Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
15
Like
11.767
Πόντοι
3.246

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Μπήκα στο Περγάμου 1 να τσεκάρω αν αξίζει τον κόπο να διαθέσω 30€ για απλό αποστειρωμένο δεκάλεπτο (η γραία υπηρεσία μού ανέλυσε τον τιμοκατάλογο και τα προγράμματα studio πλέον), εμφανίστηκαν οι κορασίδες και ήξερα μόνον την Κική την πιο άσχημη που είχα δει και παλιότερα, αλλά δεν... Μόνον για αυτούς που έχουνε καημό να πάρουν Ασιάτισσα.
Ετοιμαζόμουνα να φύγω και άνοιξε η συρόμενη για τον όροφο, οπότε έκανα σεφτέ στην Εβελίνα και μάλλον θα πάει η μέρα καλά και για τους δυο μας! :grin:
 

Virtouozos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Κριτικές
3
Like
186
Πόντοι
0
Βόλτα από Φωκ και είσοδος στο 25,η τσα2 παρουσίασε μια κοπέλα Αντωνελα,εμφάνιση πάνω από τον μέσο όρο της περιοχής.Δοκιμάστηκε λόγο εμφάνισης αφήνοντας σχετικά καλες εντυπώσεις.
 

Zimpampoue89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
459
Like
1.322
Πόντοι
201
Ερώτηση προς τους συναγωνιστές έχει πάρει κανένας την μιλφ Ελένη από Ιωαννίνων 5 σε μεγάλο πρόγραμμα πχ μιας ώρας να μου πει καταρχάς αν κάνει τέτοιο πρόγραμμα η προτιμάει έναν έναν πελάτη και αν κάνει αν αξίζει μέσα η αντιστοιχία τιμής και υπηρεσιών ?
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλημέρα στην ομάδα, μετά από επίσκεψη στο Δ27, η Μιλένα σε συνεχόμενα δωμάτια όπως και η αγαπημένη Τάνια. Ανέβηκα προς τα πάνω να δω την Ελένη στο 8Β. Πολύ καλή συνεδρία και κόκκινο φως απέξω (έρχεται το ορθόδοξο ΠΑΣΟΚ ετοιμαστείτε...!) όπως είπε και ο αγαπητός συναγωνιστής (ακολουθεί κριτική).
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Ozzy 13

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
9
Like
3
Πόντοι
0
Αναστασία,Ή Αντζελίνα ή Άννα ή Αννίτα από Πάνος μασάζ (παλιά Μεταξουργείο) την έχετε δει;
Βερόνικα από Φυλής επίσης... ευχαριστώ
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Καλημέρα στην ομάδα, μετά από επίσκεψη στο Δ27, η Μιλένα σε συνεχόμενα δωμάτια όπως και η αγαπημένη Τάνια. Ανέβηκα προς τα πάνω να δω την Ελένη στο 8Β. Πολύ καλή συνεδρία και κόκκινο φως απέξω (έρχεται το ορθόδοξο ΠΑΣΟΚ ετοιμαστείτε...!) όπως είπε και ο αγαπητός συναγωνιστής (ακολουθεί κριτική).
Όταν πέρασα εγώ ( κατα τη μία )ότι είχε σκάσει η Τάνια για εργασία .Είχα όρεξη να τον "βρέξω" για πρώτη του 2023 αλλά η Μιλένα μου φάνηκε λίγο άκεφη? κουρασμένη? δεν ξέρω δεν μου έκανε γκελ.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
Όταν πέρασα εγώ ( κατα τη μία )ότι είχε σκάσει η Τάνια για εργασία .Είχα όρεξη να τον "βρέξω" για πρώτη του 2023 αλλά η Μιλένα μου φάνηκε λίγο άκεφη? κουρασμένη? δεν ξέρω δεν μου έκανε γκελ.
Το ιδιο συμπερασμα ειχα βγαλει και εγω, στο κοντινο παρελθον, που επισκεφτηκα τον οικο για την Μιλενα, αλλα εκανε την πασαρελα της με μουτρακια, και χαρακτηριστικα οπως μοιραζεσαι και εσυ.
Μονο οταν μπηκε παλι στο κουζικακι γελασε δυνατα και με την ψυχη της για κατι που της ειπε η κυρια της υποδοχης!Με την Τανια ηταν και τοτε σε υπηρεσια.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Περιορισμένη βόλτα κατά τις 4 το μεσημέρι στην αλυσίδα Φυλής 65 & 84Α, εργάζονταν Χριστίνα, Κορίνα, Ντιάνα, η άλλη Χριστίνα η βυζαρού, ωραία γκόμενα, και η Κάτια, μαζί με τη Χριστίνα τη βυζαρού, στο 84Α. Η τσατσά μου είπε ότι η Κάτια ήρθε χθες στη δουλειά (θα μας πουν οι μύστες αν τη θυμούνται από κάπου αλλού), αλλά είναι έμπειρη γιατί δούλευε στο εξωτερικό.

Για τα γούστα μου, ωραία γκόμενα. Το πολύ 30, μελαχρινή, νομίζω είχε κάτι σαν κοτσιδάκια, κωλάρα και μάλλον προς το μικρό στήθος, το οποίο όμως στη χούφτα μου τελικά μου φάνηκε για μεγαλύτερο :confused:
Απλό πρόγραμμα κάνει η κοπέλα, η οποία δεν ξέρει ελληνικά, είχε λίγο μπαλαμούτι από μέρους μου στην αρχή, πίπα δεν ήθελα, μου έδωσε με χαλαρότητα τα πατουσάκια της να τα γλύψω, και ήταν καλοσχηματισμένα, απαλά και μύριζαν ελάχιστα, όσο πρέπει για να καταλαβαίνεις ότι γλύφεις πόδια!

Μετά τζελ και μια στάση με εμένα από πάνω. Ωραία κοπέλα όπως είπα, κι αν στο απλό αυτό πρόγραμμα θα έβρισκα κάτι αρνητικό να πω, θα ήταν ότι στο σεξ έσκυβε μπροστά και δεν έβλεπα το πρόσωπό της. Μικρό το κακό όμως, πιθανότατα θα ξαναπάω :think:
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
324
Κριτικές
10
Like
639
Πόντοι
251
Όταν πέρασα εγώ ( κατα τη μία )ότι είχε σκάσει η Τάνια για εργασία .Είχα όρεξη να τον "βρέξω" για πρώτη του 2023 αλλά η Μιλένα μου φάνηκε λίγο άκεφη? κουρασμένη? δεν ξέρω δεν μου έκανε γκελ.

Κάνουν παρτούζα αυτές μαζί ακόμα η το έχουν σταματήσει ξέρει κανείς??
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
233
Πόντοι
21
Την είδα και εγώ την Εύα και συμφωνώ. Είναι υπερτούμπανο. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να περάσω γιατί είχα δουλειά και δεν προλάβαινα. Ελπίζω να είναι και σήμερα για να την ιππεύσω.
Συναγωνιστες...που δουλεύει τελικα αυτη η Ευα;;και τι ωρες;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.132
Κριτικές
1.245
Like
194.038
Πόντοι
45.465
Συναγωνιστες...που δουλεύει τελικα αυτη η Ευα;;και τι ωρες;;;
την πετυχαίνω συνήθως πρωινή στο Λιοσίων 73β &α ,είναι μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι ,έχει και ένα μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι ,μία φορά τη πέτυχα και στο αδελφό Φώκαιας 13 αριστερά το υπόγειο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom