Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (1 μέλη και 58 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ο γύφτος έχει 8 παιδιά διότι δεν πληρωνει φόρους,έχει δωρεάν περίθαλψη,δε στέλνει τα παιδιά στο σχολείο να έχει έξοδα κλπ

Ο γυφτος εχει 8 παιδια γιατι εχει τη γυναικα σουζα τη γαμαει τη γραφει στ αρχιδια του και την αφηνει να μεγαλωσει τα παιδια μονη της και την κερατωνει. Ειναι παντρεμενος και ζει σαν εργενης. Ο Ελληνας απαξ και παντρευτει γινεται δουλος της ελλεινιδας. Και αμα τον χωρισει δουλος της διατροφης.


Αναφορικα θα πω και οχι για να προμοταρο δεν εχω και κανεναν οφελος κιολας λογο των δυσκολον αυτον καιρον πγαινο μονο με το στανταρακι μου την εβελινα περα το οτι ειναι σαν γκομενα μου εχει παχυνη και γουσταρο ακομα πιο πολυ και 100 κιλα να φταση θα  πηγαινο να την σπροχνο!!!Σε ολες της αλλες εχω δοση ακυρο...Διοτι δεν  θελω να δινο λεφτα και να χαλαει και η ψυχολογια μ απο πανο!!!

Ακουγεσαι απογοητευμενος φιλε. Δεν ειχες καποια στανταρακια;
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
αλανια σε ποιο οικο εχει μιλφαρα για τωρα...Δωστε τα φωτα σας γιατι θα παω με μηχανη και εχει πουτσοκρυο
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.311
Πόντοι
1.936

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.993
Πόντοι
1.496
Ρε αλάνια..πέρασε κανείς πρόσφατα από Δροσοπούλου 97 να δει μήπως έχει γυρίσει η Ντιάνα?
Δε νομιζω να υπαρχει τιποτα εκει πλεον φιλε,οποτε περναω είναι κλειστα.Ιδιοκτητης κωλομπαρου στη Κυψελη ελεγε σε φιλο μου ότι δυσκολευεται να τα φερει βολτα οικονομικα και να πληρωνει τις κοπελες αφου ολοι πανε στις μαυρες εκει στη περιοχη με 5 ευρω.Ισως αυτος είναι ενας λογος που δεν λειτουργουν και τα 3 σπιτια στη περιοχη όπως τα ξεραμε.
 

BudapestGuy

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση... Υπαρχει καμια κοπελα κοντουλα με φαρδυ κωλο να παω να περασω καλα? Ειχα βρει μια ξανθια κοντουλα σε ενα μαγαζι στη φυλης αλλα δεν ξερω αν ειναι εκει ακομα
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Περίπου σε αυτό το στυλ που περιγράφεις ότι θέλεις,εκτός της γνωστής Ορόρας στο Φυλής 54 κάτω,είναι η ξανθιά Ειρήνη στο Φυλής 86 άνω (το απόγευμα κυρίως και κάποιες φορές και νύχτα) και η επίσης ξανθιά Ιωάννα στο Φυλής 59-απόγευμα και αρκετές φορές και νύχτα.

Πάντως αν καταλήξεις κάπου (και αν θες βέβαια) κάνε ένα κόπο να μας πεις τι έγινε τελικά.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
:vomit:
.....εχουν κλεισει προ πολλου αυτα τα μαγαζακια τυπε....

Το Δροσοπούλου 97...ήταν ανοιχτό το καλοκαίρι..μέχρι να φύγει η Ντιάνα για Κρήτη όπου και εργάζεται κάθε καλοκαίρι...συνήθως ανοίγει Οκτώβρη...προπολλόυ έχουν κλείσει το Δ95 το Δ98...καθώς και το Θάσου....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Δε νομιζω να υπαρχει τιποτα εκει πλεον φιλε,οποτε περναω είναι κλειστα.Ιδιοκτητης κωλομπαρου στη Κυψελη ελεγε σε φιλο μου ότι δυσκολευεται να τα φερει βολτα οικονομικα και να πληρωνει τις κοπελες αφου ολοι πανε στις μαυρες εκει στη περιοχη με 5 ευρω.Ισως αυτος είναι ενας λογος που δεν λειτουργουν και τα 3 σπιτια στη περιοχη όπως τα ξεραμε.

Η Ντιάνα έχει στάνταρ πελατεία.....κα από ότι ξέρω ο οίκος εκεί της ανοίκει.....τώρα αν μεσολάβησε κάτι από τον Ιούλιο και μετά δε γνωρίζω....πάντως ούτε και το τηλέφωνο του σπιτιού δουλεύει πλέον...
 

BudapestGuy

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Περίπου σε αυτό το στυλ που περιγράφεις ότι θέλεις,εκτός της γνωστής Ορόρας στο Φυλής 54 κάτω,είναι η ξανθιά Ειρήνη στο Φυλής 86 άνω (το απόγευμα κυρίως και κάποιες φορές και νύχτα) και η επίσης ξανθιά Ιωάννα στο Φυλής 59-απόγευμα και αρκετές φορές και νύχτα.

Πάντως αν καταλήξεις κάπου (και αν θες βέβαια) κάνε ένα κόπο να μας πεις τι έγινε τελικά.

Συνηθως παω μετα τις 23:00 το βραδυ, ελπιζω να πετυχω καμια απο τις παραπανω :) Εννοειται οτι θα ενημερωσω μολις βρω την καταλληλη :)

Σε ευχαριστω πολυ για αλλη μια φορα Digweed :hi:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..καλημέρα κύριοι..σε προχθεσινή μίνι βραδινή τσαρκούλα,βρέθηκα στο Πιπίνου 118..εκεί εκπορνεύονταν  η Εύα και η Ναταλί..η Ναταλί πιο μπαμπάτσικη από την Εύα μου'κανε κλικ και πέρασα..γεματούλα από τη μέση και κάτω με βυζάκι 2αράκι και ξανθό μαλλί πιασμένο σε κοτσιδάκια..όταν κατέβηκε από τα ψηλοτάκουνα που φορούσε,τα μπούτια κι ο κώλος χύθηκαν κι απλώσανε..στα του διαδικαστικού,ψιλοβαρετή με μόνο αξιομνημόνευτη την καλή πίπα της..το στήσιμο στα 4 εκ του ασφαλούς χωρίς σπάσιμο μέσης και σ'ολη τη διάρκεια σιωπηλή και απλή guest star..μια λάθος μου επιλογή..τα σέβη μου..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ο γυφτος εχει 8 παιδια γιατι εχει τη γυναικα σουζα τη γαμαει τη γραφει στ αρχιδια του και την αφηνει να μεγαλωσει τα παιδια μονη της και την κερατωνει. Ειναι παντρεμενος και ζει σαν εργενης. Ο Ελληνας απαξ και παντρευτει γινεται δουλος της ελλεινιδας. Και αμα τον χωρισει δουλος της διατροφης.


Ακουγεσαι απογοητευμενος φιλε. Δεν ειχες καποια στανταρακια;
Εχω ακομα~~~οπως παντα ανα διαστηματα εχω...αλλα παντα φευγουν...Απογοητευμενος απο της περισοτερες ναι!!λιγες ειναι καλες και αξιζουν!!!  
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
τόφαλος το Εβελινάκι... πού είναι εκείνο το κοριτσάκι που ήταν όταν πρωτοήρθε... τι κρίμα σίγουρα περνάει κατάθλιψη
Ε οχι και τοφαλος!!! Απο οταν εβαλε πλαστικα μεφτιαξε ακομα πιο πολυ!!!τωρα που πηρε κιλα με τρελενη ακομα περισοτερο!!! Εγω πιστευω δεν ειναι παχος αλλα μυικη μαζα απο την εργασια μερα νυχτα!!!προσοπικη μου αποψη τυπε!!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
81
Like
7.241
Πόντοι
6.265
Ο γύφτος έχει 8 παιδιά διότι δεν πληρωνει φόρους,έχει δωρεάν περίθαλψη,δε στέλνει τα παιδιά στο σχολείο να έχει έξοδα κλπ.Όταν ο κάθε ένας από εμάς θέλει να μένει σε ωραίο σπίτι,να έχει καλή τηλεόραση,Η/Υ,αμάξι,να στέλνει τα παιδιά του στο σχολείο με επώνυμα ρούχα,κι επιπλέον πληρώνει φόρους,περίθαλψη κλπ,πού να βρει τα λεφτά όταν δεν του μένει τίποτα να αποκτήσει παιδιά;Οι πολιτικοί φοβούνται μην τους πουν ρατσιστές και δεν έχουν κόψει τα πόδια στους γύφτους.Δεν είναι δυνατόν ο άλλος να πουλάει χαλιά με το φορτηγό γεμάτο εμπόρευμα και να πηγαίνει με το βιβλιάριο της πρόνοιας στο νοσοκομείο...Χωρίς να έχει πληρώσει ένα λεπτό φόρο...
Και εσύ τι κάνεις για αυτό;Και ποιοί σε κυβερνάνε;Τυχάρπαστοι;Όχι.Εκλεγμένοι είναι.Αλλά όλοι κράζουμε χωρίς να κάνουμε τίποτε και περιμένουμε Μεσσίες.Αυτός γαμάει και του πληρώνεις τα παιδιά εσύ που πας σαν μαλάκας,όπως όλοι μας,ρίχνοντας τον ιδρώτα σου.Και το απιδί σου πάει στο ίσιο σχολείο και με τις ίδιες συνθήκες που πάνε και αυτά.Είπαμε να έχουμε κοινωνικό κράτος,αλλά εδώ το γαμήσαμε και ψόφησε.Γιατί να κάνει κάτι ο πολιτικός,τύπε;Μίλησε κανείς;Όχι.Μόνο οι "αντιρατσιστές" των Β.Π. θα πούν το τσιτάτο τους και ο μέσος Έλληνας μουγκα για να μην τον πιάσουν στο στόμα τους οι διάφοροι "προοδευτικοί".Αν ήξερε ότι η πλειοψηφία είναι μαζί του θα έκανε παπάδες,όχι για την πλεμπα,αλλά για τον ίδιο.Αν κάποιος έλεγε σήμερα ότι αύριο αλβανοπακιστανοτέτοιοι τον πούλο και το γυφταριό θα ελέγχεται αυστηρά και τέρμα η προνομιακή συμπεριφορά,θα έβγαινε κυβέρνηση για 50 χρόνια.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895
Καλημέρα στην παρέα. Ένα κωλαράκι θα το χτύπαγα. Καμέλια, Τζουλιάνα παίζουν τώρα ?. Η Ειρήνη όπως πάντα βράδυ. Κάτι πιο καλό ?
Thanks ΄
Για Φυλής Φώκαιας άντε και Διδύμου.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ε οχι και τοφαλος!!! Απο οταν εβαλε πλαστικα μεφτιαξε ακομα πιο πολυ!!!τωρα που πηρε κιλα με τρελενη ακομα περισοτερο!!! Εγω πιστευω δεν ειναι παχος αλλα μυικη μαζα απο την εργασια μερα νυχτα!!!προσοπικη μου αποψη τυπε!!

Και η Βερούλη μούναρος!!!
Είχε και ωραία φάτσα ε;
Ρε συ κάτι γούστα, μα συγκρίνεται τώρα με όπως ήταν παλιά;
Τοχασες... άστο...
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σήμερα τσεκάρισμα Διδυμου 27 όπου ήταν η Φωτεινή (ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΟΣ Στύλ Δίμετρης Στρίπερ)
και η Αλέσια (κακομοιρούλα νοικοκυρούλα).

Εννοείται πήρα την Φωτεινή (όσοι έχουν στερητικό από Ντενίζα, η Φωτεινή είναι καλύτερη δίμετρη από τη Ντενιζούλα που πήγε σε στούντιο).

Περιγραφή του μωρού, κορμί στρίπερ ψηλή 1.80 μούναρος, μαύρα μαλλιά ίσα στο ύψος των ώμων,
πρόσωπο με σχιστά ματάκια και λίγο μαγουλάκια με γαλάζια ματάκια, ασιατικά χαρακτηριστικά,
κορμάρα με βυζί φυσικό απείραχτο 1.5, κωλαράκι να το γλύφεις.
Την έφαγα ολόκληρη εννοείται, και τέλος η κατάθεση επειδή δεν έχυνα με την πιπάρα της,
έγινε με το μωράκι στα τέσσσερα πισωκολλητά.

Υ.Γ. Από Δυτική Ουκρανία δήλωσε η μπέμπα (μίγμα δηλαδή πολωνία/ουκρανία).
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Και η Βερούλη μούναρος!!!
Είχε και ωραία φάτσα ε;
Ρε συ κάτι γούστα, μα συγκρίνεται τώρα με όπως ήταν παλιά;
Τοχασες... άστο...
Παλια δεν μαρεσε τοσο , οταν ειχε μακρυ μαλλι και μικρο στηθος...ανυπαρκτο βασικα...Περανγα μονο για της καλες υπηρεσιες και το κολαρακι της....Τωρα ειναι Πραγματικος μουναρος Γυναικαρα.... Της το εχω πει κιολάς και ξαφνιαστικε....α της λεω μην ξαφνιαζεσε ολοι τρελενονται για παρτυ σου αυτη ειναι η αληθεια...μου λεει οκ της κανο μετα στην πλακα οποτε τρωγε αφοβα χαχα....οντος τρωει πολυ  :rockon:Ειναι θεμα γουστου τυπε  :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Την τρωο να ξανακοψη το μαλλι κοντο και ξυρισμενο στην μια πλευρα αλλα τσιφος....πιος την εβαλε στην πριζα να το ξαναμακρυνη ναξερα  :tickedoff:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Εγώ τύπε
Τώρα θα την αδυνατίσω κι όλας
Την έχω σε πρόγραμμα πίπα-κώλο εμπλοκή και στο τέλος χαμηλά λιπαρά και φούλ πρωτείνα...
Τρέχα να προλάβεις πριν την κάνω μοντέλο...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Εγώ τύπε
Τώρα θα την αδυνατίσω κι όλας
Την έχω σε πρόγραμμα πίπα-κώλο εμπλοκή και στο τέλος χαμηλά λιπαρά και φούλ πρωτείνα...
Τρέχα να προλάβεις πριν την κάνω μοντέλο...
Χαχαχα Ενοηται δινο πονο μπορει να την παιρνο και 3 φορες την βδομαδα το τελευταιο 5μηνο :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom