Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 270 άτομα (21 μέλη και 249 επισκέπτες)

Vishnu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ομαδα,λειπω απο τη χωρα γυρω στα 5 χρονια και δεν εχω ιδεα τι παιζει αλλα μου εχει λειψει το αθλημα και θελω να το τιμησω.Εχετε καποια στανταρακια να μου προτεινετε απο μπουρδελα η στουντιο;Ευχαριστω εκ τον προτερον
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Φυλής......απουσα η Ειρήνη, απουσα η Αναμπελα. Παρουσα η Κατερινα και η Στέλλα.
Σταθμός Λαρίσης παρουσα η Σαμπινα.
Τόσες μερες απραξίας το γκροβερ της Μπαρμπορας θα έχει σφίξει με μανέλα μιας ιντσας μαζί με προεκταση ενός μέτρου!! Καργαρησε όσον δεν παει!
Θα έχει γίνει μέγγενη!
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.727
Πόντοι
2.836
Χθες το βραδακι περασμα στο Κολωνου 47 οροφος με την ξανθια μιλφ Ελενη. Τιμιο γυμνο τσιμπουκι και σεξ σε δυο στασεις. Εχει υπαρξει στανταρακι μου, αλλα τωρα πια πολυ πιο αραια, οχι οτι εχει χαλασει τις υπηρεσιες της, αλλα την ψιλοβαρεθηκα. Ειχε δυο δωματια πριν απο μενα και εχω την εντυπωση πως δεν παιρνει Πακια (μπορει να κανω και λαθος).
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Φυλής......απουσα η Ειρήνη, απουσα η Αναμπελα. Παρουσα η Κατερινα και η Στέλλα.
Σταθμός Λαρίσης παρουσα η Σαμπινα.
Τόσες μερες απραξίας το γκροβερ της Μπαρμπορας θα έχει σφίξει με μανέλα μιας ιντσας μαζί με προεκταση ενός μέτρου!! Καργαρησε όσον δεν παει!
Θα έχει γίνει μέγγενη!
Η Σαμπινα συνοδοιπορε ήταν στο Εξηκίου?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Σε λίγα στο Μεταξουργείο τώρα :
Κολωνού 32 και Λεωνίδου η Άντζελα από το Ιάσονος 30 σε απλό πρόγραμμα.
Κολωνού 48 νέο η gilf Εύα με τα πάντα όλα πλην πρωκτικού.
Κολωνού 53 η Χριστίνα από Ακομινάτου 2 παλιά, και η θηριώδης Τζούλια,μπαίνουν και μαζί με 20€.
Ιάσονος 2 όροφο η Κατερίνα, μελαχρινό κοντοπούτανο με καλό κορμί, απλό με "69" και αυταρχικό.
Ιάσονος 46 όροφο δύο κοπέλες με παρόμοιο σωματότυπο, αδύνατες κι οι δύο, Κατερίνα και Σοφία, η δεύτερη σε εσωτερική μεταγραφή από το διπλανό Ιάσονος 44 που έκλεισε για το καλοκαίρι, σε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα, πέρασα με τη δεύτερη που έγινε πλέον στανταράκι μου.
 

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
χτες σε τσαρκα στο μ.αλεξανδρου 22 οροφο πετυχα ενα μουνακι με τατου και ραστα.παλιοτερα ηταν και στο κωλονου 11 ισογειο.τατου αναμεσα στα βυζια ειχε!
ξερει κανενας τιποτα?
Φόλα και άσχετη μακριά! Την πήρα πριν ένα μήνα και με άφησε και έφυγε στο πεντάλεπτο.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Σε λίγα στο Μεταξουργείο τώρα :
Κολωνού 32 και Λεωνίδου η Άντζελα από το Ιάσονος 30 σε απλό πρόγραμμα.
Κολωνού 48 νέο η gilf Εύα με τα πάντα όλα πλην πρωκτικού.
Κολωνού 53 η Χριστίνα από Ακομινάτου 2 παλιά, και η θηριώδης Τζούλια,μπαίνουν και μαζί με 20€.
Ιάσονος 2 όροφο η Κατερίνα, μελαχρινό κοντοπούτανο με καλό κορμί, απλό με "69" και αυταρχικό.
Ιάσονος 46 όροφο δύο κοπέλες με παρόμοιο σωματότυπο, αδύνατες κι οι δύο, Κατερίνα και Σοφία, η δεύτερη σε εσωτερική μεταγραφή από το διπλανό Ιάσονος 44 που έκλεισε για το καλοκαίρι, σε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα, πέρασα με τη δεύτερη που έγινε πλέον στανταράκι μου.
Συναγωνιστή επειδή είμαι σε διακοπές εσύ που βολταρεις στην περιοχή μήπως είδες στα 48αρια της Κολωνού την Νατάσσα την ψιλή μιλφ, έχει εξαφανιστεί από τον Μάιο, μήπως επέστρεψε;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Εχω να την παρω καιρο αυτην.

Εχει παχυνει κιαλλο η παραμενη ιδια;
Γεροντοπάχια!
Δε βαριέσαι... Την παω με χίλια όπως και να'ναι. 25 χρόνια στο κουρμπέτι δεν έχω γνωρίσει ποτε τέτοια τυπαρα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
855
Κριτικές
33
Like
2.575
Πόντοι
5.345
Η Σαμπίνα κάνει τα μπανακια της...
Εχτες το Εξηκιου 18γ ηταν κλειστο κατα τις 22:00 που πέρασα.. ισως ξαναπερασω σήμερα στην 3η βάρδια.
IMG_20220626_164441.jpg
Που το χαιρόμαστε το μωρό στο Instagram?
Η Σαμπίνα κάνει τα μπανακια της...
Εχτες το Εξηκιου 18γ ηταν κλειστο κατα τις 22:00 που πέρασα.. ισως ξαναπερασω σήμερα στην 3η βάρδια.
IMG_20220626_164441.jpg
Που το χαιρόμαστε το μωρό στο Instagram, λόγω της ακμής απέφευγε το πολυ τετ ατετ κοίτασμα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom