Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (22 μέλη και 258 επισκέπτες)

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΕΜΕΤΟΥΡΓΕΙΟ: Jason 46 όροφος η βαριεστημενη μελαχρινή με τις παντόφλες, Jason στα 40αρια στην γωνία με του Στρατηλάτη μας είχε ένα καλό μελαχρινό ονόματι Μαρίνα (normal) μαζί της και ένα μπαζακι. Μ. Στρατηλάτη δεξιά στην γωνία στο φανάρι μια γύφτισσα τσα2 με μια πιο γύφτισσα εργαζόμενη, ΚΛΝ τα 48αρια κλειστά, ΚΛΝ ψηλά στο μικρομωλ μια ξανθιά φαλαινιτσα σχετικά μικρή ηλικιακά, ΚΛΝ στο γωνιακό μάλλον η Ρίτα καθώς απ' έξω ήταν το Ιαπωνικό κουβαδάκι της. Η Ναόμι στην Jason στο πράσινο ανάκτορο άμα θέλετε να σας δαγκώσει τα αυτιά αντί για sex. Τα απλυτακια στην Κεραμεικού μόλις είχαν τελιωσει το πάρτι και είχαν εμφανιστεί στην έξοδο με τα αρβυλακια λες και θα πάνε για ορειβασία στον Τύρναβο. Όλη η jason μύριζε με το γνωστό άρωμα Channel. Τι να κάνω λέω με αυτά τα μπάζα δεν είμαι για μπλέ γιατί μου χάλασε ο σκαραβαίος μου, να βαρεσω μια μαλακια να φτιάξω την διαγραμιση μια και στρώνουν την πλατεία Κ. με καινούργια άσφαλτο? Μπήκα στο αμάξι αντικατάστασης έβαλα το κλιματιστικό και μύριζε κλανιλα... Αυτά είναι λέω πρώτη φορά θα πάω σπίτι και θα κάνω μπάνιο να φύγει η βρώμα χωρίς να έχω πηδήξει. :grin:
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Καλησπέρα είχαμε κάνα νέο για το πότε γυρνάει το Τζενακι από Φωκαίας 17;
Ρε φιλε. 21 μηνύματα. 21 ερωτήσεις. 10 για μια συγκεκριμένη κορασίδα. Μην απορείς γιατί κανεις δεν σου απαντάει
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Καλησπερα, συγνωμη δεν θελω να τρομαξω κανεναν απλα νομιζω πως οφειλω να ενημερωσω και εσας.

Πριν 2 μηνες ειχα επισκεφτεί και εκανα / μου εκαναν στοματικο χωρις προφυλαξη στις Βικτωρια Διδυμου 27 & Κατερινα με γυαλια φωκαικας 9.
2 μερες μετα την βικτωρια και 9 μερες μετα την κατερινα επαθα φαρυγγίτιδα / αμυγδαλιτιδα και συχνοουρια που κρατησε 7 μερες. Το 1ο το εχω ακομα.

Επειδη εκατσε καλοκαιρι με πηγε πισω και τωρα εβγαλα ακρη. Πηγα Ωρλ πηρα αντιβιωσεις δεν εκαναν κατι. Γυρισα απο λοιμωξιολόγο με ενα καρο εξετασεις για ΣΜΝ.
Το αποτελεσμα γονορροια / χλαμυδια. Λιγο πριν παω λοιμωξιολόγο ειχα κανει μονος μου τεστ μετα απο 8 βδομαδες απο την επαφη για HIV & Υπατ Β & Γ τα οποια ηταν αρνητικα.

Οπως ειχα γραψει και στο post μου πριν 2 μηνες θα αναφερω ονοματα, παλι καλα που το περναω ελαφρα και παλι καλα που δεν κολλησα κατι χειροτερο οπως τα παραπανω ο μαλακας.

Γενικα εχω μικρη πορεια στα μπου αλλα ξεφυγα και εκανα στοματικα ακαποτα.

Ηταν καλο χαστουκι για να ισιωσω και να μην παθω τα χειροτερα.

Δεν εχω τιποτα με τις κοπελες, ισα ισα ηταν πολυ καλες και ειχα παει και στο παρελθον αλλα καποια με κολλησε.

Αν καποιος θελει να μαθει για την θεραπεια η τις εξετασεις ας στειλει pm.
Ευχαριστουμε πολυ για την ενημέρωση συναγωνιστή. Καλη ανάρρωση.
Ο πρωταρχικος σκοπός του Bou είναι αυτός και δευτερεύων είναι οι κριτικές.
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Ευχαριστουμε πολυ για την ενημέρωση συναγωνιστή. Καλη ανάρρωση.
Ο πρωταρχικος σκοπός του Bou είναι αυτός και δευτερεύων είναι οι κριτικές.
Τίποτα μαν μου, προφυλακτικό παντού και μην γλύφετε ακόμα και μια που θα γνωρίσετε έξω ένα Σαββατόβραδο μια φορά θα γίνει η στραβή, εγώ το πήρα το μάθημα μου και λεφτά μου έφυγαν και τρελό άγχος κάθε φορά που εμφανιζόταν ένα σύμπτωμα. Για 2-3 λεπτά ευχαρίστηση δεν αξίζουν αυτά. Απλά πρέπει να πάθεις για να μάθεις δυστυχώς.
 

jokerman12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2022
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μία ερώτηση γιατί έχω καιρό μακρυά από το άθλημα. Το Χριστινάκι που ήταν Φωκαίας 27 υπόγα πριν κάτι χρόνια (ξανθό, ουκρανεζάκι, με λεπτό σωματάκι, ωραίο κωλαράκι που έκανε πρωκτικό) ξέρετε αν έχει σταματήσει;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Τίποτα μαν μου, προφυλακτικό παντού και μην γλύφετε ακόμα και μια που θα γνωρίσετε έξω ένα Σαββατόβραδο μια φορά θα γίνει η στραβή, εγώ το πήρα το μάθημα μου και λεφτά μου έφυγαν και τρελό άγχος κάθε φορά που εμφανιζόταν ένα σύμπτωμα. Για 2-3 λεπτά ευχαρίστηση δεν αξίζουν αυτά. Απλά πρέπει να πάθεις για να μάθεις δυστυχώς.
Αμα θες πες μας και τι αγωγή σου έδωσε ο γιατρός. Αντιβίωση - μέρες θεραπείας - επανεξέταση.
Εμένα έχει μαλλιασει η γλώσσα μου εδώ μέσα να επιλέγει ο κάθε συναγωνιστης σε πιο στομα δίνει το πουλι του ακα αλλά μην ξεχνάμε ομως ότι ο κάθε ένας έχει το δικαίωμα επιλογής. Δεν βγάζω τον εαυτό μου από έξω γιατί κι εγώ τον δίνω σε στόματα ακα, αλλά σε πολυ λίγες κοπέλες τις οποίες είμαι πελατης χρόνια και ξέρω ότι είναι στρατιωτινες στο θέμα τακτικών εξετάσεων - υπευθυνότητας.
Το θετικό είναι ότι πιστευω οτι ΟΛΟΙ από εδώ μέσα γνωρίζουν τις επιπτώσεις των πραξεων τους και ΟΛΟΙ είναι υπευθυνοι των πραξεων τους. ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ!!
Δεν πρεπει να κατηγορουμε κανέναν. Αν θέλει ο άλλος ακα και γουστάρει τότε είναι δικό του θεμα. Το σεβόμαστε πληρως. Το ρίσκο εξάλλου είναι παρα πολυ μικρό, αλλά όχι μηδαμινό. Κατά καιρους δεν είναι λίγοι αυτοί που έχουν αναφέρει τέτοιες καταστάσεις. Και παλι καλή ανάρρωση και ας προσπαθησουμε να απομονώσουμε αυτες τις δυο ιερόδουλες ή ακόμα καλυτερα να τις ενημερώσουμε ότι πιθανόν να έχουν αυτό το αφροδισιο να πανε να κοιταχτουν, να φτιαχτουν σε έναν γιατρό κι έπειτα να ξαναγυρίσουν στο ποστο τους χωρίς προβλημα. Η Κατερινα στην Φωκαιας, αν είναι αυτη, είναι τίμια εργατρια και έχει εκτονωσει με το γκροβερ της χιλιάδες συναγωνιστές. Είναι κρίμα να την στιγματιζουμε, αν το έχει ας κοιταχτεί. Συμβαίνουν αυτά. Το ίδιο ισχύει και για την τίμια εργάτρια Βικτώρια με το ιστορικό γλυφοκωλι της που έχει καθαρίσει κωλοβαλβιδες και κωλοβαλβιδες συναγωνιστων!
Καλο Σαββατοκυριακο συναγωνιστές!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.727
Πόντοι
2.836
Είσαι σίγουρος....????

Νομίζω ότι η συγκεκριμένη λείπει μήνες τώρα στη Χώρα της!

Ξαναγύρισε....????:think:
Κι εγώ έχω καιρό να τη δω, αλλά ένα παλικάρι έγραψε πολυ προσφατα μια κριτική γι αυτη οτι την πηρε στην 3η βαρδια στο Κολωνου 48.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
25
Like
3.467
Πόντοι
1.436
ας προσπαθησουμε να απομονώσουμε αυτες τις δυο ιερόδουλες ή ακόμα καλυτερα να τις ενημερώσουμε ότι πιθανόν να έχουν αυτό το αφροδισιο να πανε να κοιταχτουν, να φτιαχτουν σε έναν γιατρό κι έπειτα να ξαναγυρίσουν στο ποστο τους χωρίς προβλημα.
Αν υπήρχε πραγματικός έλεγχος στην Ελλάδα από τις αρμόδιες αρχές πολλοι οικοι θα είχαν βάλει λουκέτο χτες!!! Στη χώρα της μίζας της λαμογιας όλα συμβαίνουν! Κ καλά ελέγχονται από γιατρό 2 φορές το μήνα για ΣΜΝ .... το θέμα είναι έλεγχονται ή μπαίνει η σφραγίδα....κ να περάσει η επόμενη??? Καλό σαββατοκύριακο σε ολους και να προσεύχεται για να έχετε!!!
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Καλησπερα, συγνωμη δεν θελω να τρομαξω κανεναν απλα νομιζω πως οφειλω να ενημερωσω και εσας.

Πριν 2 μηνες ειχα επισκεφτεί και εκανα / μου εκαναν στοματικο χωρις προφυλαξη στις Βικτωρια Διδυμου 27 & Κατερινα με γυαλια φωκαικας 9.
2 μερες μετα την βικτωρια και 9 μερες μετα την κατερινα επαθα φαρυγγίτιδα / αμυγδαλιτιδα και συχνοουρια που κρατησε 7 μερες. Το 1ο το εχω ακομα.

Επειδη εκατσε καλοκαιρι με πηγε πισω και τωρα εβγαλα ακρη. Πηγα Ωρλ πηρα αντιβιωσεις δεν εκαναν κατι. Γυρισα απο λοιμωξιολόγο με ενα καρο εξετασεις για ΣΜΝ.
Το αποτελεσμα γονορροια / χλαμυδια. Λιγο πριν παω λοιμωξιολόγο ειχα κανει μονος μου τεστ μετα απο 8 βδομαδες απο την επαφη για HIV & Υπατ Β & Γ τα οποια ηταν αρνητικα.

Οπως ειχα γραψει και στο post μου πριν 2 μηνες θα αναφερω ονοματα, παλι καλα που το περναω ελαφρα και παλι καλα που δεν κολλησα κατι χειροτερο οπως τα παραπανω ο μαλακας.

Γενικα εχω μικρη πορεια στα μπου αλλα ξεφυγα και εκανα στοματικα ακαποτα.

Ηταν καλο χαστουκι για να ισιωσω και να μην παθω τα χειροτερα.

Δεν εχω τιποτα με τις κοπελες, ισα ισα ηταν πολυ καλες και ειχα παει και στο παρελθον αλλα καποια με κολλησε.

Αν καποιος θελει να μαθει για την θεραπεια η τις εξετασεις ας στειλει pm.
Το έχω ψιλό ψάξει με τα ΣΜΝ
η αμυγδαλίτιδα με την φαρυγγιτιδα δεν έχουν να κάνουν με τη γονόρροια και τα χλαμύδια
Εκτός ανταλλάσετε με τα κορίτσια γλωσσόφιλα για τα στο Λαιμό
Καλησπερα, συγνωμη δεν θελω να τρομαξω κανεναν απλα νομιζω πως οφειλω να ενημερωσω και εσας.

Πριν 2 μηνες ειχα επισκεφτεί και εκανα / μου εκαναν στοματικο χωρις προφυλαξη στις Βικτωρια Διδυμου 27 & Κατερινα με γυαλια φωκαικας 9.
2 μερες μετα την βικτωρια και 9 μερες μετα την κατερινα επαθα φαρυγγίτιδα / αμυγδαλιτιδα και συχνοουρια που κρατησε 7 μερες. Το 1ο το εχω ακομα.

Επειδη εκατσε καλοκαιρι με πηγε πισω και τωρα εβγαλα ακρη. Πηγα Ωρλ πηρα αντιβιωσεις δεν εκαναν κατι. Γυρισα απο λοιμωξιολόγο με ενα καρο εξετασεις για ΣΜΝ.
Το αποτελεσμα γονορροια / χλαμυδια. Λιγο πριν παω λοιμωξιολόγο ειχα κανει μονος μου τεστ μετα απο 8 βδομαδες απο την επαφη για HIV & Υπατ Β & Γ τα οποια ηταν αρνητικα.

Οπως ειχα γραψει και στο post μου πριν 2 μηνες θα αναφερω ονοματα, παλι καλα που το περναω ελαφρα και παλι καλα που δεν κολλησα κατι χειροτερο οπως τα παραπανω ο μαλακας.

Γενικα εχω μικρη πορεια στα μπου αλλα ξεφυγα και εκανα στοματικα ακαποτα.

Ηταν καλο χαστουκι για να ισιωσω και να μην παθω τα χειροτερα.

Δεν εχω τιποτα με τις κοπελες, ισα ισα ηταν πολυ καλες και ειχα παει και στο παρελθον αλλα καποια με κολλησε.

Αν καποιος θελει να μαθει για την θεραπεια η τις εξετασεις ας στειλει pm.
Περαστικά φιλε
Πάντως η φαρυγγιτιδα και η αμυγδαλίτιδα ( σαν συμπτώματα ) ουδεμία σχέση έχει με τα χλαμύδια και την γονόρροια
Οι λοιμώξεις στο λαιμό προφανώς έχουν να κάνουμε με φιλία γλώσσας και ανταλλαγή σάλιου
Η γονόρροια όντως μεταδίδεται με το ακα και είναι σοβαρή σε αντίθεση με τα χλαμύδια όπου είναι πολύ λιγότερο ανθεκτικά στα αντιβιοτικά
Πιστευω ότι θα είσαι μια χαρά αφού έκανες το τεράστιο βήμα να ανακαλύψεις το πρόβλημα , ήσουν τυχερός αφού είχες συμπτώματα
Και πάλι περαστικά
Τα κορίτσια προφανώς και θα έπρεπε να κάνουν Και κανένα έλεγχο … που και που
Ελλάδα !!!!!
( με τόσες γλυφωκωλαδες που ανάφεραν οι συναγωνιστές δίνατε γλωσσόφιλα )
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Αν υπήρχε πραγματικός έλεγχος στην Ελλάδα από τις αρμόδιες αρχές πολλοι οικοι θα είχαν βάλει λουκέτο χτες!!! Στη χώρα της μίζας της λαμογιας όλα συμβαίνουν! Κ καλά ελέγχονται από γιατρό 2 φορές το μήνα για ΣΜΝ .... το θέμα είναι έλεγχονται ή μπαίνει η σφραγίδα....κ να περάσει η επόμενη??? Καλό σαββατοκύριακο σε ολους και να προσεύχεται για να έχετε!!!
Ο έλεγχος που λες δεν υφίσταται, οι κοπέλες ότι κάνουν το κάνουν για παρτη τους. Τα δέλα είναι παρανομα δεκαετίες τώρα.
Μόνο 3 - 4 Στουντιο είναι νόμιμα με ότι αυτό συνεπαγεται. Δηλαδή ένσημα ιεροδουλης, σφραγίδες υγειονομικου, εξετάσεις εργαζόμενων και άλλα.
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Το έχω ψιλό ψάξει με τα ΣΜΝ
η αμυγδαλίτιδα με την φαρυγγιτιδα δεν έχουν να κάνουν με τη γονόρροια και τα χλαμύδια
Εκτός ανταλλάσετε με τα κορίτσια γλωσσόφιλα για τα στο Λαιμό

Περαστικά φιλε
Πάντως η φαρυγγιτιδα και η αμυγδαλίτιδα ( σαν συμπτώματα ) ουδεμία σχέση έχει με τα χλαμύδια και την γονόρροια
Οι λοιμώξεις στο λαιμό προφανώς έχουν να κάνουμε με φιλία γλώσσας και ανταλλαγή σάλιου
Η γονόρροια όντως μεταδίδεται με το ακα και είναι σοβαρή σε αντίθεση με τα χλαμύδια όπου είναι πολύ λιγότερο ανθεκτικά στα αντιβιοτικά
Πιστευω ότι θα είσαι μια χαρά αφού έκανες το τεράστιο βήμα να ανακαλύψεις το πρόβλημα , ήσουν τυχερός αφού είχες συμπτώματα
Και πάλι περαστικά
Τα κορίτσια προφανώς και θα έπρεπε να κάνουν Και κανένα έλεγχο … που και που
Ελλάδα !!!!!
( με τόσες γλυφωκωλαδες που ανάφεραν οι συναγωνιστές δίνατε γλωσσόφιλα )
σαφως και εχει σχεση δες συμπτωματα χλαμυδιων και γονορροιας προκαλουν μια χαρα φαρυγγιτιδα. Γλωσσοφιλα δεν εδωσα στοματικο εκανα και μου εκαναν. Αλλα ενταξει εδω δεν ειμαστε για να ερθουμε σε αντιπαραθεση ουτε γιατροι ειμαστε. Αλλα με μια απλη ερωτηση σε γιατρο θα σου πει οτι εχει σχεση και με ενα απλο google search δλδ εγω το ειχα δει απο πριν.

 
Τελευταία τροποποίηση:

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Αμα θες πες μας και τι αγωγή σου έδωσε ο γιατρός. Αντιβίωση - μέρες θεραπείας - επανεξέταση.
Εμένα έχει μαλλιασει η γλώσσα μου εδώ μέσα να επιλέγει ο κάθε συναγωνιστης σε πιο στομα δίνει το πουλι του ακα αλλά μην ξεχνάμε ομως ότι ο κάθε ένας έχει το δικαίωμα επιλογής. Δεν βγάζω τον εαυτό μου από έξω γιατί κι εγώ τον δίνω σε στόματα ακα, αλλά σε πολυ λίγες κοπέλες τις οποίες είμαι πελατης χρόνια και ξέρω ότι είναι στρατιωτινες στο θέμα τακτικών εξετάσεων - υπευθυνότητας.
Το θετικό είναι ότι πιστευω οτι ΟΛΟΙ από εδώ μέσα γνωρίζουν τις επιπτώσεις των πραξεων τους και ΟΛΟΙ είναι υπευθυνοι των πραξεων τους. ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ!!
Δεν πρεπει να κατηγορουμε κανέναν ... και ας προσπαθησουμε να απομονώσουμε αυτες τις δυο ιερόδουλες ή ακόμα καλυτερα να τις ενημερώσουμε ότι πιθανόν να έχουν αυτό το αφροδισιο να πανε να κοιταχτουν, να φτιαχτουν σε έναν γιατρό κι έπειτα να ξαναγυρίσουν στο ποστο τους χωρίς προβλημα. Η Κατερινα στην Φωκαιας, αν είναι αυτη, είναι τίμια εργατρια και έχει εκτονωσει με το γκροβερ της χιλιάδες συναγωνιστές. Είναι κρίμα να την στιγματιζουμε, αν το έχει ας κοιταχτεί. Συμβαίνουν αυτά. Το ίδιο ισχύει και για την τίμια εργάτρια Βικτώρια με το ιστορικό γλυφοκωλι της που έχει καθαρίσει κωλοβαλβιδες και κωλοβαλβιδες συναγωνιστων!
Καλο Σαββατοκυριακο συναγωνιστές!
Άρα μάλλον η Βικτώρια το μετέδωσε μιά και από το γλυφοκωλι είναι πιο πιθανό να κολλήσεις, αφού μετά παίρνει άκα πίπα στον επόμενο . Και το Listerine σιγουρα δεν κάνει κάτι.Ας κοιταχτεί για να μην μεταδώσει και σε άλλους...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Άρα μάλλον η Βικτώρια το μετέδωσε μιά και από το γλυφοκωλι είναι πιο πιθανό να κολλήσεις, αφού μετά παίρνει άκα πίπα στον επόμενο . Και το Listerine σιγουρα δεν κάνει κάτι.Ας κοιταχτεί για να μην μεταδώσει και σε άλλους...
Μην εισαι τόσο σίγουρος. Και οι δυο κοπέλες έχουν άμεση επαφή με σπέρμα και πουλι. Άρα.... Οστοσο οι πιθανοτητες είναι περισσοτερες στην αλόγα Βικτώρια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.009
Πόντοι
10.336
Το έχω ψιλό ψάξει με τα ΣΜΝ
η αμυγδαλίτιδα με την φαρυγγιτιδα δεν έχουν να κάνουν με τη γονόρροια και τα χλαμύδια
Εκτός ανταλλάσετε με τα κορίτσια γλωσσόφιλα για τα στο Λαιμό

Πάντως η φαρυγγιτιδα και η αμυγδαλίτιδα ( σαν συμπτώματα ) ουδεμία σχέση έχει με τα χλαμύδια και την γονόρροια
Οι λοιμώξεις στο λαιμό προφανώς έχουν να κάνουμε με φιλία γλώσσας και ανταλλαγή σάλιου
δηλαδη αν δεν το ειχες ψαξει τυπε τι θα μας εγραφες;
με 2 λεξεις γκουγκλαρισμα διαβαζω τα αντιθετα

κανε ctrl+F και ξεστραβωσου
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
δηλαδη αν δεν το ειχες ψαξει τυπε τι θα μας εγραφες;
με 2 λεξεις γκουγκλαρισμα διαβαζω τα αντιθετα

κανε ctrl+F και ξεστραβωσου
πραγματικα ναι 2 sec google search και ο μαν εχει κανει και ερευνα λεει, μην πας μακρια εοδυ γονόρροια γραψε
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
δηλαδη αν δεν το ειχες ψαξει τυπε τι θα μας εγραφες;
με 2 λεξεις γκουγκλαρισμα διαβαζω τα αντιθετα

κανε ctrl+F και ξεστραβωσου
Ρε κάνε μας τη χάρη και μιλά καλυτερα
Τα κυρία συμπτώματα είναι ο πόνος στα άρχιδια και όταν κατουρας
Μιλά καλύτερα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Τί έγινε βρε παιδιά στο μεταξύ
Σαν πολλές ρομαντικές δεν εμφανίστηκαν;;;;;
Σήμερα μου το πρότεινε από μόνη της
Πέτρο, για γράψε ή στείλε π.μ. για την ρομαντική κορασίδα (όνομα, οίκος και βάρδια).:smitten: Όχι τίποτα άλλο, απλά να ξέρουμε να μην πάμε...:rolleyes:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Πέρασμα με την καινούργια Ιζαμπέλα στο Φυλής 54Α.
Μετριότατες εντυπώσεις από διάθεση και συμμετοχή.
Μου θύμισε την Εύα από Φυλής 66Α. Καλά στησίματα και μέχρι εκεί.
Ριόλη βλέπω στο pane των κριτικών τη δική σου για το 54Α και λέω «άψογα θα πήγε στην Αλέκα. Tην είχε αγνοήσει κιόλας όσο ήταν μετάξι». Αλλά μετά βλέπω....:embarrased::think:
Πως μου την έφερες έτσι..;:grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom