Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Ο, τι και να πούμε...... ο μεγας smyrnis προτεινει στον συνάδελφο, ενα ιστορικό προσωπο : η οποία ειχε πάρει και > ανοιξει το Κων/ πολεως 61, με μικρό τζακουζι - εκανε και .. πεντικιουρ , δουλευε μονη της ως 9-10 μμ .
Φοραγε τότε. και μπαντάνα α λα .... τσατσος Άρης ... ( μαζί @ Διδύμου ..). Στην συνεχεια πήρε το Χαλκιδικης 83, επίσης με τζακουζι >
Χριστίνα απο Χαλκιδικής 83 - bourdela.com forum
που ομως της το σφραγισαν_ και το σφραγισμα ειχε μαλιστα αναρτηθει .. _ Μετά της το πήρε η Ντάρια , η οποία είχε , δηλ. υπήρχε από > τοτε προβλημα .. για το ότι η νυν Αντριανα , επεμενε να δουλεύει ακομα. ...
Από τότε εχουν περάσει χρόνια και χρόνια _ παμε. στο ..2023. :O_ και ομως .. :hi:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
15
Like
11.767
Πόντοι
3.246
ΑΝΝΑΜΠΕΛΑ=ΟΥΦΟ :jerking:

Ρε παιδιά, τι γίνεται? Πέρασα από Φυλής πριν λίγη ώρα, όπου βαραγαν ΟΛΟΙ μύγες και πήγα στο Φυλής 86 με σκοπό να γαμησω Ανναμπελα από κώλο...:zfuck: Με το που σαλοναρει και βγάζω το κοσαρικο πετάει στα Βουλγαρικά ότι δεν θέλει και κάνει μεταβολή για κουζινακι...:jerking: Ούτε κι εγώ θέλω, της απαντάω και εκραξα και την τσα2 λέγοντας ότι μια χαρά ήθελε στο Μετάξι τους Πακηδες....:birdman: Ας κατσει να το ξύνει λοιπόν... :2funny:
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
250
Like
831
Πόντοι
81

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.585
Πόντοι
39.662
Μόλις γαμισα τη μουναρα Ρίτα στο Κολονού 32.
Το καλό είναι πος από αύριο θα ξεκινά από τις 17:00
Η καλύτερη επιλογή στην απογευματινή βάρδια...
Στην τελευταία καταθεση μου η Ρίτα δεχτηκε ποδολαγνεία και γαμπολαγνεια. Πεντακαθαρη και περιποιημένη εννοείται.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
γ

Η καλύτερη επιλογή στην απογευματινή βάρδια...
Στην τελευταία καταθεση μου η Ρίτα δεχτηκε ποδολαγνεία και γαμπολαγνεια. Πεντακαθαρη και περιποιημένη εννοείται.
Δεν είναι για χόρταση όμως, γιατί άμα της βαρεθούμε καήκαμε μετά. :wanker::wanker:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Έχουν και τα δίκια τους οι τσατσαδες...
 

Συνημμένα

  • IMG_20221024_235145.jpg
    IMG_20221024_235145.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 61

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.585
Πόντοι
39.662

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
μαλον για την Ευα Bluetooth.
ψάχνει απεγνωσμένα δυνατό γαμιά για το μουνί της και δε βρίσκει.
Εύα Bluetooth λέει :2funny: Τι μλκς είσαι!!!
Πλάκα πλάκα είχα σκάσει πριν λίγες μέρες απόγευμα και δεν ήταν εκεί.
"My pussy needs fuck" :zfuck:
 

Gxamos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
3
Like
4.850
Πόντοι
721
Μάγκες πέρασα από Ιωαννίνων 3 για να δω την διάσημη γυρολόγο την Ζιζέλ έφυγα τρέχοντας γιατί ήταν σαν τη μούμια του Τουταγχαμών ! Δυνατό σώμα δν λέω αλλά η μάπα τρομακτική !
φίλε έκλαψα με την περιγραφή σου!! θεούλης!! :2funny::2funny:
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
1.000
Πόντοι
201
στο φωκαιας 17(οροφος)μεσουρανει μια τσατσα εδω και χρονια(μαυρο μαλλι πιασμενο πισω) που τον τελευταιο καιρο ειναι μονιμως μεσα στην γκρινια και ψαχνει αφορμη για καυγα ακομα και μυγα να κλασει,η ζηλευει που οι πελατες γαμανε αλλη η απλα εχει φουλ ψυχολογικα,ωρες ωρες μου ερχεται να μπω μεσα και να την αρχισω στα καντηλια με το παραμικρο,παρολα αυτα μπηκα σχεδον σε ολους τους οικους της φυλης(απογευματινη βαρδια)για τσεκαρισμα και το αποτελεσμα ΘΛΙΒΕΡΟΤΑΤΟ,τελικα δυστυχως ειναι μετρημενες στα δαχτυλα αυτες που αξιζουν πραγματικα πια,σαν να μην εφταναν αυτα λιγο πιο περα εχουν κανει στεκι πρεζας τα ΖΟΜΠΙ....
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
15
Like
11.767
Πόντοι
3.246
Η καλύτερη επιλογή στην απογευματινή βάρδια...
Στην τελευταία καταθεση μου η Ρίτα δεχτηκε ποδολαγνεία και γαμπολαγνεια. Πεντακαθαρη και περιποιημένη εννοείται.
Μύστη, μόλις κατοχυρωσες πνευματικά τον όρο γαμπολαγνεια! :kneel: Ρισπεκτ! :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ψιλοερημιά τώρα στο Μεταξουργείο με πολλά σβηστά φωτάκια, αρχικός στόχος η Ίρα στο Κολωνού 32 αλλά ήταν κλειστό, στο Ουζμπεκόσπιτο μια Άννα, μελαχρινή με καλό σώμα και χαμόγελο, τελικά πήγα Καρίνα στο Ιάσονος 46 όροφο και πέρασα καλά, τη βρήκα κι αυτή με καλή ψυχική διάθεση και είχαμε μια επιτυχημένη συνεδρία.
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Η Μαρίνα ήταν στο Φωκαίας 19
και θα είναι και αύριο στο 19 ή στο 17
μου είπε, είναι ρωσόφωνη μούνα
επιπέδου στούντιο.

Στο Φυλής 54 πάνω ήταν η Ιζαμπέλα
ρωσόφωνη νεαρή μούνα
της τον κοπάνησα δυνατά και αντέχει
και είναι κεφάτη
Λένε για την μαρίνα ότι είναι παλτό
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
381
Κριτικές
104
Like
566
Πόντοι
6.280
Πρόσφατα περασα απο Διδυμου 27 . Εργαζομενες η Βικτωρια και η Μιλενα , επελεξα τη Μιλενα με τα τατουαζ στα χερια , αντιπαθω τα τατουαζ αλλα προτιμησα να τα αγνοησω μιας που το υπολοιπο συνολο απ τη μια μου αρεσε και απ την αλλη εχω διαβασει καλα σχολια για τις εργασιες της.
Παραλληλα προσεξα ... η Βικτωρια , αν ειναι η παλια , εχει χασει πολλα κιλα κι εχει κερδισει πολους ποντους σε εμφανιση Εδω σιγουρα οι αξιοτιμοι συντακτες της "wiki-bou" και παρατηρητες οποιαδήποτε αλλαγής θα μας διαφωτισουν .
Η κοπελα εχει περιγραφει απο πολλους φίλους , μετριο υψος στρογγυλοπροσωπη καστανοξανθη με γεματο κορμι και πλουσιο στηθος το οποιο χαιρεται να το περιποιηται ο πελατης της. Χαμογελαστη και ευχαριστη δινει και δεχεται πολλα φιλια πολλα χαδια. Ερχεται παντα σε σταση να μπορεις να απολαυσεις το κορμι της και το απαλο δερμα της.
Επελεξα να τελειωσω με στοματικο και δεν εκτοξευτηκε μολις τελειωσα , αντιθετα συνεχισε να ρουφαει σχεδον βασανιστικα. Υστερα απο λίγο πεταξε την παραγωγή στο νιπτηρα και χαμογελαστη αποχωρησε.
Σιγουρα θα επιδιωξω να την συναντησω ξανα.
Ανεβαζω εδω για πιο αμεση πληροφορηση και ανεβαζω και κριτικη.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.191
Πόντοι
17.885
Ψιλοερημιά τώρα στο Μεταξουργείο με πολλά σβηστά φωτάκια, αρχικός στόχος η Ίρα στο Κολωνού 32 αλλά ήταν κλειστό, στο Ουζμπεκόσπιτο μια Άννα, μελαχρινή με καλό σώμα και χαμόγελο, τελικά πήγα Καρίνα στο Ιάσονος 46 όροφο και πέρασα καλά, τη βρήκα κι αυτή με καλή ψυχική διάθεση και είχαμε μια επιτυχημένη συνεδρία.
Δεν είναι εύκολο να την πετύχεις, μια πάει 5 λείπει. Πρόσφατα μάλιστα έκανε (λογικά όχι η ίδια αλλά λογικά εις γνώσιν της) ένα accont ζωής 3ων ημερών μια άκρως κολακευτική κριτική, στα όρια του επαίνου για την Ιρα (Ιρίνα) που μέσες άκρες έριχνε κομψή λάσπη σε άλλα κορίτσια και προέτρεπε τους συναγωνιστές του bou να πάνε ώστε να τους κάνει πελάτες για να ναι ακόμα πιο θερμή και εκδηλωτική! Η κριτική πήρε μπούλο και ως εκ θαύματος ο "αγνός συναγωνιστής" που την έγραψε μας άφησε χρόνους! Η κατά τ άλλα τίμια στο δωμάτιο Ιρα που δεν είναι τίποτα περισσότερο από ένα οκ 10άρικο στο Μετάξι και που δεν τρέφει και τα αγνότερα των αισθημάτων για τους πελάτες, ήθελε να πάει Μετάξι κανα 2 φορές τη βδομάδα και να ναι σα να μαζεύει χαρτί για 5 μέρες! Δεν θα πω ντροπή, θα πω...πουτανίες :grin:
Εγώ πρωτοέθιξα το θέμα και βλέποντας το σχόλιό σου θέλησα να το αναμοχλεύσω ώστε ΑΝ θέλετε να σκεφτείτε λίγο τα λεφτά και τη νοημοσύνη σας
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Λένε για την μαρίνα ότι είναι παλτό
Πηγα να τσεκάρω όντος πολύ καλό σώμα και παρουσιαστικο ένας συναγωνιστείς δίπλα μου λέει πάμε να φύγουμε την έχω πάρει μεγάλο παλτό είναι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom