Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 105 άτομα (2 μέλη και 103 επισκέπτες)

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Ιάσωνος 46 αντζελλα .περασα σχεδόν στο τέλος της βάρδιας .μπαινοντας στο δωμάτιο . έπιασε μια φλυαρία σε σημείο που της είπα θα ξεκινήσουμε σήμερα???
Βυζί μικρό και πεσμένο,1/10
Κωλος καλός εμφανισιακά αλλά πλαδαρος 5/10
Φάτσα όμως πρόστυχη ,για αυτό και πέρασα.η τύπισσα μάλλον ψάχνει για γαμπρό γιατί μου έλεγε έναν σαν εσένα θέλω.μου είπε ακόμα και διεύθυνση σπιτιού την οποία δεν συγκράτησα.της λέω πόσα για το σπίτι σου??100 φορες ρώτησε αν είμαι παντρεμένος ή έχω γκόμενα.μου λέει ότι θες αφήνεις αν έρθεις σπίτι μου.με λίγα λόγια περίεργη περίπτωση.μπλεξιμο μυριζει.θα ήθελα και την γνώμη των παλιότερων εδώ μέσα.απο θέμα χρόνου όμως δεν βιαζόταν καθόλου.
Αν θες να ρισκάρεις πες της πως η ταρίφα είναι 3.000
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Καλημέρα φίλε 10-15 λεπτά δεν παίζει σε κανένα μπουρδέλο στο λέω υπεύθυνα και τεκμηριωμένα από μαρτυρία κοπέλας που ήταν να δουλέψει σε μπουρδέλο αλλά λόγω εμφάνισης προτίμησε γραφείο και ανεξάρτητη ξέρεις τι τις έλεγαν για το πώς θα δουλεύει στο μπουρδέλο:Μπαίνεις μέσα και το αργότερο σε 7+8λεπτα τελειώσει δεν τελειώσει ο καθένας εσύ θα φεύγεις στο στούντιο 10-15λεπτα το πολύ αυτά είναι
Τυπε μαλλον εχεις να περασεις πολυ καιρο σε δωματιο τσαρδιου.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
επισκεψη στη νικόλ στ φυλης 105. δεν περασα καλά. Μια συλβια στο Φυλης 109 οροφος, μελαχροινη μιλφ, ξερει καποιος τι λέει?
Η Σύλβια είναι πολύ καλή...απλό πρόγραμμα...αλλά κάνει ότι μπορεί για να περάσεις καλα
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Εν τω μεταξύ αυτή η Σαμπινα ρε παιδιά εδραιώθηκε στο Βεργας 7 3η βάρδια?Πάει το Εξηκιου 18?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Αν θες να ρισκάρεις πες της πως η ταρίφα είναι 3.000
Αυτά πριν 15 χρόνια,έχει ανέβει πολύ το ποσό,άμα είναι και μάγκας ζητάς προκαταβολή να προχωρήσει το θέμα και μετά λουης
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Αυτά πριν 15 χρόνια,έχει ανέβει πολύ το ποσό,άμα είναι και μάγκας ζητάς προκαταβολή να προχωρήσει το θέμα και μετά λουης
Μπορεί να έχεις και δίκιο,αν σκεφτείς πως πρέπει να πληρωθούν δικηγόροι, μάρτυρες, και γαμπρός Μπορεί να είναι και μικρό το ποσό, εκτός και αν ο γαμπρός είναι αγαπούλας.
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
Γεια !
ειμαι νεος εδω σας διαβαζω εδω και μερικα χρονια και αποφασισα οτι πρεπει να συμμετασχω και εγω επιτελους !
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
ο λευκος γαμος παντως στη σημερινη εποχη ειναι προς αποφυγη , δεν αξιζει να παρεις καποια λιγα λεφτα και να φαινεσαι συζυγος μιας γυναικας που δεν ξερεις τι θα κανει, οπως επισης και αν ακομη κατσει στη ελλαδα εστω ή μολις κανει χαρτια τη κανει και για ευρωπη και αντε να τη βρεις καποια στιγμη να το διαλυσεις.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
οίκοι ανοχής λέγονται και σημαίνει ότι απλά μας ανέχονται για 10 - 15 λεπτά
δεν είναι αυτό, ανοχή εννοείται η κοινωνική ανοχή, ότι δηλαδή σ αυτόν τον οίκο επιτρέπεται να πας και να κάνεις πράγματα που η κανονικά η θρησκεία δεν τα επιτρέπει.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
δεν είναι αυτό, ανοχή εννοείται η κοινωνική ανοχή, ότι δηλαδή σ αυτόν τον οίκο επιτρέπεται να πας και να κάνεις πράγματα που η κανονικά η θρησκεία δεν τα επιτρέπει.
Η λέξη είναι δάνειο από τη γαλλική γλώσσα και κατά συνέπεια δεν έχει θρησκευτική σημασία, σημαίνει αυτό ακριβώς που είπα έναντι κάποιου τιμήματος ανέχονται τις ορέξεις σου
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πέρασμα από το Λιοσίων 73Β, στις 11:20 το βράδυ, για να δω την Μπέττυ μιας και δεν την είχα τσεκάρει, γιατί έπαιζε πρωινές βάρδιες.
Αρκετά καλή παρουσία, ξανθιά ψηλή, με ποδάρες χωρίς ίχνος λίπους πουθενά. Σιλικονάτα βυζιά. Η τσατσά μου είπε ότι δεν θα προλάβαινα γιατί είχε άλλα 3 δωμάτια. Έφυγα και την άφησα για άλλη μέρα μιας και θα τιμηθεί σίγουρα.

Φυλής,Φωκαίας τα ίδια και τα ίδια, οπότε πέρασα να δοκιμάσω την Ίρις από Ιωαννίνων 5, για το παλμαρέ και μόνο.
Αφού την γάμησα μου ζήτησε να τα πάρει στο στόμα όπως και έπραξα χωρίς να αφήσει σταγόνα να πέσει κάτω.
Έχω αφήσει κριτική να υπάρχει αλλά ο επόμενος στόχος είναι η Μπέττυ που θα φάει άγριο ξέσκισμα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Πέρασμα από το Λιοσίων 73Β, στις 11:20 το βράδυ, για να δω την Μπέττυ μιας και δεν την είχα τσεκάρει, γιατί έπαιζε πρωινές βάρδιες.
Αρκετά καλή παρουσία, ξανθιά ψηλή, με ποδάρες χωρίς ίχνος λίπους πουθενά. Σιλικονάτα βυζιά. Η τσατσά μου είπε ότι δεν θα προλάβαινα γιατί είχε άλλα 3 δωμάτια. Έφυγα και την άφησα για άλλη μέρα μιας και θα τιμηθεί σίγουρα.

Φυλής,Φωκαίας τα ίδια και τα ίδια, οπότε πέρασα να δοκιμάσω την Ίρις από Ιωαννίνων 5, για το παλμαρέ και μόνο.
Αφού την γάμησα μου ζήτησε να τα πάρει στο στόμα όπως και έπραξα χωρίς να αφήσει σταγόνα να πέσει κάτω.
Έχω αφήσει κριτική να υπάρχει αλλά ο επόμενος στόχος είναι η Μπέττυ που θα φάει άγριο ξέσκισμα.
Αρχίζεις και μπαίνεις δυνατά και στον χώρο των cougar ε;
Εγώ το είπα και θα το ξαναπω, όταν ξεμείνεις από και δ'αυτες πρεπει να βάζουμε τάπα στον κωλο! Θα έρθει η σειρά μας! :2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
94
Like
46.449
Πόντοι
17.311
Δεν ψάχνω κάτι συγκεκριμένο, φυσιολογικό σώμα να έχει
δε μας βοηθας ομως ετσι λουα λουα, με τετοιες γενικοτητες :undecided:
πεσμας κατι συγκεκριμενο...
χοντρη, λεπτη, κουτση, στραβη, αβυζη, με βυζια, ξουρισμενη, αξουριστη, ρωσιδα, ρουμανα, αλβανιδα, μαο μαο, ψηλη, κοντη, ξανθια, μελαχρινη, καστανη, καραφλη... με ρα κλι δι κη.
επισης... πιπινι, μιλφ, θειτσα, γιαγια (για πιο ιδιαιτερες και στοργικες απαιτησεις) ???
κατι βρε αδερφε κατατοπιστικο η' καλυτερα, μια μιξη των παραπανω εστω.
φυσιολογικο σαν ορος, σε τουτον τον ιστοτοπο και με τα εκλεκτα μελη που συμμετεχουν σε αυτον, με λεπτομερεστατες και εξωνυχιστικες περιγραφες-κριτικες, δε στεκει.
αρα ετσι, δε μπορεις να λαβεις σωστη απαντηση για το ερωτημα σου, θα μεινεις ακομα στην απορια και κατ'επεκταση στην προσφατη αγαμια σου.
εγινα σαφης λουα λουα???
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ionikos3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα μάστορες ! Η Μπαρμπορα δουλεύει στο Βέργας και αν ναι τι ώρες ; Η έχει κλεισει ο εν λόγω οίκος ;
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Καλημέρα μάστορες ! Η Μπαρμπορα δουλεύει στο Βέργας και αν ναι τι ώρες ; Η έχει κλεισει ο εν λόγω οίκος ;
Από τις 0900 δουλεύει κανονικά καθημερινές.Πεμπτη που πέρασα ήταν κλειστος ο οίκος ,αλλά δε ξέρω για σημερα
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.230
Πόντοι
18.036
Καλό μεσημέρι! Ακολουθεί διπλη ενημερωση της χθεσινης ημερας (Δευτέρα 25.VII.2022) στη Β’ & Γ’ βάρδια. /OWO: ελ.στοματικο. COB: εκτονωση στο σωμα. CIM: εκτονωση στο στομα.

-Δευτ 25.VΙΙ.2022, μεταξύ 18:15-19:00 [β βαρδια)
Ξεκίνησα από οδο ΕΞΗΚΙΟΥ. Ανοικτα το 18 και το 18Α (οροφος). Σιγουρα θα δούλευαν οι Ελλη και Μιλένα αντιστοιχα. Μονιμες. Απ’εξω ηταν παρακαρισμενη μια κουρσαρα Volkswagen ασημί χρωματος. Στην εισοδο του 18 κρεμασμενο γυναικειο φορεματακι θαλάσσης από λαϊκή αγορά.

Η οδός Χορμοβίτου είναι ένα στενακι μεταξύ Μ.Βόδα και Αριστομένους. Μικρά σπίτια χωνεμενα στους κυκλους της ζωής. Η λαϊκή εκδοχή της παλαιας Αθηνας και φυσικά η αποδειξη κοινωνικης διαστρωμάτωσης. Μια τέτοια οικια στον αριθμο 6.
2022.07 Χορμοβ 6.jpg


-Οδός Διδυμου 27: εδω ηταν η γνωστη ξανθια τσατσά με το σγουρό ξανθο καρε μαλλί. Λεω αυτή που χτυπάει πόρτα στο 8’. Ξενερωσα που την αντικρισα. Παλαιοτερα την πετυχαινα κυρίως α’ βαρδια. Ειχε μόνο την ΒΙΚΤΩΡΙΑ σημερα (την ξερετε) και μου λεει: « την ξερεις την Βικτωρια;». Βασικα το κανει για να μην σαλοναρει η εργαζομενη και να με βαλει σε δωματιο. Ουστ.

-Διδ 22 ισογειο: η ΑΓΓΕΛΑ. Μονη της παρουσιαστηκε. Μαυρομαλλα παντα, αλλά όχι το εντονο βαψιμο στυλ Κλεοπατρας Αιγυπτου. Σε OWO, CIM.

-Διδ 22 όροφος: η ΟΛΓΑ. Μιλφ με καρε καστανο μαλλί. Γνωστη εδώ. Ιδιο προγραμμα.

-Φωκαίας 27Β όροφος: η ΜΑΡΙΝΑ. Ηταν δωματιο σε προγραμμα 30λ. Δεν ξερω αν είναι η ιδια από Φωκ 19. Η τσατσα με τα γυαλιά που δουλεύει ισογειο με Anna Kou, μου ειπε ότι η τελευταία ισως γυρίσει 10/8.

-Φωκ 27Β ΙΣΟΓ και 27Α: ΚΛΕΙΣΤΑ.

-Φωκ 24: η ΝΤΙΑΝΑ (όχι η κοντουλα του 27Β ανω). Μια μιλφ με κανονικο σωμα & καρε μαλλί. Σε OWO, 69 & COB.

-Φωκ 25Β: ΣΑΡΡΑ (αδυνατη τσιγγανοπουλα με μακριες ανταυγιες) και ΤΖΑΝΙΝΑ. Αυτή είναι μονιμη εδώ προ κοβιντ: ψηλη αδυνατη με μακρια ξανθα μαλλια και τατου στη μεση. Προσωπο εκφυλο μπαροβιας. Δουλεψε παλαιοτερα στο Ιάσονος 20A (στα 10€), οπου και την εδιωξαν.

-Φωκ 25 όροφος και Φωκ 19: ΚΛΕΙΣΤΑ.

-Φωκ 17Β: η γνωστη τσατσα ειπε ότι εχει την ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ με το πρωκτικο σε δωματιο. Η γνωστη τσουπωτη ΠΑΟΛΑ είναι η Κλεοπατρα.

-Φωκ 17Α: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-ΦΩΚ 13 ΙΣΟΓ: η Μαρια. Ηταν δωματιο. Προφανως είναι η Νεαρή μαυρομάλλα τσουπωτη με το απλό που εργαζεται από αρχη του ετους εδώ.

-Φωκ 13 υπογειο: η ΙΩΑΝΝΑ. Ο τσατσος ως νεα την παρουσιασε. Μια 30αρα αδυνατη με ταλαιπωρημένο προσωπο. Αδιάφορη. Γνωστη φυσιογνωμια.

-Φυλής 56: η ΣΑΡΡΑ. Ξανθια 30αρα με κανονικο σωμα και τατουαζ κατω από τον αριατερο μαστο. Σε Owo & cob. Ειδα και τη ΒΙΚΥ που εβγανε από τελευταιο δωματιο πριν σχολασει. Ομορφη με τα μαλια πιασμενα, αλλα πολύ ταλαιπωρημενη & εξουθενωμενη.

Ο ιερος ναος Αγιας Παρασκευής στη Νεα Σμυρνη (Λεωφ. Ελ. Βενιζελου 135). Τρίκλητη βασιλική. Ξεκίνησε να κτίζεται τη δεκ. 1950• εγκαινιασθηκε το 1962. Η φωτο από τον χθεσινο εσπερινό, μιάς και σημερα εορταζει η οσιομαρτυς Παρασκευή. Χρόνια πολλά & να εχουμε την προστασια της. /Επίσης, να μην πιανουν στο στόμα τους διαφοροι αφελείς τα ονοματα αγίων στις ταχα γιορτες των εκδιδομένων. Πχ 17/7 γιορταζει η Μαρινα στο ταδε.
20220725_194148-1.jpg



ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ από Γ’ Βάρδια (ξημερωματα Τρίτης 26/7) στη Λιοσίων, από 00:20-01:00.

-Στην Εξηκίου ανοικτα από απογευμα τα 18 και 18Α, όπως προανεφερα. Στο 18 ειδα μεσα την Ελλη με την παρεα της (ανοικτη η πορτα, φαινεραι εξω. Αν και συνηθως κάθεται στο πεζοφδρομιο)

-Βέργας 6 άνω: μια ξανθια χοντρή θείτσα.
-Βεργας 6 υπόγ: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Βέργας 2Α: η ΒΙΚΥ στο δωματιο. Γνωστη χοντρή, μόνιμη εδώ.

-Βέργας 7 άνω: ΚΛΕΙΣΤΌ. Βασικά ηρθα για Σαμπίνα, αλλά εμεινα μπουκάλα.

-Βέργας 7 υπογ: η ΤΑΝΙΑ. Καστανοξανθη παχουλή μιλφ. Αδιαφορη. Απλο προγραμμα με ισπανικό.

-Βέργας 3. Ανοικτο μόνο το ισογειο δεξια. Ηταν η ΟΛΓΑ. Μαυρομάλλα αδιάφορη παχουλή.

-Λιοσίων 79Β: η ΑΝΤΖΕΛΑ. Μονιμη μιλφογκιλφ. Σε φουλ πρόγραμμα.

-Λιοσίων 76Β: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Λιοσίων 73 ισογ: ΙΟΝΕΛΛΑ (εμφανισιμη μελαχρινη μαυρισμενη με τατου στο δεξι μπουτι) & ΑΝΤΡΕΑ (λατίνα με μαυρα μακρια μαλλιά, 2.5ρι στηθος, κανονικο σωμα, αλλά βλέμμα για εγγυηση φόλας).

-Λιοσίων 73Β: ΜΟΝΙΚΑ (αδυνατη νεαρη με καστανα ναλλια σε κοτσιδακια) & ΠΑΟΛΑ (ομορφη νεαρα, καστανοξανθη με 2ρι στηθος. Κατ’εμε, η πιο ομορφη που ειδα χθες). Αμφότερες σε OWO & 69.

-Χωματιανού 11Α: η ΒΑΛΕΡΙΑ. Γεματούλα μετρίας εμφανισεως, καστανομαλλα. Σε owo & cob.

-Χωματιανού 11Β: η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Συνεχιζε από β’ βαρδια. Καστανοξανθη Αλβανιδα. Σε απλό προγραμμα. Μόνιμη εδώ.

-Λιοσίων 91: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Τροφωνίου 11 ισογ: στεκόταν στην εξωθυρα η ΜΠΕΛΛΑ με κοκκινη ρομπα και τσιγαρακι. Μαυρομαλλα πιτσιρικα με χάλια σωμα (χοντρη). Σε πρωκτικο σεξ. /ο οροφος κλειστος.

-Τροφ 13 ισογειο: η ΕΛΕΝΗ. Γκιλφ της κακιάς ωρας με αγορέ ξανθό μαλλί. Απλό πρόγραμμα. Ριζωμενη εδώ.

-Τροφ. 13 οροφος: ανοικτο ηταν, αλλά δεν εισήλθα. Μαλλον η μιλφογκλιφ Νανά θα ηταν ή καποια όμοιά της.

Και σημερα, στις αντίστοιχες βάρδιες, οι ιδιες θα είναι. Ελάχιστες οι επιλογες όπως βλέπετε.
:hi:
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Καλό μεσημέρι! Ακολουθεί διπλη ενημερωση της χθεσινης ημερας (Δευτέρα 25.VII.2022) στη Β’ & Γ’ βάρδια. /OWO: ελ.στοματικο. COB: εκτονωση στο σωμα. CIM: εκτονωση στο στομα.

-Δευτ 25.VΙΙ.2022, μεταξύ 18:15-19:00 [β βαρδια)
Ξεκίνησα από οδο ΕΞΗΚΙΟΥ. Ανοικτα το 18 και το 18Α (οροφος). Σιγουρα θα δούλευαν οι Ελλη και Μιλένα αντιστοιχα. Μονιμες. Απ’εξω ηταν παρακαρισμενη μια κουρσαρα Volkswagen ασημί χρωματος. Στην εισοδο του 18 κρεμασμενο γυναικειο φορεματακι θαλάσσης από λαϊκή αγορά.

Η οδός Χορμοβίτου είναι ένα στενακι μεταξύ Μ.Βόδα και Αριστομένους. Μικρά σπίτια χωνεμενα στους κυκλους της ζωής. Η λαϊκή εκδοχή της παλαιας Αθηνας και φυσικά η αποδειξη κοινωνικης διαστρωμάτωσης. Μια τέτοια οικια στον αριθμο 6.
2022.07 Χορμοβ 6.jpg


-Οδός Διδυμου 27: εδω ηταν η γνωστη ξανθια τσατσά με το σγουρό ξανθο καρε μαλλί. Λεω αυτή που χτυπάει πόρτα στο 8’. Ξενερωσα που την αντικρισα. Παλαιοτερα την πετυχαινα κυρίως α’ βαρδια. Ειχε μόνο την ΒΙΚΤΩΡΙΑ σημερα (την ξερετε) και μου λεει: « την ξερεις την Βικτωρια;». Βασικα το κανει για να μην σαλοναρει η εργαζομενη και να με βαλει σε δωματιο. Ουστ.

-Διδ 22 ισογειο: η ΑΓΓΕΛΑ. Μονη της παρουσιαστηκε. Μαυρομαλλα παντα, αλλά όχι το εντονο βαψιμο στυλ Κλεοπατρας Αιγυπτου. Σε OWO, CIM.

-Διδ 22 όροφος: η ΟΛΓΑ. Μιλφ με καρε καστανο μαλλί. Γνωστη εδώ. Ιδιο προγραμμα.

-Φωκαίας 27Β όροφος: η ΜΑΡΙΝΑ. Ηταν δωματιο σε προγραμμα 30λ. Δεν ξερω αν είναι η ιδια από Φωκ 19. Η τσατσα με τα γυαλιά που δουλεύει ισογειο με Anna Kou, μου ειπε ότι η τελευταία ισως γυρίσει 10/8.

-Φωκ 27Β ΙΣΟΓ και 27Α: ΚΛΕΙΣΤΑ.

-Φωκ 24: η ΝΤΙΑΝΑ (όχι η κοντουλα του 27Β ανω). Μια μιλφ με κανονικο σωμα & καρε μαλλί. Σε OWO, 69 & COB.

-Φωκ 25Β: ΣΑΡΡΑ (αδυνατη τσιγγανοπουλα με μακριες ανταυγιες) και ΤΖΑΝΙΝΑ. Αυτή είναι μονιμη εδώ προ κοβιντ: ψηλη αδυνατη με μακρια ξανθα μαλλια και τατου στη μεση. Προσωπο εκφυλο μπαροβιας. Δουλεψε παλαιοτερα στο Ιάσονος 20A (στα 10€), οπου και την εδιωξαν.

-Φωκ 25 όροφος και Φωκ 19: ΚΛΕΙΣΤΑ.

-Φωκ 17Β: η γνωστη τσατσα ειπε ότι εχει την ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ με το πρωκτικο σε δωματιο. Η γνωστη τσουπωτη ΠΑΟΛΑ είναι η Κλεοπατρα.

-Φωκ 17Α: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-ΦΩΚ 13 ΙΣΟΓ: η Μαρια. Ηταν δωματιο. Προφανως είναι η Νεαρή μαυρομάλλα τσουπωτη με το απλό που εργαζεται από αρχη του ετους εδώ.

-Φωκ 13 υπογειο: η ΙΩΑΝΝΑ. Ο τσατσος ως νεα την παρουσιασε. Μια 30αρα αδυνατη με ταλαιπωρημένο προσωπο. Αδιάφορη. Γνωστη φυσιογνωμια.

-Φυλής 56: η ΣΑΡΡΑ. Ξανθια 30αρα με κανονικο σωμα και τατουαζ κατω από τον αριατερο μαστο. Σε Owo & cob. Ειδα και τη ΒΙΚΥ που εβγανε από τελευταιο δωματιο πριν σχολασει. Ομορφη με τα μαλια πιασμενα, αλλα πολύ ταλαιπωρημενη & εξουθενωμενη.

Ο ιερος ναος Αγιας Παρασκευής στη Νεα Σμυρνη (Λεωφ. Ελ. Βενιζελου 135). Τρίκλητη βασιλική. Ξεκίνησε να κτίζεται τη δεκ. 1950• εγκαινιασθηκε το 1962. Η φωτο από τον χθεσινο εσπερινό, μιάς και σημερα εορταζει η οσιομαρτυς Παρασκευή. Χρόνια πολλά & να εχουμε την προστασια της. /Επίσης, να μην πιανουν στο στόμα τους διαφοροι αφελείς τα ονοματα αγίων στις ταχα γιορτες των εκδιδομένων. Πχ 17/7 γιορταζει η Μαρινα στο ταδε.
20220725_194148-1.jpg



ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ από Γ’ Βάρδια (ξημερωματα Τρίτης 26/7) στη Λιοσίων, από 00:20-01:00.

-Στην Εξηκίου ανοικτα από απογευμα τα 18 και 18Α, όπως προανεφερα. Στο 18 ειδα μεσα την Ελλη με την παρεα της (ανοικτη η πορτα, φαινεραι εξω. Αν και συνηθως κάθεται στο πεζοφδρομιο)

-Βέργας 6 άνω: μια ξανθια χοντρή θείτσα.
-Βεργας 6 υπόγ: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Βέργας 2Α: η ΒΙΚΥ στο δωματιο. Γνωστη χοντρή, μόνιμη εδώ.

-Βέργας 7 άνω: ΚΛΕΙΣΤΌ. Βασικά ηρθα για Σαμπίνα, αλλά εμεινα μπουκάλα.

-Βέργας 7 υπογ: η ΤΑΝΙΑ. Καστανοξανθη παχουλή μιλφ. Αδιαφορη. Απλο προγραμμα με ισπανικό.

-Βέργας 3. Ανοικτο μόνο το ισογειο δεξια. Ηταν η ΟΛΓΑ. Μαυρομάλλα αδιάφορη παχουλή.

-Λιοσίων 79Β: η ΑΝΤΖΕΛΑ. Μονιμη μιλφογκιλφ. Σε φουλ πρόγραμμα.

-Λιοσίων 76Β: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Λιοσίων 73 ισογ: ΙΟΝΕΛΛΑ (εμφανισιμη μελαχρινη μαυρισμενη με τατου στο δεξι μπουτι) & ΑΝΤΡΕΑ (λατίνα με μαυρα μακρια μαλλιά, 2.5ρι στηθος, κανονικο σωμα, αλλά βλέμμα για εγγυηση φόλας).

-Λιοσίων 73Β: ΜΟΝΙΚΑ (αδυνατη νεαρη με καστανα ναλλια σε κοτσιδακια) & ΠΑΟΛΑ (ομορφη νεαρα, καστανοξανθη με 2ρι στηθος. Κατ’εμε, η πιο ομορφη που ειδα χθες). Αμφότερες σε OWO & 69.

-Χωματιανού 11Α: η ΒΑΛΕΡΙΑ. Γεματούλα μετρίας εμφανισεως, καστανομαλλα. Σε owo & cob.

-Χωματιανού 11Β: η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Συνεχιζε από β’ βαρδια. Καστανοξανθη Αλβανιδα. Σε απλό προγραμμα. Μόνιμη εδώ.

-Λιοσίων 91: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Τροφωνίου 11 ισογ: στεκόταν στην εξωθυρα η ΜΠΕΛΛΑ με κοκκινη ρομπα και τσιγαρακι. Μαυρομαλλα πιτσιρικα με χάλια σωμα (χοντρη). Σε πρωκτικο σεξ. /ο οροφος κλειστος.

-Τροφ 13 ισογειο: η ΕΛΕΝΗ. Γκιλφ της κακιάς ωρας με αγορέ ξανθό μαλλί. Απλό πρόγραμμα. Ριζωμενη εδώ.

-Τροφ. 13 οροφος: ανοικτο ηταν, αλλά δεν εισήλθα. Μαλλον η μιλφογκλιφ Νανά θα ηταν ή καποια όμοιά της.

Και σημερα, στις αντίστοιχες βάρδιες, οι ιδιες θα είναι. Ελάχιστες οι επιλογες όπως βλέπετε.
:hi:
Η Αλεξάνδρα απ το Χωματιανου 11β το γύρισε σε απλό?Μπρααβο...
 

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Πέρασμα από το Λιοσίων 73Β, στις 11:20 το βράδυ, για να δω την Μπέττυ μιας και δεν την είχα τσεκάρει, γιατί έπαιζε πρωινές βάρδιες.
Αρκετά καλή παρουσία, ξανθιά ψηλή, με ποδάρες χωρίς ίχνος λίπους πουθενά. Σιλικονάτα βυζιά. Η τσατσά μου είπε ότι δεν θα προλάβαινα γιατί είχε άλλα 3 δωμάτια. Έφυγα και την άφησα για άλλη μέρα μιας και θα τιμηθεί σίγουρα.

Φυλής,Φωκαίας τα ίδια και τα ίδια, οπότε πέρασα να δοκιμάσω την Ίρις από Ιωαννίνων 5, για το παλμαρέ και μόνο.
Αφού την γάμησα μου ζήτησε να τα πάρει στο στόμα όπως και έπραξα χωρίς να αφήσει σταγόνα να πέσει κάτω.
Έχω αφήσει κριτική να υπάρχει αλλά ο επόμενος στόχος είναι η Μπέττυ που θα φάει άγριο ξέσκισμα.
Η ιρις αξίζει φίλε μου ;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αρχίζεις και μπαίνεις δυνατά και στον χώρο των cougar ε;
Εγώ το είπα και θα το ξαναπω, όταν ξεμείνεις από και δ'αυτες πρεπει να βάζουμε τάπα στον κωλο! Θα έρθει η σειρά μας! :2funny:
Έτσι για την αλλαγή μεταλλικέ αδερφέ μου. :woldman:

Πρέπει να γαμήσω την Μπέττυ όμως τώρα, πρέπει να μπω ανάμεσα σε εκείνα τα πόδια.
Η ιρις αξίζει φίλε μου ;
Ανέβασα κριτική και έχει και άλλες 20 τουλάχιστον φίλε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom