Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (2 μέλη και 46 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Μεσημεριανή βολτούλα με Paluki Luk , αφού με ενημέρωσε ότι στο Ιάσονος 46 όροφο δούλευαν Σοφία και Κατερίνα (σπέφυγα να ανέβω για δικούς μου λόγους),κοπάνησε την ψηλή milf Ναταλία στο Ιάσονος 44 μεσαίο (κουφάλα,σου κάνει εμπλουτισμένο πρόγραμμα και την έχεις κάνει ρουτίνα;:grin:), είδαμε την Κέρι στο Μαραθώνος 59 δεξιά,γλυκούλικο ξανθό πιπίνι,τη Μαρσέλα στο μεσαίο και τη (new entry; κατά την υπηρεσία Βαλέρια, μελαχρινή με καλό κορμί και (πολλά υποσχόμενα )εκπληκτικά μάτια.Το αξιοσημείωτο είναι ότι και στα τρία οι τσατσάδες ήταν για πολλές κλωτσιές σε υφάκι και συμπεριφορά!
Παρακάτω στα Κωνσταντινουπόλεως 166,στο ισόγειο η Μαρίνα η "Ταϋλανδέζα" και στο άλλο η Νίκα που μάλλον ήθελε να αποφύγει τα διαπιστευτήρια και σαλονάρισε ψυχρά και από μακριά,ας είναι...
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Ότι πήγα να γράψω ότι παίζει να ήρθε η Αμέλια διότι η κωλόγρια το πρωί είπε είναι δωμάτιο και θα καθυστερήσει. Για Ιζαμπέλα μην ελπίζετε πάντως. Θα αποτελέσει μεγάλη έκπληξη αν επιστρέψει. Μην φύγουν κι οι υπόλοιπες όπως πάει το πράγμα στην Ελλαδίτσα.

:confused:
Το κώλο ινσταγκραμ τα έχει γαμησει όλα στην παγκόσμια σεξουαλική αγορά.
Από όπου και να είσαι με ένα ισνταγκραμ και λίγο ωραία σε "πετάνε" (εισητηρία αεροπλάνου) παντού. Το Doubaiεχει γεμίσει πουτανες αλλά και μέτριες.
Σκέψου τώρα οι πουτανες, που έπαιζαν και σε προϊστορικό επίπεδο (περιορισμένες από γεωγραφία) παιχνίδι.... Που θα έχουν φτάσει...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ιζαμπελα απο λιοσιων 73 εχει δει κάποιος κάπου? Διδεται κ αμοιβη σε οποια αξιοπιστη πληροφορία
Μάλλον πρέπει να έχει το άγγιγμα του Μίδα εσύ για να παίρνεις καλές υπηρεσίες από αυτήν, γιατί εμένα τις προάλλες με ξεπέταξε πολύ άσχημα. Θα μου πεις ότι μπορεί εγώ να μην της άρεσα, αλλά ένα χρόνο ακριβώς πριν μου είχε κάνει πολύ καλό κρεβάτι και δε νομίζω μέσα σε ένα χρόνο να άλλαξα τόσο πολύ.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Οι μόνοι που πηδούν κάργα πια και κρατιούνται τα μπουρδέλα ανοικτά είναι οι Πακιστανοί που έχουν πολύ χρήμα ενώ πολλές μπουρδελιάρες κρατούν μυστικό ότι κλείνουν ραντεβού μαζί τους. Δεν θα μείνει κολυμπηθρόξυλο.

:confused:

Οι Πακιστανοί έχουν πολύ χρήμα διότι εισάγουν με το κιλό τόνους ηρωίνης κάθε χρόνο από το Αφγανιστάν που την δίνουν στους μαύρους για να την πουλάνε λιανικώς στους Έλληνες ενώ η αστυνομία κάνει τα στραβά μάτια.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Το θέμα είναι ότι ανταγωνιζομαστε με τα σκραπ τώρα πια. Τα 8αρια μέχρι 10αρια ταξιδεύουν την Ευρώπη και το Ντουμπάι με τα κατάλληλα τιπς.
Εμείς εδώ μένουνε με τα 7αρια στην καλύτερη που και αυτά έχουν πολλές προτάσεις.
Το καλοκαίρι πηδούσα μια κρητικια 4,5/10 άμα βαφτεί υπερπαραγωγή, ντυθεί, καλοπιστει και μουνοποιηθει έφτανε οριακά το 6/10 αντικείμενικα. Φαντάσου ότι ακόμα και αυτή είχε προτάσεις και την γυρευαν τουλάχιστον άλλοι 4 σε messenger/Instagram κάθε μέρα.
Φαντάσου μια από 7και πάνω τι θα γίνεται...
Το ίδιο ισχύει και με τις πουτανες κατα μία έννοια. Οι καλές μεταναστευσαν και έμεινε η πλεμπα που δεν περνάει τα στάνταρ της εποχής ή δεν μπορεί να ασχοληθεί καλά με σοσιαλ. Αλλά κυρίως το 1ο.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
736
Κριτικές
5
Like
2.959
Πόντοι
726
Πριν απο λιγο 2η βάρδια φυλής.
Φ84 οροφος Ξένια ή Αναστασια οπως ονομαζοταν οταν την γαμησα στο Φ84 ισόγειο Λατινοκωλα άσπρη στο δερμα γλυκο προσωπο
Μαζι της η Μελλισα με ωραίο κωλο και ολιγο σχιστοματα.

Φωκαιας 27 ισόγειο Βαλέρια.
Η Αντζυ σταματησε ειπε η υπηρεσία.

Φιλλιπου 11 όροφος Μόνικα.
Μαυρομαλλα με αλογοουρά Μολδαβοφατσα 25 χρονων περιπου ομορφούλα με ελεύθερο τσιμπουκι στο μενού.

Φιλλιπιδου 11 ισογειο Ρομινα.

Φυλης 69β Νικολ σεξυ πιπινα με κωλάρα ακομα περιμένει την προσληψη στο magic girls.
Μηπως εχεισ δοκιμάσει μονικα; Έλεγα να την πάρω αλλά φοβάμαι μην φάω φόλα
 

nikosd2021

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
την ξανθια την Αναμπελ την έχετε δει κάπου?
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Αυτό ακριβώς!:thumbsup:

Πάνε Ευρώπη!:wink:

Εκεί είναι οι μεγάλοι μισθοί!
Λατζερης(πιάτα πλένει) σε εστιατόριο στην Γερμανία και καθαρίζει το μήνα με 1500ρουμπα€!
Δεν σου λέω άλλες ειδικότητες που έχουν πτυχίο γιατί θα ζαλιστείς!:crazy:
Το ξέρω αν και μου μιλάς για δουλειές που κάνουν τους άντρες αόρατους στις γυναίκες και ειδικά αν είσαι εξωτερικό. Δεν κυνηγάνε κανένα μετανάστη για 1500€/μήνα.
Παίζουν σε άλλες κατηγορίες. Άντε να τα βγάζεις Ελλάδα με δικό σου σπίτι και όχημα είναι πολύ καλά. Θα σε κυνηγάνε χαμηλή, μέτρια και μέτρια προς καλή κατηγορία γυναίκας. Βέβαια παίζει και πως περιφέρεσαι ύστερα. Θέλει και άλλα perks.
Αλλά γενικά η γυναίκα δεν μένει ποτέ μόνη. Και να αισθάνεται στεναχώρια, ανοίγει ένα Instagram βλέπει αδιαβαστα 12 μηνύματα και άμα θέλει καβλαντιζει. Δεν θα βαρεθεί ποτέ.
Εμείς όπου φτωχός και η μοίρα του. Σπάνια να δεις dm από μουνι στα καλά καθούμενα... Εκτός αν είσαι verified ✅, τραπερ, ποδόσφαιριστης, παρουσιαστής. Εκεί στέλνουν από μόνες τους.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Μηπως εχεισ δοκιμάσει μονικα; Έλεγα να την πάρω αλλά φοβάμαι μην φάω φόλα
Καλη ειναι...ψηλη ομορφη ωραιο σωμα καλος χαρακτηρας χαμογελαστη και κανει ακαποτη πιπα ..μονο αρνητικο το πολυ τζελ που βαζει τουλαχιστον ετσι εκανε με εμενα πριν 2 μηνες που την ειχα παρει
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Δευτερη συνεχομενη μεταμεσονυχτια τσαρκα και κατεληξα παλι Φυλης 109 αλλα στο Α επανω στον οροφο αυτη τη φορα, οπου δουλευε η Ολγα μια πανυψηλη κοκκινομαλλα Ρουμανα μιλφ...ωραιο σωματακι μακρυα ποδια, ευγενηκια, με καλη διαθεση, μιλαει λιγα Ελληνικα...μονο μειον ειναι οτι οταν μου χαμογελασε ειδα οτι της ελειπαν ενα μπορει και δυο δοντια απο το πλαι της επανω σειρας...δεν μας ξενερωσε αυτο και αφου απολαυσα για λιγο τα εντυπωσιακα της ποδια και πατουσες (μεγαλες καθαρες με ωραιο σεξυ σχημα) την καρφωσα για λιγο ιεραποστολικα...με το που τελειωσα χτυπησε και την πορτα η τσατσα, μια αντιπαθητικη χοντρελω που σε κοιταζει με ενα βλεμμα λες και της χρωστας λεφτα ενα πραμα....καλο σαββατοβραδο και καλα γαμησια σε ολους....
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Το ξέρω αν και μου μιλάς για δουλειές που κάνουν τους άντρες αόρατους στις γυναίκες και ειδικά αν είσαι εξωτερικό. Δεν κυνηγάνε κανένα μετανάστη για 1500€/μήνα.
Παίζουν σε άλλες κατηγορίες. Άντε να τα βγάζεις Ελλάδα με δικό σου σπίτι και όχημα είναι πολύ καλά. Θα σε κυνηγάνε χαμηλή, μέτρια και μέτρια προς καλή κατηγορία γυναίκας. Βέβαια παίζει και πως περιφέρεσαι ύστερα. Θέλει και άλλα perks.
Αλλά γενικά η γυναίκα δεν μένει ποτέ μόνη. Και να αισθάνεται στεναχώρια, ανοίγει ένα Instagram βλέπει αδιαβαστα 12 μηνύματα και άμα θέλει καβλαντιζει. Δεν θα βαρεθεί ποτέ.
Εμείς όπου φτωχός και η μοίρα του. Σπάνια να δεις dm από μουνι στα καλά καθούμενα... Εκτός αν είσαι verified ✅, τραπερ, ποδόσφαιριστης, παρουσιαστής. Εκεί στέλνουν από μόνες τους.
μεγαλες πικρες αληθειες δυστηχως
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Προ ολίγου επιτυχημένη συνουσία με την Εμμανουέλα στο γωνιακό Φυλής 65. Για όποιον ενδιαφέρεται, μελαχρινή με σκούρες χρωματιστές ανταύγειες, θετικές καμπύλες για χούφτωμα , μικρο βυζί αλλά ρωγάρες αστεράτες. :erection:
Χαμογελαστή, ήρεμη
κι επικοινωνιακή. Δεν είναι μουνάρα. Έμπειρη λόγω ετών.
Η αίγλη του παρελθόντος με κώλο, δράση και τα συναφή δεν υπάρχει πια. Να τα λέμε ως έχουν, έτσι; Ωστόσο μπαίνεις κι απολαμβάνεις μια καλή περιποίηση χωρίς προβλήματα με καλά προκαταρκτικά. Όσο σε ξέρει τόσο καλύτερα. Με αυτήν κάτι τέτοιο, όχι μονο ισχύει αλλά είναι κανόνας. :rockon: Κάποια στιγμή θα εγκαταλείψει κι αυτή την ενεργό δράση. Θα μπορούσε να γίνει ένα καλό cg γιατί είχε την ευφυία να ξεδιπλώνει αρετές και να σε χαλαρώνει αλλά δεν το πήρε στα σοβαρά. Καλή πάντως.

:hi:

Θα μπορούσε να γίνει καλό cg η ποντικομούρα, γυναίκα γαρίδα ανιψιά του Λουτσέσκου;;;; :think:
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Μάλλον πρέπει να έχει το άγγιγμα του Μίδα εσύ για να παίρνεις καλές υπηρεσίες από αυτήν, γιατί εμένα τις προάλλες με ξεπέταξε πολύ άσχημα. Θα μου πεις ότι μπορεί εγώ να μην της άρεσα, αλλά ένα χρόνο ακριβώς πριν μου είχε κάνει πολύ καλό κρεβάτι και δε νομίζω μέσα σε ένα χρόνο να άλλαξα τόσο πολύ.
Εχω κατι οντως που δεν θα το αποκαλυψω εδω, που με τις μολδαβες περναω τελεια
Οποτε παμε στο παρασυνθημα
Αν την βρεις ενημερωσε
Την παιρνουμε μαζι πληρωνω εγω κ το αποτελεσμα θα ειναι άριστο. Θα καταλαβεις τοτε το γιατι...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Αυτό ακριβώς!:thumbsup:

Πάνε Ευρώπη!:wink:

Εκεί είναι οι μεγάλοι μισθοί!
Λατζερης(πιάτα πλένει) σε εστιατόριο στην Γερμανία και καθαρίζει το μήνα με 1500ρουμπα€!
Δεν σου λέω άλλες ειδικότητες που έχουν πτυχίο γιατί θα ζαλιστείς!:crazy:
Παμε Γερμανία τζων
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.908
Like
5.737
Πόντοι
1.056
Το κώλο ινσταγκραμ τα έχει γαμησει όλα στην παγκόσμια σεξουαλική αγορά.
Οπως και το onlyfans κτλπ..

Δεν χαλανε μονο την σεξουαλικη αγορα αλλα και αλλες αγορες οπως το <<φλερτ>>..
δε νομίζω μέσα σε ένα χρόνο να άλλαξα τόσο πολύ.
Εσυ δεν αλλαξες αλλα αλλαξε αυτη..
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Απογοήτευση προ ολίγων λεπτών κι από το μπουρδέλο στην οδό Έλλης όπου η τσατσόγρια επαινούσε διαρκώς το αξιοθέατο του μαγαζιού. Ως αποτέλεσμα ξεπρόβαλε η χοντρή μελαχρινή Αλεξάνδρα :2funny: οπότε και αποχώρησα. Που να πάω; :confused:γρήγορη ανηφόρα για κάτι όμορφο σε αναζήτηση και σαφώς σε κάποιο σαλόνι ομορφιάς. :rolleyes:Φυλής 54Α λοιπόν όπου βρήκα την μελαχρινή Ιζαμπέλα. Σιγά την μουνάρα. Ένα απλό σώμα με μάλιστα μέτριο κώλο. Συμπαθητική φάτσα αλλά δυστυχώς τα χαλάει όλα μόνη της όλα με τόση ξινίλα από το σαλόνι ενώ μέσα απλή μετριότητα.

:hi:
Προ ολίγου επιτυχημένη συνουσία με την Εμμανουέλα στο γωνιακό Φυλής 65. Για όποιον ενδιαφέρεται, μελαχρινή με σκούρες χρωματιστές ανταύγειες, θετικές καμπύλες για χούφτωμα , μικρο βυζί αλλά ρωγάρες αστεράτες. :erection:
Χαμογελαστή, ήρεμη
κι επικοινωνιακή. Δεν είναι μουνάρα. Έμπειρη λόγω ετών.
Η αίγλη του παρελθόντος με κώλο, δράση και τα συναφή δεν υπάρχει πια. Να τα λέμε ως έχουν, έτσι; Ωστόσο μπαίνεις κι απολαμβάνεις μια καλή περιποίηση χωρίς προβλήματα με καλά προκαταρκτικά. Όσο σε ξέρει τόσο καλύτερα. Με αυτήν κάτι τέτοιο, όχι μονο ισχύει αλλά είναι κανόνας. :rockon: Κάποια στιγμή θα εγκαταλείψει κι αυτή την ενεργό δράση. Θα μπορούσε να γίνει ένα καλό cg γιατί είχε την ευφυία να ξεδιπλώνει αρετές και να σε χαλαρώνει αλλά δεν το πήρε στα σοβαρά. Καλή πάντως.

:hi:
Κλασική φολα της φυλής που καβλαντιζει στο σαλόνι, σου πιάνει και τον μπούτσο λες εδω ειμαστε.. Μπαίνεις μεσα και εμφανίζεται το ακριβώς αντίθετο
Πλεον δεν ανεβαίνω καν τα σκαλοπάτια οταν περνάω απο εκει..
Την εχω ιδια κατηγορία με εκείνη την ηλιθια Μαρία ε τις βυζάρες
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
373
Κριτικές
46
Like
2.376
Πόντοι
2.405
Φώκαιας 17 κάτω Μαρίνα η Ρωσίδα..με Καλο service και δυνατή εμφάνιση.. πέρασα την γάμησα δυνατά και τις εγλυψα την μουναρα στημένη στα τέσσερα.. επίσης καλή πίπα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom