Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (24 μέλη και 280 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Μιλαγα πριν λίγο με τεράστιο μέλος της παρέας και με καυλωσε η πρόταση του...

Τζαννινα ετοιμάσου θα έρθουμε και οι δύο και θα σε λιανισουμε!!!
Θα της κάνετε διπυρηνο γλυφοκωλι/γλυφομούνι? :rockon:
 

97nasos97 !

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
Καλημερα στη παρεα περασμα απο φυλης και φωκαιας, λιγα πραγματα, φωκαιας 17 κλεποατρα με γυαλακια ,φιδδιπιδου 11α αν θυμαμαι καλα, καρολινα ξανθια κοπελα ωραια, 65 οχι αυτο με την πρασινη πορτα το αλλο με τα σκαλια τζουλι και ντιανα(αν θυμαμαι καλα το ονομα της δευτερης),περασμα με τζουλι που εχει πολυ ωραιο σωμα και ωραια στητα βυζακια,τα μονα καλα που εχει γιατι στο δωματιο εκλεβε σ ολες τις στασεις και μου πε 2 φορες να τελειωνω γιατι περναει ο χρονος ( που η τσατσα δεν ενοχλησε ποτε)εφυγα αχυστος, την φαγαμε την φολα μας και σημερα, απλα το λεω μπορει βεβαια να ταν μονο σε μενα ετσι.αυτα απο εμενα καλο σουκου να εχετε.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
Καλημερα στη παρεα περασμα απο φυλης και φωκαιας, λιγα πραγματα, φωκαιας 17 κλεποατρα με γυαλακια ,φιδδιπιδου 11α αν θυμαμαι καλα, καρολινα ξανθια κοπελα ωραια, 65 οχι αυτο με την πρασινη πορτα το αλλο με τα σκαλια τζουλι και ντιανα(αν θυμαμαι καλα το ονομα της δευτερης),περασμα με τζουλι που εχει πολυ ωραιο σωμα και ωραια στητα βυζακια,τα μονα καλα που εχει γιατι στο δωματιο εκλεβε σ ολες τις στασεις και μου πε 2 φορες να τελειωνω γιατι περναει ο χρονος ( που η τσατσα δεν ενοχλησε ποτε)εφυγα αχυστος, την φαγαμε την φολα μας και σημερα, απλα το λεω μπορει βεβαια να ταν μονο σε μενα ετσι.αυτα απο εμενα καλο σουκου να εχετε.
την ντιανα πως την βρηκες συναγωνιστη;;;πως σου φανηκε;;;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Εγώ οποία γκόμενα είχα ο σκοπός μου ήταν να την κάνω να χύσει (φαντάζομαι δεν είμαι ο μόνος εδώ μέσα)
Επειδή αυτό με καυλωνε πολύ, μου βγαίνει με της πουτανες το ίδιο.
Ψάχνω την απόλυτη ευχαρίστηση όταν έχει και αυτή οργασμό.
Κάποιες το καταλαβαίνουν ότι προσπαθώ για αυτό καί προσποιούνται οργασμό.
Όσοι έχετε κάνει γκόμενα να χύσει μερικές φορές δεν ξεγελιεσται εύκολα.
Έχει τύχει εργαζόμενη να χύσει που είχε έρθει καυλωμένη από τον προηγούμενο πελάτη και μάλλον δεν μπόρεσε ό τύπος να κρατηθεί όταν έπρεπε.
Έχει τύχει να χύσει η άλλη στο πρώτο ραντεβού και ενώ έχω πάει επανειλημμένα για αυτό δεν είχε ξανασυμβεί.
Με στανταρακι να είναι σχεδόν πάντα σίγουρο ότι θα χύσει.
έχω βγει με κοπέλα του χώρου σαν σχέση ένα πράγμα,και μου έχει πει πολλά για διάφορους πελάτες.
Δεν είναι με όλους το ίδιο, σίγουρα παθαίνουν ανοσία αλλά δεν παύουν να είναι γυναίκες.
Μπορεί σε κάποιους να φανούν υπερβολικά όλα αυτά αλλά είναι αλήθεια και έγραψα λιγότερα από αυτά που θα μπορούσα να γράψω.

Κάποια που είδε ότι προσπαθώ
Όταν τελειώσα μου λέει.
Δεν θέλω να χύσω με πελάτη,αν χύσω με κάποιον,δεν τον ξανά δέχομαι στο δωμάτιο.
Είναι γνωστή του χώρου που κάνει φατσο κοντρόλ
Τύπε, κι εγώ προσπαθώ να κάνω τις πόρνες να χύσουν! :rockon: Συνήθως αυτό γίνεται με πινελαδα και σπανιότερα με διείσδυση. Το μυστικό είναι το εξής: Η κλειτορίδα είναι η φίλη σας! :2funny::woldman: Συνήθως σε ραντεβού μιας ώρας πάντα φροντίζω να χύσει η πουτανα μαζί μου, τουλάχιστον μία φορά. Από κει και πέρα παίζει ρόλο η ιδιοσυγκρασία της και κατά πόσο θα αφεθεί. Μου έχει τύχει και πουτανα να έχει τελειώσει 6 φορές σε ραντεβού 1,5 ώρας. Πάντως, δεν είναι τόσο ακατόρθωτο γιατί κι αυτές γυναίκες είναι και θέλουν να εκτονωθούν, όπως κι εμείς οι άντρες... :hi:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.847
Πόντοι
7.046
Καλημερα στη παρεα περασμα απο φυλης και φωκαιας, λιγα πραγματα, φωκαιας 17 κλεποατρα με γυαλακια ,φιδδιπιδου 11α αν θυμαμαι καλα, καρολινα ξανθια κοπελα ωραια, 65 οχι αυτο με την πρασινη πορτα το αλλο με τα σκαλια τζουλι και ντιανα(αν θυμαμαι καλα το ονομα της δευτερης),περασμα με τζουλι που εχει πολυ ωραιο σωμα και ωραια στητα βυζακια,τα μονα καλα που εχει γιατι στο δωματιο εκλεβε σ ολες τις στασεις και μου πε 2 φορες να τελειωνω γιατι περναει ο χρονος ( που η τσατσα δεν ενοχλησε ποτε)εφυγα αχυστος, την φαγαμε την φολα μας και σημερα, απλα το λεω μπορει βεβαια να ταν μονο σε μενα ετσι.αυτα απο εμενα καλο σουκου να εχετε.
Αδερφε η Καρολίνα τίμια ιερόδουλη όσο λίγες. Μπορεί να μην είναι top model αλλά την ιδρώνει την φανέλα. Ιδιαίτερη μνεία η καθαριότητα της. Πολυ προσεγμενη στα θέματα υγιεινής.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ε ναι, άσε που το να σκληρύνει η ρώγα στο άγγιγμα δεν σημαίνει ντε και σώνει ότι γουστάρει, και στο κρύο άμα βγάλουμε την μπλούζα μας θα σκληρύνει, δεν πάει να πει ότι μας σηκώθηκε κιόλας :confused:
Είναι ακούσια αίσθηση το καβλωμα της ρογας
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Αν κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει αν η Μιλένα (Διδυμου 27) είναι σήμερα πρωινή ή απογευματινή βάρδια ας το μοιραστεί μαζί μας ! Ευχαριστώ !
 
Τελευταία τροποποίηση:

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Τι στο καλό γίνεται; Θα κάνουμε το Μεταξουργείο φωλης; Βαλέρια στο εικοσαρικο σοβαρά τώρα; Πήρα μια Ρουμάνα στο 27 μέτρια τα πράγματα. Ήταν μαζί μια μαυρουλα και μια Τζίνα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Καλή η Αουρόρα την έχω πάρει πριν χρόνια...Λίγο πεσμένα τα βυζιά αλλά είναι βυζάρες!
Η αουρορα πλέον ειναι η περίπτωση που αμα δεν βρείς τιποτα αξιόλογο γυρω γύρω
Πας για να τελειώνεις αφού συμπληρώνει ενα ολοκληρωμένο πακέτο λιγο πανω απ το μέσο όρο..
Βέβαια αν την πετύχεις στη ζαχαρένια της προσπαθεί και η ιδια να το ζησει λίγο
Τις προάλλες που κάναμε ενα απολαυστικό 69 με ρώτησε αν θελω να χύσει στο στόμα μου..
Αρνήθηκα βέβαια επειδή δεν ειμαι και τοσο σκληροπυρινικος μπουρδελιαρης
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.470
Πόντοι
1.436
Μάγκες, το έχω παράπονο, τόσα χρόνια στα μπουρδέλα και δεν έχει χύσει καμία γκόμενα ποτέ :confused: Πέρα από την πλάκα, νομίζω ότι για να χύσει με κάποιον μια γκόμενα στο μπουρδέλο μέσα σε ένα 10λεπτο ή θα πρέπει να είναι ερωτευμένη με τον τύπο ή μητρομάνα,
Σωστή η παρατήρηση σου αλλά πιστευω οτι δεν έχει καμοια σημασία βεβαίως βεβαίως να ολοκληρώσει μια πορνη μαζί σου.... δεν ειναι η γκόμενα σου για να την κρατήσεις δική σου για πάντα ή όσο κατσει. Εμένα μου έχει τύχει μια μασερ να φώναζει χυνοοοοο καυλα μου τις ειχα κανει πολλες επισκέψεις με γνωριζε κ με θυμούντανε βέβαια κ πραγματικά είχε τελειώσει αλλά δεν έχει ιδιαιτερη σημασία. Συμπέρασμα ότι στις πορνές πάμε για να πάρουμε ευχαρίστηση εμείς οι ίδιοι και όχι να δώσουμε!!!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.552
Like
7.198
Πόντοι
1.056
Σκουπα για <<καθαρισμα>> η σκουπα για ανανεωση;

Περισσοτερες ινφο παρακαλω..

Την ειχα γαμησει καποτε αλλα μου εβγαμε μια μυρρωδια καπως ενοχλητικη (μουνιλα) και απο τοτε δεν ξαναπηγα..
Δεν γνωριζω τυπε κατι παραπανω.
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
147
Like
2.184
Πόντοι
2.630
Καλησπέρα μύστες σήμερα 12:30 κατάθεση Κολωνού 45 μέσα στο βάθος.. μελαχρινή νταρντάνα σγουρό μαλλί κ***** και τριάρι βυζί με τατουάζ Άκη στο ισχίο γνώριμοι παλιά γυρολόγος της περιοχής πολύ καλή εξυπηρέτηση δυνατό άδειασμα θα ναι μέχρι αργά σήμερα καλά βόλια μύστες και καλό σουκού.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

IMG_20221217_123959.jpg
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Σωστή η παρατήρηση σου αλλά πιστευω οτι δεν έχει καμοια σημασία βεβαίως βεβαίως να ολοκληρώσει μια πορνη μαζί σου.... δεν ειναι η γκόμενα σου για να την κρατήσεις δική σου για πάντα ή όσο κατσει. Εμένα μου έχει τύχει μια μασερ να φώναζει χυνοοοοο καυλα μου τις ειχα κανει πολλες επισκέψεις με γνωριζε κ με θυμούντανε βέβαια κ πραγματικά είχε τελειώσει αλλά δεν έχει ιδιαιτερη σημασία. Συμπέρασμα ότι στις πορνές πάμε για να πάρουμε ευχαρίστηση εμείς οι ίδιοι και όχι να δώσουμε!!!
Αντλείς παραπάνω ευχαρίστηση, όταν τις βλέπεις να το ευχαριστιούνται κι αυτές μαζί σου. Αλλά πέρα από αυτό, δεν περνάει και τόσο από το χέρι σου άμα θα χύσουν και θα καβλώσουν. Πχ πέρασα τις προάλλες με τη Βίκυ που είχα περάσει σούπερ μαζί της 3 φορές και μου είχε κάνει γλωσσόφιλα και GFE γαμήσι. Αυτή τη φορά ήταν η μέρα με τη νύχτα και προβληματίστηκα αρκετά. Σε φιλιά έφαγα άκυρο και ήταν τελείως ψυχρή και άκαβλη, πήγε άκλαφτο το 20ρικο. Και με άλλες μου έχει συμβεί το ίδιο. Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, τι να πω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Συγνώμη αλλά δεν συμφωνώ ότι δεν καβλωνουν κ ότι δεν τελειώνουν οι πουτανες από προσωπική εμπειρία που νομίζω ότι έχουν αρκετοί εδω μέσα. κάποιες κι όλας το ψάχνουν μες την βάρδια κάποια στιγμή αλλα σίγουρα το εκτός μπουρδέλου το προτιμάνε .
Τώρα δλδ εγώ χτες που έπινα τα μουνοζουμα της λανας από το βέργας 7 και είχε γίνει μούσκεμα τι να πω ότι δεν καβλωσε...απλά κάποιες φορές γίνεται μηχανικά .
Και ναι έχει σημασία να τελειώσει μαζί σου !!!
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
25
Like
3.470
Πόντοι
1.436
Πχ πέρασα τις προάλλες με τη Βίκυ που είχα περάσει σούπερ μαζί της 3 φορές Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, τι να πω.
Της γυναίκας η ψυχή είναι μια άβυσσος κ ιδίως της ιερόδουλη γυναίκας αστα τάρταρα η φάση!!! Σε ποια βικυ αναφέρεσαι της φυλης?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290
καλησπέρα σε όλους. εχω περάσει δύο απογευματινές βάρδιες χθες και προχθές και ηταν κλειστο το Δίδυμου 27?!? ξέρετε κάτι? ειναι κλειστό και το πρωί? Τάνια και Μιλένα που βρίσκονται?
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.090
Κριτικές
8
Like
4.806
Πόντοι
736
Καλησπέρα στην παρέα...
Έχει κανείς άποψη για την Άννα από Ιωαννίνων 3 όροφο; Φαίνεται πολλά υποσχόμενη....
Επίσης είδα ότι η Άννα του 5 έγινε μελαχρινή, είναι αυτή ή κάποια καινούργια;
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Καλησπέρα στην παρέα...
Έχει κανείς άποψη για την Άννα από Ιωαννίνων 3 όροφο; Φαίνεται πολλά υποσχόμενη....
Επίσης είδα ότι η Άννα του 5 έγινε μελαχρινή, είναι αυτή ή κάποια καινούργια;
Εγω προσωπικά την έχω πάρει (Άννα, Ιωαννίνων 3) και έχω μείνει ικανοποιημένος συναγωνιστή. Απλό πρόγραμμα κάνει.. Χωρίς βιασύνες..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom