Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αναφορικα θα πω και οχι για να προμοταρο δεν εχω και κανεναν οφελος κιολας λογο των δυσκολον αυτον καιρον πγαινο μονο με το στανταρακι μου την εβελινα περα το οτι ειναι σαν γκομενα μου εχει παχυνη και γουσταρο ακομα πιο πολυ και 100 κιλα να φταση θα  πηγαινο να την σπροχνο!!!Σε ολες της αλλες εχω δοση ακυρο...Διοτι δεν  θελω να δινο λεφτα και να χαλαει και η ψυχολογια μ απο πανο!!!

τόφαλος το Εβελινάκι... πού είναι εκείνο το κοριτσάκι που ήταν όταν πρωτοήρθε... τι κρίμα σίγουρα περνάει κατάθλιψη
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Καποιος γνωστης ας βοηθησει.ΝΑ πω το γουστο μου και αμα υπαρχει ας μου πειτε...Θελω να ναι πιτσιρικα ετσι με γλυκο προσωπακι.(και να μην ειναι μικρη οκ.αλλα να χει το προσωπο)Αυτοοο.Εκτος απο την Σονια που την εχω παρει 10 φορες τουλαχιστον !  :wanker:

Χριστίνα το κοντοπούτανο από Φ65, Φωκαίας 19. Θα γουστάρεις στάνταρ.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
πριν καμια ωρα στο Φ56 ηταν μια Χριστινα Ρωσσιδα ειπε η υπηρεσια...ρε τι υπερμουναρος ηταν αυτος???? αν και απο το στυλακι της μυριζε φολιλα, πρεπει να ειναι απο τις πιο μουναρες πουτανες που εχω δει ποτε στη φυλης.... ξερει κανεις τιποτα για αυτη?

Αυτή τη στιγμή παίζει να είναι όντως η πιο ωραία γκόμενα στη πιάτσα, αλλά είναι πιο πολύ για χαβαλέ παρά για πήδημα. Για μια φορά δεν χάνεις κάτι.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
81
Like
7.241
Πόντοι
6.265
ε οχι και γερνας ασχημα ρε φιλε επειδη δεν γουσταρεις τους σκατογυφτους!

Νιωθεις και ασχημα δηλαδη που σιχαινεσαι τους γυφτους;

Που εχουμε φτασει δηλαδη...γαμω το politically correct μου μεσα...

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΩΛΟΓΥΦΤΟΙ!!!!
Γερνάω άσχημα επειδή γίνομαι γκρινιάρης.Άσε που δεν αισθάνομαι άσχημα για την οποιαδήποτε άποψή μου,καθώς αν αισθανόμουν δεν θα την είχα.Τώρα το πολιτικώς ορθό στυλάκι μας έχει γαμήσει,αλλά τι να κάνουμε;Έτσι είναι αυτά.Οι γενιές που κυβερνουν είναι πιο μαλακοκάβληδες απο εμάς.Όσο για το ποιός θα πεθάνει ή όχι είναι θέμα λογικής.Ο γύφτος έχει 8 παιδιά,ενώ εμείς πάμε να ρίχνουμε τα φλόκια στις πουτάνες μόνο και λίγοι τεκνοποιούν.Οπότε μάλλον εμείς θα εξαφανιστούμε.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
.Ο γύφτος έχει 8 παιδιά,ενώ εμείς πάμε να ρίχνουμε τα φλόκια στις πουτάνες μόνο και λίγοι τεκνοποιούν.Οπότε μάλλον εμείς θα εξαφανιστούμε.

Ο γύφτος έχει 8 παιδιά διότι δεν πληρωνει φόρους,έχει δωρεάν περίθαλψη,δε στέλνει τα παιδιά στο σχολείο να έχει έξοδα κλπ.Όταν ο κάθε ένας από εμάς θέλει να μένει σε ωραίο σπίτι,να έχει καλή τηλεόραση,Η/Υ,αμάξι,να στέλνει τα παιδιά του στο σχολείο με επώνυμα ρούχα,κι επιπλέον πληρώνει φόρους,περίθαλψη κλπ,πού να βρει τα λεφτά όταν δεν του μένει τίποτα να αποκτήσει παιδιά;Οι πολιτικοί φοβούνται μην τους πουν ρατσιστές και δεν έχουν κόψει τα πόδια στους γύφτους.Δεν είναι δυνατόν ο άλλος να πουλάει χαλιά με το φορτηγό γεμάτο εμπόρευμα και να πηγαίνει με το βιβλιάριο της πρόνοιας στο νοσοκομείο...Χωρίς να έχει πληρώσει ένα λεπτό φόρο...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
πριν καμια ωρα στο Φ56 ηταν μια Χριστινα Ρωσσιδα ειπε η υπηρεσια...ρε τι υπερμουναρος ηταν αυτος???? αν και απο το στυλακι της μυριζε φολιλα, πρεπει να ειναι απο τις πιο μουναρες πουτανες που εχω δει ποτε στη φυλης.... ξερει κανεις τιποτα για αυτη?

Πολυ άπειρη αλλά δε θα περάσεις άσχημα.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Καποιος γνωστης ας βοηθησει.ΝΑ πω το γουστο μου και αμα υπαρχει ας μου πειτε...Θελω να ναι πιτσιρικα ετσι με γλυκο προσωπακι.(και να μην ειναι μικρη οκ.αλλα να χει το προσωπο)Αυτοοο.Εκτος απο την Σονια που την εχω παρει 10 φορες τουλαχιστον !  :wanker:
απορω που δεν σου προτεινε κανεις την εμιλυ απο διδυμου 7β
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ρε αλάνια..πέρασε κανείς πρόσφατα από Δροσοπούλου 97 να δει μήπως έχει γυρίσει η Ντιάνα?
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν από λίγο στο Μεταξουργείο μαζί με τον Επιρρεπή είδαμε (επιγραμματικά) τα παρακάτω:


Κολωνού 11 όροφος:
Η Κατερίνα,η καστανή γεματούλα με το τραβελοειδές πρόσωπο.

Κολ.11 ισόγειο:
Η Άννα η καστανή πολύ αδύνατη κοπέλα.

Κολ.11 υπόγειο:
Η Μαίρη η κουτσή,η μελαχροινή γεματούλα μιλφ με την χαρακτηριστική πονηρόφατσα.

Κολ.23 ισόγειο:
Η Τζωρτζιάννα η μελαχροινή πιτσιρίκα με το ωραίο στυλιαροκορμί που μέχρι πρόσφατα δούλευε στο Κολωνού 15.

Κολ.23 υπόγειο:
Η Ναταλί η καστανή γκιλφ με το λαρυγγοτσιμπουκάκι της.

Κολ.27 όροφος:
Η Λυδία η γνωστή νταρντανομίλφ με το κοντό μαλλί.

Κολ.27 υπόγειο:
Η Γωγώ,η μελαχροινή κοπέλα με το συμπαθητικό πρόσωπο και με σχετικά καλό σωματάκι.

Κολ.27 ισόγειο:
Τα δύο μουναροπιπινάκια,Λάουρα και Μπέλα.

Κολ.30 ισόγειο:
Η Ντάρια η γνωστή ξανθιά κοπέλα με το ωραίο γεμάτο κορμί και με το αγαλματένιο στήθος-κλασσικά ολόγυμνη!

Κολ.30 όροφος:
Κάτω,η Αντριάννα η αδύνατη ξανθιά και η όμορφη Γιούλια,η καστανή πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί.
Επάνω,το μουναροδίδυμο Νατάσα και Μόνικα.

Κολ. 32β:
Η Σόνια η μελαχροινή σκούρα πιτσιρίκα,κοντή με ωραίο σωματάκι και με ζουμερό κώλο.

Κολ.32 υπόγειο: Η Χριστίνα,ψηλή,ξανθιά κοπέλα με ωραίο πρόσωπο και με καλό κορμί με λίγα πιασίματα.Με απλό πρόγραμμα.

Κολ.32 ισόγειο:
Η Νίκη το μελαχροινό πιπινάκι με το αγγελικό πρόσωπο.

Κολ.45 αριστερά:
Μέσα αριστερά η Ντάνα η μελαχροινή νταρντάνα (που όλο και περισσότερο νταρντανεύει),η γνωστή από Κολωνού 53.

Κολ.45 δεξιά:
Η Ντιάνα η μελαχροινή σκουρόδερμη με το ζουμερό κορμί,η γνωστή από Λεωνίδου 28 και Ιάσωνος 19 ισόγειο.

Κολ.47:
Στο ισόγειο,η Ιωάννα η ξανθιά  κοπέλα με το όμορφο πρόσωπο και με ωραίο σώμα με πιασιματάκια.
Στον όροφο,η Τζούλια το μελαχροινό θωρηκτό με τις τεράστιες βυζάρες.

Κολ.48:
Η Άντζελα η γνωστή ζουμερή μιλφ και η Αννίτα η ξανθιά χοντρή Πολωνή μιλφ.

Κολ.53: Η Τζοάννα η ξανθιά ομορφούλα αδύνατη "Πορτογαλέζα".
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Στην Ιάσωνος...

Ιασ.43:
Η Μαρίνα,μελαχροινή μελαμψή κοντοπούτανη πολύ μέτρια γυρολόγος και Μαρία-Ιζαμπέλα,μελαχροινή κοντούλα με ωραίο σωματάκι,κλασσικά με τζην σορτσάκι στο σαλόνι.

Ιασ.46 αριστερά:
Η Μαρία η μελαχροινή νταρντανομίλφ με τα σκιστά μάτια από Ιάσωνος 36.

Ιασ.46 δεξιά:
Η Λώρα ξανθιά αδύνατη μιλφογκίλφ με τα γυαλάκια,γνωστή από Ιάσωνος 47.

Ιασ.46 όροφος:
Η Λάουρα η ξανθιά ασπρουλιάρα κοπέλα με το συμπαθητικό πρόσωπο και με σώμα με πιασιματάκια.

Ιασ.44 αριστερά:
Η Μαρία η φυλακόβια.

Ιασ.44 δεξιά:
Η Αλεξάνδρα η ξανθιά ψηλή γεματούλα με το θηλυκό πρόσωπο που μέχρι πριν λίγες μέρες δούλευε Ιάσωνος 36.

Ιασ.37 ισόγειο:
Η Ειρήνη.

Ιασ.37 όροφος:
Η Άννα η καινούρια ξανθιά γλυκοπρόσωπη χοντρούλα πιτσιρίκα.
Η Τζούλια θα δουλεύει τέσσερις ημέρες την εβδομάδα,από τις 6 το πρωί ως τις 12 το μεσημέρι.

Ιασ.33:
Η Μαρία το ξωτικούλι και η Άντζελα η ξανθιά ομορφούλα αδύνατη κοντούλα πιτσιρίκα.

Ιασ.30 υπόγειο:
Η Μαρία η Ρωσίδα η ξανθιά μιλφ με το θηλυκό πρόσωπο,η γνωστή από Μεγ.Αλεξάνδρου 28 παλιότερα.

Ιασ.30 όροφος:
Η Μαρίνα η Ταϊλανδέζα.

Ιασ.31 νέο:
Η Σάρα η καστανή μέτρια κοπέλα.
Στο χόστελ,η Τσέσσικα η ωραία μελαχροινή νταρντάνα και η Άννα η καστανή αδύνατη μιλφ.

Ιασ.19α:
Η όμορφη πιπινοΝτιάνα και η Άννα το μελαχροινό κοντούλικο πιπινοειδές με μέτρια φάτσα ψιλοζουμερό κορμάκι που τις προάλλες ήταν απέναντι,στο Ιάσωνος 20β.

Ιασ.19β:
Η Βανέσα,η ψηλή όμορφη ξανθιά με το ωραίο κορμί.

Ιασ.20γ:
Η Κορίνα η ξανθιά σκουρόδερμη.

Ιασ.20β:
Η ξανθιά Αντελίνα.

Ιασ.20α:
Η Άννα μελαχροινή πιτσιρίκα, πολύ μέτρια στο πρόσωπο και με ατσούμπαλα πιασίματα.

Ιασ.10:
Κάτω η Γιάννα,η καστανή αδύνατη μιλφ.
Στον όροφο,η Άννα το ξανθό όμορφο πιπινάκι.

Ιασ.1γ:
Η Μπιάνκα,η μελαχροινή γεματούλα πιτσιρίκα με το όμορφο πρόσωπο.

Ιασ.1α:
Η Μαρίνα η πολύ αδύνατη μελαχροινή μιλφ και η Ειρήνη η κοντή γεματούλα με το γλυκό πρόσωπο.

Ιασ.2 δεξιά:
Η Αλεξάνδρα,η ξανθιά γεματούλα μιλφ και πρώην υπηρεσία.

Ιασ.2 αριστερά:
Η Κατερίνα η ξανθιά γκιλφ και η ξανθιά Παλ(ι)έτα από Μεγ.Αλεξάνδρου 22.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
 :offtopic: Προς τους μύστες του Μεταξουργείου:ρίξτε μια ματιά στην αφίσα που βλέπεις όταν κατεβαίνεις τα σκαλιά του Κολωνού 32 υπόγειο,και πείτε μου πως δεν είναι φτυστή η μοντελοπιπίνα Μόνικα του Κολωνού 30 2ος όροφος!
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Άμα σ´αρέσουν οι παχουλές...
Πάσο...
Έτοιμη να εκραγεί είναι...
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
 :offtopic: Προς τους μύστες του Μεταξουργείου:ρίξτε μια ματιά στην αφίσα που βλέπεις όταν κατεβαίνεις τα σκαλιά του Κολωνού 32 υπόγειο,και πείτε μου πως δεν είναι φτυστή η μοντελοπιπίνα Μόνικα του Κολωνού 30 2ος όροφος!
Θα τσεκαριστεί αυτό εν ευθέτω χρόνω..... ;)
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
Πριν από λίγο στο Μεταξουργείο μαζί με τον Επιρρεπή είδαμε (επιγραμματικά) τα παρακάτω:


Κολωνού 11 όροφος:
Η Κατερίνα,η καστανή γεματούλα με το τραβελοειδές πρόσωπο.

Κολ.11 ισόγειο:
Η Άννα η καστανή πολύ αδύνατη κοπέλα.

Κολ.11 υπόγειο:
Η Μαίρη η κουτσή,η μελαχροινή γεματούλα μιλφ με την χαρακτηριστική πονηρόφατσα.

Κολ.23 ισόγειο:
Η Τζωρτζιάννα η μελαχροινή πιτσιρίκα με το ωραίο στυλιαροκορμί που μέχρι πρόσφατα δούλευε στο Κολωνού 15.

Κολ.23 υπόγειο:
Η Ναταλί η καστανή γκιλφ με το λαρυγγοτσιμπουκάκι της.

Κολ.27 όροφος:
Η Λυδία η γνωστή νταρντανομίλφ με το κοντό μαλλί.

Κολ.27 υπόγειο:
Η Γωγώ,η μελαχροινή κοπέλα με το συμπαθητικό πρόσωπο και με σχετικά καλό σωματάκι.

Κολ.27 ισόγειο:
Τα δύο μουναροπιπινάκια,Λάουρα και Μπέλα.

Κολ.30 ισόγειο:
Η Ντάρια η γνωστή ξανθιά κοπέλα με το ωραίο γεμάτο κορμί και με το αγαλματένιο στήθος-κλασσικά ολόγυμνη!

Κολ.30 όροφος:
Κάτω,η Αντριάννα η αδύνατη ξανθιά και η όμορφη Γιούλια,η καστανή πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί.
Επάνω,το μουναροδίδυμο Νατάσα και Μόνικα.

Κολ. 32β:
Η Σόνια η μελαχροινή σκούρα πιτσιρίκα,κοντή με ωραίο σωματάκι και με ζουμερό κώλο.

Κολ.32 υπόγειο: Η Χριστίνα,ψηλή,ξανθιά κοπέλα με ωραίο πρόσωπο και με καλό κορμί με λίγα πιασίματα.Με απλό πρόγραμμα.

Κολ.32 ισόγειο:
Η Νίκη το μελαχροινό πιπινάκι με το αγγελικό πρόσωπο.

Κολ.45 αριστερά:
Μέσα αριστερά η Ντάνα η μελαχροινή νταρντάνα (που όλο και περισσότερο νταρντανεύει),η γνωστή από Κολωνού 53.

Κολ.45 δεξιά:
Η Ντιάνα η μελαχροινή σκουρόδερμη με το ζουμερό κορμί,η γνωστή από Λεωνίδου 28 και Ιάσωνος 19 ισόγειο.

Κολ.47:
Στο ισόγειο,η Ιωάννα η ξανθιά  κοπέλα με το όμορφο πρόσωπο και με ωραίο σώμα με πιασιματάκια.
Στον όροφο,η Τζούλια το μελαχροινό θωρηκτό με τις τεράστιες βυζάρες.

Κολ.48:
Η Άντζελα η γνωστή ζουμερή μιλφ και η Αννίτα η ξανθιά χοντρή Πολωνή μιλφ.

Κολ.53: Η Τζοάννα η ξανθιά ομορφούλα αδύνατη "Πορτογαλέζα".
Κολ.48:Η βαλερια ποτε δουλευει???
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.311
Πόντοι
1.936
τόφαλος το Εβελινάκι... πού είναι εκείνο το κοριτσάκι που ήταν όταν πρωτοήρθε... τι κρίμα σίγουρα περνάει κατάθλιψη

....ναι οντως!!!Τι καυλαρα μουνιτσα ηταν οταν πρωτοηρθε.
Εμεμα αρχισε να με χαλαει παντως οταν πηγε πισω να βαλει βυζακια ψευτικα.Με το μικρο το βυζακι την γουσταρα με χιλια.Πιπινοκατασταση σκετη.Εεε μετα που εγινε πλαστικο ξεκοψα....
Μηπως πιεζεται πλεον και εχει μελαγχολησει το κοριτσακι μας???Μονο η τσα2 θα μας πει που την "υιοθετησε"....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
πριν από λίγο τιμησα για δεύτερη φορά σε 3 μέρες την τρελιαρα την Λεσια στο Διδυμου 27,μιας και δεν έχω βγει χρόνο να γράψω για την πρώτη φορά θα γράψω κάποια στιγμή μια κκριτική που θα είναι μίξη. ..θα ακολουθήσουν και φωτός του δωματίου μιας και σήμερα πέρασα στο 3ο δωμάτιο του οικου(παλιά δούλευε με 4 και όταν λέω παλιά εννοώ πριν 17-18 χρονια)το οποίο το χρησιμοποιούν για ειδικές περιπτώσεις αλλά σήμερα από την δουλειά που είχε τόσο η Λεσια όσο και η Γιάννα δεν μπορούσαν να κάνουν αλλιώς
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom