Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (22 μέλη και 234 επισκέπτες)

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.510
Πόντοι
201
Αδερφε που θα βρω την μονικα;
Σε ενα απο τα γραφεια που εχουν banner εδω ειναι. Ριξε μια ματια και θα την αναγνωρισεις. Μονο να ξερεις οτι εχει βαλει βυζι.
3-4 γραφεια ειναι ολα και ολα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.486
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α Αλισια μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο πεταχτώ κωλαράκι 1.5αρι βυζι και Λόλα ξανθιά παχουλη με μεγάλο κωλο, 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, πίσω χαμηλά στη μέση και στα χέρια , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αλινα μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Λιοσιων 73β Κατερίνα μελαχρινή κοπέλα με πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο κορμί, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μπετυ ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλολιγνη με 1.5αρι βυζι, παντελώς ακωλη, απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73α Ναταλία ξανθιά νταρντανοπαχουλη, με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Σονια ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18, 18α & 18γ κλειστά.

Λιοσιων 79α & 78β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Ελένη ξανθιά ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι και Μιλανα καστανοξανθη με κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Σεβντά μελαχρινή παχουλη με 2αρι συν βυζι, παρά πολλά τατουάζ σε όλο της το κορμί και Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α & 6β κλειστά.

Βεργας 7 Κωνσταντίνα στο δωμάτιο, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Γιάννα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα καστανοξανθη μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 91 κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι, νταρντανοπαχουλη 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.486
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Περγάμου 27 Γιάννα ξανθιά γκιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα λεπτά πόδια, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκαμένους 113 Όλγα ξανθιά μιλφ πάρα πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι και Μαρίνα ξανθοκαστανη μιλφ χοντρή με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αλκαμένους 117 κλειστό.

Ρεμουνδου 21α, 21 & 20 κλειστά.

Περγάμου 1 ισόγειο κλειστά.

Φυλής 136,134β,134α & 134 κλειστα.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 109α Συλβια καστανή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, κοντουλα με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 105 δεξιά κλειστο.

Φυλής 105 αριστερά Μαριάννα η μελαχρινή μελαμψη "Ισπανίδα", με πάρα πολύ μακρύ μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία κοκκινομάλλα μιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 1 Βαλερία ξανθό γκρανι παχουλό με 2αρι βυζι και Ρίτα ξανθοκαστανη γκιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,κάνουν κ παρτουζα.

Καλύμνου 48β η Πωλινα κλασσικά, σε πρόγραμμα ώρας είπε η υπηρεσία , μέσα πρέπει να έδινε πόνο γιατί συναγωνιστής έδινε ρεσιτάλ βογγητων....

Καλύμνου 48α & 36 κλειστά.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.632
Κριτικές
34
Like
4.331
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα , Ειρηνη από Περγαμου 27 ξέρετε που δουλεύει;

Παιδιά καλησπέρα μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω την ειρηνη από περγαμου 27 η την Αλινα απο Αλκαμενους 113?

Παιδιά καλημέρα , ξέρει κανείς που μπορώ να βρω Ειρηνη από περγαμου 27;
φιλαράκι μας κάνεις πλάκα ή κάτι άλλο παίζει ;
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Δεν γράφω αναφορές ούτε κριτικές γιατί βαριέμαι και κατά δεύτερο λόγο το μπουρδελοσάιτ αφορά κυρίως ανθρώπους που δεν έχουν σοβαρές (επίσημες ή ανεπίσημες ) εξωμπουρδελικές σχέσεις. Δεν είναι μπηχτή..
Προσωπικά παρακολουθώ τον χώρο και ενίοτε γράφω γιατί η ανίχνευση των θηράματων μου είναι πετίτ ,πιτσιρίκες μικροπιπίνες που στην πραγματική ζωή για μένα αυτή την στιγμή δεν υφίστανται λόγω μεγαλούτσικης ηλικίας.Τις άλλες όπως έχω ξαναπεί χρόνια τώρα τις έχω χορτάσει..
Διαβάζοντας για την μπέττυ στην λιοσίων 73Β οτι είναι μικρή , αδ΄ύνατη με ποδάρες αποφάσισα να την επισκεφτώ.
Για να μην τα πολυλογώ βλέποντας της στο σαλόνι μόνο και μόνο που ήταν αδύνατη και ξανθιά με ευχάριστο πρόσωπο πέρασα μέσα. Κάποιος είχε γράψει ότι πρόκειται περί τυφώνα και δεν απέχει αυτό πολύ απο την πραγματικότητα με διφορούμενη όμως ερμηνεία ...μπαίνει μέσα λοιπόν βγάζοντας μια επιθετικότητα και βίαιη σεξουαλικότητα που σε τρομάζει , αρχίζει τα φιλιά με ταχύ ρυθμό σε λαιμό , στήθος , κοιλιά και προσπαθεί να τσιμπουκάρει με άγριο τρόπο προσπαθώντας να τον βάλει όλο μέσα χωρις αισθησιασμό όμως...δόθηκαν στον αγώνα και κάτι πεταχτα φιλιά στο στόμα..
Στην συνέχεια στήνει τον κώλο της στα όρθια και με το ύψος και με τις ποδάρες που έχει το μουνί και η κωλοτρυπίδα της δεν είναι μακριά από τα μούτρα σου , τότε γονατιστός την άρχισα στα μουνοκωλογλυψίματα ΄κατι το οποίο της άρεσε ...τον έχεις πολύ μεγάλο που είπε η πονηρούλα και στήθηκε στον τοίχο για να την γαμήσω ώστε να κλέψει , ο παλιός όμως (που είναι αλλιώς ) την αρπ΄΄αζει με λαβή από την μέση και την κοπανάει στο κρεβάτι στα 4 και αρχίζει να την σφυροκοπά αλύπητα με αυτή να ψιλοβογκάει και να φυλάγεται όσο μπορεί...ήρθε το τέλος έυκολα βέβαια , μετά σηκώθηκε κάνοντας μου μερικά σχόλια ότι έχεις πολύ ωραίο γυμνασμένο κορμί και δυνατή ψωλί και κάτι άλλες μαλακιες, φιληθήκαμε και άντε στο καλό ..ξέχασα να πω πως το μουνί της και η δουλεμένη κωλοτρυπίδα ήταν πεντακάθαρα...
Συμπέρασμα , η κοπέλα γενικά προσφέρει καλές υπηρεσίες αλλά εμένα αυτές οι αγριωπές , οι σεξουαλικά βίαιες γυναίκες και συνάμα βιαστικές σε αυτή την φάση της ζωής μου δεν με ενθουσιάζουν ιδιαίτερα, προτιμώ μικρά ζουζουνάκια με σεξουαλικότητα και παθητικότητα μαζί ....αν θα την ξαναπροτιμούσα ? δυσκολο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.486
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Κολωνού 53 Λίνα μιλφογκιλφ με ξανθοπλατινε
μαλλί, παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι με καρέ μαλλί, χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Κέλι ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος κλειστό.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά κλειστό.


Κολωνού 32α, 32γ, 32β, 30β & 30α κλειστά.

Κολωνού 27α Αντρέα μελαχρινή χοντρή λατινα με 3αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Αναμπελ μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι και Μπιανκα μελαχρινή λατινα νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Φλορα η μελαχρινή χοντρουλα Ρουμάνα, με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β & 23 κλειστά.

Κολωνού 15β Γιάννα/Ζάνα μελαχρινή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α κλειστό.

Κολωνού 15 νέο δεξιά Λάουρα ξανθοκαστανη χοντρή με τεράστιο κωλο 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο αριστερά Μαρίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β & 11α κλειστά.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.844
Πόντοι
7.046
Δεν γράφω αναφορές ούτε κριτικές γιατί βαριέμαι και κατά δεύτερο λόγο το μπουρδελοσάιτ αφορά κυρίως ανθρώπους που δεν έχουν σοβαρές (επίσημες ή ανεπίσημες ) εξωμπουρδελικές σχέσεις. Δεν είναι μπηχτή..
Προσωπικά παρακολουθώ τον χώρο και ενίοτε γράφω γιατί η ανίχνευση των θηράματων μου είναι πετίτ ,πιτσιρίκες μικροπιπίνες που στην πραγματική ζωή για μένα αυτή την στιγμή δεν υφίστανται λόγω μεγαλούτσικης ηλικίας.Τις άλλες όπως έχω ξαναπεί χρόνια τώρα τις έχω χορτάσει..
Διαβάζοντας για την μπέττυ στην λιοσίων 73Β οτι είναι μικρή , αδ΄ύνατη με ποδάρες αποφάσισα να την επισκεφτώ.
Για να μην τα πολυλογώ βλέποντας της στο σαλόνι μόνο και μόνο που ήταν αδύνατη και ξανθιά με ευχάριστο πρόσωπο πέρασα μέσα. Κάποιος είχε γράψει ότι πρόκειται περί τυφώνα και δεν απέχει αυτό πολύ απο την πραγματικότητα με διφορούμενη όμως ερμηνεία ...μπαίνει μέσα λοιπόν βγάζοντας μια επιθετικότητα και βίαιη σεξουαλικότητα που σε τρομάζει , αρχίζει τα φιλιά με ταχύ ρυθμό σε λαιμό , στήθος , κοιλιά και προσπαθεί να τσιμπουκάρει με άγριο τρόπο προσπαθώντας να τον βάλει όλο μέσα χωρις αισθησιασμό όμως...δόθηκαν στον αγώνα και κάτι πεταχτα φιλιά στο στόμα..
Στην συνέχεια στήνει τον κώλο της στα όρθια και με το ύψος και με τις ποδάρες που έχει το μουνί και η κωλοτρυπίδα της δεν είναι μακριά από τα μούτρα σου , τότε γονατιστός την άρχισα στα μουνοκωλογλυψίματα ΄κατι το οποίο της άρεσε ...τον έχεις πολύ μεγάλο που είπε η πονηρούλα και στήθηκε στον τοίχο για να την γαμήσω ώστε να κλέψει , ο παλιός όμως (που είναι αλλιώς ) την αρπ΄΄αζει με λαβή από την μέση και την κοπανάει στο κρεβάτι στα 4 και αρχίζει να την σφυροκοπά αλύπητα με αυτή να ψιλοβογκάει και να φυλάγεται όσο μπορεί...ήρθε το τέλος έυκολα βέβαια , μετά σηκώθηκε κάνοντας μου μερικά σχόλια ότι έχεις πολύ ωραίο γυμνασμένο κορμί και δυνατή ψωλί και κάτι άλλες μαλακιες, φιληθήκαμε και άντε στο καλό ..ξέχασα να πω πως το μουνί της και η δουλεμένη κωλοτρυπίδα ήταν πεντακάθαρα...
Συμπέρασμα , η κοπέλα γενικά προσφέρει καλές υπηρεσίες αλλά εμένα αυτές οι αγριωπές , οι σεξουαλικά βίαιες γυναίκες και συνάμα βιαστικές σε αυτή την φάση της ζωής μου δεν με ενθουσιάζουν ιδιαίτερα, προτιμώ μικρά ζουζουνάκια με σεξουαλικότητα και παθητικότητα μαζί ....αν θα την ξαναπροτιμούσα ? δυσκολο...
Εγώ είχα γράψει για "τυφώνας Μπέττυ".
Ακριβώς την ίδια εμπειρία είχα.
Απλά να ξέρεις ότι πλεον αυτές οι υπηρεσίες πλεον σπανίζουν. Οι περισσοτερες κάθονται σα μουλάρια, δεν στήνονται επίσης καλά και είναι και ασχημες και σου τσιμπάνε και το 20αρι....! Άρα καλά το παει.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.844
Πόντοι
7.046
Δεν γράφω αναφορές ούτε κριτικές γιατί βαριέμαι και κατά δεύτερο λόγο το μπουρδελοσάιτ αφορά κυρίως ανθρώπους που δεν έχουν σοβαρές (επίσημες ή ανεπίσημες ) εξωμπουρδελικές σχέσεις. Δεν είναι μπηχτή..
Προσωπικά παρακολουθώ τον χώρο και ενίοτε γράφω γιατί η ανίχνευση των θηράματων μου είναι πετίτ ,πιτσιρίκες μικροπιπίνες που στην πραγματική ζωή για μένα αυτή την στιγμή δεν υφίστανται λόγω μεγαλούτσικης ηλικίας.Τις άλλες όπως έχω ξαναπεί χρόνια τώρα τις έχω χορτάσει..
Διαβάζοντας για την μπέττυ στην λιοσίων 73Β οτι είναι μικρή , αδ΄ύνατη με ποδάρες αποφάσισα να την επισκεφτώ.
Για να μην τα πολυλογώ βλέποντας της στο σαλόνι μόνο και μόνο που ήταν αδύνατη και ξανθιά με ευχάριστο πρόσωπο πέρασα μέσα. Κάποιος είχε γράψει ότι πρόκειται περί τυφώνα και δεν απέχει αυτό πολύ απο την πραγματικότητα με διφορούμενη όμως ερμηνεία ...μπαίνει μέσα λοιπόν βγάζοντας μια επιθετικότητα και βίαιη σεξουαλικότητα που σε τρομάζει , αρχίζει τα φιλιά με ταχύ ρυθμό σε λαιμό , στήθος , κοιλιά και προσπαθεί να τσιμπουκάρει με άγριο τρόπο προσπαθώντας να τον βάλει όλο μέσα χωρις αισθησιασμό όμως...δόθηκαν στον αγώνα και κάτι πεταχτα φιλιά στο στόμα..
Στην συνέχεια στήνει τον κώλο της στα όρθια και με το ύψος και με τις ποδάρες που έχει το μουνί και η κωλοτρυπίδα της δεν είναι μακριά από τα μούτρα σου , τότε γονατιστός την άρχισα στα μουνοκωλογλυψίματα ΄κατι το οποίο της άρεσε ...τον έχεις πολύ μεγάλο που είπε η πονηρούλα και στήθηκε στον τοίχο για να την γαμήσω ώστε να κλέψει , ο παλιός όμως (που είναι αλλιώς ) την αρπ΄΄αζει με λαβή από την μέση και την κοπανάει στο κρεβάτι στα 4 και αρχίζει να την σφυροκοπά αλύπητα με αυτή να ψιλοβογκάει και να φυλάγεται όσο μπορεί...ήρθε το τέλος έυκολα βέβαια , μετά σηκώθηκε κάνοντας μου μερικά σχόλια ότι έχεις πολύ ωραίο γυμνασμένο κορμί και δυνατή ψωλί και κάτι άλλες μαλακιες, φιληθήκαμε και άντε στο καλό ..ξέχασα να πω πως το μουνί της και η δουλεμένη κωλοτρυπίδα ήταν πεντακάθαρα...
Συμπέρασμα , η κοπέλα γενικά προσφέρει καλές υπηρεσίες αλλά εμένα αυτές οι αγριωπές , οι σεξουαλικά βίαιες γυναίκες και συνάμα βιαστικές σε αυτή την φάση της ζωής μου δεν με ενθουσιάζουν ιδιαίτερα, προτιμώ μικρά ζουζουνάκια με σεξουαλικότητα και παθητικότητα μαζί ....αν θα την ξαναπροτιμούσα ? δυσκολο...
Εγώ είχα γράψει για "τυφώνας Μπέττυ".
Ακριβώς την ίδια εμπειρία είχα.
Απλά να ξέρεις ότι πλεον αυτές οι υπηρεσίες πλεον σπανίζουν. Οι περισσοτερες κάθονται σα μουλάρια, δεν στήνονται επίσης καλά και είναι και ασχημες και σου τσιμπάνε και το 20αρι....! Άρα καλά το παει.
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Για να γαμησεις σε στουντιο με 50 ευρω πρεπει η αλλη να ειναι υπερμουναρα, να εχεις τελειες υπηρεσιες, και να γαμας τουλαχιστον 30 λεπτα!

Οι υπευθυνοι των στουντιο ελπιζω να το διαβαζουν το μυνημα..
Δε νομίζω να συγκινηθούν μαγκα .
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
H Μπέτυ σήμερα ήταν στη. Λιοσίων σήμερα γιατί γω δεν την είδα
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
1.332
Πόντοι
481
Παρθενική μου επίσκεψη σήμερα κατά τις 3 παρά στο Μεταξουργείο.:confused:

Ιάσονος 27Α Πήγα για τη Ναταλία αλλά η αγενής βρωμοτσατσά με έδιωξε. Απ 'ό,τι κατάλαβα δε δούλευε κάποια εκείνη τη στιγμή (;)
Ιάσονος 37Α Ίνα και Στεφανία αν θυμάμαι καλά. Μόνο την Ίνα είδα. Μικρούλα σχετικά, μελαχρινή, πολύ πετίτ, χαμογελαστή, Ρωσίδα είπε ο τσάτσος, αν και δεν έχει τη στερεοτυπική εμφάνιση. Άνετα περνούσα μαζί της, ειδικά για 10 ευρώ, αλλά μόλις είδα τα σεντόνια έφυγα...
Ιάσονος 43 Η αγενής βρωμοτσατσά μου έδειξε την Μάγκυ. Με βάση τις περιγραφές την περίμενα χειρότερη. Μελαχρινή με σπαστό μαλλί, πεταχτά δόντια, κανονικό και όπως προαναφέρθηκε ατσούμπαλο σώμα.


:badair:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.486
Πόντοι
45.465
Άρχοντα ξέρεις ποιες μέρες παίζει διπλοβάρδια; ή δεν είναι στάνταρ;
Επίσης Σοφία από Χωματιανού Α μπας και έμαθες πότε περίπου γυρνά;
thx
Για τη Σοφία η υπηρεσία μια φορά μου είχε πει Σεπτέμβρη και μια άλλη ότι δε θα ξαναγυρίσει, οπότε δε βγάζεις άκρη, για τη Μπέτυ δε ξέρω να σου πω, βέβαια μπορείς να κοιτάξεις σε άλλο σαιτ που γράφει το πρόγραμμα του μαγαζιού αλλά δε ξέρω πόσο είναι αξιόπιστο, πολύ παλιά που το κοίταζα άλλες έγραφε και άλλες είχε, τώρα δε ξέρω αν έχει βελτιωθεί γιατί δε μπαίνω
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.281
Πόντοι
39.662
Στο Ιάσωνος 44 το νούμερο 3 μπουρδελο απο αριστερά ειναι τώρα η Ιωαννα η βολεϋμπολιστρια.
Ψηλη αδύνατη με σεξι πονηρό πρόσωπο και απλο προγραμμα στα 10ε.

Στο Ιάσωνος 44 το δεξι με τα σκαλάκια ειναι δυο νεαρες απο το Ουζμπεκιστάν. Η Μαρινα και η Τζούλια .

Όμορφες κοπέλες με ελκυστικα Ασιατικα χαρακτηριστικα προσωπου μαυρομαλλες αδύνατες.

Γαμησα τη Μαρίνα και μου αφησε καλες εντυπώσεις. Λεπτομέρειες στην κριτική.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
καλησπερα παιδια υπαρχει κανεις που να γουσταρει την κωσταντινα την αγρινιωτισα απο Βεργας 7 πρωινη βαρδια και θελει να την παρουμε παρτουζα? στειλτε μυνηματα μονο οσοι την εχετε παρει και γουσταρετε
 

αχιλλεας1

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Like
35
Πόντοι
0
Φώκαιας νομίζω φυλής κατά εκεί ειρήνη με πρωκτικό πέρασμα σήμερα ήταν εκεί ,είχε λίγα νεύρα..
Έκανε ξεκάθαρο από την αρχή ότι έχει λίγο πρωκτικό και όχι δυνατό..

Με άφησε ούτε δύο λεπτά από κώλο λες και ήμουν τιμωρία..

Αρνητική η ψήφος..

Η ιζαμπελας Φώκαιας ( Ελληνίδα χωρίς πρωκτικό είπε) είχε κλεισμένο το γήπεδο, μπήκε ένας λαρτζ τύπος και είπε την θέλω για 3 φορές ..

Άβυσσος η ψυχή του γαμιά
τι εννοεις το εκανε ξεκαθαρο...τι δικαιολογια εδωσε?
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
αλανια μου θελω να γαμησω το κωλι της αναμπελ αλλα εφυγε απο φ74 εχουμε καμια πληρωφορια?ευχαριστω εκ των πρωτερον
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom