Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 169 άτομα (9 μέλη και 160 επισκέπτες)

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Ξεκόλλα σου λέω τώρα, το κορίτσι είναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ, μέσα έπαιζε δυνατή μπάλα και ΕΧΑΣΕΣ που δεν την πήρες. Ούτε χοντροκώλα είναι. Αν μπορούσα θα αναρτούσα εδώ φωτό της απ’ έξω, να τη μπαίξει όλο το νήμα, αλλά άσε μην μου τη πέσει κάνας σερίφης.

Όχι ρε δίκιο έχεις για ταϊλανδάννα, πάχυνε της το είχα πει κι εγώ σε ένα παλιότερο σαλονάρισμα. Όλη μέρα τρώει μακαρόνια
Στις φώτο του γραφείου οταν δούλεψε βίζιτα δείχνει να έχει χοντρό κωλο και μπουτάρες αρκετά ψωμομένες.Νταξει όχι βοϊδόκωλο,
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Στις φώτο του γραφείου οταν δούλεψε βίζιτα δείχνει να έχει χοντρό κωλο και μπουτάρες αρκετά ψωμομένες.Νταξει όχι βοϊδόκωλο,
Οι φωτό που έχουν είναι τελείως χάλια και την αδικούν από κορφή μέχρι νύχια:wink:
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Οι φωτό που έχουν είναι τελείως χάλια και την αδικούν από κορφή μέχρι νύχια

Τεσπά περί ορέξεως. Μουναρο μου φαίνεται δεν θα την χαρακτήριζα, αλλά καμία σχέση με τη μπαζαρία που κυκλοφοράει Φυλής ναι.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τεσπά περί ορέξεως. Μουναρο μου φαίνεται δεν θα την χαρακτήριζα, αλλά καμία σχέση με τη μπαζαρία που κυκλοφοράει Φυλής ναι.
Κουλουράκια είσαι σε σύγχυση και είναι αργά.
Ευτυχώς που δεν πέτυχες Τζούλια γιατί θα της είχε χτίσει κανένα διαμέρισμα όπως με την 'ξέρεις ποια'.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
!!!!8αρι ΑΤΟΦΙΟ!!!!
ΠΑΨΕ!!

Κουλουράκια είσαι σε σύγχυση και είναι αργά.
Ευτυχώς που δεν πέτυχες Τζούλια γιατί θα της είχε χτίσει κανένα διαμέρισμα όπως με την 'ξέρεις ποια'.

Καλά.Ας το πιστέψω.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Κουλουράκια είσαι σε σύγχυση και είναι αργά.
Ευτυχώς που δεν πέτυχες Τζούλια γιατί θα της είχε χτίσει κανένα διαμέρισμα όπως με την 'ξέρεις ποια'.
Δεν κοιμάσαι ρε;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.962
Κριτικές
31
Like
26.080
Πόντοι
7.046
Για χοντροκώλω μου ειπανε. Ηθελα να δω τοτε εξ ιδίαν να διαπιστώσω προς τι ο ντόρος. Αν και ξέρω λίγο πολύ τί με περίμενε.

Εσύ γιατί αρπάζεσαι;Επείδη είπα ότι η Ταϊλανδανα έβγαλε κοιλιά;Έχεις δίκιο. Δεν το πα καλά. Μπάκα έβγαλε.
Φίλε η Τζουλια είχε ένα από τα πιο ωραία κορμιά που πέρασαν από την περιοχη. Εγώ δεν έχω ξαναδεί τέτοιο κορμί από τότε που γαμουσα τη Τζώρτζια, που είναι εκτός Αττικής και τη Ραμονα, που τώρα έχει γίνει στουντιοκοριτσο.
Απίστευτα καπουλια, τίγκα γυμνασμενα, όταν τη ρώτησα για το πως έχει τόσο απίστευτο κωλο και κορμί γενικά και μου είπε ότι από την πρωτη μερα στην Ελλάδα που ηρθε έχει γραφτεί γυμναστήριο για να μη χάσει ουτε μια μέρα γυμναστικης!
Επίσης να ξέρεις ότι οι φωτο την αδικούν παραφορα! Το κορίτσι ειναι πολυ πιο όμορφο και το σώμα της αψεγάδιαστο!
Αυτά στα λέει ο Διανοούμενος για να μην ακους τον κάθε μαλαξ που συμπεραίνει από τις φωτο και το παιζει ειδήμων από το σπίτι ενώ έχει να κατέβει Φυλής 10 χρόνια....!
Εγώ προσωπικα ήμουν τυχερός γιατί την πηρα την πρωτη μερα που είχε έρθει και στα καπάκια την ξαναπηρα μετά από μια ώρα. Στην πορνοκαριερα μου δεν το έχω ξανακάνει ποτέ σε οίκο!
Και πληροφοριακα έχω σταματήσει να γαμαω σε οίκους εδώ και καιρό γιατί ενδιδω μόνο σε στάνταρ κοπέλες call ή μασάζ. Απλά κάνω τσάρκες για να περάσει η ώρα, επειδή μενω και Αθηνα. Στη Τζουλια όμως έκανα την εξαίρεση και ανταμείφθηκα 100%!
Οχι ο @Σεβασμιώτατος και ο @Helluvatime δεν στη λένε, απλά τη λένε εμμέσως πλην σαφως στους ειδήμονες του πληκτρολογιου που βγάζουν άσχετα συμπεράσματα για μερικά κορίτσια. Συμφωνώ μαζί τους 100%!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.355
Πόντοι
206
Αρχιπόρνε μου!Σταμάτησες να τιμωρείς άτακτα πορνίδια;:2funny:
οι πορνοσινιθιεσ δε κοβοντε ποτε μιστι μου!!!
εχουμε αναγκι χαιπερ τσαρκα με ολους τουσ χιστεσ οποσ τισ παλιεσ καλεσ εποχεσ!!!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.807
Πόντοι
3.246
οι πορνοσινιθιεσ δε κοβοντε ποτε μιστι μου!!!
εχουμε αναγκι χαιπερ τσαρκα με ολους τουσ χιστεσ οποσ τισ παλιεσ καλεσ εποχεσ!!!
Πόρνε Πιτσιλιστη, καλώς ήρθες και πάλι στο σαη! :rockon: Κανόνισε να βρεθούμε μαζί με τον Στρατηγό Καποτα για δυνατή πορνοσυναντηση στη ρομαντική πιάτσα! :rockon:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.355
Πόντοι
206
Πόρνε Πιτσιλιστη, καλώς ήρθες και πάλι στο σαη! :rockon: Κανόνισε να βρεθούμε μαζί με τον Στρατηγό Καποτα για δυνατή πορνοσυναντηση στη ρομαντική πιάτσα! :rockon:
ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!εχο κατακαυλοσι κ μονο στιν ιδεα!!!το πεος μου ιδι εκτοξευι ιγρεσ πιτσιλιεσ στιν ιφασματινι φιλακι!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.355
Πόντοι
206
Πόρνε Πιτσιλιστη, καλώς ήρθες και πάλι στο σαη! :rockon: Κανόνισε να βρεθούμε μαζί με τον Στρατηγό Καποτα για δυνατή πορνοσυναντηση στη ρομαντική πιάτσα! :rockon:
εχουμε αναγκι κ λουλα με στρατιγο καποτα σε ρομαντικο τεκε στι πιατσα!!!
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
502
Κριτικές
13
Like
4.687
Πόντοι
736
πηγα βολτα μεταγουργιο αλλα ειναι βρωμικα και δεν μπηκα να δω τι παιζει
Η αλήθεια να λέγεται.
τελικα γαμησα 2 ρουμανες οδος μενανδρου σε ενα χοτελ
:rockon::rockon::rockon:
πως βρισκω ελληνιδες ανεηαρτητες?δινω κομισιον σε οπειον με βοηθησει η κερνω φαι
Με 1 κιλό παϊδάκια και κανα μεζέ, κάτι γίνεται, βέβαια υπάρχει και ο γούγλης και η αναζήτηση στο ΣΑΗΤ !
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πέρασα και από Φυλής 134,την τρισάθλια υπόγα, όπου υποτίθεται δουλεύει η περιβόητη Τζούλια να τη δω. Κλειστό πάλι.
Μόνο που η Τζούλια δούλευε στο επάνω.
Όχι στην υπογα....
Και αυτό λάθος το έκανες Καλλιτέχνη....
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Χθες βράδυ...
Πέρασμα υπέρ Καταδρομικο!

Μέγα Αλέκου 28 αριστερά
Ειρήνη
και καινούργια, είπε η τσατσα,
Βαλερια.
Ειρήνη σε ελεύθερο τελειωτικό κτλ
Την ξέρετε όλοι δεν χρειάζεται να πω άλλα.
Βαλερια ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69
Ξανθιά νταρντανα δυαρι βυζακι πολύ ωραίο.
Πέρασα γιατί η άλλη είχε δύο δωμάτια.
Αρκετα καλή αν σας αρέσει. Προτείνεται.
7/10
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Τις τελευταίες μέρες έχω τρελές καύλες να πάω να γλείψω μουνι-κωλο της Αντριάννας από χωματιανου. Γνωρίζουμε αν το ριξαν ξανά στο 20αρικο?
Φίλε συναγωνιστή είχε αλλάξει η τιμή απο Αντριάννα και Αλεξάνδρα? Λείπω πολύ καιρό απο Ελλάδα.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Ρε μλκ βόρδελε για τη μπούτσα είσ’ ώρες-ώρες. Εσύ εδώ την έλεγες χωντροκώλω (:jerking2:ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΟ ΜΑΣ:jerking2:) και σήμερα τη γύρευες και μάλιστα απογευματιάτικο, ενὼ δεν παίζει να πάτησε ποτέ για δουλειά πριν τις 22:30 - 23:00 και τη στιγμή που έχουμε κάνει το νήμα πουτάνα κάνα τριήμερο τώρα να τη γυρεύουμε. Τεσπά και για σένα και για τους υπολοίπους που τη ψάχναμε σα μανιακοί, η Τζούλια τη κοπάνησε από τη χώρα .:klapste: και σεις μαζί μου...:cry::cry:

Στα υπόλοιπα καλά τα λες.
Είσαι σίγουρο ότι έφυγε από την χώρα ; Φιλε από την πρώτη μέρα ήθελα να την πηδήξω πήγαινα στον οίκο και δεν την έβρισκα, έφαγα κόλλημα τρελό. Ήθελα να πάω σήμερα, δεν στο λέω με κακό τρόπο , είσαι σίγουρος ότι έφυγε ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larson
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom