Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 174 άτομα (14 μέλη και 160 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Πολύ καλά νέα αν επέστρεψε η Μιλενα, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κ κωλο έκανε στο πρώτο πέρασμα της, τέλη Ιουλίου του '20 την είχα πάρει τελευταία φορά και συνολικά 6 φορές σε ένα μήνα σκάρτο, καστανοξανθη ήταν παχουλη με 2-2.5αρι βυζι και πολλά τατουάζ και η παρτουζα με την Αλιονα ήταν εφάμιλλη της παρτουζα που έκανε η Αλιονα με τη Μαρία, αύριο το μεσημεράκι θα τσεκάρω
Σιγά σιγά αρχηγέ μην την ανοίξεις πολυ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.659
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.659
Πόντοι
45.465
Ξέρουμε μια Έλενα παχουλο-γυμνασμένη ξανθιά μέτριο ύψος από Άγκυρας 12Α που παίζει μπάλα;
Αν λες με τα μεγαλα βυζια με τη μεγάλη ρογα, πριν δέκα μέρες τη πέτυχα πρωινή μαζί με τη Μαρία
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Ρε παιδια Η ραμονα απο το Διδυμου 22? τι απεγινε? γνωριζει κανεις? ειχε ενα τατου κεφαλι γατας θυμαμαι κατι τετοιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
593
Κριτικές
30
Like
3.836
Πόντοι
2.836
άμα έχεις υποβόσκουσες κρυφοπαιδοφιλικες τάσεις,καλή είναι

Επισκεφθηκα τη Χριστινα του Φ65 για δευτερη φορά, μετα απο καιρο.
Ειναι μια γλυκια, χαμογελαστη κοπελα που σ' αφηνει να την μπαλαμουτιασεις στα όρθια πριν γονατισει για πίπα [σσ στα συν της κι αυτο, οτι δλδ γονατιζει και δεν σε αναγκαζει να ξαπλωσεις ανασκελα ή γενικως ν' ανεβεις στο κρεβατι απευθείας]. Δυστυχως βαζει απεριοριστο τζελ με αποτελεσμα να νιωθεις οτι γαμας το Σαρωνικό Κολπο, ενώ ειναι και λιγο μυγιαγγιχτη οταν βαρεσεις λιγο πιο δυνατα μπατσακια στον ωραιο πλαδαρο κωλο της - βασικο κινητρο για την καταθεση του μπλε χαρτιου, τουλαχιστον κατ' εμέ.
Η συνολικη αποτιμηση ειναι θετικη μιας που προκειται για μια καλοσυνατη, αρκετα εμφανισιμη πουτάνα, σχετικα δεκτικη και σιγουρα οχι βιαστικη ή σπασαρχιδω. Ειναι απ' τις πουτανες που οταν επαναφερω στη μνημη μου τη συνευρεση μαζί τους (καλη ωρα τωρα) μου σηκωνεται λες κι εχω παρει βιαγκρα.
ΥΓ. Σχετικα ανεκτή η κατασταση του δωματιου αλλά δεν ειχε χαρτι (ζητησα), ηταν μισοβουλωμενος ο νιπτηρας και δυο ευδιάκριτες λιμνουλες σπερματος κοσμουσαν το δάπεδο [ισως εχω χασει τα κριτηριά μου περι υγιεινης, τωρα που το σκεφτομαι, μετα απο τοσα χρονια μπουρδελιαρης, παντως εχουν δει και πολυ χειροτερα τα ματια μου].
Καλή συνέχεια σύντροφοι!
Τη συγκεκριμένη κορασίδα την είχε πάρει ένας τύπος στο δωμάτιο την περασμένη Δευτέρα για 2 ώρες στο φ84
Επισκεφθηκα τη Χριστινα του Φ65 για δευτερη φορά, μετα απο καιρο.
Ειναι μια γλυκια, χαμογελαστη κοπελα που σ' αφηνει να την μπαλαμουτιασεις στα όρθια πριν γονατισει για πίπα [σσ στα συν της κι αυτο, οτι δλδ γονατιζει και δεν σε αναγκαζει να ξαπλωσεις ανασκελα ή γενικως ν' ανεβεις στο κρεβατι απευθείας]. Δυστυχως βαζει απεριοριστο τζελ με αποτελεσμα να νιωθεις οτι γαμας το Σαρωνικό Κολπο, ενώ ειναι και λιγο μυγιαγγιχτη οταν βαρεσεις λιγο πιο δυνατα μπατσακια στον ωραιο πλαδαρο κωλο της - βασικο κινητρο για την καταθεση του μπλε χαρτιου, τουλαχιστον κατ' εμέ.
Η συνολικη αποτιμηση ειναι θετικη μιας που προκειται για μια καλοσυνατη, αρκετα εμφανισιμη πουτάνα, σχετικα δεκτικη και σιγουρα οχι βιαστικη ή σπασαρχιδω. Ειναι απ' τις πουτανες που οταν επαναφερω στη μνημη μου τη συνευρεση μαζί τους (καλη ωρα τωρα) μου σηκωνεται λες κι εχω παρει βιαγκρα.
ΥΓ. Σχετικα ανεκτή η κατασταση του δωματιου αλλά δεν ειχε χαρτι (ζητησα), ηταν μισοβουλωμενος ο νιπτηρας και δυο ευδιάκριτες λιμνουλες σπερματος κοσμουσαν το δάπεδο [ισως εχω χασει τα κριτηριά μου περι υγιεινης, τωρα που το σκεφτομαι, μετα απο τοσα χρονια μπουρδελιαρης, παντως εχουν δει και πολυ χειροτερα τα ματια μου].
Καλή συνέχεια σύντροφοι!
Τη συγκεκριμένη κορασίδα την εχω δοκιμάσει 1 φορά και είναι καλή περίπτωση. Την προηγούμενη Δευτέρα κατά τις 11 πρωινή την είχε κλείσει αγωνιστής 2 ώρες δωμάτιο στο απέναντι εκεί που είναι ο κυρ Βασίλης απόγευμα. Ρωτησα 2τσα κ μου είπε λεφτα υπάρχουν 240 € για 2 h o τυπάς για τη Χριστίνα
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
593
Κριτικές
30
Like
3.836
Πόντοι
2.836

Πιο παλιά μια τσατσά μου είχε πει κι εμένα να βρω γκόμενα και να μην έρχομαι στα μπουρδέλα!

Και επιτόπου εγώ της απάντησα:

'' Είναι Σιχαμερες Βρωμερές Ελλεηνιδες, vegan, φεμινίστριες, λεσβίες, πτυχιούχες, καριεριστριες με ψυχολογικά προβλήματα, κόμπλεξ, και ανασφάλειες.
Που για να δώσουν το μουνι τους.... ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα και το σύμπαν μαζι.... γιατί έτσι την έμαθε η καπατσο μάνα της!

:woldman:
Εμένα πριν μια βδομάδα ημέρα Κυριακή ξεκινώντας να δω τι παίζει απογευματινή βάρδια στο φωκ 25α υπόγειο μου την είπε η 2τσα ξεδοντιάρα ....μου λεει Καρολίνα έχω....λεω αυτή από το πρωί? Μου λεει η γριά όλη μέρα στα μπουρδέλα γυρνάς? Της απαντώ όπως κ εσείς ...σας ειδα αλλου πρωι .μου ξαναλέει εγώ δουλεύω 2 βάρδιες κ απαντάω :εγώ πηδάω και στις 2 βάρδιες κ έφυγα!!!!! Αναρχία στις γριές που κάνουν τις έξυπνες
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ BILLY: Αύριο το πρωί θα πάρω μια κιθάρα και θα πάω να παίξω τραγούδια του Παπακωσταντινου στο μετρό. Άμα μαζέψω κανένα 15αρι θα κατέβω Μετάξι. Άν βρω καμία κάτω των 100 κιλών θα σας ενημερώσω!! (Υ.Γ. 10 θα δώσω με τα υπόλοιπα 5 θα πάρω αντηλιακό). :afro:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.377
Κριτικές
15
Like
11.858
Πόντοι
3.246
Ετεροχρονισμένη ενημέρωση από 2η βάρδια σε Φολης και πέριξ:
Πέρασα κατά τις 19:00 για κώλο αλλά τα γνωστά κωλαδικα Φ72, Φ74 και Φώκαιας 17 ήταν κλειστά. Αποχώρησα και επέστρεψα κατά τις 21:00 όπου είχαν ανοίξει τα 2 πρώτα. Κατέθεσα στον υπέροχο κώλο της Ειρήνης έπειτα από τουλάχιστον τέσσερα χρόνια με ανάμεικτες εντυπώσεις. Ναι μεν έδωσε απλόχερα και κατευθείαν κουλούρι αλλά τα προκαταρκτικά της ήταν φτωχά. Εδώ να τονίσω ότι στο γλυφομούνι/γλυφοκωλι τραβήχτηκε, γεγονός που με απογοήτευσε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.377
Κριτικές
15
Like
11.858
Πόντοι
3.246
Κατόπιν πέρασα από Λιοσίων (πράγμα σπάνιο για μένα), με τίποτα αξιόλογο αναφοράς. Το μόνο ίσως που αξίζει να αναφερθεί για ιστορικούς λόγους είναι ότι στο Βέργας 3 στον δεξί οίκο εμφανίστηκε μια αρχαία παρουσία σε αρκετούς λάτρεις του Μεταξουργείου, η Μολδαβή Ντάνα η νταρντανα από Κολωνού 30. Εδώ βέβαια στο κοσαρικο... Δεν θυμάμαι με ποιο όνομα παρουσιάστηκε αλλά είχε πλούσια ξανθιά κόμη και νταρντανοειδες σώμα. Πρόγραμμα απλό με 69 για όλες τις κοπέλες του οίκου.

Αποχώρησα από την περιοχή σκεπτόμενος τις παλιές καλές εποχές που το σιχαμερό Μεταξουργείο είχε διαμάντια, όπως π.χ. την Όλγα και τη Νατάσα από Κολωνου 30, με VFM γαμησια στο 10ρικο. Ενώ τώρα αναγκάζομαι να πληρώνω τα διπλά για να λάβω σχετικά καλές υπηρεσίες, χαλώντας όμως την ισορροπία στο ισοζύγιο του VFM...
Καλημέρες... :hi:
 

scorpio16673

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
23
Like
90
Πόντοι
10
Πρώτα πρώτα να ξεκαθαρίσουμε γιατί υπάρχει μπέρδεμα με την Μαίρη που κακώς την λένε έτσι,Μίρα την λένε τώρα και δεν έχει καμία σχέση με την παλιά Μαίρη που ήταν Αχαρνών 85 και Περγάμου 1,αυτή έχω πει ότι σταμάτησε,αυτη η Μίρα έχει όμως δουλέψει και σε στούντιο με το όνομα Μαίρη,οπότε μην μπερδεύεστε,Μίρα πλέον όχι Μαίρη άσε τι γράφουν
Ευχαριστώ συνάδελφε
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
Ρε παιδια Η ραμονα απο το Διδυμου 22? τι απεγινε? γνωριζει κανεις? ειχε ενα τατου κεφαλι γατας θυμαμαι κατι τετοιο
Εφυγε τον Γενάρη για Μολδαβία.
Μου είχε πεί οτι δέν πρόκειται να ξαναεπιστρέψει.
Συνήθως βέβαια τέτοιες δηλώσεις ανατρέπονται απο την σκληρή πραγματικότητα.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
593
Κριτικές
30
Like
3.836
Πόντοι
2.836
Εφυγε τον Γενάρη για Μολδαβία.
Μου είχε πεί οτι δέν πρόκειται να ξαναεπιστρέψει.
Συνήθως βέβαια τέτοιες δηλώσεις ανατρέπονται απο την σκληρή πραγματικότητα.
Όταν τελειώσει το μαρούλι και πέσει πείνα θα γυρίσει πίσω τρέχοντας
 

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Σε κάποιες πόρνες που διαπρέπουν στην ψωλογλυπτική και δίνουν κώλο, όπως π.χ. Μπάρμπορα Βέργας, Σόνια Φιλιππίδου, κτλ, παρατηρώ ότι τα μουνιά τους είναι παραδόξως σφριγηλά, ενώ θα περίμενε κανείς να συναντήσει μουνιά - φρεάτια.
Το αποδίδω στο ότι λίγοι πλέον συναγωνιστές τις γαμάνε στο μουνί. Οι περισσότεροι αδειάζουν τα παπάρια τους στα στόματα και
Την Κυριακή λίγο πριν τις 10 έτρεξα να αδειάσω στο στόμα της Γιολάντας στον όροφο του διδύμου 22 .... Αλλά είχε κορδέλα ερυθρόλευκη απαγορευτική..... Πάω ισόγειο όπου ήταν η Αγγέλα πολύ ανανεωμένη και καβλωτικη. Ο θεός με φώτισε και λέω ας πάω στο 27 όπου είχα δει ότι ακόμα ήταν ανοικτό το φωτακι.... Και εκτός από τανια μάντεψτε ποια πέτυχα..... Την Μιλένα την μπαμπατσικη που ήταν προ κόρονας. Καταγαμηθει παραδειγματικά και μου είπε ότι θα είναι όλη μέρα γενικά .... Έχω την εντύπωση ότι ανακοινώθηκε φουλ του κόλου. Δεν πρόλαβα να το διαπιστώσω μέσα αφού έχυσα πριν προλάβω να σκεφτώ παραπάνω.... Σιγά σιγά την κοπέλα μην ξαναφύγει...
Επιτέλους άλλαξε λίγο το ρόστερ ρε μάγκες , η Βικτόρια και η τανια είχαν βγάλει ρίζες …
 
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
81
Like
70
Πόντοι
0

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Πολύ καλά νέα αν επέστρεψε η Μιλενα, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κ κωλο έκανε στο πρώτο πέρασμα της, τέλη Ιουλίου του '20 την είχα πάρει τελευταία φορά και συνολικά 6 φορές σε ένα μήνα σκάρτο, καστανοξανθη ήταν παχουλη με 2-2.5αρι βυζι και πολλά τατουάζ και η παρτουζα με την Αλιονα ήταν εφάμιλλη της παρτουζα που έκανε η Αλιονα με τη Μαρία, αύριο το μεσημεράκι θα τσεκάρω
Καλημερα Φιλε και Τιτανα Smirni.....συγγνωμη ...αλλα....δεν σου ξεφευγει τιποτα.....
 

Συνημμένα

  • CmBh.mp4
    137 KB · Εμφανίσεις: 0

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.659
Πόντοι
45.465
τώρα live

Αλκιβιάδου 16γ & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16α Αλινα ξανθό μιλφακι με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτό κορμί μικρό βυζι, τατουάζ φτερά και στις δύο ωμοπλατες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδυμου 27 Βικτόρια μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι, Φωτεινή μελαχρινή ψηλή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζ και Μιλενα καστανοξανθη χοντρουλα πια καθώς έχει πάρει κάποια κιλά σε σχέση με παλιά αλλά σφιχτό δέρμα με 2.5αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ στα χέρια καθώς και κάτω από τον αυχένα, πιρσινγκ στη μύτη,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.Δεν έχασα ευκαιρία κ την τίμησα και θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική, της την χρωστάω άλλωστε μιας και όταν την πηρα στο προηγούμενο πέρασμα της είχα σταματήσει κ δεν έγραφα κριτικές, πάντως παραμένει πάρα πολύ καλή μέσα αλλά έκοψε το κωλο, ελπίζω να το ξαναβάλει στο πρόγραμμα.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδύμου 22 ισόγειο Αγγέλα με κάστανο σκούρο μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα, με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 Νικόλ καστανή χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18α, 18β 16 κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, ανακοινώνεται απλό πρόγραμμα αλλά κάνει ελεύθερο στοματικό.

Διδύμου 8α & 7β κλειστά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.659
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φυλής 71α, 71, 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλης 86β Άντζελα καστανοξανθη κοπέλα, σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 84β Άννα, μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο

Φυλής 65α Κορινα καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Χριστίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά κλειστο.

Φυλης 74 δεξιά Άννα μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72αρια κλειστά.

Φυλής 66δ Έλενα στο δωμάτιο, καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασιματακια 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α, 56 & 54αρια κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.659
Πόντοι
45.465
live update

άνοιξε το Φυλής 71 και δουλεύει η Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα,θα συνεχίσει και 2η βάρδια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom