Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 238 άτομα (19 μέλη και 219 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
ολες αυτες τις πηρες μεσα σε μια μερα?

ΟΧΙ ρεεέεεεε φίλος!
Τις τελευταίες 40 ημέρες έγραψε ο συναγωνιστής.
Μέσα από το ομολογουμένως πλούσιο φωτογραφικό υλικό και τις εμπειρίες που αποκόμισε από τις επισκέψεις του σε τόσα μπουρδελάκια προσωπικά με έβαλε στο κλίμα!  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
Ιασωνος 1β οπως ανεβαινεις τα σκαλια το αριστερο
3η βραδινη γυρω στη μια.
Μελαχροινο πιπινι σαν γυφτακι απο ρωσια δηλωσε η τσατσα με ωραια μπουτακια και πεταχτο ζουμερο κωλαρακι.
Φατσα πολυ μετρια και μετριου αναστηματος,γνωριζει καποιος ποια ειναι?
Ειναι καλη,αξιζει,η θα φολιαστω?
Περασα βραδυ τεταρτης,φορουσε μπικινι φωσφοριζε πρασινο απο το μπλακ λαιτ και κοκκινα ψηλολοτακουνα δεμενα πεδιλα...μου εβγαλε ενα ποθο να περασω,αλλα ψιλοτρομαξα.

Ευχαριστω παιδια

Περασα τελικα εχθες το βραδυ αργα.
Την κοπελα την λενε Καμελια,ρωσσιδακι μικρη φραουλιτσα ανακοινωνε η ευγενικη τσατσα.
Εμαφανιστικε ζωηρη και γυμνοστηθη στο σαλοναρισμα καθως η τσατσα ελεγε και καλα το προγραμμα που ειναι απλο αλλα μεσα υπεραπλο.
Μελαχροινο πιπινι με πιασηματα και χειρολαβες.Ωραιο στηθος 1,5 νομιζω με μετρια φατσα και περιεργη οδοντοστοιχια,με σημαδια ακμης?στο προσωπο.
Μπηκα στο δωματιο που ειναι ακριβως διπλα στο καμαρακι.
Διαστημικο δωματιο γιατι εφεγγε μονο το μπλακ λαιτ.
Περιμενα κανα πενταλεπτο + γιατι μπαινοεβγαινε κοσμος και η μικρη επρεπε να σαλοναρει.
Μπηκε μεσα και ηταν πολυ ζωηρη.
Μες τη τρελη χαρα λες και γνωριζομασταν χρονια.
Ενδιαφερθηκε για εμενα πως με λενε,αν ειμαι καλα,που μενω ....και αν ειμαι ελληνας...
Αρχισε τα φιλια και ειχε διαθεση και για γλωσσοφιλα  αλλα δεν ημουν σε διαθεση για κατι τετοιο.
Περασμα προφυλακτικου με μια αξιοπρεπη πιπα οχι πολλων λεπτων ομως,δεν ειχα προβλημα γιατι μου αρεσε η πιπα της και εδειχνε να το ευχαριστιεται στημενη στα τεσσερα με τουρλωμενο το κωλαρακι της!
Ρωτησε πως θελω να την παρω και επελεξα την σταση "στα 4"
Σαλιωσε το μουνακι της και ξεκινησε το σφυροκοπημα.
Ωραια αισθηση απο το μουνακι της,τα βυζακια της πηγαιναν περα δωθε και αυτο με καυλωνε περισσοτερο,καλο στησιμο με μονο αρνητικο στη κυστη κοκκυγος ειχε σπυρακια και στο αριστερο κολομερι ψηλα αλλο ενα πειραγμενο.
Ηρθε το τελος και αποχαιρετιστικαμε.
Φιλοτιμο κοριτσι.




 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
   ξαναγυρισε η ελενη αιγυπτια φωκαιας? Αυτη δεν ειχε εξαφανιστει. Γνωριζουμε. Μήπως ποια βαρδεια?

Εμφανίστηκε το τελευταίο διάστημα αλλά και πάλι δεν δουλεύει σταθερά και συνεχόμενα.

Θα τη βρεις κυρίως στην πρωινή βάρδια.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Ειναι μουναρα αξιζει. Ξερουμε γιαννα τροφωνιου αν θα γυρισει και ποτε?
 

GiannarasB

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά με την Αθηνά  τι γίνεται εχει επιστρέψει ξερει κανένας?
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Προς διόρθωση αλκοβιαδου 16 β γ εννοούσα! Επίσης αν γνωρίζει κανείς για τη Λιζα από Βιργινίας μπενακη π βρίσκεται...Ευχαριστω

Η Λίζα όντως έφυγε από το Βιργινίας Μπενάκη αλλά προς το παρόν δεν έχει εμφανιστεί κάπου.
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Λίγο νωρίτερα...


Λιοσίων 73 ισόγειο:
Ηλέκτρα!
Ξανθιά πιτσιρίκα με ράστα!
Λευκόσαρκη,με θηλυκό πρόσωπο,στο κορμί δεν τη λες μοντέλο αλλά όπως και να το κάνεις,ωραία κοπέλα!
Μαζί της η Έμυ.
Μελαχροινή γεματούλα,εντελώς αδιάφορη-μου'ρχονται στο μυαλό καμμιά 10αριά στο Μεταξουργείο καλύτερες από αυτήν...

Λιοσίων 73 όροφος:
Κλεοπάτρα!
Ξανθιά κοπέλα με συμπαθητικό πρόσωπο.
Αεράτη κι αυτή στο σαλόνι όπως και η Ηλέκτρα στο ισόγειο.
Ψηλή,δεν είναι στεγνή στο κορμί αλλά δείχνει κανονική.
Μαζί της η Σεμπαστιάνα!
Μελαχροινό,σκουρόδερμο και νόστιμο εκ Βενεζουέλας λέει...
Ωραίο σωματάκι η μικρή!
Και τέλος η Οριάννα!
Μελαχροινή αλλά με λευκό δέρμα.
Συμπαθητική,πιο ψηλή από την Σεμπαστιάνα αλλά και πιο γεμάτη-πιο γυναίκα με λίγα λόγια.

Βέργας 3:
Δεξιά,η Μίλα!
Μελαχροινή και σχετικά ψηλή μιλφ με θηλυκό πρόσωπο.
Με σώμα με λίγα και ωραία πιασίματα.
Μαζί της η Στέλλα!
Καστανόξανθη νταρντάνα με βυζάρες!
Μέτριο πρόσωπο,επέστρεψε μετά από πολύ καιρό-ατσουμπάλεψε κι άλλο.
Αριστερά,η Μαίρη!
Ψηλή,μελαχροινή με σκιστά μάτια.
Με σχετικά αδύνατο σώμα που το τονίζει ακόμη περισσότερο το ύψος της.
Στον όροφο,κλασσικά η Βίκυ με τη Λάνα.
Ξανθό μπάνικο κοντοπούτανο η Βίκυ,ψηλή ξανθιά και αδύνατη μιλφ η Λάνα.

Βέργας 2:
Αλεξάνδρα,η γνωστή ξανθιά "Ελληνογερμανίδα" μιλφ με το χαρακτηριστικό λευκό δέρμα και το γεμάτο κορμί.

Βέργας 6 υπόγειο:
Μαρίνα,η ξανθιά ζουμπουρλή μιλφ με το μέτριο πρόσωπο και με το γεμάτο στήθος που ξεχείλιζε σήμερα μέσα από ένα μαύρο πολύ κολλητό εσώρουχο-κορμάκι.

Κλειστό το Βέργας 6 ισόγειο.

Βέργας 7:
Κωνσταντίνα η χοντρή μελαχροινή Αγρινιώτισσα με την προστυχόφατσα και την τεράστια κωλάρα.
Μαζί της η Ντιάνα.
Μελαχροινή,σκουρόδερμη,με θηλυκό πρόσωπο.
Στο σώμα δεν είναι κακή παρά το ότι έχει λίγα πιασιματάκια.
Η γνωστή υπεργυρολόγος  Ντιάνα του Μεταξουργείου.

Τροφωνίου 11 ισόγειο:
Μιράντα,η γνωστή ξανθιά μιλφοφάλαινα.

Τροφωνίου 11 όροφος:
Άννα,η αδύνατη ψιλοτρομακτική μελαχροινή μιλφ-με κάτι δόντια να της λείπουν...

Τροφωνίου 13 ισόγειο:
Η θεία Όλγα,η ξανθιά γκιλφ με το γεμάτο στήθος-και με το κλασσικό μαύρο κομπινεζόν της που άφηνε τις μισές ρώγες της έξω!

Κλειστό το Τροφωνίου 13 όροφος.

Κνίδου 18:
Άντζελα,μια ξανθιά μιλφ με πολύ μέτρια φάτσα και ένα περίεργα χαλαρωμένο παντού κορμί-απερίγραπτη περίπτωση.

Εξηκίου 18 δεξιά:
Η Τζούλια η γνωστή μελαχροινή με τις τερατώδεις βυζάρες.

Κλειστό το Εξηκίου 18 όροφος.


Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξιά:
Βίκυ!
Μια μελαχροινή πιτσιρίκα με όμορφο προσωπάκι που φέρνει λίγο στη Σόνια από Φυλής!
Κοντούλα και με ωραίο σωματάκι η μικρή-και πολύ πιο ξεπεταγμένη και πιο περιποιημένη απ'τις πρώτες μέρες της στη δουλειά.
Με απλό πρόγραμμα.

Κωνσταντινουπόλεως 166 αριστερά:
Ναταλί,η καστανή μιλφογκίλφ με το ζουμερό κορμί-η γνωστή που κουνάει τον κώλο της στο σαλόνι.
Με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο:
Σόνια!
Ξανθιά μιλφ με λευκό δέρμα.
Αρκετά φτιαγμένη σήμερα:
Παρότι με καμπύλες δεν έδειχνε άσχημη,είχε τονίσει και το στήθος της και με κάτι κοτσίδια στα μαλλιά έδειχνε  (και το'παιζε κιόλας) μικρότερη.

Ιωαννίνων 3 όροφος:
Αγάπη,μια ξανθιά άσχημη κοντή και τροφαντή μιλφ με μπούτια σαν μπουκάλες οξυγόνου.
Ανακοινώθηκε και πρόγραμμα μισής ώρας με 30 ευρώ!

Ιωαννίνων 5:
Ίρις,η καστανή νταρντανομιλφ με ξινή μούρη-ζουμερή στο σώμα και με καλή γεμάτη κυτταριδοκωλάρα.

Παιανιέων 24:
Αλεξάνδρα,η κλασσική μιλφ του μαγαζιού.
Καστανόξανθη κοντή και γεματούλα σαν ένας γλυκός κεφτεδομπόγος!

Βιργινίας Μπενάκη 31:
Μαρία,μια ξανθιά ψηλή μιλφ με γεμάτο και ψιλοακανόνιστο κορμί.
Με φάτσα σαν της Κατερίνας Χέλμη!

Αχιλλέως και Μαραθώνος:
Λίνα,μελαχροινή μιλφ με κοντό μαλλί και με καλό αδύνατο σώμα-με λευκά εσώρουχα και με πολύ αναδουλειά...
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθώνος 59 αριστερά:
Όλγα,κοντή μελαχροινή με μέτριο πρόσωπο.
Συμπαθητική όμως, γελαστή και με ωραίο σωματάκι με ολοστρόγγυλο κώλο-και με μικρή κοιλίτσα!
Το ίδιο μενού με τη Λίνα.

Μαραθώνος 59 δεξιά:
Κλασσικά η Γιάννα.
Πολύ περιποιημένη με κοτσιδάκια στα μαλλιά και με λευκά προκλητικά εσώρουχα!
Καστανή,ωραία γυναίκα με θηλυκό πρόσωπο-ακόμη και το σώμα της παρά το ότι έχει γεμίσει,είναι μια χαρά.
Στα καλά της σήμερα,βγήκε γελαστή και με όρεξη...

 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Αχιλλέως 48β & Μαραθώνος    
σε ...
...
Συναγωνιστή, σε έχω χιλιοπαρακαλέσει να ανεβάσεις και από αυτές τις θρυλικές φωτογραφίες με τα σώβρακα.
Τις έχω μεγάλη ανάγκη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.018
Κριτικές
490
Like
36.761
Πόντοι
41.447
Συναγωνιστή, σε έχω χιλιοπαρακαλέσει να ανεβάσεις και από αυτές τις θρυλικές φωτογραφίες με τα σώβρακα.
Τις έχω μεγάλη ανάγκη.

Μάλλον ο Σμύρνης επισκέπτεται πλεον τα μπουρδέλα ξεκαλτσωτος και χωρίς σωβρακα
Δεν εξηγείται διαφορετικά
 

Επισκέπτης
βεργας 6 στο επαναντι το καινουριο

νοσταλγισα παλιες καλτ εποχες μεταξουργειου που ειχαν 5-6 ωραιες

Αλινα,η μολδαβη πρωην μελαχρινη με τα παχια χειλακια

εχει παρει καποια κιλακια

αλλα μεσα ηταν φιλοτιμη

Θα ανεβει κριτικη
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Λίγα σχόλια απο την βολτα που εκανα αποψε χωρις να πω ποια πηρα και τι εμπειρια ειχα.

Παμε με την σειρα.

Αννα μυστηρια: Την προσεξα καλυτερα. Μου φανηκε σαν να μοιαζει με την ηθοποιο Ζώγια Σεβαστιανού αλλα με ανοιχτα ξανθα μαλλια μεχρι τους ωμους, μαυρισμενη μαλλον απο ήλιο, καπως ψηλη και πολυ αδύνατη για τα γουστα μου. Ανεκφραστη, χωρις να κοιταξει καπως και εντελως αμιλητη. Οπως την εκοωα σιγουρα ξερει πολλα στο σεξ. Θα την επαιρνα αλλα δεν ειναι του γουστου μου τo skinny.

Η Μισελ στο Φ61: Λενε οτι ειναι απο Βενεζουελα αλλα πιστευω ειναι επικοινωνιακο κολπο για να καβλωνει ο κοσμος οτι θα πηδηξει βενεζουεαλιανη.
Προσωπο ειναι σαν την Βαλερια απο το Καρουζελ αλλα μεγαλωμενη 20αρα. Ακριβως ετσι με τα γυαλια. Απο σωμα ειναι τουμπανο με καλοσχηματισμενο κωλο και ωραιες βυζαρες φυσικες. Δεν γνωριζω αν ειναι καλη στο δωματιο παντως τις 20αρες τις αποφευγω διοτι οι περισσοτερες ειναι απειρες. Δεν ξερω αν οι λατινες μαθαινουν γρηγοροτερα το σεξ, ισως και να ειναι καλη.

Νανα Αγ. Πετρου: Η τσατσα μια γιαγιακα συμπαθητικη παρουσιαζει τη Νανα. Σκαει μυτη μια γκιλγ με αθλητικο πανοφορι με φερμουαρ ανοιχτο μεχρι τον αφαλο και εξω τα βυζια της. Ανετα θα την εκανα για τσατσα. Πρεπει να την εχω πετυχει καπου μεταξουργειο. (Ας μου το επιβεβαιωσει κανεις). Κιτρινα δοντια και καπως αραια. Ειχε καπνισει 15 πακετα και ερχεται σε κολλητα κοντα μου και μπλοκαρει να φυγω. Μου ερχεται μια τσιγαριλα που κοντεψα να ξερασω.
Διαλογος::
-Εγω : Αρχισαμε και παιζουμε επιθετικα;
-Εκεινη: Ναι γιατι, δεν ξερεις μποουλιγκ;
-Εγω : Ξερω αλλα δεν παιζω ετσι.
-Εκείνη: Δεν ξερεις να παιζεις αμυνα;
-Εγω : Οχι. Καλο βραδυ και καλη συνεχεια. 

Δεν ηταν του γουστου μου καθολου. Παντως μαλλον ξερει πολλα και ενδεικνειται για πολυ μερακλιδες.

Αφου εχασα λιγο τις στροφες μου μετα απο το σοκ αυτο, περασε η ωρα μεχρι να τις ξαναβρω, πηγα σε ενα καλο κοριτσι και ξεφορτωσα.

Φευγοντας πηγα Φωκ. σε μια Σισση δεν θυμαμαι που ηταν.
Η Σισση ειναι μαυροτσουκαλη με καταμαυρα μαλλια μπουκλα. Τσιγγανα. Το καταλαβαινεις και απο την ασχημη αλλα δυνατη φωνη που εχουν ολες εκεινες της ρατσας της. Ερχεται επανω μου για τριψιματα. Μου ερχεται τσιγαριλα χαλια. Ωραιο κορμι ομως. Χουφτωσα βεβαια και μου εκανε εντυπωση οτι παρολο που δεν φορουσε καλσον, το δερμα της ηταν ζεστο και βελουδινο. Βελουδο ρε. Σαν να περνουσαν μικροδονησεις στο χερι μου. Αν ημουν καπνιστης και δεν συχαινομουν, μπορει να την επαιρνα με την προυποθεση να μη βγαλει αχνα λογω ασχημης φωνης. Πιτσιρικα ειναι δεν ξερω ποσα ξερει και αν ειναι καλη μεσα, αμα γουσταρει κανεις τσιγγανα βελουδινο δερμα κορμι ωραιο, να παει.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.675
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μπορείτε να μου προτείνετε μερικές καλές στο Μεταξουργείο, 2η ή 3η βάρδια; Όχι χοντρές.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Ένωσα κι εγώ την ψωλή μου στο γαϊτανάκι με τις ψωλές των συναγωνιστών στο μουνί της Μισέλ Φ61.
Όσο τζελ κι αν βάλει, όσο κι αν κατεβάζει το ισχίο για να μην τον πάρει όλον μέσα και βαθιά, όσο κι αν έχουν σπρώξει με μανία οι συναγωνιστές, η ενέργεια του νεανικού μουνιού υπερτερεί και θριαμβεύει.
Οι άνισες σχέσεις προκαλούν τις πιο έντονες ηδονές. Η σχέση με μια πόρνη είναι εξ ορισμού άνιση, χωρίς να είναι ορισμένο ποιος είναι από πάνω και ποιος από κάτω.
Ο αποκάτω χύνει παραδομένος στη γλυκιά ματαιότητα, υποταγμένος στην ηδονή του άπιαστου, του ακατόρθωτου.
Η σχέση μου με τη Μισέλ ολοκληρώθηκε σε μονοψήφιο αριθμό λεπτών της ώρας.
Εκεί η τσατσά πρέπει να κλειδώνει την πόρτα αντί να την χτυπά.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.860
Κριτικές
6
Like
9.220
Πόντοι
1.686


Τετάρτη προς Πέμπτη 27.09.2018
στην βραδινή βάρδια
στο Φυλής 56 ήταν η Άννα- Ιλόνα,
πιο ωραία από ποτέ. Μαλλί, μακιγιάζ
μαυρισμένη, ωραίο μαγιό, είναι πανέμορφη.
Σκέφτηκα να ποντάρω στο καλό της κέφι,
πέρασα και ήταν καλή μέσα !
Κέρδισα έτσι στη ρουλέτα !
220px-13-02-27-spielbank-wiesbaden-by-RalfR-093.jpg
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Μπορείτε να μου προτείνετε μερικές καλές στο Μεταξουργείο, 2η ή 3η βάρδια; Όχι χοντρές.
Συναγωνιστή, σου προτείνω 2 milf τα οποία είναι φοβερά σε υπηρεσίες, περίπου 40 ετών, με πολύ καλό σώμα για την ηλικία τους  :knockinb: :knockinb: Η μία είναι η αγαπημένη μου Νατάσα στο Κολωνού-48, και η άλλη είναι η Μαρίνα στο Μεγ. Αλεξάνδρου -22 ισόγειο, και οι 2 στην απογευματινή βάρδια  :pipa1: :pipa2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom