Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 199 άτομα (18 μέλη και 181 επισκέπτες)

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
179
Like
800
Πόντοι
81
Ξέρουμε αν παίζει κάτι δυνατό τώρα απογευματάκι? Δε ρισκάρω να φάω όλο τον ήλιο για τσάρκα και να καταλήξω σε φολα
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Ετσι διαβασα στο διπλανο σαιτ...εχει και κριτικη. Ας μας πει καποιος αυτοπτης μαρτυρας ομως........και τι βαρδια ειναι.
Πρώτα πρώτα να ξεκαθαρίσουμε γιατί υπάρχει μπέρδεμα με την Μαίρη που κακώς την λένε έτσι,Μίρα την λένε τώρα και δεν έχει καμία σχέση με την παλιά Μαίρη που ήταν Αχαρνών 85 και Περγάμου 1,αυτή έχω πει ότι σταμάτησε,αυτη η Μίρα έχει όμως δουλέψει και σε στούντιο με το όνομα Μαίρη,οπότε μην μπερδεύεστε,Μίρα πλέον όχι Μαίρη άσε τι γράφουν
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
Ετσι διαβασα στο διπλανο σαιτ...εχει και κριτικη. Ας μας πει καποιος αυτοπτης μαρτυρας ομως........και τι βαρδια ειναι.
Δεν έχει επιστρέψει καμία Μαίρη, αυτή που επέστρεψε είναι η Μύρα, μάλλον αυτός που όπως λες έγραψε κριτική θα την έχει γράψει με ένα από τα ονόματα που χρησιμοποιούσε όταν δούλευε στα studios
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Πάντως αν πρόκειται για Ελληνίδα, το Μοίρα βγαίνει από το Καλομοίρα και γράφεται με όμικρον γιώτα !
( Ναι η άχρηστη πληροφορία της ημέρας :2funny: )
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
Πάντως αν πρόκειται για Ελληνίδα, το Μοίρα βγαίνει από το Καλομοίρα και γράφεται με όμικρον γιώτα !
( Ναι η άχρηστη πληροφορία της ημέρας :2funny: )

Sorry για το σπαμ
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
Ξερει κανενα αλανι προθυμη σκλαβα του 20αρικου να αδειασω λαρυγγι; Να εχει και λιγα μαλλια για να κραταω κοντρα μονο
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Δεν πιάνεται για σπαμ, και αυτό ενημέρωση για κάτι που αφορά μια κοπέλα που δουλεύει σε μπουρδέλο είναι, είσαι πάντα ο αψεγάδιαστος !

Ευχαριστώ και για την πληροφορία έμαθα και κάτι νέο σήμερα!
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
34
Like
4.395
Πόντοι
7.195
Δεν έχει επιστρέψει καμία Μαίρη, αυτή που επέστρεψε είναι η Μύρα, μάλλον αυτός που όπως λες έγραψε κριτική θα την έχει γράψει με ένα από τα ονόματα που χρησιμοποιούσε όταν δούλευε στα studios
από το Μύρα βγήκε και ο Μυράν με τους παστουρμάδες ??
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
21
Καλησπέρα ξέρεις κάνεις καμιά καλή κοπέλα στούντιο ή ανεξάρτητη για δύο εκτονώσεις σε καλή τιμή;
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Πολιτική Οίκων Ανοχής Στη
Φυλής & πέριξ.

Άδεια ~ Πατρωνα

Τζάζ ~ 3 ή 2 (ανάλογα, πάνε όλα στον οίκο)

Μετά τα τζάζ η κορασίδα κρατάει από τα 20 ευρώ τα μισά.... δηλαδή 10 ευρώ.... σε κάθε ραντεβού - δωμάτιο.

Η τσατσά παίρνει από τα
20 ευρώ τα 3 ευρώ.


#ΠΑΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.

Ενοίκιο για το οίκημα.

Ενοίκιο στο Ελληνικό Κράτος.

Δεη.

Νερό.

.........................................................



ΥΓ: Υπάρχουν περιπτώσεις που η κορασίδα ενοικιάζει οίκο και βάρδιες από την πατρωνα.

Επίσης υπάρχουν περιπτώσεις που η τσατσά θα δουλέψει για ένα μεροκάματο και όχι με τα 3 ευρώ από το 20ρικο€ σε κάθε ραντεβού.

Η πατρωνα που βγάζει την άδεια για τον οίκο ανοχής θα πρέπει να είναι ανύπαντρη σύμφωνα με τον νόμο του 99'.
ποσοι οικοι πιστευεις οτι εχουν αδεια ?
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
ποσοι οικοι πιστευεις οτι εχουν αδεια ?
Μεγάλη κουβέντα. Τυπικά, κανείς δεν είναι δυνατόν να έχει άδεια, γιατί η άδεια επιβάλει να είναι σε απόσταση 100 μέτρων (δεν είμαι σίγουρος για το ακριβές νούμερο, κάποιες αναφορές λέγανε 300 μέτρα αίτημα του σωματείου ιερόδουλων ήταν να γίνει 50 αλλά νομίζω απορρίφθηκε), από θρησκευτικό χώρο, εκπαιδευτικό ίδρυμα, νοσηλευτικό ίδρυμα, άλλο οίκο ανοχής και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Οπότε τυπικά είναι σχεδόν αδύνατον να βρεθεί χώρος που να τηρεί αυτόν τον νόμο.
Ουσιαστικά νομότυποι θεωρούνται οι οίκοι που έχουν σύμβαση (μισθωτήριο ή ιδιοκτησία) μιας δηλωμένης ως ιερόδουλης, τηρούν υγειονομικές εξετάσεις για τις εργαζόμενες (τηρούνται σε ικανοποιητικό βαθμό) και ενίοτε ελέγχους του χώρου (λέμε τώρα).
Πρακτικά εδώ είναι Ελλάδα και ξέρουμε, λίγο-πολύ, όλοι πως δουλεύει το σύστημα.

3 με 4 στουντιο σε όλη την Αττική.

στην επαρχία ίσως, στην αττική ειδικά ,τα στούντιο είναι πιο μακριά από το νόμιμο ή έστω το νομότυπο, από οτιδήποτε άλλο
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
ποσοι οικοι πιστευεις οτι εχουν αδεια ?
3 με 4 στουντιο σε όλη την Αττική.
Μεγάλη κουβέντα. Τυπικά, κανείς δεν είναι δυνατόν να έχει άδεια, γιατί η άδεια επιβάλει να είναι σε απόσταση 100 μέτρων (δεν είμαι σίγουρος για το ακριβές νούμερο, κάποιες αναφορές λέγανε 300 μέτρα αίτημα του σωματείου ιερόδουλων ήταν να γίνει 50 αλλά νομίζω απορρίφθηκε), από θρησκευτικό χώρο, εκπαιδευτικό ίδρυμα, νοσηλευτικό ίδρυμα, άλλο οίκο ανοχής και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Οπότε τυπικά είναι σχεδόν αδύνατον να βρεθεί χώρος που να τηρεί αυτόν τον νόμο.
Ουσιαστικά νομότυποι θεωρούνται οι οίκοι που έχουν σύμβαση (μισθωτήριο ή ιδιοκτησία) μιας δηλωμένης ως ιερόδουλης, τηρούν υγειονομικές εξετάσεις για τις εργαζόμενες (τηρούνται σε ικανοποιητικό βαθμό) και ενίοτε ελέγχους του χώρου (λέμε τώρα).
Πρακτικά εδώ είναι Ελλάδα και ξέρουμε, λίγο-πολύ, όλοι πως δουλεύει το σύστημα.



στην επαρχία ίσως, στην αττική ειδικά ,τα στούντιο είναι πιο μακριά από το νόμιμο ή έστω το νομότυπο, από οτιδήποτε άλλο
δεν υπαρχει ανθρωπος που να εχει δει ελεγκτικο μηχανισμο σε μπουρδελο/στουντιο. Λαδωνονται αυτοι που πρεπει να λαδωθουν και απλα δεν πλησιαζει κανενα οργανο του νομου. Δεν ειναι τυχαιο οτι ακομα και τα μπουρδελα του 10ρικου εχουν σιδερενιες πορτες και οταν γινεται (καθε αγιου πουτσου) καποιος ελεγχος απο ραντομ μπατσους, κλειδαμπαρωνονται οι τσατσαδες μεσα και κανουν την φιλιπινεζα καθαριστρια.

Ο μονος λογος να γινει ελεγχος ειναι σοβαρη καταγγελια, που και εκει πεφτει συρμα απο νωρις και σχεδον ποτε δεν πιανεται επαυτοφωρω κανενας. Στο θεμα της παρανομης πορνειας, πιστευω εχουμε τα πρωτεια στην ευρωπη, ακομα και σε κατι ουκρανιες μολδαβιες κτλ δεν ειναι οσο χυμα ειμαστε εμεις
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Σε κάποιες πόρνες που διαπρέπουν στην ψωλογλυπτική και δίνουν κώλο, όπως π.χ. Μπάρμπορα Βέργας, Σόνια Φιλιππίδου, κτλ, παρατηρώ ότι τα μουνιά τους είναι παραδόξως σφριγηλά, ενώ θα περίμενε κανείς να συναντήσει μουνιά - φρεάτια.
Το αποδίδω στο ότι λίγοι πλέον συναγωνιστές τις γαμάνε στο μουνί. Οι περισσότεροι αδειάζουν τα παπάρια τους στα στόματα και στις κωλοτρυπίδες των εν λόγω πορνών.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Σε κάποιες πόρνες που διαπρέπουν στην ψωλογλυπτική και δίνουν κώλο, όπως π.χ. Μπάρμπορα Βέργας, Σόνια Φιλιππίδου, κτλ, παρατηρώ ότι τα μουνιά τους είναι παραδόξως σφριγηλά, ενώ θα περίμενε κανείς να συναντήσει μουνιά - φρεάτια.
Το αποδίδω στο ότι λίγοι πλέον συναγωνιστές τις γαμάνε στο μουνί. Οι περισσότεροι αδειάζουν τα παπάρια τους στα στόματα και στις κωλοτρυπίδες των εν λόγω πορνών.
Ισχύει!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Καλησπέρα αδέρφια.
Γνωρίζει κάποιος αν δουλεύει το απόγευμα η θεία Τανια στο Διδυμου 27?
Την Κυριακή λίγο πριν τις 10 έτρεξα να αδειάσω στο στόμα της Γιολάντας στον όροφο του διδύμου 22 .... Αλλά είχε κορδέλα ερυθρόλευκη απαγορευτική..... Πάω ισόγειο όπου ήταν η Αγγέλα πολύ ανανεωμένη και καβλωτικη. Ο θεός με φώτισε και λέω ας πάω στο 27 όπου είχα δει ότι ακόμα ήταν ανοικτό το φωτακι.... Και εκτός από τανια μάντεψτε ποια πέτυχα..... Την Μιλένα την μπαμπατσικη που ήταν προ κόρονας. Καταγαμηθει παραδειγματικά και μου είπε ότι θα είναι όλη μέρα γενικά .... Έχω την εντύπωση ότι ανακοινώθηκε φουλ του κόλου. Δεν πρόλαβα να το διαπιστώσω μέσα αφού έχυσα πριν προλάβω να σκεφτώ παραπάνω.... Σιγά σιγά την κοπέλα μην ξαναφύγει...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
Την Κυριακή λίγο πριν τις 10 έτρεξα να αδειάσω στο στόμα της Γιολάντας στον όροφο του διδύμου 22 .... Αλλά είχε κορδέλα ερυθρόλευκη απαγορευτική..... Πάω ισόγειο όπου ήταν η Αγγέλα πολύ ανανεωμένη και καβλωτικη. Ο θεός με φώτισε και λέω ας πάω στο 27 όπου είχα δει ότι ακόμα ήταν ανοικτό το φωτακι.... Και εκτός από τανια μάντεψτε ποια πέτυχα..... Την Μιλένα την μπαμπατσικη που ήταν προ κόρονας. Καταγαμηθει παραδειγματικά και μου είπε ότι θα είναι όλη μέρα γενικά .... Έχω την εντύπωση ότι ανακοινώθηκε φουλ του κόλου. Δεν πρόλαβα να το διαπιστώσω μέσα αφού έχυσα πριν προλάβω να σκεφτώ παραπάνω.... Σιγά σιγά την κοπέλα μην ξαναφύγει...
Πολύ καλά νέα αν επέστρεψε η Μιλενα, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κ κωλο έκανε στο πρώτο πέρασμα της, τέλη Ιουλίου του '20 την είχα πάρει τελευταία φορά και συνολικά 6 φορές σε ένα μήνα σκάρτο, καστανοξανθη ήταν παχουλη με 2-2.5αρι βυζι και πολλά τατουάζ και η παρτουζα με την Αλιονα ήταν εφάμιλλη της παρτουζα που έκανε η Αλιονα με τη Μαρία, αύριο το μεσημεράκι θα τσεκάρω
 
Τελευταία τροποποίηση:

dreamhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Ξέρουμε μια Έλενα παχουλο-γυμνασμένη ξανθιά μέτριο ύψος από Άγκυρας 12Α που παίζει μπάλα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom