Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 334 άτομα (37 μέλη και 297 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Συναγωνιστες...που δουλεύει τελικα αυτη η Ευα;;και τι ωρες;;;
την πετυχαίνω συνήθως πρωινή στο Λιοσίων 73β &α ,είναι μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι ,έχει και ένα μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι ,μία φορά τη πέτυχα και στο αδελφό Φώκαιας 13 αριστερά το υπόγειο
 

Nikos400

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Τιτανομεγιστε νέα Σμύρνη μήπως ξέρεις αν δουλεύει η Κερι στο μαραθωνος τώρα?
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Τύποι μου οι ρουμάνες έχουν κάποιο θέμα στο να δέχονται από κάποιον ευγένεια; Πιστεύουν ότι δεν την αξίζουν;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.350
Κριτικές
94
Like
46.656
Πόντοι
17.311
Πέρασμα πριν λίγο στην Μαρίνα στο Φωκαιας 25 ισογειο.
Κοντη μικροσκοπική 30άρα Μολδαβή, με λεπτό συμπαθητικό προσωπο, καστανο μαλλί.
ποιο ειναι το φωκαιας 25 ισογειο ρε συ αρτοποιητη ?:think:
εγω ξερω τον οροφο με τις φολες (περισσοτερο) και αυτο με τα σκαλακια με τζανινα και σαρα ? :rolleyes:
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
ποιο ειναι το φωκαιας 25 ισογειο ρε συ αρτοποιητη ?:think:
εγω ξερω τον οροφο με τις φολες (περισσοτερο) και αυτο με τα σκαλακια με τζανινα και σαρα ? :rolleyes:
Μάλλον το 27 φίλε, δεν τα πάω καλά με τα νούμερα εκεί, το γωνιακο τέλος πάντων
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.350
Κριτικές
94
Like
46.656
Πόντοι
17.311
Μάλλον το 27 φίλε, δεν τα πάω καλά με τα νούμερα εκεί, το γωνιακο τέλος πάντων
ναι γιατι με κουφανες λιγο, ενω κανεις αλλος δεν ειπε κατι.
μαρινα με τα φτερα τατουαζ στην πλατη εννοεις... εγινε επιστροφη ?
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
ναι γιατι με κουφανες λιγο, ενω κανεις αλλος δεν ειπε κατι.
μαρινα με τα φτερα τατουαζ στην πλατη εννοεις... εγινε επιστροφη ?
Αυτή ακριβώς, επέστρεψε πιο διαχυτική, διψάει για καυτό σπέρμα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.350
Κριτικές
94
Like
46.656
Πόντοι
17.311

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
σουπερρρρρρρ.
ιρινουσκα και μαρινουσκα δηλαδη.
αυτα ειναι...
Γι αυτήν την ιρινούσκα συνεχώς ακούω, είναι μήπως στο Φωκ.19?

Ολως περιέργως δεν την έχω πάρει.
Αξίζει το μερεμέτι ή τσάμπα θα βγάλω το μυστρί;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.350
Κριτικές
94
Like
46.656
Πόντοι
17.311
Γι αυτήν την ιρινούσκα συνεχώς ακούω, είναι μήπως στο Φωκ.19?

Ολως περιέργως δεν την έχω πάρει.
Αξίζει το μερεμέτι ή τσάμπα θα βγάλω το μυστρί;
φωκαιας 17 οροφος τωρα.
για μενα ειναι το νουμερο1 σε σερβις, για αυτην την εποχη.
λιγο πιο κατω ειναι η μαρινα συγκριτικα.
και για τις 2 εχω κριτικες (τσεκ και τα σχολια) αμα δε βαριεσαι να ριξεις βλεφαρο.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Κάνουν παρτούζα αυτές μαζί ακόμα η το έχουν σταματήσει ξέρει κανείς??
Κοίτα δεν ανακοινώθηκε κάτι γιατί μολίς είχε μπεί η Τάνια μαζί μου στο "μαγαζί" ε και μέχρι να αλλάζει και τα σχετικά θα ήθελε χρόνο!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Πήγα Χωματιανού στην Ανδριάννα για το πρώτο "βρέξιμο" της χρονιάς που είναι στανταράκι και το 20ευρο δεν το κλαίς! Για 15' όμορφα πέρασα και έκανα " σεφτέ " στα σίγουρα λιμάνια . Μην στραβώσει η χρονιά με φόλα !!!!

Σειρά έχει η Μπάρμπορα ( για κωλαράκι ) και μετά η Αννούλα πάνω απο την Μπάρμπορα !!

Καλή Χρονιά συναγωνιστές και Καλά γαμήσια !! :hi:
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Φυλής 84 όροφος..Άννα από Κολομβία και Τόνια..πέρασα με Τόνια.. μέτρια εντύπωση από σερβις.. ωραίο μικρό μουνάκι όμως.. γουστάρει να το γλύφουν.. Φώκαιας 25 Αντονέλα..χωρίς γυαλιά ..δυνατή σε εμφάνιση..από σερβις δεν ξέρω...επίσης υπόγειο Φώκαιας Έμμυ από Λιοσίων
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Αξιότιμοι συναγωνιστές, βολεμένοι επισκέπτες και θιγμένες φεμινίστριες που μας διαβάζετε,
Καλησπέρα σας :hi:

Απογευματινή εξόρμηση στο Μετάξι, εχθές Πέμπτη 12/1/2023, μεταξύ 18:30 και 20:00 (2η βάρδια).
Αναφέρω ορισμένα από τα οποία πέρασα. Συγχωρήστε με για τυχόν λάθη στις πληροφορίες:

Μεγάλου Αλεξάνδρου 15: Ηλιάνα. Μιλφ με καστανό κοντό μαλλί. 2άρι βυζί και μερικά παραπάνω κιλά. Αδιάφορη μεν εμφανισιακά, άνετη δε στον χρόνο. Πρόγραμμα δεν άκουσα, καθώς η Ηλιάνα βγήκε και ερωταπαντούσε μόνη της πάνω στη φωνή της τσατσάς: «Γεια σας, τι κάνετε, καλά, ευχαριστώ».

Μεγάλου Αλεξάνδρου 17: «Λίλυ από Βενεζουέλα», είπε η τσατσά. Καθότι έχω κάνει μια διατριβή στον λατινοαμερικάνικο χώρο του αγοραίου έρωτα, θεωρώ ότι δεν είναι από εκεί που ανακοινώνεται. Εμφανισιακά πρόκειται για μια κοντοπούτανη μαυρομάλλα μιλφ με 2άρι βυζί. Σε απλό. «Έχεις και γλύψιμο!», μου συμπλήρωσε η υπηρεσία.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 25: Κλειστό.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α: Αναστασία. Ατσούμπαλη χοντρή σλάβα μιλφ, με μαύρο καρέ μαλλί. Δεν είμαι σίγουρος για πρόγραμμα. Νομίζω νορμάλ με ελεύθερο στοματικό.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28, κουρτίνα: Μια βοσκοπούλα μιλφογκίλφ, κανονικό σώμα. Παρουσιάστηκε με πολύ νάζι, με ένα φορεματάκι που σαν τη Χάιντι και που τα έκρυβε όλα. Ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος.

Περδίκκα 3: Μαρία, Χοντρή προμίλφ, με καστανό μαλλί σε απλό. Μαζί της η γνωστή γύφτισσα χοντρή τσατσά που ήθελε να κεράσει κρεμμύδι έναν Πακιστανό. Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν.



Συνεχίζοντας σε μερικά προς Ιάσονος:

Ιάσονος 39 πορνομόλ: ανοικτό.

Ιάσονος 37: ισόγειο κλειστό

Ιάσονος 37Α όροφος: Μια μελαχρινή νταρντάνα, κάτω των 30, μου ανακοίνωσε το πρόγραμμά της τόσο μηχανικά και με τόση βαρεμάρα, ώστε πραγματικά δεν συγκράτησα τίποτα.

Ιάσονος 31Β υπόγειο: κλειστό

Ιάσονος 31Α ισόγειο: Μπέλλα. Μικρόσωμη κοντοπούτανη μιλφ, με μαύρο μαλλί, μάλλον σλάβα. Με καλό βυζί για το σουλούπι της (2άρι-2,5άρι). Σε απλό πρόγραμμα. Την παρουσίασή της ανέλαβε η γραφική φιγούρα της περιοχής, ο ομοφυλόφιλος κοκαλιάρης Αλβανός τσάτσος. Πολύ συμπαθητικός όμως, έχει την πλάκα του!

Ιάσονος 30Β υπόγειο: Δύο κοπέλες. Νάντια και Βαλεντίνα. Η δεύτερη ανέλαβε την παρουσίαση, λέγοντας ότι είναι νέες. Άκυρες και οι δύο. Τραγική κατάσταση.

Ιάσονος 30Α όροφος: ανοικτό

Ιάσονος 27Α υπόγειο: Ελένη, μιλφ με πιασίματα, φουλ πρόγραμμα. Και Ναταλία σκίνι πετίτ μελαχρινή γυφτοβουλγάρα, σε απλό. Ένας νεαρός Μπαγκλαντεσιανός συλλάβιζε την επιγραφή στο γνωστό κόκκινο αφισάκι, το οποίο κοσμεί τα σαλόνια των ιδρυμάτων: «Πριν μπεις μέσα, βάλ’το μέσα».

Στο τέλος, ως είθισται, πέρασα από το Bread Factory για παγωτό (βλ. φώτο).


Κάπου εδώ ολοκληρώνω την αναφορά με δύο πράγματα:
1) Επειδή μας διαβάζει πολύς κόσμος, τους προτείνω (ιδίως τα νέα παιδιά) να ξεπεράσουν τα ταμπού και να γραφτούν μέλη στο site. Έχουμε φτάσει σε σημείο να είναι φυσιολογικό οι νέοι να παρακαλάνε στο Instagram την κάθε μπαζόλα να τους στείλει μια φώτο να τον παίξουν. Ή να αρκούνται στη ζώνη ασφαλείας του διαδικτυακού σεξ. Ενώ από την άλλη είναι "ανώμαλος" αυτός ο οποίος πάει και γαμάει LIVE στα μπουρδέλα! :2funny: Για να καταλάβουμε σε τι κοινωνία ζούμε! Όπως θέλετε παιδιά. Όσοι δεν θέλετε, συνεχίστε να παίζετε το πουλάκι σας πίσω από το PC αντί να γαμάτε. Είναι απόλυτα φυσιολογικό. :hi:

2) Είμαι κάτι παραπάνω από 3 χρόνια στο σάη (ενώ μπαίνω και διαβάζω από πιο παλιά). Υπήρξαν περίοδοι που περνούσα αυτά τα χρόνια άσχημες φάσεις. Κάποια στιγμή λύθηκα τελικά σαν άνθρωπος. Όσοι λοιπόν γράφουν ότι είναι αγχώδεις ή δεν τους σηκώνεται στα μπουρδέλα, η καλύτερη λύση είναι να πηγαίνουν συνέχεια. Θα πάρει καιρό. Μπορεί και 1 - 1,5 χρόνο. Αλλά θα χτίσετε μια σεξουαλική εμπειρία και θα δείτε με τον καιρό διαφορά στην ψυχολογία σας. Αυτά προς τους αγχώδεις. :hi:
Καταλυτικό ρόλο έπαιξαν, βέβαια, τα μέλη του σάη με τις συζητήσεις μας και την ανταλλαγή πληροφοριών, απόψεων και εμπειριών.

Αυτά από το ρομαντικό μέτωπο του Μεταξουργείου.
Μετά εκτιμήσεως,
το Κομισαριάτο καταπολέμησης του πυρφορισμού και της εθνικής ναυαγίασης :hi:
 

Συνημμένα

  • Bread F.jpg
    Bread F.jpg
    254,9 KB · Εμφανίσεις: 36

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Συναγωνιστες...που δουλεύει τελικα αυτη η Ευα;;και τι ωρες;;;
Ότι σου είπε ο @n.smirni76 συν ότι εγώ την πέτυχα Λιοσίων 73Β απόγευμα την Τετάρτη και την Πέμπτη βράδυ μετά τις 12. Την δοκίμασα αλλά λίγα πράγματα μέσα. Πάντως είναι εντυπωσιακή παρουσία στο σαλόνι. Το περίεργο πάντως είναι ότι την αναζήτησα απόγευμα στην Λιοσίων και η τσατσά μου είπε ότι δεν ξέρει πότε δουλεύει. Πήγα στην Φωκαίας 13 στο υπόγειο που δουλεύει κι εκεί και η τσατσά μου είπε ότι θα είναι μετά τις 12 Λιοσίων 73Β. Περίεργη φάση αυτές οι τσατσαδες.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736

Αξιότιμοι συναγωνιστές, βολεμένοι επισκέπτες και θιγμένες φεμινίστριες που μας διαβάζετε,
Καλησπέρα σας :hi:

Απογευματινή εξόρμηση στο Μετάξι, εχθές Πέμπτη 12/1/2023, μεταξύ 18:30 και 20:00 (2η βάρδια).
Αναφέρω ορισμένα από τα οποία πέρασα. Συγχωρήστε με για τυχόν λάθη στις πληροφορίες:

Μεγάλου Αλεξάνδρου 15: Ηλιάνα. Μιλφ με καστανό κοντό μαλλί. 2άρι βυζί και μερικά παραπάνω κιλά. Αδιάφορη μεν εμφανισιακά, άνετη δε στον χρόνο. Πρόγραμμα δεν άκουσα, καθώς η Ηλιάνα βγήκε και ερωταπαντούσε μόνη της πάνω στη φωνή της τσατσάς: «Γεια σας, τι κάνετε, καλά, ευχαριστώ».

Μεγάλου Αλεξάνδρου 17: «Λίλυ από Βενεζουέλα», είπε η τσατσά. Καθότι έχω κάνει μια διατριβή στον λατινοαμερικάνικο χώρο του αγοραίου έρωτα, θεωρώ ότι δεν είναι από εκεί που ανακοινώνεται. Εμφανισιακά πρόκειται για μια κοντοπούτανη μαυρομάλλα μιλφ με 2άρι βυζί. Σε απλό. «Έχεις και γλύψιμο!», μου συμπλήρωσε η υπηρεσία.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 25: Κλειστό.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α: Αναστασία. Ατσούμπαλη χοντρή σλάβα μιλφ, με μαύρο καρέ μαλλί. Δεν είμαι σίγουρος για πρόγραμμα. Νομίζω νορμάλ με ελεύθερο στοματικό.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28, κουρτίνα: Μια βοσκοπούλα μιλφογκίλφ, κανονικό σώμα. Παρουσιάστηκε με πολύ νάζι, με ένα φορεματάκι που σαν τη Χάιντι και που τα έκρυβε όλα. Ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος.

Περδίκκα 3: Μαρία, Χοντρή προμίλφ, με καστανό μαλλί σε απλό. Μαζί της η γνωστή γύφτισσα χοντρή τσατσά που ήθελε να κεράσει κρεμμύδι έναν Πακιστανό. Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν.



Συνεχίζοντας σε μερικά προς Ιάσονος:

Ιάσονος 39 πορνομόλ: ανοικτό.

Ιάσονος 37: ισόγειο κλειστό

Ιάσονος 37Α όροφος: Μια μελαχρινή νταρντάνα, κάτω των 30, μου ανακοίνωσε το πρόγραμμά της τόσο μηχανικά και με τόση βαρεμάρα, ώστε πραγματικά δεν συγκράτησα τίποτα.

Ιάσονος 31Β υπόγειο: κλειστό

Ιάσονος 31Α ισόγειο: Μπέλλα. Μικρόσωμη κοντοπούτανη μιλφ, με μαύρο μαλλί, μάλλον σλάβα. Με καλό βυζί για το σουλούπι της (2άρι-2,5άρι). Σε απλό πρόγραμμα. Την παρουσίασή της ανέλαβε η γραφική φιγούρα της περιοχής, ο ομοφυλόφιλος κοκαλιάρης Αλβανός τσάτσος. Πολύ συμπαθητικός όμως, έχει την πλάκα του!

Ιάσονος 30Β υπόγειο: Δύο κοπέλες. Νάντια και Βαλεντίνα. Η δεύτερη ανέλαβε την παρουσίαση, λέγοντας ότι είναι νέες. Άκυρες και οι δύο. Τραγική κατάσταση.

Ιάσονος 30Α όροφος: ανοικτό

Ιάσονος 27Α υπόγειο: Ελένη, μιλφ με πιασίματα, φουλ πρόγραμμα. Και Ναταλία σκίνι πετίτ μελαχρινή γυφτοβουλγάρα, σε απλό. Ένας νεαρός Μπαγκλαντεσιανός συλλάβιζε την επιγραφή στο γνωστό κόκκινο αφισάκι, το οποίο κοσμεί τα σαλόνια των ιδρυμάτων: «Πριν μπεις μέσα, βάλ’το μέσα».

Στο τέλος, ως είθισται, πέρασα από το Bread Factory για παγωτό (βλ. φώτο).


Κάπου εδώ ολοκληρώνω την αναφορά με δύο πράγματα:
1) Επειδή μας διαβάζει πολύς κόσμος, τους προτείνω (ιδίως τα νέα παιδιά) να ξεπεράσουν τα ταμπού και να γραφτούν μέλη στο site. Έχουμε φτάσει σε σημείο να είναι φυσιολογικό οι νέοι να παρακαλάνε στο Instagram την κάθε μπαζόλα να τους στείλει μια φώτο να τον παίξουν. Ή να αρκούνται στη ζώνη ασφαλείας του διαδικτυακού σεξ. Ενώ από την άλλη είναι "ανώμαλος" αυτός ο οποίος πάει και γαμάει LIVE στα μπουρδέλα! :2funny: Για να καταλάβουμε σε τι κοινωνία ζούμε! Όπως θέλετε παιδιά. Όσοι δεν θέλετε, συνεχίστε να παίζετε το πουλάκι σας πίσω από το PC αντί να γαμάτε. Είναι απόλυτα φυσιολογικό. :hi:

2) Είμαι κάτι παραπάνω από 3 χρόνια στο σάη (ενώ μπαίνω και διαβάζω από πιο παλιά). Υπήρξαν περίοδοι που περνούσα αυτά τα χρόνια άσχημες φάσεις. Κάποια στιγμή λύθηκα τελικά σαν άνθρωπος. Όσοι λοιπόν γράφουν ότι είναι αγχώδεις ή δεν τους σηκώνεται στα μπουρδέλα, η καλύτερη λύση είναι να πηγαίνουν συνέχεια. Θα πάρει καιρό. Μπορεί και 1 - 1,5 χρόνο. Αλλά θα χτίσετε μια σεξουαλική εμπειρία και θα δείτε με τον καιρό διαφορά στην ψυχολογία σας. Αυτά προς τους αγχώδεις. :hi:
Καταλυτικό ρόλο έπαιξαν, βέβαια, τα μέλη του σάη με τις συζητήσεις μας και την ανταλλαγή πληροφοριών, απόψεων και εμπειριών.

Αυτά από το ρομαντικό μέτωπο του Μεταξουργείου.
Μετά εκτιμήσεως,
το Κομισαριάτο καταπολέμησης του πυρφορισμού και της εθνικής ναυαγίασης :hi:
" Στο τέλος, ως είθισται, πέρασα από το Bread Factory για παγωτό "

:respect:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.237
Πόντοι
39.662
Περασμα απο Περγαμου 1, σημερα την 16:00.

Στον οικο δεξια δεν μπηκα, υπηρχε εντονη μυρωδια σκορδο-κρεμμυδι και δακρυσαν τα ματια μου.
Εσυρα και ανοιξα την πορτα αριστερα μου και ανεβηκα στον πανω οροφο με τα ξυλινα σκαλοπατια να τριζουν αρκετα.
Η ευγενικη υπηρεσια με ενημερωσε οτι ο οικος ειναι κλειστος για αυτο και η πορτα ηταν κλειστη.
Συγνωμη νομιζα οτι ηταν κλειστη για να μη φευγει η ζεστη της ειπα...
Σε 30 λεπτα δηλαδη 16:30 θα ερχοταν η Εβελινα.
Δεν την περιμενα και πηγα στο Μεταξουργειο.

Στο Κολωνου 27 υπογειο ηταν μια Ντανιελλα κολομβιανη με καλο σωμα και τσουπωτη κωλαρα,το προσωπο της
γλυκο και αρκετα νεαρη σε ηλικια.
Η κορασις ηταν μεσα στο χαμογελο και ελεγε στο σαλονι ¨ολα μεσα μωρο μου ! ολα μεσα ! "
Το προγραμμα της απλο στα 10.

Στο Κολωνου 27 οροφος η Φλωρα και η Μονικα αδαφορες κοντοχοντρες.

Στο Κολωνου 27 ισογειο Αννα Κολομβιανη κοντοχοντρη στα 10ε.

Στο Ιασωνος 27 υπογειο ηταν η Ελενη με φουλ προγραμμα και η σκιννυ Ναταλιτσα.
Η Ναταλιτσα γλυκυτατη οπως παντα ανακοινωσε προγραμμα με χυσιμο στα βυζια. :tits2:

Περασα δωματιο μαζι της και εκανα τα μικρα της στηθη μουσκεμα απο σπερμα. :tits2::cum:

Ειχαν μεινει κατι ψιλα μεσα στις αρχιδοσακουλες οποτε περασα και απο Ιασωνος 1γ που ηταν η ψηλη Τατιανα.
Της ειπα να με χυσει στην πιπα.. :erection:
Η Τατιανα παλευε ενα ολοκληρο 10λεπτο να με κανει να χυσω, εγλειψε με μανια ορχεις και εδωσε πονο στην πιπα.
Αδειασα τελειως μεχρι που ενιωθα ενα κενο μεσα μου.


:globeos-haha::hi::hi::hi:
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Περασμα απο Περγαμου 1, σημερα την 16:00.

Στον οικο δεξια δεν μπηκα, υπηρχε εντονη μυρωδια σκορδο-κρεμμυδι και δακρυσαν τα ματια μου.
Εσυρα και ανοιξα την πορτα αριστερα μου και ανεβηκα στον πανω οροφο με τα ξυλινα σκαλοπατια να τριζουν αρκετα.
Η ευγενικη υπηρεσια με ενημερωσε οτι ο οικος ειναι κλειστος για αυτο και η πορτα ηταν κλειστη.
Συγνωμη νομιζα οτι ηταν κλειστη για να μη φευγει η ζεστη της ειπα...
Σε 30 λεπτα δηλαδη 16:30 θα ερχοταν η Εβελινα.
Δεν την περιμενα και πηγα στο Μεταξουργειο.

Στο Κολωνου 27 υπογειο ηταν μια Ντανιελλα κολομβιανη με καλο σωμα και τσουπωτη κωλαρα,το προσωπο της
γλυκο και αρκετα νεαρη σε ηλικια.
Η κορασις ηταν μεσα στο χαμογελο και ελεγε στο σαλονι ¨ολα μεσα μωρο μου ! ολα μεσα ! "
Το προγραμμα της απλο στα 10.

Στο Κολωνου 27 οροφος η Φλωρα και η Μονικα αδαφορες κοντοχοντρες.

Στο Κολωνου 27 ισογειο Αννα Κολομβιανη κοντοχοντρη στα 10ε.

Στο Ιασωνος 27 υπογειο ηταν η Ελενη με φουλ προγραμμα και η σκιννυ Ναταλιτσα.
Η Ναταλιτσα γλυκυτατη οπως παντα ανακοινωσε προγραμμα με χυσιμο στα βυζια. :tits2:

Περασα δωματιο μαζι της και εκανα τα μικρα της στηθη μουσκεμα απο σπερμα. :tits2::cum:

Ειχαν μεινει κατι ψιλα μεσα στις αρχιδοσακουλες οποτε περασα και απο Ιασωνος 1γ που ηταν η ψηλη Τατιανα.
Της ειπα να με χυσει στην πιπα.. :erection:
Η Τατιανα παλευε ενα ολοκληρο 10λεπτο να με κανει να χυσω, εγλειψε με μανια ορχεις και εδωσε πονο στην πιπα.
Αδειασα τελειως μεχρι που ενιωθα ενα κενο μεσα μου.


:globeos-haha::hi::hi::hi:
Δημήτρη πια σε αγαπάμε και σε ακολουθούμε, είσαι φοβερός...δεν πρέπει όμως να έχεις κενά...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom