Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 133 άτομα (6 μέλη και 127 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.962
Κριτικές
31
Like
26.080
Πόντοι
7.046
Μπλιαξ, σιχαίνομαι μόνο στη σκέψη. Ο κώλος έχει περισσότερα βακτήρια από το μουνί. Μπορεί να έτυχε να μην κόλλησες τίποτα, μπορεί εμένα η αμυγδαλίτιδα να οφείλεται αλλού. Κι εγώ είχα γλείψει πολλά μουνιά και δεν είχα πάθει τίποτα.
Εγώ προτιμαω κωλοτρυπες, όχι μουνια. Αλλά ξαναλέω μόνο σε επιλεγμένες call. Όλη η γλυκα εκεί είναι. Ασε που ΚΑΙ δεν κατεβάζει υπόπτα υγρά ΚΙ επίσης αν έχει την παραμικρη εσανς κωλιλας απομακρυνεσαι. Αν δεν εχει κανεις κολονοσκόπηση με τη γλώσσα σου και παρακαλας να είχες 10cm γλωσσα!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.769
Πόντοι
736
Δίπλα γράφουν:

Εύγε στο συναγωνιστή, να πάρουν ένα γερό μάθημα τα αφεντικά να αντιμετωπίζουν με περισσότερο τους πελάτες και να μην κάνουν μαγκιές. Τώρα τους έτσουξε καλά που θα χάσουν έσοδα από τόσα σπιτάκια για δύο μέρες και ποιος ξέρει για πόσες ακόμα.

Εύγε αλλά αν τον κάνανε "μουστάρδα" από το ξύλο .................
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.529
Πόντοι
201
Φιλλιπιδου 11 κάτω
Ναταλί σούπερ μιλφ
Ελεύθερο και 69.
Καλό και άγριο για όσους θέλουν!

Φιλλιπιδου 11 πάνω
Ίνες Ίνες άρα!!
Μέσα στην καλή χαρά να χορεύει!!!
Ελεύθερο και 69.
Κατάθεση για ακόμα μια φορά με πολύ καλές εντυπώσεις.
8.5/10
Η Ινές είναι γυναικάρα την έχω και εγώ στα στανταρακια μου.
Το μόνο κακό με αυτό το κορίτσι είναι κάποια θέματα με την καθαριότητα.
Αλλάζει δωμάτια χωρίς να κάνει ντουζ.
Μόνο μαντηλάκια χρησιμοποιεί.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Μακάρι να άφησε αυτή την δουλειά γιατί είναι καλος άνθρωπος , κρίμα να φάει την ζωή της μέσα σε ένα σπίτι που θα περνάει λαοθάλασσα για να την χύσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Παράνομοι οίκοι ! Και μαστροπεία για κάποιες κοπέλες
Το φ86 με την τελευταία φουρνιά ηταν πολυ ύποπτο.
Αισθάνομαι άσχημα που πήδηξα εκείνη τη 19Χρονη..
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
637
Πόντοι
81
Ισχυει οτι παρα πολλα κλειστά αυτη τη στιγμη Φυλης.

Αγκυρας μονο το 12β με τράβελο.

Φιλιππιδου τα 11αρια ανοικτα.
Στο πανω η Καρολινα.

Φωκαιας 17 κατω Μικαελα.
17 πανω Ειρηνη.
Υπολοιπα Φωκαιας κλειστά
Βαρατε καρολινα παιδες, ξεσκιστε τη
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
193
Like
1.296
Πόντοι
201
Καλησπερα μπουρδελιαρηδες.

Κατεβηκα πριν λιγο φυλης για το σκυλι του πολεμου Μαρινα,...αλλα το πορνειο ηταν κλειστο, οπως και ολα τα αλλα........ Κατεληξα στο Χωματιανου 11β στην Αλεξανδρα, οπου μου εδωσε στοργη, θαλπωρη και πολυ αγαπη....για παρτη τις εκαψα και δευτερο εικοσαρι, και εμεινα παραπανω. Το κοριτσι συνισταται σε καθε λογης αγαπουλη.

Ειχα να την τιμησω απο πέρυσι τον χειμωνα, που (εμφανισιακα) ηταν πιο χλεμπονιαρα.......τωρα ειναι πιο τουμπανο. Anyway....αυτα απο εμενα.

Ααααα.....ξεχασα....ποσα προφιλ τις Σαμπινας μου εχουν κανει follow.....εχω χασει το μετρημα......και νομιζω την εκλασε ο γκομενος.....αυτο καταλαβα απο τα stories τις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Περγάμου 1 πάνω απόγευμα Εβελίνα αλλά ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα +τα συνηθισμένα της
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
193
Like
1.296
Πόντοι
201

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Περασμά κατα τις 7 παρα σήμερα το απογευμα στο Μετάξι. Αρκετα σπίτια ηταν κλεστα. Πέρασα με την πιτσιρίκα Αννα απο Ιάσονος 46. Σίγουρα δεν είναι κάτω απο 18. Κόντα στα 20 μου φαίνεται αν και δεν την ρώτησα. Κατά δήλωσή της είναι απο Γερμανία (εδώ γελάμε)! Αλβανία στην καλύτερη Βουλγαρία. Πάντως μύστες να γνωρίζεται πως η κορασίδα είναι υπερβολικά στένη. Τόσο στενή που νόμιζα οτι γαμάω κωλο. Δεν αντέχει σκληρο γαμήσι στην καμία των περιπτώσεων, είδικα αν είσαι και προικισμένος. Αλλα είναι σχέδον σαν να γαμάς παρθένα. Πρόσοχη μην την καψουμε και εξαφανιστεί. Με το μαλακό συναγωνίστες.
ΥΓ: Στον εν λόγω οίκο δουλεύανε αλλές 3 κοπέλες
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Εχει τελικά κάνεις πληροφορία τί απέγινε η βυζού η φολοΜαρία ή θα αμολύσω τα σκυλιά να ψαξουν;
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
30
Like
3.809
Πόντοι
2.836
Εχει τελικά κάνεις πληροφορία τί απέγινε η βυζού η φολοΜαρία ή θα αμολύσω τα σκυλιά να ψαξουν;
ούτε τα σκυλια δεν θα την πλησιάσουν αυτή....έγιναν κ αυτά έξυπνα κ αποφεύγουν τις φόλες
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Είναι ανοιχτά άγκυρας 12 ή 9 ή φυλής το 134 με τις λατινες;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Να επιβεβαιώνω ότι έτσι δήλωσαν .... Μπράβο σε όλους τους μπουρδελιαριδες που άντεξαν ( βέβαια ότι καβλες και να χεις αν δεν έχεις λεφτά να χαλάσεις ...) Και δεν εξαπλώθηκε η αύξηση της τιμής ....προσωπικά θεωρώ κοροϊδία και τα στούντιο που για ιδιες υπηρεσίες και χρονο πλην ελαχίστων εξαιρέσεων
χρεωνουν 50αρι και έξτρα 20αρια τα βασικά Ελ τσιμπούκι και 69....... Στόχος να έρθουν στα μπουρδέλα οι πιο πολλές εσκορτ που νομίζουν ότι έχουν χρυσό μουνι!!!
Πήγα σήμερα Αλεξάνδρα και συναγωνιστής μπήκε ανάποδα στη χωματιανου και μου φάγε το πάρκιν!!! Μόλις ξανά γίνε κοσαρι τρεξαν όλοι!!
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
φυλής το 134 με τις λατινες;
Κλειστό και διπλα η υπόγα φίλτατε λάτρη αγορακίων. Εκεί δεν υποτίθεται δουλεύει η χοντροκώλω η Τζούλια που πήγε ένα φεγγάρι βίζιτα; Από βίζιτα στη βρωμερή υπογα;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Κλειστό και διπλα η υπόγα φίλτατε λάτρη αγορακίων. Εκεί δεν υποτίθεται δουλεύει η χοντροκώλω η Τζούλια που πήγε ένα φεγγάρι βίζιτα. Από βίζιτα στη βρωμερή υπογα;
Θα κάνεις μια μαγκιά να τσεκάρεις και τα Αγκύρας;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom