Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 196 άτομα (13 μέλη και 183 επισκέπτες)

μακεδόνας

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Τελικα οταν σε πολυβλεπουν σε ενα μαγαζι δεν σε εκτιμανε...
Αν και πηγαινα για αλλου,μπηκα στο Λιοσιων 73Β.
Σεμπαστιανα εμφανισιακα δεν, για Οριανα οι κριτικες ελεγαν μακρια και επελεξα Κλεοπατρα που και με ξερει και στις υπηρεσιες  ειναι παντα αψογη οπως ολοι ξερουμε.
Εχω το κινητο στο κομοδινο και ανοιχτο το χρονομετρο για να δω τον χρονο παραμονης.
Ακουω βηματα,ανοιγει η πορτα και παταω το start.
Μετα απο μερικα λεπτα,οχι παρα πολλα,ακουγεται διπλο χτυπημα στην πορτα.Λεω κατι δεν παει καλα αφου δεν ειχε περασει πολλη ωρα...
Η Κλεοπατρα συνεχιζει απτοητη(και μπραβο της) και εγω αρχισα λιγο να αγχωνομαι για δευτερο χτυπημα.
Συνεχιζουμε για αλλα 2-3 λεπτα ωσπου ηρθε το τελος.
Σηκωνομαι απο το κρεβατι και βλεπω το κινητο: 11 λεπτα και κατι ψιλα!
Η τσατσα πρεπει να χτυπησε στα 8-9 λεπτα..Τυφλα να εχει το Μεταξουργειο...
Ωρα αιχμης δεν ηταν και στο σπιτι ημουν μονος.Το πρωι γενικα βαρανε μυγες..
Αφου δεν εκτιμανε την παρουσια μου και τα λεφτα που δινω ας εκτιμησουν στο εξης την απουσια μου.
Τελος απο εμενα.

το ειχα ξαναπει της προαλες στο συγκεκριμενο στουντιο εαν πας παν απο 5 φορες

οχι μονο σε εκτιμανε αλλα τους κανει και εντυπωση

σου λεει προσωπικη ζωη , γυναικα,γκομενα δεν εχει και ερχεται εδω συνεχεια

 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Μιά πολλύ καλή "συνεδρία" σήμερα κατά τις 13:15 στο Ιασ 2Β με την Αλιόνα (για Μαργαρίτα πήγαινα) ένα milf+ με κόντο μπρονζε μαλί και λίγο πεταχτα δοντάκια. Μου έκανε ένα "κλίκ"  :erection: και πέρασα. Πολλύ καλή πίπα  μέχρι ρίζα που λέμα και μετά  :fuck2: για σφυροκόπημα.Καλό vfm πήδημα!!! :thumbsup:

Υ.Γ. Για τους λάτρεις έχει "λυρομουνόχειλα" !!
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
8
Like
2.808
Πόντοι
736
Οι βυζαρουδες στα Φ61 και Φ59 είναι στα πόστα τους η είναι κλειστά αν ξέρει κανείς?
Ας κανω μια παραθεση στον εαυτο μου για χαρη της βυζοενημερωσης  :grin:

Ετιμηθει η ΒυζοΜισελ2 Φ61 υπογειο κατα τις 19:00 σημερις, οποτε φανταζομέϊ θα ειναι εκει μεχρι και τις 12παρα,
απλα δεν ξερει Χριστο Ελληνικα ουτε αγγλικα και δεν μπορουσα να συνεννοηθω να μου το εξακριβωσει..
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
το ειχα ξαναπει της προαλες στο συγκεκριμενο στουντιο εαν πας παν απο 5 φορες

οχι μονο σε εκτιμανε αλλα τους κανει και εντυπωση

σου λεει προσωπικη ζωη , γυναικα,γκομενα δεν εχει και ερχεται εδω συνεχεια

Ισχυει!!
Εμενα παλιοτερα κοπελα σε αυτο το μαγαζι μου ειχε πει:''Παλι εδω?"
Λες και εμπαινα τσαμπα...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.860
Κριτικές
6
Like
9.217
Πόντοι
1.686
Απόγευμα 25/09/2018 στο φυλής 86 β η ρόξυ
ήταν καλή μαζί μου μέσα.
Δυνατό και απολαυστικό πήδημα.
Ίσως διότι φόραγα το νέο σχετικά
άρωμα 1 million prive, paco rabanne

item_XL_11509815_73444892.jpg


( μου έδωσαν τέστερ στο Hondos)

:dancing:


Η Ρόξυ έχει σφιχτή κωλάρα και
σφιχτή μούνα, και φχαριστήθηκα !
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ας κανω μια παραθεση στον εαυτο μου για χαρη της βυζοενημερωσης  :grin:

Ετιμηθει η ΒυζοΜισελ2 Φ61 υπογειο κατα τις 19:00 σημερις, οποτε φανταζομέϊ θα ειναι εκει μεχρι και τις 12παρα,
απλα δεν ξερει Χριστο Ελληνικα ουτε αγγλικα και δεν μπορουσα να συνεννοηθω να μου το εξακριβωσει..
Στο σεξ ήταν καλή;

Επίσης ποια είναι αυτή στο φυλής 59 όροφο που είπε ο προφεσσορας ότι έχει καλά βυζιά αλλά δεν ανέφερε όνομα;
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Πριν λίγο στην Κολωνού...


Κολωνού 11 όροφος:
Ντιάνα.
Καστανή μουναροπιτσιρίκα,ψηλή,με τσολιαδίστικο κορμί.
Μαζί της η Χριστίνα.
Ξανθιά κοπέλα,ασπρουλιάρα με γλυκό πρόσωπο.
Κορμί ψιλοζουμερό σχετικά καλό.

Κολωνού 11 ισόγειο:
Καρίνα.
Ξανθιά κοπέλα με μέτριο πρόσωπο.
Κοντή-στο σώμα με πιασιματάκια που είναι τοπικά ψιλοακανόνιστα όπως στον κώλο της.

Κολωνού 11 υπόγειο:
Άντζελα.
Μελαχροινή ψηλή μιλφ.
Με μέτριο πρόσωπο,με μυτογκα και με νταρντανοκορμί-καλή κωλάρα.

Κολωνού 15 αριστερά:
Καρίνα.
Ξανθιά,σκουρόδερμη,ζουμερή με γεμάτο στήθος
Χαρακτηριστική πονηρόφατσα.
Η γνωστή Καρίνα της αλυσίδας που για λίγο καιρό δούλεψε και Ιάσωνος 19β.

Κολωνού 15β:
Άννα.
Ξανθιά κοντοπούτανη πιτσιρίκα.
Λευκόσαρκη με ωραίο αδύνατο σώμα.
Με πονηρό φολομουτράκι.
Γνωστή κι από Ιάσωνος 46 όροφος.Φόλα.

Κλειστό το Κολωνού 23 ισόγειο.

Κολωνού 27 όροφος:
Σοφία,η ξανθιά θηλυκή μιλφ με το ελαφρώς ζουμερό κορμί και τον ωραίο και προκλητικό κώλο.
Μαζί της η Φωτεινή,η αδύνατη καστανή μιλφογκιλφ.

Κολωνού 27 υπόγειο:
Φλώρα.
Μελαχροινή νταρντανοπούλα με γλυκό πρόσωπο.
Πιτσιρίκα ζουμερή,ψιλοατσούμπαλη και με τροφαντή κωλάρα.

Κολωνού 27 ισόγειο:
Καρίνα,η γνωστή καστανή σκουρόδερμη κοπέλα.
Ψηλή και με καλό,αδύνατο σώμα.

Κολωνού 30 ισόγειο:
Ντάρια.
Ξανθιά,όμορφη,ψηλή,με όχι στεγνό κορμί (έχει πάρει και στον κώλο) και με χαρακτηριστικό στητό,αγαλματένιο στήθος.

Κολωνού 30 όροφος:
Κάτω,η Βάλια.
Καστανή μουναροπιπίνα,με ωραίο πρόσωπο και αψεγάδιαστο κορμί.
Αεράτη στο σαλόνι!
Μαζί της η Άννα,η γνωστή μελαχροινή μιλφ με το κοντό μαλλί-πλέον με αρκετά παραπανίσια κιλά επάνω της.

Στον επάνω όροφο,η Λίκα.
Ξανθιά,λευκόσαρκη,με συμπαθητικό πρόσωπο.
Σώμα όχι στεγνό ή κακό-με ωραίο πεταχτό βυζορωγίδι.
Μαζί της η Ρίτα.
Ξανθιά κι αυτή,με αδιάφορο/άχρωμο πρόσωπο που το αγριεύει λίγο η μύτη.Κοντή και αδύνατη.

Κολωνού 32 υπόγειο:
Λωρέννα.
Μελαχροινή πιτσιρίκα με όμορφο πρόσωπο.
Νταρντάνα με ωραία πιασίματα που δεν χτυπάνε έπανω της άσχημα λόγω του ύψους της.
Ότι πρέπει για όσους θέλουν μικρές και ωραίες νταρντάνες.

Κολωνού 32 ισόγειο:
Ρωξάννη,η καστανή ψηλή και γεματούλα πιτσιρίκα-γλυκιά φάτσα και τίποτα άλλο το ιδιαίτερο.
Γνωστή από Κολωνού 15.

Κολωνού 45 αριστερά:
Στο βάθος,η Τάνια/Τατιάνα.
Ξανθιά κοντούλα μιλφ ανατολικής προέλευσης.
Λευκόσαρκη με σχετικά κοντό μαλλί.
Συμπαθητικό πρόσωπο και σώμα με πιασιματάκια.
Ζεστή και χαμογελαστή στο σαλόνι.Ενδιαφέρουσα.
Το δεξί εσωτερικό μαγαζί ήταν κλειστό.

Κλειστό το Κολωνού 45 δεξιά.

Κολωνού 47:
Στο ισόγειο,κλασσικά η Ζάνα.
Στον όροφο,η Ελένη,η γνωστή ξανθιά θηλυκή μιλφ με το ζουμερό σώμα.

Κολωνού 48:
Νατάσα,η γνωστή ξανθιά σκιστομάτα μιλφ.

Κολωνού 53:
Ναταλί,ξανθιά ψηλή μιλφογκιλφ με μέτριο πρόσωπο.
Μοιάζει σαν να είναι μάνα της Αλιόνας από το 27 της Διδύμου-ίδιο στυλ,ίδια χαρακτηριστικά...
Με πιασίματα στο κορμί που σε μερικά σημεία ξεφεύγουν αλλά "το σώζει" το ύψος της.
Γνωστή κι από το πέρασμά της από Διδυμου 27.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
μερικές από τις "καταθέσεις"μου  τις τελευταίες 40 ημέρες  

Ρεμούνδου 21α
στην πρωινή βάρδια τίμησα την Ειρήνη . Μίλφ από την Ουκρανία με μαύρα μαλλιά μέχρι τον ύψος των ώμων . Με τα μαύρα που φοράει φαίνεται να έχει κανονικό σώμα αλλά επιμελώς κρύβει την κοιλιτσα της , βυζί 1.5-2άρι . Ενώ με πέτυχε όρθιο όταν μπήκε στο δωμάτιο κοντοστάθηκε και μου είπε να ξαπλώσω  . Τα προκαταρκτικά της περιορίστηκαν σε χάιδεμα του στήθους μου και του πούτσου . Γλωσσόφιλα τα αποφεύγει , πίπα κάνει χωρίς προφυλακτικό αφου σε καθαρίσει σχολαστικά αλλά για μιλφ είναι απογοητευτική ,με  πολύ χέρι και ρηχή   , να επισημάνω ότι όταν πήγα να την φιλήσω στο στήθος τραβήχτηκε και μου είπε πιο σιγά …ενώ όταν πήγα να της γλύψω το μουνί με άφησε για 15-20 δευτερόλεπτα και μετά μου είπε ότι την ενοχλούν τα γένια μου…(πάντα είμαι ξυρισμένος) .Στο σέξ δεν έχει κάποια ιδιαίτερη συμμετοχή ενώ στο τέλος ενώ υποτίθεται ότι κάνει τελειωτικό στο στόμα με το που νιώσει τις πρώτες σταγόνες ανοίγει το στόμα της και πέφτουν κάτω .

φωτογραφίες από το δωμάτιο
image.jpg
21_3.jpg


21_4.jpg
21_5.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Κωνσταντινουπόλεως 166α
στην 3η βάρδια τίμησα την Βικτόρια . Κοπέλα από την Ουκρανία ψιλόλιγνη με ξανθά μαλλιά και 1.5αρι βυζί . Μιλάει κάποια ελληνικά με την χαρακτηριστική προφορά και λίγα Αγγλικά .  Προκαταρκτικά όχι πολλά και φιλιά χωρίς γλώσσα . Σε αποζημιώνει με την πίπα της όπου της αρέσει να γλύφει και αρκετή ώρα τα αρχίδια χωρίς μάλιστα  να της το ζητήσω . Στάσεις όταν ανέβηκε από πάνω ήταν λίγο άγαρμπη , στα τέσσερα όμως βογκούσε δυνατά και με προέτρεψε να της σφαλιαρίσω τα κωλομάγουλα . Τελείωμα και αυτή στο στόμα

φωτογραφίες από το δωμάτιο

166.jpg
166_2.jpg


166_3.jpg
166_4.jpg

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Αλκιβιάδου 16γ
σε πρωινή βάρδια τίμησα την Ανκα . Μελαχρινή κοπέλα από την Βουλγαρία , σώμα με πιασιματάκια και 3άρι βυζί , έχει τατουάζ πίσω χαμηλά στην μέση. Στο δωμάτιο πολύ καλή πίπα χωρίς προφυλακτικό γλύφει και αρχίδια , δέχεται 69, φιλάει παθιασμένα και τον παίρνει από κώλο χωρίς μα και μού . Τελειωτικό στο στόμα δεν κάνει αλλά μπορεί να σε χύσεις στα βυζιά της  με ισπανικό αν θέλεις αλλιώς στο σώμα  ,σε άλλη συνεύρεση μας ενώ την είχα στα τέσσερα αφαίρεσα το προφυλακτικό της είπα να ανοίξει με τα χέρια της τα κωλομάγουλα της και την έχυσα στην κωλοτρυπίδα . Σε άλλα θετικά ότι δεν βιάζεται καθόλου και κάθεται πολύ ώρα στο δωμάτιο.  

φωτογραφίες από το δωμάτιο

image.jpg
16_2.jpg


16_3.jpg
16_4.jpg


16_5.jpg
16_6.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Κωνσταντινουπόλεως 166α
στην 3η βάρδια τίμησα την Χριστίνα . Κοπέλα 28 χρονών (εγώ την έκανα μεγαλύτερη) από την Μολδαβία με κόκκινα μαλλιά , κανονικό σώμα 2άρι βυζί , έχει και κάποια τατουάζ κακής ποιότητας .   Μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά και είναι πολύ επικοινωνιακή . Αρκετά προκαταρκτικά , γλείψιμο με την γλώσσα σε όλο το κορμί από τον αφαλό και πάνω και γλωσσόφιλα κάργα . Γουστάρει να της γλύφεις το μουνάκι αλλά όχι να της βάζεις δάχτυλο . Δεν δυσανασχετεί στις πολλές αλλαγές στάσεων αλλά απ όλες τις φορές που την έχω πάρει γούσταρε πιο πολύ πισωκολλητά στα όρθια . Πίπα χωρίς προφυλακτικό με προσπάθειες να τον πάρει βαθιά στο λαρύγγι της και γλείψιμο αρχιδιων . Τελείωμα στο πρόθυμο στοματάκι της όπου πραγματικά στον στραγγίζει… Δεν βιάζεται καθόλου . Στο σαλόνι σε χαιρετάει δια χειραψίας ενώ κάποιες φορές είναι πιωμένη .

φωτογραφίες από το δωμάτιο

166_2.jpg
166_3.jpg


166_4.jpg
166_5.jpg

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α
στην 3η βάρδια τίμησα την Κατερίνα . Ξανθιά ρωσώφωνη  μίλφ  , σώμα με κάποια πιασιματάκια και 2.5άρι βυζί . Προκαταρκτικά σχεδόν μηδενικά , γλωσσόφιλα δεν δίνει , πίπα κάνει χωρίς προφυλακτικό αφού πρώτα στον καθαρίσει σχολαστικά με μωρομάντιλο . Στα του σεξ πολλά ψεύτικα επιφωνήματα και δεν είναι για πολλά πολλά  μιας και αν ανεβάσεις λίγο ρυθμούς δεν αντέχει . Τελείωμα στο στόμα  

φωτογραφίες από το δωμάτιο

image.jpg
22_1.jpg


22_2.jpg
22_3.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Κολωνού 53
στην 3η βάρδια πήρα παρτούζα την Ζανα και την Αννα . Την Ζανα πρίν από την παρτούζα την είχα πάρει και δυο φορές μόνη της και είχα περάσει πάρα πολύ καλά . Κοπέλες που χωρίς να είναι εμφανισιακά τίποτα το ιδιαίτερο έχουν κάνει ντόρο και τις έχουν τιμήσει όλοι οι μετανάστες που βολτάρουν στο Μεταξουργείο . Κοπέλες που όντως είναι αυτό που λες της διπλανής πόρτας . Στο δωμάτιο μπήκαν γελώντας και ποιο άνετη ήταν η Ζανα που με θυμόταν . Στο σαλόνι δεν ανακοινώνεται αλλά η Ζανα κάνει και γυμνό τσιμπούκι και μάλιστα αρκετά καλό ενώ η Άννα γλύφει μεν τον πούτσο με τη γλώσσα της αλλά δεν τον βάζει στο στόμα της .  Ταυτόχρονα δεν με έγλυψαν αλλά όσο μου τον έγλυφε η Ζανα εγώ έγλυφα  το μουνάκι της Άννας . Δεκτικές όταν τους ζήτησα να στηθούν στα τέσσερα και να τις γλύψω εναλλάξ . Πρώτα πήρα την Άννα , της είπα να ανέβει από πάνω μου αλλά δεν το πολυείχε , η Ζανα της χάιδευε τα βυζιά ενώ έδιναν και πεταχτά φιλιά στα χείλη . Την Ζανα την πήρα στα τέσσερα , κωλάρα και καλό στήσιμο η Άννα απλά καθόταν και μας κοιτούσε . Το τελείωμα έγινε στα κορμιά τους  και συγκεκριμένα στα βυζιά τους όπου η Ζανα γελώντας έτριβε μα τα χέρια της τα χύσια τόσο από τα βυζιά της όσο και από τα βυζιά της Άννας . Παρόλο τον χαμό που γινόταν έξω έκατσα 20 λεπτά . Θα λείπουν για τουλάχιστον 2 μήνες .

φωτογραφίες από το δωμάτιο

image.jpg
53_2.jpg


53_3.jpg
53_5.jpg

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Αγκύρας 12α    
στη δεύτερη βάρδια τίμησα την Τζένη . Δούλευε μαζί μρ την Σούζι παλιό μου  στανταράκι  που μούτρωσε που επέλεξα την Τζένη . Η Τζένη είναι μια κοπέλα από την Μολδαβία 27 χρονών , έχει σώμα με πιασιματάκια  1.5-2άρι βυζί και στην φάτσα πολλούς θα τους χαλάσει μια ελία που έχει . Στο σαλόνι είναι κάπως υποτονική αλλά στο δωμάτιο μόλις δεί πούτσα πραγματικά μεταμορφώνεται .Μέτρια προκαταρκτικά και πεταχτά φιλιά στο στόμα . Δέχεται να της γλύψεις το μουνάκι αλλά δεν είναι και το καλύτερο της . Εκεί που δίνει ρέστα είναι στην πίπα , κάτι παθαίνει τον σαλιώνει τον βάζει βαθιά στο στόμα της , πότε τον γλύφει αργά αργα βασανιστικά και άλλοτε σαν να μην υπάρχει αύριο… μόνο μια στάση στα τέσσερα με δυνατό πισωκολλητό στην κωλάρα της και χύσιμο στα κωλομάγουλα

φωτογραφίες από το δωμάτιο

image.jpg
12_1.jpg


12_2.jpg
12_4.jpg

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Φυλής 71α  
στην δεύτερη βάρδια τίμησα την Ντιάνα , κοπέλα με καστανό σκούρο μαλλί με κανονικό ωραίο κορμί ωραίο κωλαράκι και μικρό βυζί . Δούλευε μαζί με την Μάρα αλλά αυτή θα περνούσε δωμάτιο . Πάμε λοιπόν κοπέλα με ωραίο κορμάκι και εκεί τέλος τα θετικά… φιλιά δεν δίνει , 69 δεν κάνει , η πίπα της μέτρια ενώ και στο πρωκτικό που υποτίθεται ότι είναι το πρόγραμμα της αρχικά πήγε να το αποφύγει και μετά αφού έβαλε τόσο τζέλ κάθε λίγο και λιγάκι τραβιόταν μπροστά και επρέπε να μπαίνω ξανά μεσα της . Με τα χίλια ζόρια κατάφερα να χύσω . Να σημειώσω ότι σε 3ή βάρδια  τις πέτυχα να δουλεύουν δίπλα στον όροφο όπου τίμησα την Μάρα και δεν το μετάνιωσα καθόλου . Πολύ καλό κωλογαμίσι

φωτογραφίες από το δωμάτιο

71_2.jpg
71_3.jpg


71_5.jpg
71_4.jpg

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Φυλής 61      
στην δεύτερη βάρδια τίμησα την Μισέλ στην πρώτη της μέρα στην δουλειά . Κοπέλα από την Βενεζουέλα πιτσιρίκα , σώμα με πιασιματάκια αλλά φοβερό 3.5-4άρι βυζί , φοράει και γυαλάκια . Εμφανώς τρακαρισμένη ήρθε στο δωμάτιο (στην συνέχεια λύθηκε αρκετά ) την ρώτησα αν μιλάει αγγλικά , παρόλο που απάντησε πόκο δεν μιλούσε τίποτα… Ασχολήθηκα πάρα πολύ με τις βυζάρες της αλλά και με το μουνάκι της και της άρεσε . Γλωσσόφιλα δεν δίνει . Πίπα χωρίς προφυλακτικό απροσδόκητα καλή και για ώρα . Στα αρνητικά ότι πρίν ανέβει από πάνω μου έβαλε αρκετό τζέλ στο μουνι της . Πάνω μου κουνιόταν πολύ καλά ενώ στην συνέχεια και στα τέσσερα πολύ καλό στήσιμο αλλά και αντοχή σε πιο δυνατους ρυθμούς . Την πήρα και για λίγο ιεραποστολικά . Έβγαλα το προφυλακτικό και της έδειξα να μου πάρει πάλι πίπα , δεν αρνήθηκε αλλά μου έδειξε να μην την χύσω στα πρόσωπο(στο στόμα δεν τα παίρνει) , λίγο πίπα λίγο ισπανική έχυσα στις βυζάρες της . Της έκανε εντύπωση που της είπα να περιμένει για να την καθαρίσω και στο τέλος με ευχαρίστησε . Απροσδόκητα καλή συνεύρεση με νεαρή λατίνα  και μάλιστα πρώτη μέρα της στον οίκο.

φωτογραφίες από το δωμάτιο

61_3.jpg
61_4.jpg


61_2.jpg
image.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Αχιλλέως 48β & Μαραθώνος    
σε πρωινή βάρδια τίμησα την Λίνα . κοπέλα ρωσώφωνη με κοντό αγορίστικο καστανοκόκκινο μαλλί , σώμα κανονικό , μικρό βυζί , έχει τατουάζ πίσω χαμηλά στην μέση και μια ελιά στα χείλη . Δεν μιλάει ελληνικά ούτε αγγλικά αλλά έχει πολύ θετική διάθεση . Όταν μπήκε στο δωμάτιο με αγκάλιασε στα όρθια και χόρευε στον ρυθμό του τραγουδιού που ακουγόταν . Παθιασμένα φιλιά και αρκετά προκαταρκτικά στο πρόγραμμα. Πίπα καλή χωρίς προφυλακτικό όπου σε κοιτάει προκλητικά κατάματα και γλύφει σαν ο πούτσος σου να είναι παγωτό . Δέχεται τρίψιμο στο μουνί αλλά δεν θέλει να την γλύψεις . Δεκτική σε όσες αλλαγές στάσεων κάναμε . Τελείωμα στο σώμα . Δεν βιάζεται καθόλου . Μέσα στην τρελή χαρά και με θετική διάθεση η ρωσίδα τουρίστρια…

φωτογραφίες από το δωμάτιο

48_2.jpg
image.jpg


48_4.jpg
48_5.jpg

 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.807
Like
253
Πόντοι
36
Αχιλλέως 48β & Μαραθώνος   
σε πρωινή βάρδια τίμησα την Λίνα . κοπέλα ρωσώφωνη με κοντό αγορίστικο καστανοκόκκινο μαλλί , σώμα κανονικό , μικρό βυζί , έχει τατουάζ πίσω χαμηλά στην μέση και μια ελιά στα χείλη . Δεν μιλάει ελληνικά ούτε αγγλικά αλλά έχει πολύ θετική διάθεση . Όταν μπήκε στο δωμάτιο με αγκάλιασε στα όρθια και χόρευε στον ρυθμό του τραγουδιού που ακουγόταν . Παθιασμένα φιλιά και αρκετά προκαταρκτικά στο πρόγραμμα. Πίπα καλή χωρίς προφυλακτικό όπου σε κοιτάει προκλητικά κατάματα και γλύφει σαν ο πούτσος σου να είναι παγωτό . Δέχεται τρίψιμο στο μουνί αλλά δεν θέλει να την γλύψεις . Δεκτική σε όσες αλλαγές στάσεων κάναμε . Τελείωμα στο σώμα . Δεν βιάζεται καθόλου . Μέσα στην τρελή χαρά και με θετική διάθεση η ρωσίδα τουρίστρια…

φωτογραφίες από το δωμάτιο

48_2.jpg
image.jpg


48_4.jpg
48_5.jpg
ολες αυτες τις πηρες μεσα σε μια μερα?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α
στην 3η βάρδια τίμησα την Κατερίνα . Ξανθιά ρωσώφωνη  μίλφ  , σώμα με κάποια πιασιματάκια και 2.5άρι βυζί . Προκαταρκτικά σχεδόν μηδενικά , γλωσσόφιλα δεν δίνει , πίπα κάνει χωρίς προφυλακτικό αφού πρώτα στον καθαρίσει σχολαστικά με μωρομάντιλο . Στα του σεξ πολλά ψεύτικα επιφωνήματα και δεν είναι για πολλά πολλά  μιας και αν ανεβάσεις λίγο ρυθμούς δεν αντέχει . Τελείωμα στο στόμα 

φωτογραφίες από το δωμάτιο

image.jpg
22_1.jpg


22_2.jpg
22_3.jpg

Στον Κορυδαλλό πάντως έχουν καλύτερα δωμάτια!  :-( :undecided:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom