Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 361 άτομα (34 μέλη και 327 επισκέπτες)

Lakis123456

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2020
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Μάγκες λέω να πάω κατά τις 11 φωκαίας Για ιζαμπελλα δουλεύει λετε ;;
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Ναι πολύ πιθανό, γιατί πολλές φορές μου έχει τύχει να έρθουν κοντά και όταν κάνω κίνηση να γυρίζουν το κεφάλι. Οπότε από τότε πάντα πάω με πλυμένα τα δόντια.
Εγώ κουμπωνω πάντα 2 dentyne fire κανέλας.. μια φορά πήγα να πνιγώ πάντως σε γλυφομούνι αλλά η ανάσα φρεσκάδα!!
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Ρε μάγκες ξέρει κανείς που είναι η Αμέλια? Προιγουμενη βδομάδα την είχα πάρει 2 φορές πρωϊ στο 73β από τότε δεν την ξαναείδα και ρωτάω τσατσά και λέει δεν ξέρει που είναι και πότε θα δουλεύει
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Η καλύτερη τσάρκα είναι όταν εχει γαμωκαιρο!
Για αυτό βγήκε και η έκφραση...! (... γαματε καλυτερα όταν δεν έχει καλό καιρό...).
Τα σπιτακια της ακολασίας άδεια, ο χρόνος διπλασιάζεται, η εταιρα δεν θέλει να σε χάσει γιατί έχει αναδουλειες, χουχουλιαζει πανω σου κι εσυ δίνεις πονο...
Αυτό έχω παρατηρήσει και εγώ, και γι'αυτό μ'αρέσει ποιο πολύ να τσαρκάρω καθημερινές γενικά, χάνεις ίσως κάποιους οίκους κλειστούς/κορίτσια που κάνουν το ρεπό τους αλλά περιμένεις από λίγο εως καθόλου και είσαι ποιο χαλαρά μέσα, μου έτυχε πρόσφατα σε μέρα/ώρα που είχε πολύ λίγο κόσμο να μείνει από μόνη της η άλλη για καυλάντα στο δωμάτιο και μετά τα καθαριστικά μέχρι να ντυθώ και βγήκαμε μαζί (20+ λεπτά σύνολο όλα μαζί) χωρίς άγχος/ενόχληση αφού δεν είχε άλλον να περιμένει, όταν έβγαινα μπήκε ο επόμενος στον οίκο.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
καλησπερα συναγωνιστες ψηνεται κανεις για παρτουζα με την Κωνσταντίνα την αγρινιώτησα απο Βέργας 7 πρωι?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
καλησπερα συναγωνιστες ψηνεται κανεις για παρτουζα με την Κωνσταντίνα την αγρινιώτησα απο Βέργας 7 πρωι?
Αντε ο ένας θα βρει γρήγορα τρυπα από το στόμα της, ο άλλος θα ψάχνει καμια ωρα μέχρι να βρει μουνι ρε συναγωνιστή!
Σαν τον Bruce Willis στο Αρμαγεδδών!! Θα τρυπάει το λίπος μέχρι να βρει το μουνι της! Αυτό είναι κρυμμένο χρόνια!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πού να πρωτομπείς μ'αυτά που διαβάζω! Άσε, έγινε η θάλασσα γιαούρτι και μας λείψαν τα κουτάλια... :(
Καταρχήν να σου ευχηθώ καλή λευτεριά!!!!

Θα σου απαντήσω με μια ατάκα του μέγιστου Ακαλυπτου (Αντώνη Καφετζοπουλου)...
-Κάποτε πήγαινα στο αεροδρόμιο. Διαίθετα μια λευκή Porsche!
Δεν ήξερα ποια να πρώτο πάρω....
Στο τέλος τις πρώτο πήρα όλες!!!!!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.920
Πόντοι
2.036

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Λίγο πιο κάτω δυο Πακιστανοί συζητούσαν κι άκουσα φοβερή ατάκα.
"Εντώ Ελλάντα ντεν πάνε άνδρες με άντρες και φταίει άνγκος (λογικά εννοούσε άγχος). Αρα όποιος δεν πηδιέται με άλλον, απλά έχει άγχος.

Θεούλης Πακιστανός.

:2funny:

Με άλλα λόγια, οι περισσότεροι Πακιστανοί είναι ομοφυλόφιλοι, όπως και αυτοί που μας κυβερνούν τα τελευταία 30 χρόνια. Η ομοφυλοφιλία και η παιδεραστία έχουν γίνει μόδα και στην Ελλάδα.

Έτσι εξηγείται και η πολιτική των ανοιχτών συνόρων.
"Όμοιος ομοίω πελάζει" έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Με άλλα λόγια, οι περισσότεροι Πακιστανοί είναι ομοφυλόφιλοι, όπως και αυτοί που μας κυβερνούν τα τελευταία 30 χρόνια. Η ομοφυλοφιλία και η παιδεραστία έχουν γίνει μόδα και στην Ελλάδα.

Έτσι εξηγείται και η πολιτική των ανοιχτών συνόρων.
"Όμοιος ομοίω πελάζει" έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι.
Έχω ακούσει πως οι πακιδες δεν επιτρέπεται να κάνουν σεξ εκτός γάμου και πριν παντρευτούν κάνουν αλλαξοκολλιες με τους κολλητούς ... Μετά όλα καλά κουμπαρακια σα να μην έγινε ποτέ.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Εγώ κουμπωνω πάντα 2 dentyne fire κανέλας.. μια φορά πήγα να πνιγώ πάντως σε γλυφομούνι αλλά η ανάσα φρεσκάδα!!
Όταν βουρτσίζεις δόντια τραυματίζεις τα ούλα οπότε πιο εύκολη εισαγωγή μικροβίου στον οργανισμό ... Μια τσιχλιτσα και είσαι τζετ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Όταν βουρτσίζεις δόντια τραυματίζεις τα ούλα οπότε πιο εύκολη εισαγωγή μικροβίου στον οργανισμό ... Μια τσιχλιτσα και είσαι τζετ.
Όταν φοβάσαι για την υγιεινή σου, ναι. Όταν σε ενδιαφέρει η αντιμετώπιση της κακοσμίας, το βούρτσισμα είναι η πιο ολοκληρωμένη λύση.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Είναι ανάλογος τον άνδρα ..εγω για παράδειγμα και με 5 βότκες δυνατές η πουτσα μου είναι κάγκελο …. Αρκεί η πουτανα να είναι του τύπου μου …!! Όσο αναφορά τα φίδια που είπες μάλλον δεν έχεις ιδέα και φυσικά δεν σε παρεξηγώ … Ο καθένας φτάνει εκεί που μπορεί και εκεί που τον παίρνει … εγώ προσωπικά πάντα αναζητούσα κάτι το καλύτερο και όσο το δυνατόν πιο καλό για εμένα … δεν συμβιβάζομαι …Έχω περάσει δύσκολα στο παρελθόν και φυσικά έχω πέραση από την φάση να παίρνει και 850 και 1000 ευρο ( μην σου ακούγονται πολλά είπαμε όπου μπορεί ο καθενασ Και δεν το λέω ειρωνικά ) τον μήνα σε άθλιες συνθήκες εργασίας και πλέον δεν συμβιβάζομαι γιατί έχω την εμπειρία τις άκρες και το. Επαγγελματισμό για κάτι πολύ πιο δυνατο !!
Στμφωνω σε όλα
Τα 1000 την βδομαδα ειναι κ μενα ο στοχος μουπρος ωρας ειμαι στα 850
...
Οσο για τα φιδια, δυο κομπρες με απ. Ολα βαλε, κ μια κροταλια στιφάδο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
μην τρελαίνεσαι, να ξέρεις ότι οι πουτάνες ΟΤΑΝ κάνουν off είναι από μήνα ως 3μηνο, θα ξανάρθει! Επίσης η αλυσίδα της Λιοσίων ΔΕΝ φημίζεται για την "ανθρωπιά" της όσον αφορά το human management resource, που σημαίνει ότι θα θελε να πάρει καμιά ΜΕΓΑΛΗ άδεια + δεν έχει και τόσο δουλειά στα ντέλα τώρα
Ειχε μολις έρθει πριν κανα μηνα απο μοκδαβια η συγκεκριμενη. Η τσα2 μουπε οτι δεν δουκευι πλεον εδω, δηλ εχει παει αλλου
Το αλλου ψαχνω
Ιζαμπελα γραψε η εστω τηλεφωνα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.688
Πόντοι
17.311
Ειχε μολις έρθει πριν κανα μηνα απο μοκδαβια η συγκεκριμενη. Η τσα2 μουπε οτι δεν δουκευι πλεον εδω, δηλ εχει παει αλλου
Το αλλου ψαχνω
Ιζαμπελα γραψε η εστω τηλεφωνα
την εχω πετυχει μονο μια φορα αυτην εκει στα 73αρια της λιοσιων.
λογικα πρεπει να ειναι σε κανα στουδιο, αν ειναι ακομα εδω η' σε κανα γραφειο... γιατι οχι αλλωστε?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.688
Πόντοι
17.311
Έχει κάνει μια αξιόλογη διαδρομή και ενδέχεται να χάραξε νέα πορεία. Για μένα δεν παίζει να επιστρέψει και τυχόν επιστροφή θα αποτελέσει έκπληξη.
μαζι με αντρεα ειχαν σκασει τοτε σαλονι.
μια φορα τις ειδα εγω μονο.
και οι δυο αφαντες... τυχαιο ?
 

Purkavlos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
287
Πόντοι
280
Καλησπερα φιλοι.ξερει κανεις που δουλευει η Μαρια η Αλβανιδα 50αρα μελαχροινη τουμπανο με κωλαρα και φουλ προγραμμα που τελευταια ηταν Διδυμου 18 υπογειο? Ευχαριστω!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom