Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (5 μέλη και 94 επισκέπτες)

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Λένε για την μαρίνα ότι είναι παλτό
Πηγα να τσεκάρω όντος πολύ καλό σώμα και παρουσιαστικο ένας συναγωνιστείς δίπλα μου λέει πάμε να φύγουμε την έχω πάρει μεγάλο παλτό είναι.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Πρώτη φορά δεν ανοίγει πόδια πουτανα εγώ φταίω έπρεπε να της δώσω τρία τέσσερα χαστούκια και θα σου πω εγώ πως θα τα ανοίγε
Πριν αρχίσεις τα χαστούκια και τα μπουνίδια, ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ απο τον ΕΙΔΙΚΟ!!!:confused:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
στο φωκαιας 17(οροφος)μεσουρανει μια τσατσα εδω και χρονια(μαυρο μαλλι πιασμενο πισω) που τον τελευταιο καιρο ειναι μονιμως μεσα στην γκρινια και ψαχνει αφορμη για καυγα ακομα και μυγα να κλασει,η ζηλευει που οι πελατες γαμανε αλλη η απλα εχει φουλ ψυχολογικα,ωρες ωρες μου ερχεται να μπω μεσα και να την αρχισω στα καντηλια με το παραμικρο,παρολα αυτα μπηκα σχεδον σε ολους τους οικους της φυλης(απογευματινη βαρδια)για τσεκαρισμα και το αποτελεσμα ΘΛΙΒΕΡΟΤΑΤΟ,τελικα δυστυχως ειναι μετρημενες στα δαχτυλα αυτες που αξιζουν πραγματικα πια,σαν να μην εφταναν αυτα λιγο πιο περα εχουν κανει στεκι πρεζας τα ΖΟΜΠΙ....
Πρήζει μπάλες όντως. Δεν έχει υπάρξει φορά, που να μην μου ζαλίσει τ’ αρχίδια για κάτι. Μέχρι και τη κουκούλα από το φούτερ ήθελε να βγάλω τις προάλλες.
Εντωμεταξύ επειδή ποτέ δεν τη χαιρετώ, κάθεται και με κοιτάει σα νυσταγμένος ροφός, για κάνα δίλεπτο μέχρι να τη χαιρετήσω ή να της πω καμμιά κουβέντα. ΤΡαγική η τύπισσα. Βέβαια υπάρχουν και χειρότερες
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Δεν είναι εύκολο να την πετύχεις, μια πάει 5 λείπει. Πρόσφατα μάλιστα έκανε (λογικά όχι η ίδια αλλά λογικά εις γνώσιν της) ένα accont ζωής 3ων ημερών μια άκρως κολακευτική κριτική, στα όρια του επαίνου για την Ιρα (Ιρίνα) που μέσες άκρες έριχνε κομψή λάσπη σε άλλα κορίτσια και προέτρεπε τους συναγωνιστές του bou να πάνε ώστε να τους κάνει πελάτες για να ναι ακόμα πιο θερμή και εκδηλωτική! Η κριτική πήρε μπούλο και ως εκ θαύματος ο "αγνός συναγωνιστής" που την έγραψε μας άφησε χρόνους! Η κατά τ άλλα τίμια στο δωμάτιο Ιρα που δεν είναι τίποτα περισσότερο από ένα οκ 10άρικο στο Μετάξι και που δεν τρέφει και τα αγνότερα των αισθημάτων για τους πελάτες, ήθελε να πάει Μετάξι κανα 2 φορές τη βδομάδα και να ναι σα να μαζεύει χαρτί για 5 μέρες! Δεν θα πω ντροπή, θα πω...πουτανίες :grin:
Εγώ πρωτοέθιξα το θέμα και βλέποντας το σχόλιό σου θέλησα να το αναμοχλεύσω ώστε ΑΝ θέλετε να σκεφτείτε λίγο τα λεφτά και τη νοημοσύνη σας
Την Ίρα την έπαιρνα προ πενταετίας στο Κολωνού 30 όροφο τις "χρυσές" εποχές σαν εναλλακτική επιλογή, και ήταν μέτρια. Με την επάνοδό μου στα... Υπουργεία τη βρήκα βελτιωμένη και την επαίνεσα για αυτό, και έτερον ουδέν. Όσον αφορά τη στημένη επιχείρηση προμοταρίσματος, καλώς διαγράφηκαν η κριτική και το νικ.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Δεν είναι εύκολο να την πετύχεις, μια πάει 5 λείπει. Πρόσφατα μάλιστα έκανε (λογικά όχι η ίδια αλλά λογικά εις γνώσιν της) ένα accont ζωής 3ων ημερών μια άκρως κολακευτική κριτική, στα όρια του επαίνου για την Ιρα (Ιρίνα) που μέσες άκρες έριχνε κομψή λάσπη σε άλλα κορίτσια και προέτρεπε τους συναγωνιστές του bou να πάνε ώστε να τους κάνει πελάτες για να ναι ακόμα πιο θερμή και εκδηλωτική! Η κριτική πήρε μπούλο και ως εκ θαύματος ο "αγνός συναγωνιστής" που την έγραψε μας άφησε χρόνους! Η κατά τ άλλα τίμια στο δωμάτιο Ιρα που δεν είναι τίποτα περισσότερο από ένα οκ 10άρικο στο Μετάξι και που δεν τρέφει και τα αγνότερα των αισθημάτων για τους πελάτες, ήθελε να πάει Μετάξι κανα 2 φορές τη βδομάδα και να ναι σα να μαζεύει χαρτί για 5 μέρες! Δεν θα πω ντροπή, θα πω...πουτανίες :grin:
Εγώ πρωτοέθιξα το θέμα και βλέποντας το σχόλιό σου θέλησα να το αναμοχλεύσω ώστε ΑΝ θέλετε να σκεφτείτε λίγο τα λεφτά και τη νοημοσύνη σας
εδω που τα λεμε στο μετάξυ δε πανε και οι πιο καλοι ανθρωποι ως πελατες,ελαχιστοι εχω δει στο μετάξυ ως πελατες που ηταν νορμαλ,οι πιο πολλοι ηταν βλακες οποτε τι θες τωρα και η κοπελα να συμπαθει αυτα τα κατακαθια?ενταξει ο αλλος να ειναι καλος να τον συμπαθει αλλα στο μετάξυ πανε πολυ περιεργοι οποτε μη περιμενεις η ιρα και η καθε ιρα να τρεφει τα αγνοτερα των συναισθηματων για εκεινους,πακιστανοι,μαυροι απο αλοδαπους και απο ελληνες νεους(μονο τα πρεζακια) και κατι τρισαθλιοι γεροι αλητοφατσες σπανια εχω δει νεους φυσιολογικους,ειχε τυχει να δω δυο 24αρηδες που ηταν κομπλε σχετικα,ενας αλλος 35αρης που και αυτος φαινοταν νορμαλ σχετικα αυτους ειχα δει,οι αλλοι ολοι φαινοτουσαν οτι ειχαν θεματα,ειχα δει και κατι αλλους νεους κανα 2 που δε ηταν πρεζακια αλλα ηταν τοσο βλακες που ασε,καταρχιν μπαιναν στα σπιτακια τους χαιρεταγε η τσατσα και ουτε ενα γεια δε λεγαν καθοτουσαν σα μουροχαυλοι στο καναπε και ουτε κουβεντα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Τελευταία έχω ανακαλύψει την Φωτεινή στο Φυλής 109 , καλοδιατηρημένη Ουκρανή 40αρα με σώμα γυμνάστριας (ήταν αθλήτρια παλιότερα από ότι μου είπε) με καλό σέρβις για 20 ευρώ. Πρόγραμμα το κλασσικό του οίκου, ελεύθερο στοματικό/ τελειωτικό. Έχω πάει 3 φορές ήδη.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
835
Κριτικές
23
Like
7.907
Πόντοι
2.036
Η καλύτερη επιλογή στην απογευματινή βάρδια...
Στην τελευταία καταθεση μου η Ρίτα δεχτηκε ποδολαγνεία και γαμπολαγνεια. Πεντακαθαρη και περιποιημένη εννοείται.
βασικα σε ολες της πουτανες που εχω επιχειρησει ποδολαγνεια καμια δεν ειπε ποτε οχι..... το ψιλογουσταρουν.....και γιατι να τις χαλαει αλλωστε? ξαπλωνουν ξεκουραστα και ειναι σαν να παιρνουν υπηρεσιες και οχι να δινουν χαχαχα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
835
Κριτικές
23
Like
7.907
Πόντοι
2.036
Τελευταία έχω ανακαλύψει την Φωτεινή στο Φυλής 109 , καλοδιατηρημένη Ουκρανή 40αρα με σώμα γυμνάστριας (ήταν αθλήτρια παλιότερα από ότι μου είπε) με καλό σέρβις για 20 ευρώ. Πρόγραμμα το κλασσικό του οίκου, ελεύθερο στοματικό/ τελειωτικό. Έχω πάει 3 φορές ήδη.
Φυλης 109Α ή 109Β? πρωι ή βραδυ?
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Κολωνού 32Β (Μπουρδέλα) Μεταξουργείο

Θεωρώ τη συγκεκριμένη κριτική ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ, με πολλά στολίδια, στο τέλος καταλήγει σχεδόν σε άμεση προτροπή: να σας κάνει πελάτες για να ναι ακόμα πιο καλή μέσα", τα "χώνει" γενικά όχι στοχευμένα σε άλλα κορίτσια Άτομο με ΜΙΑ κριτική και εντελώς ΝΕΟ!
Θα πω για την Ηρα μιας και έχω και εγώ κριτική πως για το σωματότυπό της ΝΑΙ είναι μια μέτρια προς καλή επιλογή για 10 ευρώ αλλά μην το γαμήσουμε κιόλας, να μην ξεχάσω ΔΕΙΤΕ τις ενημερώσεις, μιλάμε αυτή δουλεύει ΟΠΟΤΕ ΤΗΣ ΚΑΥΛΩΣΕΙ, συνέχεια κλειστό είναι και πάει που και που, όπως και σχεδόν ΟΛΑ τα φίλια σπίτια προς αυτό! Λέω εγώ με το κακό μου το μυαλό ότι Βαριέται η κυρία και είπε να πάει 2-3 φορές τη βδομάδα και να μαζέψει το χαρτί και τις άλλες ν αράζει! ΑΠΟΡΩ πως όταν μια πάει 10 λείπει πως να σε κάνει "πελάτη"! Μπράβο τους πάντως, την κριτική την έγραψαν στα Ελληνικά
Μου φαίνεται οτι βλέπεις φαντάσματα. Το ότι είσαι 13 χρόνια μέλος δεν λέει κάτι. Υπάρχει και η αντίθετη άποψη. Αλλιώς να μην επιτρέπεται στα νέα μέλη να κάνουν κριτική που δεν αρέσει στους "παλιούς". Βγάλατε το συμπέρασμα ότι η κριτική ήταν από την ίδια ή κάποιον δικό της και τους είπες και μπράβο που έγραψαν την κριτική στα ελληνικά , ενώ είναι αλλοδαποί. Ότι μπορεί ο συγκεκριμένος να πήγε και να πέρασε ωραία δεν σου πέρασε από το μυαλό. Ούτε ότι μπορεί να μιλάει καλυτερα ελληνικά από εσένα γιατι τυχαίνει να είναι Έλληνας.Λες άτομο ΝΕΟ με μία μόνο κριτική. Τι περίεργο . Νέα εγγραφή στο σάιτ και να μην κάνει κατευθείαν 200 κριτικές σε 3 μέρες. Πολύ περίεργο.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κ. Πουαρό. Να σε πάρει η αστυνομία να εξιχνιάζεις εγκλήματα. Να βάλετε όμως και σημείωση ότι τα νέα μέλη δεν επιτρέπεται να κάνουν κριτική που δεν εγκρίνουν οι Πουαρό.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
8
Like
2.790
Πόντοι
736
Μου φαίνεται οτι βλέπεις φαντάσματα. Το ότι είσαι 13 χρόνια μέλος δεν λέει κάτι. Υπάρχει και η αντίθετη άποψη. Αλλιώς να μην επιτρέπεται στα νέα μέλη να κάνουν κριτική που δεν αρέσει στους "παλιούς". Βγάλατε το συμπέρασμα ότι η κριτική ήταν από την ίδια ή κάποιον δικό της και τους είπες και μπράβο που έγραψαν την κριτική στα ελληνικά , ενώ είναι αλλοδαποί. Ότι μπορεί ο συγκεκριμένος να πήγε και να πέρασε ωραία δεν σου πέρασε από το μυαλό. Ούτε ότι μπορεί να μιλάει καλυτερα ελληνικά από εσένα γιατι τυχαίνει να είναι Έλληνας.Λες άτομο ΝΕΟ με μία μόνο κριτική. Τι περίεργο . Νέα εγγραφή στο σάιτ και να μην κάνει κατευθείαν 200 κριτικές σε 3 μέρες. Πολύ περίεργο.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κ. Πουαρό. Να σε πάρει η αστυνομία να εξιχνιάζεις εγκλήματα. Να βάλετε όμως και σημείωση ότι τα νέα μέλη δεν επιτρέπεται να κάνουν κριτική που δεν εγκρίνουν οι Πουαρό.
Φιλαρακι το οτι εκανες εγγραφη για να απαντησεις μας ξεπερναει, μηπως εισαι ο τερμα πισω δεξια..?

intro.jpg
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Φιλαρακι το οτι εκανες εγγραφη για να απαντησεις μας ξεπερναει, μηπως εισαι ο τερμα πισω δεξια..?

intro.jpg
Φίλε μου εκανα εγγραφή γιατί προσπαθούσα να μπω με το παλιό ψευδώνυμο και μου έγραφε αποκλεισμένος λογαριασμός. Εστειλα κανα δυο φορές μηνυμα να δω τι συμβαίνει και δεν πήρα απάντηση. Έκανα λοιπόν εγγραφή και μπήκα να χαζέψω. Κριτικές, σχόλια και διάφορα γιατί έχουν πολύ ενδιαφέρον , πολύ χιούμορ και πραγματικά γελάω πολύ με τις περιγραφές και τους χαρακτηρισμούς κάποιων. Με την καλή έννοια, μην παρεξηγηθώ πάλι. Μπαίνω λοιπόν εδω και τρώω κεραμίδα όταν καταλαβαίνω ότι λόγω της κριτικής που έγραψα μου απόκλεισαν τον λογαριασμό ,δήθεν ότι αβαντάριζα την Ήρα και προέτρεπα κάποιους να γίνουν πελάτες . Πίστεψε με καμία σχέση .Αυτό ακριβώς ένιωσα και αυτό έγραψα. Παλιά ήταν κομοδίνο και τώρα όσο πάει και συμμετέχει περισσότερο. Τουλάχιστον αυτό εισέπραξα εγώ. Δεν με απασχολεί εάν δουλεύει 2-3 μέρες όπως έγραψαν , ούτε τίποτα άλλο. Είναι μιά ωραία γυναίκα που την γαμάς για 10 ευρώ. Αυτό από μόνο του αξίζει.Τώρα πως αυτό πέρασε ως αβαντάρισμα δεν το καταλαβαίνω. Τέλος πάντων δεν ήθελα να θίξω κανέναν και συγνώμη εάν έγινα λίγο ειρωνικός αλλά σίγουρα ήταν παρεξήγηση. Δεν θέλω να αντιπαρατεθώ με κανέναν αλλά είναι και αδικία να μου προσάπτουν πράγματα που δεν ισχύουν. Τέλος πάντων. Καλή καρδιά και καλά γαμήσια σε όλους. Ελπίζω να μην μου μπλοκάρουν και αυτόν τον λογαριασμό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465
Τελευταία έχω ανακαλύψει την Φωτεινή στο Φυλής 109 , καλοδιατηρημένη Ουκρανή 40αρα με σώμα γυμνάστριας (ήταν αθλήτρια παλιότερα από ότι μου είπε) με καλό σέρβις για 20 ευρώ. Πρόγραμμα το κλασσικό του οίκου, ελεύθερο στοματικό/ τελειωτικό. Έχω πάει 3 φορές ήδη.
άργησες να την ανακαλύψεις,
δες και κριτικές από τα προηγούμενα μαγαζιά που δούλεψε

 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
90
Like
10.121
Πόντοι
17.885
Μου φαίνεται οτι βλέπεις φαντάσματα. Το ότι είσαι 13 χρόνια μέλος δεν λέει κάτι. Υπάρχει και η αντίθετη άποψη. Αλλιώς να μην επιτρέπεται στα νέα μέλη να κάνουν κριτική που δεν αρέσει στους "παλιούς". Βγάλατε το συμπέρασμα ότι η κριτική ήταν από την ίδια ή κάποιον δικό της και τους είπες και μπράβο που έγραψαν την κριτική στα ελληνικά , ενώ είναι αλλοδαποί. Ότι μπορεί ο συγκεκριμένος να πήγε και να πέρασε ωραία δεν σου πέρασε από το μυαλό. Ούτε ότι μπορεί να μιλάει καλυτερα ελληνικά από εσένα γιατι τυχαίνει να είναι Έλληνας.Λες άτομο ΝΕΟ με μία μόνο κριτική. Τι περίεργο . Νέα εγγραφή στο σάιτ και να μην κάνει κατευθείαν 200 κριτικές σε 3 μέρες. Πολύ περίεργο.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κ. Πουαρό. Να σε πάρει η αστυνομία να εξιχνιάζεις εγκλήματα. Να βάλετε όμως και σημείωση ότι τα νέα μέλη δεν επιτρέπεται να κάνουν κριτική που δεν εγκρίνουν οι Πουαρό.

δεν πιστεύω πως βλέπω φαντάσματα, μάλλον βλέπω κλώνους! ούτως ή άλλως η κοπέλα αυτή ΔΕΝ έχει κακές κριτικές, έχει ΚΑΙ από μένα ΚΑΛΗ κριτική! Να μου την φιλήσεις, άυριο ΑΝ πάει ίσως να την δω (όχι να γαμήσω) έχω δουλειά εκεί τριγύρω! είναι φοβερό που γράφτηκες απλά να με παραθέσεις! Αλήθεια το σκυλάκι της πως το λένε? (όχι εσύ, αυτό που έχει)
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
δεν πιστεύω πως βλέπω φαντάσματα, μάλλον βλέπω κλώνους! ούτως ή άλλως η κοπέλα αυτή ΔΕΝ έχει κακές κριτικές, έχει ΚΑΙ από μένα ΚΑΛΗ κριτική! Να μου την φιλήσεις, άυριο ΑΝ πάει ίσως να την δω (όχι να γαμήσω) έχω δουλειά εκεί τριγύρω! είναι φοβερό που γράφτηκες απλά να με παραθέσεις! Αλήθεια το σκυλάκι της πως το λένε? (όχι εσύ, αυτό που έχει)
Αν διάβαζες τι έγραψα στο 2ο σχόλιο δεν θα έγραφες αυτό. Δεν γράφτηκα για να σε παραθέσω όπως κακως νομίζεις αλλά γιατί δεν κατάλαβα τι είχε συμβεί και δεν έμπαινα με το παλιό ψευδώνυμο. Κατά τύχη είδα το σχόλιο και γι αυτό απάντησα. Απλώς το σχόλιό σου δεν ισχύει 100%. Αν κάνεις τον κόπο να διαβάσεις το 2ο σχόλιό μου , θα σου λυθούν οι απορίες. Καλό βράδυ και συγνώμη εάν η κριτική μου παρεξηγήθηκε. Αλλωστε είμαι ΝΕΟΣ στο Βοu και δεν έχω μάθει ακόμα πως λειτουργεί και εάν μπαίνουν κριτικές ψεύτικες.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.747
Πόντοι
2.836
Πρήζει μπάλες όντως. Δεν έχει υπάρξει φορά, που να μην μου ζαλίσει τ’ αρχίδια για κάτι. Μέχρι και τη κουκούλα από το φούτερ ήθελε να βγάλω τις προάλλες.
Εντωμεταξύ επειδή ποτέ δεν τη χαιρετώ, κάθεται και με κοιτάει σα νυσταγμένος ροφός, για κάνα δίλεπτο μέχρι να τη χαιρετήσω ή να της πω καμμιά κουβέντα. ΤΡαγική η τύπισσα. Βέβαια υπάρχουν και χειρότερες
αυτό με την κουκούλα από το φούτερ έχει μια λογική εξήγηση. Απ' όσο γνωρίζω στο σαλόνι των μαγαζιών υπάρχουν κάμερες, φαντάζομαι για την ασφάλεια των κοριτσιών. Οπότε με την κουκούλα είναι σαν να μπαίνει κανείς με καλυμμένα χαρακτηριστικά.
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
εχει κανεις να προτεινει καμια στην 2η βαρδια με καλο τσιμπουκι ,deep throat τυπου πωλινας καλυμνου?
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Ρε μάγκες η τσατσά στο Φιλιππίδου ισόγειο που μπαίνει για πίπα και μετά μπαίνει η κοπέλα μήπως είναι τραβελος;
τι φαση αυτο;;
μπορεις να γινεις περισσοτερο
συγκεκριμενος ;

αν εχει γραφτει ξανα το θεμα στειλε μου π.μ.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Δεν είναι εύκολο να την πετύχεις, μια πάει 5 λείπει. Πρόσφατα μάλιστα έκανε (λογικά όχι η ίδια αλλά λογικά εις γνώσιν της) ένα accont ζωής 3ων ημερών μια άκρως κολακευτική κριτική, στα όρια του επαίνου για την Ιρα (Ιρίνα) που μέσες άκρες έριχνε κομψή λάσπη σε άλλα κορίτσια και προέτρεπε τους συναγωνιστές του bou να πάνε ώστε να τους κάνει πελάτες για να ναι ακόμα πιο θερμή και εκδηλωτική! Η κριτική πήρε μπούλο και ως εκ θαύματος ο "αγνός συναγωνιστής" που την έγραψε μας άφησε χρόνους! Η κατά τ άλλα τίμια στο δωμάτιο Ιρα που δεν είναι τίποτα περισσότερο από ένα οκ 10άρικο στο Μετάξι και που δεν τρέφει και τα αγνότερα των αισθημάτων για τους πελάτες, ήθελε να πάει Μετάξι κανα 2 φορές τη βδομάδα και να ναι σα να μαζεύει χαρτί για 5 μέρες! Δεν θα πω ντροπή, θα πω...πουτανίες :grin:
Εγώ πρωτοέθιξα το θέμα και βλέποντας το σχόλιό σου θέλησα να το αναμοχλεύσω ώστε ΑΝ θέλετε να σκεφτείτε λίγο τα λεφτά και τη νοημοσύνη σας
Μύστη, η Ίρα (όπως πολύ σωστά ορθογραφείς) είναι/ήταν εκδρομή στην Αίγινα με τη φίλη της τη Βάλια και
έναν ψωλιάγκο/γκόμενο της Βάλιας. Μάλιστα, επισκέπτηκαν και το μοναστήρι του Αγίου Νεκταρίου,
μεγάλη η χάρη του...:priest: Οπότε μόλις χορτάσει από το φυστίκι Αιγίνης πιστεύω ότι θα επιστρέψει για το
φυστίκι του Μεταξιού...:rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom