Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056

Αν και πιτσιρικάς δεν περιμένω να καταλάβεις το νόημα ....
Έλεγξε τα συναισθήματα σου στη πιάτσα....
Μαγικό κομμάτι , δεν υπάρχει φυσικά κάποιος γρίφος πίσω από τους στίχους -πολύ νορμάλ- αλλά η ερμηνεία είναι απίστευτη. Σχετικά με τα συναισθήματα που λες, το νόημα στη ζωή ξέρεις πιο είναι??? '''Χάσε τον έλεγχο''' Αυτό είναι ακριβώς το σημείο που ξεκινάς να ΖΕΙΣ στ'αλήθεια:coffee:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Επιπλακι ωραίο, αλλά μετά την πτωρη φορά όντως τα 15 τα θεωρείς πεταμένα λόγω Ασυμμετοχης
Δεν θα την καταχωρούσα ακριβώς στα ΙΚΕΑ, αλλά ΝΑΙ είναι ξεκάθαρα για 10ευρο. Όταν ήταν λεπτή (πλην 12 κιλά από σήμερα) έβγαζα τα 15 από την τσέπη και το έραβα...ήτανε και πιο ένθερμη στα προκαταρτικά φυσικα
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Μαγικό κομμάτι , δεν υπάρχει φυσικά κάποιος γρίφος πίσω από τους στίχους -πολύ νορμάλ- αλλά η ερμηνεία είναι απίστευτη. Σχετικά με τα συναισθήματα που λες, το νόημα στη ζωή ξέρεις πιο είναι??? '''Χάσε τον έλεγχο''' Αυτό είναι ακριβώς το σημείο που ξεκινάς να ΖΕΙΣ στ'αλήθεια:coffee:
Την Καλημερα μου Φιλε Carlito......Αψογος.....
Καλα να περνας.......
 

Συνημμένα

  • 00bcc4d5f64a599e21fc99599860caf7.jpg
    00bcc4d5f64a599e21fc99599860caf7.jpg
    41,6 KB · Εμφανίσεις: 38

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα μου Φιλε Carlito......Αψογος.....
Καλα να περνας.......
Αναμνήσεις από Διάφανα Κρίνα, Θάνος Ανεστόπουλος, -καλό παράδεισο να έχει-, ερμηνεία από τις λίγες με την βαθειά μπάσα φωνή του. Το ποίημα είναι του Μπωντλαίρ..Καλημέρες..!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Την Καλημερα μου Φιλε Carlito......Αψογος.....
Καλα να περνας.......
αμα μεθυσεις απο κρασι, θα σε μαζευουν απο κανα καδο οι σκουπιδιαραιοι, μη σε πεταξουν μεσα κατα λαθος.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
αμα μεθυσεις απο κρασι, θα σε μαζευουν απο κανα καδο οι σκουπιδιαραιοι, μη σε πεταξουν μεσα κατα λαθος.
δεν ειναι και απαραιτητο......τωρα αν μιλας για τον Ορεστη Μακρη που κατεβαζε τα κατρουτσια μονορουφι....τι να πω....
Καλα να περνας......και μακρυα απο κρασι....
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
60
Πόντοι
0
Καλημέρα μύστες .Το Περγάμου 1 τι ώρα ανοίγει?.Όποτε να ναι?
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Δεν θα την καταχωρούσα ακριβώς στα ΙΚΕΑ, αλλά ΝΑΙ είναι ξεκάθαρα για 10ευρο. Όταν ήταν λεπτή (πλην 12 κιλά από σήμερα) έβγαζα τα 15 από την τσέπη και το έραβα...ήτανε και πιο ένθερμη στα προκαταρτικά φυσικα

Απλό, τσιμπούκι με προφύλαξη, η εμμυ χωρίς .
Στο πισωκολλητο μου ταπωσε την κωλοτρυπιδα με την παλάμη της λες και θα της τον έβαζα με το ζόρι.
Δίπλα έγραψαν ότι δίνει τον κώλο της με έξτρα. .
Όποιος γενναίος ας δοκιμάσει .
Αυτή συνήθως τι ώρες παίζει συνοδοιπορε να τη δοκιμάσουμε να δούμε τι λέει?
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.601
Πόντοι
39.662
Mικρη βολτα στα κεντρικα για κατι μοντελες που εχει γραφτει οτι κυκλοφορουν αλλα τζιφος...

Λιοσιων 73β ο οροφος δυο κορίτσα, Κατερινα κοντη με μαυρο μακρι μαλλι και αδυνατο κορμι και μια αλλη ξανθια,μετρια εμφανιση δε συγκρατησα ονομα αλλα Μπετυ δεν την ελεγαν σιγουρα.

Λιοσιων 73 ισογειο Κωνσταντινα, μετριου αναστηματος με μακρια καστανα μαλλια, γκομενα της διπλανης πορτας με καθημερινη ομορφια και ενα απλα αδυνατο κορμι, οχι κατι μοντελε σε απλο προγραμμα.

Φωκαιας τα 17αρια ισογειο και οροφος κλειστα.

Φωκαιας 13 κλειστο.

Φιλλιπιδου 11 οροφος Καρολινα, μετριου αναστηματος ζυμαρακι με ξανθα μαλλια δεμενα κοτσο και παντελως αδιαφορη φατσα.
με ελευθερο στοματικο τελειωτικο.

ΦΙλλιπιδου 11 ισογειο Πωλινα, μιλφο κουγκαρ με τα παντα ολα στο μενου εκτος κωλου.
Αδιαφορη σκυλέ φατσα και κορμι με πολλες ατελειες.

Φυλης 74 το Ανναμπελοσπιτο κλειστο.Λογικα η πρωην πριγκιπισσα του Μεταξουργειου Ανναμπελα ξεκουραζει την κωλοτρυπα της.

Φυλης 66 με την κοκκινη πορτα, κλειδαμπαρωμενο.

Φυλης 66 το απο διπλα με την ασπρη πορτα Συλβια, ψηλη νταρντανα με κοιλουμπα ψιλοακωλη.

Ομολογω οτι στο Μεταξουργειο πρωινη βαρδια βρισκω καλυτερες...... :hi:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Mικρη βολτα στα κεντρικα για κατι μοντελες που εχει γραφτει οτι κυκλοφορουν αλλα τζιφος...

Λιοσιων 73β ο οροφος δυο κορίτσα, Κατερινα κοντη με μαυρο μακρι μαλλι και αδυνατο κορμι και μια αλλη ξανθια,μετρια εμφανιση δε συγκρατησα ονομα αλλα Μπετυ δεν την ελεγαν σιγουρα.

Λιοσιων 73 ισογειο Κωνσταντινα, μετριου αναστηματος με μακρια καστανα μαλλια, γκομενα της διπλανης πορτας με καθημερινη ομορφια και ενα απλα αδυνατο κορμι, οχι κατι μοντελε σε απλο προγραμμα.

Φωκαιας τα 17αρια ισογειο και οροφος κλειστα.

Φωκαιας 13 κλειστο.

Φιλλιπιδου 11 οροφος Καρολινα, μετριου αναστηματος ζυμαρακι με ξανθα μαλλια δεμενα κοτσο και παντελως αδιαφορη φατσα.
με ελευθερο στοματικο τελειωτικο.

ΦΙλλιπιδου 11 ισογειο Πωλινα, μιλφο κουγκαρ με τα παντα ολα στο μενου εκτος κωλου.
Αδιαφορη σκυλέ φατσα και κορμι με πολλες ατελειες.

Φυλης 74 το Ανναμπελοσπιτο κλειστο.Λογικα η πρωην πριγκιπισσα του Μεταξουργειου Ανναμπελα ξεκουραζει την κωλοτρυπα της.

Φυλης 66 με την κοκκινη πορτα, κλειδαμπαρωμενο.

Φυλης 66 το απο διπλα με την ασπρη πορτα Συλβια, ψηλη νταρντανα με κοιλουμπα ψιλοακωλη.

Ομολογω οτι στο Μεταξουργειο πρωινη βαρδια βρισκω καλυτερες...... :hi:
εμ βεβαια πουρμπουαρακια, δε συγκρινονται με τα μονδελα του μεταξιου γιατι, αλλιως ειναι το κατουρημα των 10 και αλλιως των 20... στην υφη, οσφρηση και γευση.
σαν εμπειρος γευσιγνωστης που εισαι, μαζι και με τα πεντιγκρι σου, εχεις πλεονεκτημα αποψης.
:thumbsup:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.601
Πόντοι
39.662
αλλιως ειναι το κατουρημα των 10 και αλλιως των 20... στην υφη, οσφρηση και γευση.
δικος μας εισαι και εσυ τυπε ? κατι θα ξέρεις για να το λες !
ποια σε κατουρησε στο δεκαρικο και ποια στο 20ρικο ? :hi:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
δικος μας εισαι και εσυ τυπε ? κατι θα ξέρεις για να το λες !
ποια σε κατουρησε στο δεκαρικο και ποια στο 20ρικο ? :hi:
:embarrased: ω να σου γαμησω :new_shocked:

λες πουρμπουαρακια... και να μην το εχω παρει χαμπαρι ?
για βγαλε κανα ποστ να θυμηθω μια... μπορει να κανω και λαθος :think:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Μαγικό κομμάτι , δεν υπάρχει φυσικά κάποιος γρίφος πίσω από τους στίχους -πολύ νορμάλ- αλλά η ερμηνεία είναι απίστευτη. Σχετικά με τα συναισθήματα που λες, το νόημα στη ζωή ξέρεις πιο είναι??? '''Χάσε τον έλεγχο''' Αυτό είναι ακριβώς το σημείο που ξεκινάς να ΖΕΙΣ στ'αλήθεια:coffee:
Ναι πολύ καλό κομμάτι!!
Με αυτά μεγαλώσαμε, αλλά χρόνια.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Μεσημεριανή βόλτα που εχθές έγινε απόγευμα και έκανα την μαλάκια να φυγω,ακόμα δεν ξέρω γιατί και να δοκιμάσω την ειρήνη.
Προσπάθησα να βρω εκείνη την περιβόητη Μύρα,αλλά δεν την βρήκα όπως και σήμερα και είχα ξενερώσει.Μ αυτά εγώ θα της ρίξω άκυρο.Δεν μένω κοντά για ανέβα κατέβα,οπότε ειρήνη για δοκιμη.
Γενικός έχει πάρα πολλά κλειστά μαγαζιά και στα περισσότερα είναι μπάζα.Εχω αρχίσει να σκέφτομαι, ότι πλέον δεν αξίζει να δίνεις ούτε το 20 άρικο για τις περισσότερες.
Το κακό είναι, ότι τελικά υπάρχουν και οι πορνογυπες, που εκθειάζουν κάτι θειτσες ,που ούτε θα της πρόσεχε κάποιος εάν την έβλεπε στο δρομο.
Περνώντας την φυλής,είδα το κλειστό σπιτάκι στο 80 που είναι παρατημένο πολλά χρόνια και θυμάμαι την Τζένη τότε το 90 που ήταν ένα ατελείωτο μουνι,εγώ πιτσιρικάς,γινότανε μακελειό στο δωμάτιο,η τύπισσα έδειξε ρέστα, τουλάχιστον μαζί μου,δεν θα την ξεχάσω ποτέ αυτή την γκόμενα.
 

Ventola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
12
Like
252
Πόντοι
290
Πέρασμα από Κωνσταντινουπόλεως 166Α. Μαρίνα και Σαβίνα δουλεύουν. Πρόγραμμα φουλ εκτός πρωκτικού. Επίσης η Σαβίνα δεν κάνει 69. Αρκετή κίνηση στον οίκο με δωμάτια και αναμονή για το σαλοναρισμα
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
την καλησπερα μου μαγκες σας παρακολουθω χρονια...ειπα να συμετασχω κ εγω,ακολουθουν κριτικες και εμπειριες απο ολα τα μπουρδελα φυλις αχαρνων βεργας κλπ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom