Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 452 άτομα (38 μέλη και 414 επισκέπτες)

Mitsaras477

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Ξέρετε τι ώρα δουλεύει η σεβντα από βέργα 3?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
οίκοι ανοχής λέγονται και σημαίνει ότι απλά μας ανέχονται για 10 - 15 λεπτά,
===

Σωστό και δυστυχώς ενδεικτικό _ Ανοχής ...προφανώς υπό την επιρροή θρησκευτικών / θρησκοληπτικών απόψεων. Ενώ στην Γερμανία π.χ . λέγεται Freudenhaus ..Δηλαδή 'Οίκος ευχαρίστησης "... Η μέρα με τη νύχτα ..:(
Καλημέρα φίλε 10-15 λεπτά δεν παίζει σε κανένα μπουρδέλο στο λέω υπεύθυνα και τεκμηριωμένα από μαρτυρία κοπέλας που ήταν να δουλέψει σε μπουρδέλο αλλά λόγω εμφάνισης προτίμησε γραφείο και ανεξάρτητη ξέρεις τι τις έλεγαν για το πώς θα δουλεύει στο μπουρδέλο:Μπαίνεις μέσα και το αργότερο σε 7+8λεπτα τελειώσει δεν τελειώσει ο καθένας εσύ θα φεύγεις στο στούντιο 10-15λεπτα το πολύ αυτά είναι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.147
Κριτικές
1.245
Like
194.634
Πόντοι
45.465
Καλημέρα φίλε 10-15 λεπτά δεν παίζει σε κανένα μπουρδέλο στο λέω υπεύθυνα και τεκμηριωμένα από μαρτυρία κοπέλας που ήταν να δουλέψει σε μπουρδέλο αλλά λόγω εμφάνισης προτίμησε γραφείο και ανεξάρτητη ξέρεις τι τις έλεγαν για το πώς θα δουλεύει στο μπουρδέλο:Μπαίνεις μέσα και το αργότερο σε 7+8λεπτα τελειώσει δεν τελειώσει ο καθένας εσύ θα φεύγεις στο στούντιο 10-15λεπτα το πολύ αυτά είναι
Καμία σχέση αυτό που γράφεις για τους χρόνους(δηλαδή ότι σε κανένα δεν υπάρχει 10-15)στους οίκους, όπως κ προχθές που έγραψες για τη ξανθιά υπηρεσία στο Διδυμου 27, έδω και δύο μήνες δουλεύει πρωί απόγευμα η μελαχρινή
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καμία σχέση αυτό που γράφεις για τους χρόνους(δηλαδή ότι σε κανένα δεν υπάρχει 10-15)στους οίκους, όπως κ προχθές που έγραψες για τη ξανθιά υπηρεσία στο Διδυμου 27, έδω και δύο μήνες δουλεύει πρωί απόγευμα η μελαχρινή
Λοιπόν δεν θα μπω σε διαδικασία αντιπαράθεσης για τους χρόνους εγώ και πολλοί ακόμα έχουν τις προσωπικές εμπειρίες του ο καθένας.
Όμως όσον αφορά αυτό που έγραψα εγώ ποτέ δεν αμφισβήτησα καμία ενημέρωση προχτές το απόγευμα δούλευε η ξανθιά υπηρεσία δεν γράφω ότι να ναι γράφω και αφιερώνω χρόνο επειδή γουστάρω και μπορώ οπότε καλό είναι αν αμφισβητεί κάποιος γραφόμενα του άλλου να είναι σίγουρος
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.147
Κριτικές
1.245
Like
194.634
Πόντοι
45.465
Λοιπόν δεν θα μπω σε διαδικασία αντιπαράθεσης για τους χρόνους εγώ και πολλοί ακόμα έχουν τις προσωπικές εμπειρίες του ο καθένας.
Όμως όσον αφορά αυτό που έγραψα εγώ ποτέ δεν αμφισβήτησα καμία ενημέρωση προχτές το απόγευμα δούλευε η ξανθιά υπηρεσία δεν γράφω ότι να ναι γράφω και αφιερώνω χρόνο επειδή γουστάρω και μπορώ οπότε καλό είναι αν αμφισβητεί κάποιος γραφόμενα του άλλου να είναι σίγουρος
Ότι πεις,αν υπάρχει ενημέρωση που χρήζει αμφισβήτησης δε στο απαγορεύει κάνεις να το πράξεις, έτσι κι αλλιώς είσαι γνωστός κλάψας, να σαι κ να περνας καλά αντε να ξαναρχίσει το νέο survivor να σχολιάζεις κ τίποτα σωστά, τέλος να ξέρεις αν δεν είμαι για κάτι σίγουρος δε θα σχολιάσω τίποτα, καλό μεσημέρι
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
οίκοι ανοχής λέγονται και σημαίνει ότι απλά μας ανέχονται για 10 - 15 λεπτά,
===

Σωστό και δυστυχώς ενδεικτικό _ Ανοχής ...προφανώς υπό την επιρροή θρησκευτικών / θρησκοληπτικών απόψεων. Ενώ στην Γερμανία π.χ . λέγεται Freudenhaus ..Δηλαδή 'Οίκος ευχαρίστησης "... Η μέρα με τη νύχτα ..:(
Αν ήταν υπό την επιρροή θρησκευτικών πεποιθησεων θα λέγονταν οίκος ακολασίας ή οίκος του διαβόλου μάστορα...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
15
Like
11.799
Πόντοι
3.246
Καλα μερικοί γιατί είστε τοσο ανεύθυνοι και χύνετε μεσα στην κοπελιά και μενει έγκυος ?
Αφού δίνει ΑΚΑ μουνι είναι λογικό να μείνει έγκυος. Ας έδινε ΑΚΑ κώλο :zfuck:...
 

Luan20

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, τι θα προτείνατε για πρώτη φορά μπουρδέλο όχι μεταξουργείο προφανώς ή στούντιο; Αν και στο στούντιο πεταμένα θα πάνε για 4-5 λεπτά.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
επισκεψη στη νικόλ στ φυλης 105. δεν περασα καλά. Μια συλβια στο Φυλης 109 οροφος, μελαχροινη μιλφ, ξερει καποιος τι λέει?
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
επισκεψη στη νικόλ στ φυλης 105. δεν περασα καλά. Μια συλβια στο Φυλης 109 οροφος, μελαχροινη μιλφ, ξερει καποιος τι λέει?
Γιατί δεν πέρασες καλα ;
Μπορεις να πεις λεπτομέρειες;
Εγω που την ειχα πάρει ηταν κομπλε
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Καλα μερικοί γιατί είστε τοσο ανεύθυνοι και χύνετε μεσα στην κοπελιά και μενει έγκυος ?
εγω τα ριχνω μονο οταν μου ζητηθει. τις αγαπαω και το κανω τυπε, απλα οποτε παω να ζητησω το χερι τους απο την τσατσα εκεινη μου ζηταει 10 ευρω :think:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Καλησπέρα παιδιά, τι θα προτείνατε για πρώτη φορά μπουρδέλο όχι μεταξουργείο προφανώς ή στούντιο; Αν και στο στούντιο πεταμένα θα πάνε για 4-5 λεπτά.
ριξε ενα βλεφαρο στις ενημερωσεις απτις προηγουμενες σελιδες και ταιριαξε τες με κριτικες για την εκαστοτε κορασιδα τυπε, εσυ ξερεις τα γουστα σου. Στην χειροτερη κανε μια βολτα, ξεχωρισε 2-3 που σου αρεσουν και ρωτα συγκεκριμενα ποια απτις 3 ειναι πιο αποδοτικη...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Ιάσωνος 46 αντζελλα .περασα σχεδόν στο τέλος της βάρδιας .μπαινοντας στο δωμάτιο . έπιασε μια φλυαρία σε σημείο που της είπα θα ξεκινήσουμε σήμερα???
Βυζί μικρό και πεσμένο,1/10
Κωλος καλός εμφανισιακά αλλά πλαδαρος 5/10
Φάτσα όμως πρόστυχη ,για αυτό και πέρασα.η τύπισσα μάλλον ψάχνει για γαμπρό γιατί μου έλεγε έναν σαν εσένα θέλω.μου είπε ακόμα και διεύθυνση σπιτιού την οποία δεν συγκράτησα.της λέω πόσα για το σπίτι σου??100 φορες ρώτησε αν είμαι παντρεμένος ή έχω γκόμενα.μου λέει ότι θες αφήνεις αν έρθεις σπίτι μου.με λίγα λόγια περίεργη περίπτωση.μπλεξιμο μυριζει.θα ήθελα και την γνώμη των παλιότερων εδώ μέσα.απο θέμα χρόνου όμως δεν βιαζόταν καθόλου.
δωσε κανα εξτρα ινφο τυπε. υψος, ηλικια, μαλλι, καταγωγη, αποδοση μεσα στο δωματιο..
αμα ανοιξεις γραφειο συνοικεσιων θα παει απατο. Ετσι θα παντρευτουμε γουρουνι στο σακι; πες μας πως πηδιεται η κοπελα και οχι τι βασανιζει το κεφαλι της :2funny:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τι ώρες ; Αξίζει το μωρό από εμφάνιση ;
Την είχα βρει γύρω στη 13.00 αλλά αυτά αλλάζουν κάθε λίγο και λιγάκι, είναι λεπτή πετίτ ωραίο σωματάκι , από πρόσωπο όχι κάτι ιδαίτερο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.921
Κριτικές
99
Like
47.349
Πόντοι
21.511
Καλησπέρα παιδιά, τι θα προτείνατε για πρώτη φορά μπουρδέλο όχι μεταξουργείο προφανώς ή στούντιο; Αν και στο στούντιο πεταμένα θα πάνε για 4-5 λεπτά.
πεσμας γουστα και στυλ γκομενας που γουσταρεις, να σε κατατοπισουμε αναλογως.
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
καμια μαυρη κωλαρου τωρα που λειπει η μπιουτη υπαρχει ???
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Ιάσωνος 46 αντζελλα .περασα σχεδόν στο τέλος της βάρδιας .μπαινοντας στο δωμάτιο . έπιασε μια φλυαρία σε σημείο που της είπα θα ξεκινήσουμε σήμερα???
Βυζί μικρό και πεσμένο,1/10
Κωλος καλός εμφανισιακά αλλά πλαδαρος 5/10
Φάτσα όμως πρόστυχη ,για αυτό και πέρασα.η τύπισσα μάλλον ψάχνει για γαμπρό γιατί μου έλεγε έναν σαν εσένα θέλω.μου είπε ακόμα και διεύθυνση σπιτιού την οποία δεν συγκράτησα.της λέω πόσα για το σπίτι σου??100 φορες ρώτησε αν είμαι παντρεμένος ή έχω γκόμενα.μου λέει ότι θες αφήνεις αν έρθεις σπίτι μου.με λίγα λόγια περίεργη περίπτωση.μπλεξιμο μυριζει.θα ήθελα και την γνώμη των παλιότερων εδώ μέσα.απο θέμα χρόνου όμως δεν βιαζόταν καθόλου.
Αν θες να ρισκάρεις πες της πως η ταρίφα είναι 3.000
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom