Ουκρανή από Φιλιππιδου και Φωκαιας, όπως αναφέρει και ο φιλτατος @Helluvatime είναι η Καρολίνα που αναφέρομαι. Ναι είναι μέτρια στο πρόσωπο, ναι το κορμί της έχει πολλες ατέλειες. Σε αυτό που μου προσφερει εμένα όμως είναι λίρα 100! Επίσης είναι πολυ επιμελης με την καθαριότητα. Αδερφε Βιτσιανωμαλε πρεπει να είναι κυριος γνώμονας η καθαριότητα! Να φευγουμε από τον οίκο και να είμαστε σίγουροι ότι δεν έχουμε κολλήσει κάτι και εννοείται να έχουμε κάνει κι ένα καλό ξεφορτωμα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom