Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (1 μέλη και 63 επισκέπτες)

Lakis123456

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2020
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Μάγκες Καλησπερα η ιζαμπελα από φωκαίας είναι πρωινές βάρδιες ;;;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Τώρα...

Φυλής 86 κάτω
Τρία Λατιν καινούργια!!!
Μελιντα Λαουρα και Αναστασία!!!!
Δεν φτάνει το σπέρμα να τις χύσουμε όλες ρε γαμώωωωωω :wanker::wanker::wanker::wanker:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάγκες Καλησπερα η ιζαμπελα από φωκαίας είναι πρωινές βάρδιες ;;;
Ναι
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
260
Πόντοι
20
Καλησπέρα μάγκες!

Τώρα βρήκα χρόνο να γράψω ένα ριπορτ της χθεσινοβραδινής τσάρκας Φυλής.

Παρατήρησα αρκετά κλειστά και όχι ιδιαίτερη κίνηση.
Επίσης υπήρξαν και κάποια new entry (για μένα τουλάχιστον) όχι και ωστόσο και καλά.

Μεσες άκρες οι κλασικές που ξέρουμε όλοι, οποτε θα γράψω για κάποιες καινούριες που είδα (ή που δεν έτυχε εγώ να πετύχω)

Ξεκινάω με μια για τους φίλους του «σοκολατένιου δέρματος».
Φυλής 66Δ Σύλβια (νομίζω).
Δε μιλάει ελληνικά (ισπανικά νομίζω).
Ψηλή με μεγάλο κωλο.
Όχι στα γούστα μου και σίγουρη όχι σαν τη μπιουτι.
Αλλά καλό είναι να υπάρχουν περισσοτερες επιλογές για όλα τα γούστα.

Συνεχιζω με το Φωκεας 25 αριστερά και πάνω (αν δε κάνω λάθος.
Με τη χοντρή γριά τσατσά.
Πρώτη φορά πέτυχα 3 κοπέλες.

Η πρώτη αρκετά ατσουμπαλη, δεν έλεγε μια (κατ εμε πάντα)

Η δεύτερη πολύ αδύνατη και το στυλ έδινε κάτι από γκοθ / λίγο τζανκι κάτι τέτοιο (επίσης ούτε καν.

Η τρίτη ήταν η Τόνια νομίζω και τη θυμάμαι γιατί είχε κωλαρα και βυζαρες. Κοντούλα σχετικά. Ένα πουτσο άλλη φορα ίσως της τον έριχνα.

Ακολούθως πάω στο
Φιλιππίδου 11β.
Πέτυχα μια ψηλή νταρντανα με βαριά φωνή μελαχρινή και Σεξι εσώρουχα.
Ήρθε λίγο τρίφτηκε αλλά βαριόταν φουλ. Ένα άλλο παλικάρι που γνωριστήκαμε εκεί γιατί έκανε κι εκείνος τσάρκα του φάνηκε ίσως τρανς (εγχειρισμένη λογικά) αλλά δεν νομίζω. Δε ξέρω κιόλας. Αλλά φαινόταν να βαριέται πάντως.
Είχε πάντως κωλαρα που υπό άλλες συνθήκες για μια δοκιμή δε θα με χάλαγε.

Μετά πετάχτηκα από περγαμου 1 που μ είπαν έχει ένα μόνο του ξέμπαρκο το οποιο το αγνοούσα.
Εκεί είχε 2 ασιατικής καταγωγής. Μια γυναίκα (δεν έλεγε μια για μένα) που έκανε μασάζ και γαμησι από 50€ λέει και ένα ladyboy (αδύνατο - σίγουρα πιο όμορφο από την άλλη). Στο προγραμμα του πρωκτικό από 50€ επίσης.

Έφυγα και ξαναπήγα φυλής
και συγκεκριμένα Φυλής 74 στην Άντζελα που είχα κατά μου από άλλη φορά να δοκιμάσω. Ήταν πολύ κομπλέ για ένα γαμησι.

Αυτά χοντρικά.
Εννοείται αν κανένα φιλαράκι μπορώ να βοηθήσω με έξτρα πληροφορίες στέλνει μήνυμα.
Και φυσικά αν ψήνει και κανένας να κανονίσουμε καμια μπουρδελοτσαρκα παρέα το βλέπουμε εξίσου!
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Η εγκληματικότητα δεν είναι μόνο στο Μεταξουργείο αλλά και στα στενάκια της Φυλής ή στην Αχαρνών οπως και στην έρημο Σαχάρα της Λιοσίων όπου εγκληματικές φιγούρες σε όλη την Αθήνα καραδοκούν να ληστέψουν όποιον βρουν. :confused:
Οι τηγανοκέφαλοι νταβατζήδες μπουρδέλων ξύνουν τα αρχίδια τους οπως σωστά ειπώθηκε ασχολούμενοι μόνο με τικ τοκ :2funny: και την κονόμα τους. :rockon:

Κάνεις λάθος! Δεν ασχολούνται μόνο με το Τικ Τοκ αλλά και με το εμπόριο ναρκωτικών, μαλακών και σκληρών.
Δεν είναι τυχαίο ότι ο πλουσιότερος αστυνόμος στη χώρα είναι πάντοτε ο υπεύθυνος της δίωξης ναρκωτικών στην Ελλάδα!

Μας τα τρώνε όλοι μαζί, όπως έγραψε πρόσφατα στο βιβλίο του και ο περιβόητος Θεόδωρος, χωρίς φυσικά να αναφερθεί στην πιο σκοτεινή πλευρά της Ιστορίας για ευνόητους λόγους.
 

Charis90

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
47
Like
223
Πόντοι
20
Πέρασμα από Μετάξι πριν λίγο πήγα καρφί στο Κ27 ισόγειο είχε 2 κοπέλες Μόνικα και Ιρμα αν θυμάμαι καλά.
Έφυγα μετά από εκεί και πήγα Ι27 όπου τιμήθηκε η αδύνατη Ναταλιτσα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Τώρα...

Διδυμου 22
Έδωσα μια ωραιοτατη πιπουλα στην Κλεοπάτρα της καρδιάς μας!!!
Αγγελα λοιπόν σε ελεύθερο τελειωτικό.
Με φτιάχνει πάντα αυτή η ρουφιανα!!!


Σταμάτησα για λίγο να πάρω δυνάμεις στο γνωστό
Ναό των χυμων Γ' Σεπτεμβρίου 85 και Κοπανησα μια φρουτοσαλατα με γιαούρτι αγγελαδινο και ένα φυσικό χυμό Ρόδι!!!
Γαμαγε!!!
Φεύγοντας το Αφεντικό ήρθε με νόημα κοντά μου βάζοντας ένα σακουλι από τυροπιτα στην αριστερή τσέπη του τζάκετ μου...
-Τι κάνεις του λέω???
-Γράψε κάτι και για μας μου λέει...
Έμεινα με ανοιχτό το στόμα και αποχώρησα.
Ανοίγοντας το σακουλι είδα δύο μπλε μάρκες!!!
Τις οποίες θα επενδυσω σε λίγο σε σίγουρη απόδοση!!!
Μας πήρανε χαμπάρι πατριώτη!:wink: Γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Τώρα...

Φωκαιας 17 κάτω Μαρίνα χωρίς φτερά Ρωσίδα....
Σε bbj 69.
Επιρρεπη πάρε το παπάκι και έλα να σε μπουκωσει!!!
Είναι μες την Καυλα!!!

Φωκαιας 17 πάνω Στέλλα Ειρήνη. Τελειωτικο και 69

Φωκαιας 19 Ρίτα Ριτακι!!!
Τελειωτικο και 69.
Πού να πρωτομπείς μ'αυτά που διαβάζω! Άσε, έγινε η θάλασσα γιαούρτι και μας λείψαν τα κουτάλια... :(
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
κακο χαλι σημερα, αναζητωντας καποιο στανταρακι απο διδυμου και δυτικα, Μιλενα 3 δωματια αναμονη, ουτε Βικτωρια ουτε η αλλη, εφυγα, αλκιβιαδου ουτε Λαουρα ουτε Αλινα αλλα μια Ειρηνη η οποια ηταν στο δωματιο, δρομο και απο εκει, ο χρονος πιεζε για κτελ, κατεβαινοντας προς Λιοσιων το ματι μου πεφτει στα χωματιανου αλλα οχι και 30 ευρω, ελεος, λογικα θα ειχε και εκει ουρα για την Αντριαννα, στα 73αρια δεν μπηκα, βουρ για βεργας να το σωσω με Μπαρμπορα η τσιμπουκι απεναντι στη Κωνσταντω, ρεπο η μπαρμπορα, ισως και το μοναδικο της, ατυχος πολυ, στο πανω η γνωστη ξανθια γιαγια της κακιας ωρας με τα κοκκινα εσωρουχα, κατω μια αλλη γιαγια η Νανσυ με το κοντο μαλλι, ολη η βεργας χαλια μαυρα, ελειπε και η χοντρη απο το 7, αποφασισα να ξανα μπω στο 6 κατω να ρωτησω αν ερχεται η Μπαρμπορα αργοτερα, και χωρις να καταλαβω το πως περασα στο δωματιο με τη Νανσυ, δεν αξιζει ο κοπος για κριτικη, μου δημιουργησα μια αγγαρεια την οποια και εκανα, εφυγαν τα χοντρα ευχαριστησα, ευχαριστησε και εφυγα να προλαβω κτελ... Οι τοξοβολοι καλα κρατουν και αυξανονται θα μπορουσα να πω... Σημερα μπηκα σε σκεψεις για κολ γκερλσ και κοπελες που εργαζονται στο δικο τους χωρο, αναθεωρω αν ειμαι της μπουρδελοτσαρκας, η ζυγαρια πλεον γερνει στο οτι δεν ειμαι...
 

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
122
Κριτικές
27
Like
1.157
Πόντοι
1.011
κακο χαλι σημερα, αναζητωντας καποιο στανταρακι απο διδυμου και δυτικα, Μιλενα 3 δωματια αναμονη, ουτε Βικτωρια ουτε η αλλη, εφυγα, αλκιβιαδου ουτε Λαουρα ουτε Αλινα αλλα μια Ειρηνη η οποια ηταν στο δωματιο, δρομο και απο εκει, ο χρονος πιεζε για κτελ, κατεβαινοντας προς Λιοσιων το ματι μου πεφτει στα χωματιανου αλλα οχι και 30 ευρω, ελεος, λογικα θα ειχε και εκει ουρα για την Αντριαννα, στα 73αρια δεν μπηκα, βουρ για βεργας να το σωσω με Μπαρμπορα η τσιμπουκι απεναντι στη Κωνσταντω, ρεπο η μπαρμπορα, ισως και το μοναδικο της, ατυχος πολυ, στο πανω η γνωστη ξανθια γιαγια της κακιας ωρας με τα κοκκινα εσωρουχα, κατω μια αλλη γιαγια η Νανσυ με το κοντο μαλλι, ολη η βεργας χαλια μαυρα, ελειπε και η χοντρη απο το 7, αποφασισα να ξανα μπω στο 6 κατω να ρωτησω αν ερχεται η Μπαρμπορα αργοτερα, και χωρις να καταλαβω το πως περασα στο δωματιο με τη Νανσυ, δεν αξιζει ο κοπος για κριτικη, μου δημιουργησα μια αγγαρεια την οποια και εκανα, εφυγαν τα χοντρα ευχαριστησα, ευχαριστησε και εφυγα να προλαβω κτελ... Οι τοξοβολοι καλα κρατουν και αυξανονται θα μπορουσα να πω... Σημερα μπηκα σε σκεψεις για κολ γκερλσ και κοπελες που εργαζονται στο δικο τους χωρο, αναθεωρω αν ειμαι της μπουρδελοτσαρκας, η ζυγαρια πλεον γερνει στο οτι δεν ειμαι...
στο 7 δηλαδή ποιά ηταν;
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
στο 7 δηλαδή ποιά ηταν;
βαριουνται (η ειναι τακτικη) και το ονομα τους να πουν, μια ξανθια ηταν κοντα στα 40 και τωρα που το σκεφτομαι μαλλον ηταν η καλυτερη επολογη απο Βεγας σημερα...
 

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
122
Κριτικές
27
Like
1.157
Πόντοι
1.011
ξέρει κανείς ποιές είναι 2η βάρδια στα βέργας και Φωκαίας 13;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Ιζαμπελα απο λιοσιων 73 εχει δει κάποιος κάπου? Διδεται κ αμοιβη σε οποια αξιοπιστη πληροφορία
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885
Ιζαμπελα απο λιοσιων 73 εχει δει κάποιος κάπου? Διδεται κ αμοιβη σε οποια αξιοπιστη πληροφορία
μην τρελαίνεσαι, να ξέρεις ότι οι πουτάνες ΟΤΑΝ κάνουν off είναι από μήνα ως 3μηνο, θα ξανάρθει! Επίσης η αλυσίδα της Λιοσίων ΔΕΝ φημίζεται για την "ανθρωπιά" της όσον αφορά το human management resource, που σημαίνει ότι θα θελε να πάρει καμιά ΜΕΓΑΛΗ άδεια + δεν έχει και τόσο δουλειά στα ντέλα τώρα
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ο Ευκλειδης Τσακαλωτος είχε πει ότι μόνο δύο πράγματα είναι σίγουρα στη ζωή...
Οι φόροι και ο θάνατος.

Το σίγουρο απόψε για μένα αναδείχθηκε κουτσο άλογο...

Φυλής 66 δεξιά
Ειρήνη σε bbj 69.
Ενώ περνάω πάντα καλά σήμερα δεν...
Τουλάχιστον την εχυσα στο στόμα!!! 7/10
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.766
Κριτικές
97
Like
47.144
Πόντοι
17.311
Προ 1 ώρας, 35 λεπτών και 42 δευτερόλεπτων, ενημέρωση
από τα δύο Λιοσίων 73...:confused:

Όροφος: Εύα μελαχρινή δίμετρη αλόγα με τακούνια. Πάχος μοιρασμένο, βυζάρες και κωλος με λίγη κυτταρίτιδα. Για μένα μέτρια κι αργό σκαρί.

Ισόγειο: 2 χοντρές.
Χαγιάτ :confused: μελαχρινή, ψηλή χοντρή τακουνάκι, οπτικά ανεκτή με άφθονα τατουάζ αξίας γύρω στα 30.000 ευρώ πάνω της. :2funny:

Κλαούντια, ένας γελαστός ντολμάς με ατσούμπαλα πιασίματα και τσακίρικα ματάκια.

Τι γίνεται σε αυτά τα μαγαζιά τελευταία; κι η Αμέλια έχει παχύνει. Το έχουν ρίξει στην μάσα;

:hi:
χαγιατ = σεβντα απο μαραθωνος, βεργας.

περνα διδυμου 16 να δεις την τυπισσα με την ξανθια περουκα.
πως δεν εβαλα τα γελια, στο τσακ ημουν... :2funny::2funny::2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.766
Κριτικές
97
Like
47.144
Πόντοι
17.311

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Προ 1 ώρας, 35 λεπτών και 42 δευτερόλεπτων, ενημέρωση
από τα δύο Λιοσίων 73...:confused:

Όροφος: Εύα μελαχρινή δίμετρη αλόγα με τακούνια. Πάχος μοιρασμένο, βυζάρες και κωλος με λίγη κυτταρίτιδα. Για μένα μέτρια κι αργό σκαρί.

Ισόγειο: 2 χοντρές.
Χαγιάτ :confused: μελαχρινή, ψηλή χοντρή τακουνάτη, οπτικά ανεκτή με άφθονα τατουάζ αξίας γύρω στα 30.000 ευρώ πάνω της. :2funny:

Κλαούντια, ένας γελαστός ντολμάς με ατσούμπαλα πιασίματα και τσακίρικα ματάκια.

Τι γίνεται σε αυτά τα μαγαζιά τελευταία; κι η Αμέλια έχει παχύνει. Το έχουν ρίξει στην μάσα;

:hi:
Κάποιος την έπινε ακριβώς έξω από την εξώπορτα του 73Β και μύριζε μέχρι κάτω.
Αν το μύρισες και εσύ Βιτσιανώμαλε πήγαμε σχεδόν την ίδια ώρα!
Η Εύα είναι εμφανισιακά μέτρια, κάποιοι μπορεί να τρελένονται για το εμφανισιακό κομμάτι, εγώ όχι, γιατί είναι ο ορισμός της νταρντάνας,
αλλά δεν έβγαλε τυχαία το όνομα "Εύα πιπάρες". Θα της έδινα μία πίπα αλλά είχε δωμάτια και βαριόμουν να περιμένω...

Σε άλλα νέα το ρόστερ της αλυσίδας θέλει λίγο ανανέωση με 1-2, μοντελέ προσθήκες, γιατί αυτή τη στιγμή με Ρούμπι, Κέλυ, Χαγιάτ, Εύα κτλπ, πάσχει και δεν έχει επιλογές για όλα τα γουστά.

Η Καρολίνα λογικά αποχωρεί ή το έχει κάνει ήδη, η Πάολα η Ρωσίδα από το Ελμπασάν είναι φόλα και η μόνη που είναι "καλή" εμφανισιακά είναι η Ιωάννα η Ρουμάνα που από ότι μου είπε θα ανυψώσει και τα πεσμένα 2,5άρια της και θα έχει ενδιαφέρον το αποτέλεσμα μετά. Εντάξει δεν είναι συνολικά κάτι 'ουαου', αλλά βγάζει μία πουτανιά το όλο στυλάκι μαζί με την τσοντόφατσα που έχει.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
χαγιατ = σεβντα απο μαραθωνος, βεργας.

περνα διδυμου 16 να δεις την τυπισσα με την ξανθια περουκα.
πως δεν εβαλα τα γελια, στο τσακ ημουν... :2funny::2funny::2funny:
Διδυμου 18 υπογα....


Και πάντα ήταν άχρηστη
3/10 και πολύ της είναι...
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Διδυμου 18 υπογα....

Ωραίος και ουσιαστικός φίλε μου σε ολα. Η Ρούμπι είναι η Κλαούντια. Είχε λαλήσει φαίνεται η γιαγια στην υποδοχή κι έκανα τον μαλάκα μην την εκθέσω. Δεν μου ήρθε μυρωδιά από κάτι πάντως. Η Εύα βλέπεται, δεν την λεω καν χοντρή όπως είδες αλλά είναι αργό σκαρί για μένα. Να περνάς καλά.

:hi:
Ξεχάσατε την Μαρία!!!
Μέστην Καυλα σήμερα!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom