Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (7 μέλη και 141 επισκέπτες)

Επισκέπτης
[move][size=18pt]ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ!!![/size][/move]

Κολωνου 27Α ισογειο, Ελενα, πρωινη βαρδια.

Προκειται για την πετιτ γυφτορουμανα.

Δεν ηθελε να γαμηθει και μου τραυματισε τον πουτσο γραπωνοντας και στριβοντας τον με τα δαχτυλα πριν τον βαλω στο μουνι της! Αυτη τη στιγμη γραφω με παγο πανω στην πουτσα! Ειμαι τυχερος που γλιτωσα το καταγμα πεους και τα επειγοντα!

Τοσα χρονια πουτανιαρης μου εχουν τυχει πολλες φολες που ηθελαν να με ξεπεταξουν.... αλλα να με τραυματισουν δολιως για να αποφυγουν το γαμησι ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!!!!

Μεγαλη προσοχη συναγωνιστες μην ξεγελαστειτε απο την παρουσια της στο σαλονι. Μεσα αλλαζει προσωπο.

θα ακολουθησει και κριτικη.

Αν τη βαζουν να γαμιεται με το ζορι την κοπελα να το πει σε καποιον πελατη να παρει την αστυνομια. Εγω θα την επαιρνα επι τοπου αν μου το εδειχνε με καποιο τροπο.

Η τσατσα εννοειται δε βγηκε απ' το κουζινακι για να μην επιστρεψει λεφτα.

[move][size=18pt]ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ!!! Κολωνου 27Α ισογειο, Ελενα, πρωινη βαρδια.[/size][/move]
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
γυρισα  απο μια τσαρκα σε μερικα σπιτακια εχω  και ενα ευχαριστο νεο βρηκα την  γνωστη ανζυ απο φιλιππιδου  ειναι στο φωκαιας 7 το μεσαιο  στο αλλο το 7 φωκαιας η γνωστη ειρηνη  φωκαιας το πανω 17 η ξενια  πηγα φυλης  84 β ειδα την λινα
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Κατα την διαρκεια απογευματινης επισκεψης στο Ρεμουνδου 21 οροφος εμφανιστηκαν 3 κοριτσια.Η καστανη Αλινα,ψηλη με ροζ εσωρουχα με φουλ προγραμμα,η Μαρινα καστανη με πρασινα εσωρουχα με ραστα μαλλι,κιλα παραπανω,φουλ προγραμμα,και η ξανθια Ολγα με κοντο μαλλι και μαυροκοκκινο σετ ερωρουχων(αυτη κωλαρακι δεν δινει).Η τσατσα ανακοινωσε οτι πρωινη βαρδια θα δουλευουν η πρωτη και η τριτη,το απογευμα και οι 3,και το βραδυ η τριτη κοπελλα
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Μόλις γύρισα από μετάξι. Δεν είχε ΤΙΠΟΤΑ πραγματικά. Πιο μέτρια πράγματα δεν έχω δει ξανά! Έχει πέσει πολύ η ποιότητα παίδες... και το 10άρικο σταθερό! Τέλος πάντων, άλλο ήθελα να επισημάνω: έχετε δει ένα μπαράκι που έχει ανοίξει ΜΕΣΑ στα μπουρδέλα της περιοχής? Το έχω πετύχει 2-3 φορές ανοιχτό Παρασκευές και Σάββατο βράδυ. Είναι σε αυτό το στενάκι που κόβει την Ιάσωνος. Μεταξύ Λεωνίδου και Μ. Αλεξάνδρου. Πρέπει να είναι πολύ μικρό μέσα και γι' αυτό όλος ο κόσμος είναι έξω. Τι διάολο είναι αυτό πάλι; Η πλάκα είναι ότι μαζεύονται κάτι ωραία ξεκωλάκια εκεί πέρα...!!! 22-25 χρονών, φρέσκα-φρέσκα! :rockon: Και περνάνε μέσα από τα μπουρδέλα για να πάνε! Κι έτσι όπως κυκλοφορούνε σαν καριολάκια, είναι που είναι όλοι "φορτωμένοι" στην περιοχή γιατί εξάλλο για αυτό τον λόγο είναι εκεί... θα γίνει κάνα μπέρδεμα!!!!

Δεν μπορεί να μην το έχετε πετύχει!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Το Πλυντήριο λες στην Λεοννατου.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Μόλις γύρισα από μετάξι. Δεν είχε ΤΙΠΟΤΑ πραγματικά. Πιο μέτρια πράγματα δεν έχω δει ξανά! Έχει πέσει πολύ η ποιότητα παίδες... και το 10άρικο σταθερό! Τέλος πάντων, άλλο ήθελα να επισημάνω: έχετε δει ένα μπαράκι που έχει ανοίξει ΜΕΣΑ στα μπουρδέλα της περιοχής? Το έχω πετύχει 2-3 φορές ανοιχτό Παρασκευές και Σάββατο βράδυ. Είναι σε αυτό το στενάκι που κόβει την Ιάσωνος. Μεταξύ Λεωνίδου και Μ. Αλεξάνδρου. Πρέπει να είναι πολύ μικρό μέσα και γι' αυτό όλος ο κόσμος είναι έξω. Τι διάολο είναι αυτό πάλι; Η πλάκα είναι ότι μαζεύονται κάτι ωραία ξεκωλάκια εκεί πέρα...!!! 22-25 χρονών, φρέσκα-φρέσκα! :rockon: Και περνάνε μέσα από τα μπουρδέλα για να πάνε! Κι έτσι όπως κυκλοφορούνε σαν καριολάκια, είναι που είναι όλοι "φορτωμένοι" στην περιοχή γιατί εξάλλο για αυτό τον λόγο είναι εκεί... θα γίνει κάνα μπέρδεμα!!!!

Δεν μπορεί να μην το έχετε πετύχει!
ωραιο μπαρακι με νεολαια ειναι τυπε και καλο κιολας.τι μπερδεμα να γινει?κοσμος της γυρω περιοχης και οχι μενο παει.
 

Επισκέπτης
[move][size=18pt]ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ!!![/size][/move]

Κολωνου 27Α ισογειο, Ελενα, πρωινη βαρδια.

Προκειται για την πετιτ γυφτορουμανα.

Δεν ηθελε να γαμηθει και μου τραυματισε τον πουτσο γραπωνοντας και στριβοντας τον με τα δαχτυλα πριν τον βαλω στο μουνι της! Αυτη τη στιγμη γραφω με παγο πανω στην πουτσα! Ειμαι τυχερος που γλιτωσα το καταγμα πεους και τα επειγοντα!

Τοσα χρονια πουτανιαρης μου εχουν τυχει πολλες φολες που ηθελαν να με ξεπεταξουν.... αλλα να με τραυματισουν δολιως για να αποφυγουν το γαμησι ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!!!!

Μεγαλη προσοχη συναγωνιστες μην ξεγελαστειτε απο την παρουσια της στο σαλονι. Μεσα αλλαζει προσωπο.

θα ακολουθησει και κριτικη.

Αν τη βαζουν να γαμιεται με το ζορι την κοπελα να το πει σε καποιον πελατη να παρει την αστυνομια. Εγω θα την επαιρνα επι τοπου αν μου το εδειχνε με καποιο τροπο.

Η τσατσα εννοειται δε βγηκε απ' το κουζινακι για να μην επιστρεψει λεφτα.

[move][size=18pt]ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ!!! Κολωνου 27Α ισογειο, Ελενα, πρωινη βαρδια.[/size][/move]

Συγνωμη που κανω παραθεση τον εαυτο μου αλλα το μηνυμα ανεμενε εγκριση και πιθανον να μην το διαβασε κανεις! Μεγαλη προσοχη στην επικινδυνη απατεωνισσα!
 

Devastated

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Ξερετε καμια μουναρα που να κανει αυταρχικο?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.030
Πόντοι
45.465
τωρα live

Φωκαιας 7 υπογειο δεξια κλειστο.

Φωκαιας 7 υπογειο ευθεια Ελενα η ξυπολτη ξανθιά με κανονικο σωμα 2αρι συν βυζι, με ακα και αυταρχικο

Φωκαιας 9 αριστερα Ναομι με καστανο σκουρο μαλλι ξηλη κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα.

Φωκαιας 9 δεξια κλειστο.

Φωκαιας 17α Ελενη από Φωκαιας 27 και Φωκαιας 9 αριστερά πιο παλια καστανή κοντη με πιασιματακια 2αρι βυζι με ακα τελειωτικο.

Φωκαιας 17β Άλογα καστανοξανθη κανονικο σωμα 2.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στα βυζια.

Φωκαιας 19 Αντριανα καστανή με μακρύ ίσιο μαλλι λεπτη με 1.5αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Φωκαιας 25α Λουιζα μελαχρινη κοντη κανονικο σωμα 1.5-2αρι βυζι, με ακα.

Φωκαιας 25β Αννα ξανθια μιλφ λεπτη 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο και η Τανια στο δωματιο.

Φωκαιας 24 Ολγα ξανθια λεπτη με μικρο βυζι με ακα τελειωτικο.

Φωκαιας 27α Κατερινα ξανθιά νταρντανα με 2αρι βυζι με ακα τελειωτικο στο σώμα και Νικόλ δηλαδη η Καμελια μελαχρινη κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ακα τελειωτικο παντου και κωλο.

Φωκαίας 27Β κατω Σιμονα μελαχρινη κανονικο σωμα ψραιο κωλο 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα.

Φωκαίας 27Β πανω Μαρια η αλβανιδα ξανθια κοντη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι με ακα τελειωτικο στο σωμα και Αντριανα η γυρολογος ξανθια μιλφ με πιασιματα 3αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Φυλής 66α κλειστο.

Φυλης 66δ Αντζελα μελαχρινή με πιασιματακια μικρο βυζι, με κωλο και Ελένη ξανθια κανονικο σωμα 2αρι βυζι με ακα και κωλο.

Φυλής 72 Τινα ξανθια νταρντανα με 2αρι βυζι, απλο πρόγραμμα.

Φυλης 74 Μαρινα ξανθια κανονικο σωμα 2αρι βυζι, με κωλο.

Φυλης 74 Χριστίνα καστανοξανθη λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Φυλης 59 κατω Αννα καστανη κοντή με πιασιματα μπουτου με 2αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Φυλης 59 πανω κλειστο.

Φυλης 61 κλειστο.

Φιλιππιδου 11β κλειστό.

Φιλιππιδου 11α Σαρα το καστανο πιπινι με το ωραιο λεπτο κορμί μικρό βυζι, απλο προγραμμα, εχει αποκτησει πια αέρα στο σαλοναρισμα της.

Φυλης 84α Αλεξάνδρα καστανη μαυριδερη με λεπτο ωραίο κορμί 2-2.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα.

Φυλης 84β Ιζαμπελα ξανθια κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα.

Φυλης 86α κλειστό.

Φυλης 86β Γκαμπι μελαχρινή χοντρουλα με 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα και μια κοπέλα στο δωματιο πιθανότατα Η Τινα.

Φυλης 65α Αντζελινα ξανθια κανονικό σωμα 2αρι σικικονατο βυζι, απλο πρόγραμμα.

Φυλης 65β Σονια με καστανο σκούρο μακρύ μαλλί κανονικο ωραίο κορμί 2.5αρι βυζι, με ακα.

Φυλής 67 Μαρια μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με κωλο.

Φυλης 69α Τζουλια ξανθια με πιασιματα 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα, κωλο, αυταρχικο και ποδολαγνεια.

Φυλής 68β Μαρια καστανοξανθη κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι με ακα τελειωτικο στο σώμα και ισπανική τελειωτικη.

Φυλης 71 Λιλυ καστανη κατσαρομαλλα ψηλή νταρντανα με 3.5αργά πεσμενα βυζια, με κωλο και τελειωτικο στα βυζια.

Φυλης 71α Χριστίνα καστανοξανθη με λεπτό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και μια κοπέλα στο δωματιο.
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Φωκαίας 27Β πανω Μαρια η αλβανιδα ξανθια κοντη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι είναι η ίδια που ήταν φιλιππιδου;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.030
Πόντοι
45.465
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
σμυρνη μπραβο για την ενημερωση την σαρα την δοκιμασα εχει βελτιωθει παρα πολυ  χαρηκα εχθες που ειδα την γνωστη αντζυ
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Σύντομη ενημέρωση για την  πρωινή βάρδια.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο η Φωτεινή Γκμοχ.Η Ειρήνη θα είναι απο τις 6 το απόγευμα.
Κολωνού 48 δύο κοπέλες η μιλφ Άντζελα κλασσικά,ψηλή,με κοντά καστανά μαλλιά σε κανονικό πρόγραμμα αλλά στο δωμάτιο κάνει και ελεύθερο στοματικό και η Ντιάνα,ψηλή,νταρντάνα κανονικών κιλών με πιασιματάκια και μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 27 στο ισόγειο ήταν δύο κοπέλες.Η πρώτη κανονικού αναστήματος με καστανόμαυρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους λεπτή και η δεύτερη ψηλότερη,κανονικών κιλών με καστανόξανθα σγουρά μαλλιά αφανέ στο ύψος των ώμων της και μελαμψό δέρμα.Κανονικό πρόγραμμα και για τις 2 κοπέλες.
Στο υπόγειο ήταν κοπέλα γεματούλα με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε κανονικό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και με κώλο στα 15 ευρώ.
Στο Κολωνού 27 στον όροφο ήταν η Λυδία,ψηλή,με πιασιματάκια και καστανόμαυρα κοντά μαλλιά.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Η Φωτεινή θα είναι απο το απόγευμα.
Στο Βέργας 3 στο ισόγειο αριστερά ήταν η μιλφ Έλλη κανονικών κιλών με πιασιματάκια και καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της και η δεύτερη ήταν η Βικτώρια,μιλφ λεπτή,με κόκκινα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.Η πρώτη με κώλο και γυμνό τσιμπούκι και η δεύτερη με γυμνό τσιμπούκι.
Στο Βέργας 3 στο ισόγειο δεξιά ήταν η Στέλλα,ψηλή,γεματούλα με βυζάρες και κοντά καστανά μαλλιά.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Βέργας 3 στον όροφο ήταν η Ιουλία σε κανονικό πρόγραμμα.Ψηλή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και καστανόμαυρα μαλλιά καρέ.Έχει εργαστεί και στα Μαραθώνος και Αχιλλέως καθώς και η Βικτώρια.
Στο Διδύμου 18 το υπόγειο ήταν η Μαρία με φούλ πρόγραμμα.Μακριά μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,σώμα ζουμερό με πιασιματάκια και κωλάρα.
Στο Φυλής 84 στον όροφο ήταν η Ιζαμπέλλα απο Μολδαβία,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό.Πρώτη συνεύρεση σε αυτήν την κοπέλα που παραμένει πολύ καλή.
Στο Αγκύρας 12 αριστερά η Ιωάννα σε ελεύθερο στοματικό.Με πιασιματάκια,κοντά καστανόξανθά μαλλιά και βυζάρες.
Στο Φυλής 109 στο ισόγειο ήταν η Νατάσα απο Φυλής 65 όροφο καθώς και Φωκαίας 19.Λεπτή,με καστανά μαλλιά προς το καρέ ξυρισμένα απο την μία πλευρά.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Ρεμούνδου 21 δύο κοπέλες, η πρώτη κλασσικά η Όλγα,λεπτή,με κοντά ξανθά μαλλιά και η δεύτερη η Αλίνα κανονικών κιλών με καστανά μαλλιά προς το καρέ.Καινούρια κοπέλα.Σαν πρόγραμμα ανακοινώθηκε όλα εκτός απο κώλο.Αλλά σε περαιτέρω ερώτηση μου μου είπε η υπηρεσία ότι δεν κάνουν τελειωτικό στο στόμα αλλά μόνο στο σώμα.
Στο Ρεμούνδου 20 καινούρια κοπέλα η Σάρα.Κανονικών κιλών με πιασιματάκια,βυζάρες,τατού πάνω απο το στήθος,μαύρα μακριά μαλλιά,μελαμψό δέρμα.Αθίγγανη σίγουρα.Η Σάρα φορούσε μαύρο κορμάκι.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Πιπίνου 118 2 κοπέλες η Λάνα και η Χριστίνα.Η Βίκη ενημερώνω ότι δεν θα δουλέψει σήμερα.Συγκεκριμένα η υπηρεσία με ενημέρωσε μετά απο 2-3 ημέρες.
Στο Αχαρνών 85 ήταν η Ελένη μιλφ,ψηλή με πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά πάνω απο τους ώμους, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Η  Μαρίνα έχει πάρει ρεπό και θα είναι εκεί απο Τρίτη.
Στο Φωκαίας 27 στο υπόγειο ήταν η Καμέλια, η γνωστή μιλφ Ρουμάνα,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,σιλικονάτα βυζιά και μαύρα μακριά μαλλιά σε φούλ πρόγραμμα και μαζί της η Κατερίνα,με ξανθά μακριά μαλλιά,κανονικών κιλών με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Στο Φωκαίας 24 η Όλγα απο Μολδαβία,λεπτή,με ξανθά πλατινέ μαλλιά κάτω απο τους ώμους και μογγολοειδή χαρακτηριστικά.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Φωκαίας 25 στο ισόγειο η Τάνια δηλαδή η Τατιάνα απο Μολδαβία που εργαζόταν στο Φυλής 84 στον όροφο μετά την απουσία της Ιζαμπέλας.Σώμα με πιασιματάκια,γεματούλα σχετικά με βυζάρες,κόκκινα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 19 ήταν η Ανδριάννα,αθίγγανη λεπτή,με μακριά καστανομελί μαλλιά.Ανακοινώθηκε φουλ αλλά δεν την κόβω να κάνει.Όποιος επιχειρήσει ας ενημερώσει για τις επιδόσεις της.
Στο Φιλιπίδου 11 στο ισόγειο ήταν η Σάρα,λεπτή,με μακριά μαύρα μαλλιά σε κανονικό πρόγραμμα.Με έπεισε στο σαλόνι και πέρασα.Δεν το μετάνιωσα σίγουρα.Μέσα στο δωμάτιο είναι αρκετά gfe.O όροφος κλειστός.
Καλό Σαββατοκύριακο!



 

mitsos_24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Ρε παιδιά μια ερώτηση. Παιζουν σε φυλής και γύρω στενα εγχειρισμένα τραβέλια? Προειδόποιουν πριν μπείς ή το κρύβουν για να μαζέψουν περισσότερους πελάτες? Μη την πατήσουμε οσοι δε θέλουμε!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.030
Πόντοι
45.465
Στο Ρεμούνδου 20 καινούρια κοπέλα η Σάρα.Κανονικών κιλών με πιασιματάκια,βυζάρες,τατού πάνω απο το στήθος,μαύρα μακριά μαλλιά,μελαμψό δέρμα.Αθίγγανη σίγουρα.Η Σάρα φορούσε μαύρο κορμάκι.Κανονικό πρόγραμμα.
στις: 14/05/16, 20:08
τωρα live
Ρεμουνδου 20 Σαρα η μελαχρινη νταρντανοχοντρη Βουλγαρα με 3αρι βυζι, τατου στο αριστερο στηθος και στον ωμο, απλο προγραμμα.

Στο Φιλιπίδου 11 στο ισόγειο ήταν η Σάρα,λεπτή,με μακριά μαύρα μαλλιά σε κανονικό πρόγραμμα.Με έπεισε στο σαλόνι και πέρασα.Δεν το μετάνιωσα σίγουρα.Μέσα στο δωμάτιο είναι αρκετά gfe.
πολύ ωραίο πιπινάκι η Σάρα , έχει βελτιωθεί πάρα πολύ απο τότε που πτωτοεμφανήστηκε στο Φωκαίας 27Β τόσο στο σαλονάρισμα όσο και στο δωμάτιο ,σήμερα
φορούσε και πολύ σέξι σετ εσωρούχων.

Στο Φωκαίας 19 ήταν η Ανδριάννα,αθίγγανη λεπτή,με μακριά καστανομελί μαλλιά.Ανακοινώθηκε φουλ αλλά δεν την κόβω να κάνει.Όποιος επιχειρήσει ας ενημερώσει για τις επιδόσεις της.
ενώ έχει ενδιαφέρον κορμί και ανακοινώνεται άκα και κώλο τον κώλο προσπαθεί να τον αποφύγει , σήμερα πελάτης φώναζε απο το δωμάτιο και επενέβει η χοντρή τσατσα που
κουτσενει.

ωραία ενημέρωση καλό ΣΚ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.030
Πόντοι
45.465
Αχαρνών 85 Ειρήνη αλλά όχι η μελαχρινη μιλφογκιλφ, ξανθιά ψηλη πολύ χοντρή με 3αρια βυζια, με ακα τελειωτικο, τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου.

85_4.jpg
85_5.jpg


85_3.jpg
image.jpg


85_2.jpg
85_6.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.030
Πόντοι
45.465
Αλκαμενους 117 Μονικα ξανθο γκιλφ κανονικο σωμα κοιλίτσα 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο και ερωτικο μασαζ, συνεχίζοντας τις σημερινές μπαζοκαταθεσεις την τιμησα θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου,γλειφει τα παντα...

117.jpg
117_4.jpg


117_5.jpg
117_3.jpg


117_2.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom