Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (1 μέλη και 61 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
πριν από λιγο στοχευμενη βολτα στο Μεταξουργείο εκεί που ηθελα να περάσω ήταν κλειστά έτσι πέρασα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 με την Βουλγαρα μιλφ Καρμεν στο δεξιά σπιτάκι, θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου  :knockinb:

image.jpg
25_10.jpg


25_3.jpg
25_8.jpg


25_2.jpg
25_7.jpg


25_5.jpg
25_6.jpg


25_9.jpg
25_4.jpg
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
........

.......  :think: Ἡ πραγματικὴ καινοτομία εἰς τὸν χώρον αύτόν είναι ή έφεύρεση ένός πυροτοίχου ....... προστατεύοντος ούχί έκ τών ίών ..... but έκ τών μωρολογιών & άδολεσχίας .
:hi:
Και δεν φοβάσαι την φίμωση σου σε μια τέτοια πιθανή έκβαση;
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Φυλης 200 Γιαννα σπο την μοντελοαλυσιδα καστανη με μαλλι μεχρι τους ωμους εχει χασει πολλα κιλα και εχει φτιαξει την κορμαρα που ειχε όταν πρωτοεμφανιστηκε, 3αρι βυζι τατου στην δεξια ωμοπλατη, απλο προγραμμα.
Αυτή είναι ενδιαφέρουσα πληροφορία.
Η Γιάννα δείχνει να γουστάρει τους τριχωτούς άντρες και είχε αποτελέσει στανταράκι μου για καιρό.Δυστυχώς όμως πηρε πάνω από 10 κιλά έγινε αγνώριστη και η άλλοτε θεσπέσια κορμάρα της χάλασε πολύ οπότε όπως τελειώνουν όλα τα ωραία έτσι τέλειωσε και η "σχέση" μου μαζί της καθώς στο μπουρδέλο πάω για να γαμήσω όχι για να παλέψω.
Τώρα απαιτείται εκ νεου βιοψία.Ευχαριστώ Σμυρνη :hi:
 
Εγγρ.
19 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες.
Πριν τρεις μέρες είχα περάσει στο Φωκαίας 24 και έκανα το λάθος να περάσω και δεύτερη φορά ζητώντας να ξαναδώ την κοπέλα. Ενώ την είχα δει πολύ καλά. Η Τσατσά αγριεύτηκε και μου φώναξε "πέρνα έξω.Την είδες!" Προς σεβασμό των εργαζομένων γυναικών δεν θα πω ότι είχε άδικο. Ωστόσο, έτυχε πραγματικά να βρίσκομαι σε δίλημμα μεταξύ της Σόνιας από το Φωκαίας 19 αν δεν κάνω λάθος, με τα φοβέρα οπίσιθα :grin: Από μέρους μου συνέβη ένα περιστατικό ενοχλητικό πριν μια βδομάδα στο Φιδιππίδου 11α αν δεν κάνω λάθος.Μια Ελληνίδα ήταν μελαχρινή, και την τελευταία στιγμή ενώ θα έμπαινα στο δωμάτιο έφυγα διότι ψυχανεμίστηκα ως γερόλυκος πλέον το ψόφιο της κατάστασης. Και όντως επιβεβαιώθηκα από συναγωνιστή. Και άκουσα τα εξ αμάξης
από αυτή την τσατσά που δεν αποκλείεται να ήταν η ίδια. Είμαι επιφυλακτικός πολύ , λόγω συνεχόμενων μπουρδελο-στραπάτσων το Φλεβάρη :headbang: αλλά και λόγω οικονομικής δυσχέρειας. Χτες λοιπόν στο Φωκαίας 24 προφανώς με θυμόταν από την επίσκεψη της Τρίτης η τσατσά.
Μου είπε ψέμματα ότι θα είναι μια ώρα με πελάτες η κοπέλα.Σε ένα παλικάρι που μπήκε μαζί μου δεν είπε κάτι τέτοιο, εκεονος έφυγε επειδή ήθελε μια άλλη κοπέλα.  Όταν έκατσα λίγο στην είσοδο φεύγοντας , άνοιξε την πόρτα φωνάζοντας "Φύγε από το μαγαζί !".
Ένιωσα πάρα πολύ άσχημα. Ένιωσα όπως νιώθουν οι απόβλητοι.:- Δεν είμαι ούτε γύφτος ούτε κάνας πρεζάκιας. Και σας ρωτώ, είναι σωστή μια τέτοια συμπεριφορά; Έστω και περίεργος να είναι κάποιος, έρχεται να καταθέσει ολόκληρο 20ευρω. Μες την κρίση δεν θα έπρεπε να υπάρχει επιείκεια; Έχετε αντιμετωπίσει παρόμοιες απρεπείς συμπεριφορές από τσατσάδες-τσάτσους;
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Η ερώτησή σου μόνο ως ρητορική μπορεί να αντιμετωπισθεί.Αναλογίσου οτι σε αρκετά μπουρδέλα κτυπούν ακόμα στα 10 λεπτά για 20 ευρώ.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Καλημέρα παίδες.
Πριν τρεις μέρες είχα περάσει στο Φωκαίας 24 και έκανα το λάθος να περάσω και δεύτερη φορά ζητώντας να ξαναδώ την κοπέλα. Ενώ την είχα δει πολύ καλά. Η Τσατσά αγριεύτηκε και μου φώναξε "πέρνα έξω.Την είδες!" Προς σεβασμό των εργαζομένων γυναικών δεν θα πω ότι είχε άδικο. Ωστόσο, έτυχε πραγματικά να βρίσκομαι σε δίλημμα μεταξύ της Σόνιας από το Φωκαίας 19 αν δεν κάνω λάθος, με τα φοβέρα οπίσιθα :grin: Από μέρους μου συνέβη ένα περιστατικό ενοχλητικό πριν μια βδομάδα στο Φιδιππίδου 11α αν δεν κάνω λάθος.Μια Ελληνίδα ήταν μελαχρινή, και την τελευταία στιγμή ενώ θα έμπαινα στο δωμάτιο έφυγα διότι ψυχανεμίστηκα ως γερόλυκος πλέον το ψόφιο της κατάστασης. Και όντως επιβεβαιώθηκα από συναγωνιστή. Και άκουσα τα εξ αμάξης
από αυτή την τσατσά που δεν αποκλείεται να ήταν η ίδια. Είμαι επιφυλακτικός πολύ , λόγω συνεχόμενων μπουρδελο-στραπάτσων το Φλεβάρη :headbang: αλλά και λόγω οικονομικής δυσχέρειας. Χτες λοιπόν στο Φωκαίας 24 προφανώς με θυμόταν από την επίσκεψη της Τρίτης η τσατσά.
Μου είπε ψέμματα ότι θα είναι μια ώρα με πελάτες η κοπέλα.Σε ένα παλικάρι που μπήκε μαζί μου δεν είπε κάτι τέτοιο, εκεονος έφυγε επειδή ήθελε μια άλλη κοπέλα.  Όταν έκατσα λίγο στην είσοδο φεύγοντας , άνοιξε την πόρτα φωνάζοντας "Φύγε από το μαγαζί !".
Ένιωσα πάρα πολύ άσχημα. Ένιωσα όπως νιώθουν οι απόβλητοι.:- Δεν είμαι ούτε γύφτος ούτε κάνας πρεζάκιας. Και σας ρωτώ, είναι σωστή μια τέτοια συμπεριφορά; Έστω και περίεργος να είναι κάποιος, έρχεται να καταθέσει ολόκληρο 20ευρω. Μες την κρίση δεν θα έπρεπε να υπάρχει επιείκεια; Έχετε αντιμετωπίσει παρόμοιες απρεπείς συμπεριφορές από τσατσάδες-τσάτσους;
καλα εσυ αντι να την στολίσεις  την βρωμιαρα κάθεσαι και αισθανεσαι τυψεις?
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Πρέπει να λές ένα ισόγειο με δύο παραθυρα και στη μεση σιδερένια πορτα. Νομιζω εχω αναφερθεί στην ειδική στηλη "παλια μπουρδέλα που εχουν κλείσει" . Εάν όχι, θα επανέλθω εκει .
Ναι, ανάμμεσα σε Ιθάκης και Πιπίνου.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Καλημέρα παίδες.
Πριν τρεις μέρες είχα περάσει στο Φωκαίας 24 και έκανα το λάθος να περάσω και δεύτερη φορά ζητώντας να ξαναδώ την κοπέλα. Ενώ την είχα δει πολύ καλά. Η Τσατσά αγριεύτηκε και μου φώναξε "πέρνα έξω.Την είδες!" Προς σεβασμό των εργαζομένων γυναικών δεν θα πω ότι είχε άδικο. Ωστόσο, έτυχε πραγματικά να βρίσκομαι σε δίλημμα μεταξύ της Σόνιας από το Φωκαίας 19 αν δεν κάνω λάθος, με τα φοβέρα οπίσιθα :grin: Από μέρους μου συνέβη ένα περιστατικό ενοχλητικό πριν μια βδομάδα στο Φιδιππίδου 11α αν δεν κάνω λάθος.Μια Ελληνίδα ήταν μελαχρινή, και την τελευταία στιγμή ενώ θα έμπαινα στο δωμάτιο έφυγα διότι ψυχανεμίστηκα ως γερόλυκος πλέον το ψόφιο της κατάστασης. Και όντως επιβεβαιώθηκα από συναγωνιστή. Και άκουσα τα εξ αμάξης
από αυτή την τσατσά που δεν αποκλείεται να ήταν η ίδια. Είμαι επιφυλακτικός πολύ , λόγω συνεχόμενων μπουρδελο-στραπάτσων το Φλεβάρη :headbang: αλλά και λόγω οικονομικής δυσχέρειας. Χτες λοιπόν στο Φωκαίας 24 προφανώς με θυμόταν από την επίσκεψη της Τρίτης η τσατσά.
Μου είπε ψέμματα ότι θα είναι μια ώρα με πελάτες η κοπέλα.Σε ένα παλικάρι που μπήκε μαζί μου δεν είπε κάτι τέτοιο, εκεονος έφυγε επειδή ήθελε μια άλλη κοπέλα.  Όταν έκατσα λίγο στην είσοδο φεύγοντας , άνοιξε την πόρτα φωνάζοντας "Φύγε από το μαγαζί !".
Ένιωσα πάρα πολύ άσχημα. Ένιωσα όπως νιώθουν οι απόβλητοι.:- Δεν είμαι ούτε γύφτος ούτε κάνας πρεζάκιας. Και σας ρωτώ, είναι σωστή μια τέτοια συμπεριφορά; Έστω και περίεργος να είναι κάποιος, έρχεται να καταθέσει ολόκληρο 20ευρω. Μες την κρίση δεν θα έπρεπε να υπάρχει επιείκεια; Έχετε αντιμετωπίσει παρόμοιες απρεπείς συμπεριφορές από τσατσάδες-τσάτσους;

Είναι υποχρέωσή τους να είναι χαμογελαστές κι ευγενικές ακόμα κι αν περάσεις να δεις 100 φορές. Δεν τους κοστίζει τίποτα, επισκεψιμότητα έχουν, απλώς είναι κομπλεξικές. Καλόν είναι να ξέρουν ότι ακόμα και σε αυτή τη δουλειά που κάνουν η ευγένεια με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο και σε βάθος χρόνου ανταμείβεται.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ένιωσα όπως νιώθουν οι απόβλητοι.:- Δεν είμαι ούτε γύφτος ούτε κάνας πρεζάκιας. Και σας ρωτώ, είναι σωστή μια τέτοια συμπεριφορά; Έστω και περίεργος να είναι κάποιος, έρχεται να καταθέσει ολόκληρο 20ευρω. Μες την κρίση δεν θα έπρεπε να υπάρχει επιείκεια; Έχετε αντιμετωπίσει παρόμοιες απρεπείς συμπεριφορές από τσατσάδες-τσάτσους;

Περνα και απο το τσατ θρεντ να τα λεμε. :)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Στη Ρεμουνδου εργαζεται εκεινη η πως τη λενε απο Φωκαιας 27 υπογειο με το φουλ προγραμμα η ξανθια. Με τσατσα μια αθλια γυφτισσα.

Λες τη Βικτώρια με τη συλλογή απο σπυράκια.
 
Εγγρ.
19 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις. Θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να αναρτώ θέματα
και κριτικές. Δεν έχω καταλάβει ακόμα πως λειτουργεί το site. Είχα λογαριασμό πολύ παλιά.
Το θέμα με την τσατσά που μου έτυχε το έστειλα ως απάντηση σε άλλο θέμα.
Πως μπορώ να το αναρτήσω σαν ξεχωριστώ θέμα;
Ευχαριστώ και πάλι.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Λες τη Βικτώρια με τη συλλογή απο σπυράκια.

Ναι τη Βικτωρια. Δεν προσεξα σπυρακια. Ειναι χαριτωμενη αλλα τσαμπουκαδες απο βρωμιαρες γυφτισσες τσατσαδες δε σηκωνω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
τωρα live

Διδυμου 27 Βικυ ξανθια κοντη κανονικο σωμα 2.5αρι βυζι με ακα τελειωτικο και Τζούλι καστανη τεράστια με 2.5αρι βυζι, με ακα και κωλο, κάνουν και παρτουζα.

Διδυμου 22 κλειστο.

Διδυμου 20 Αννα καστανη λεπτή μιλφ με μικρο σικικονατο βυζι, με ακα τελειωτικο, το απογευμα θα είναι μια μονο από τις πιτσιρικες, ή Ειρήνη ή Μπιανκα.

Διδυμου 18α Κατερίνα ξανθο μιλφογκιλφ με πιασιματακια 3αρι πεσμενο βυζι με ακα τελειωτικο, κωλο και ατραρχικο.

Διδυμου 18β Μαρια μελαχρινη μιλφ με πιασιματα 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο και κωλο.

Διδυμου 16 Ολγα ξανθια χοντρή με 3αρι βυζι με ακα τελειωτικο και μια στο δωματιο.

Διδυμου 8β κλασσικα Βερονικα ξανθοκαστανη μιλφ με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο.

Διδυμου 8α Ντιανα ξανθιά μιλφ κανονικο σωμα 2αρι βυζι, με ακα και μια στο δωματιο πιθανότατα η Νατάσα.

Διδυμου 7β κλειστο.

Διδυμου 7α Ντενισα καστανη κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.861
Like
464
Πόντοι
36
Είναι υποχρέωσή τους να είναι χαμογελαστές κι ευγενικές ακόμα κι αν περάσεις να δεις 100 φορές. Δεν τους κοστίζει τίποτα, επισκεψιμότητα έχουν, απλώς είναι κομπλεξικές. Καλόν είναι να ξέρουν ότι ακόμα και σε αυτή τη δουλειά που κάνουν η ευγένεια με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο και σε βάθος χρόνου ανταμείβεται.
ΣΩΣΤΟΣ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
σφυνακι live ενημέρωση

Αχαρνών 85 Ειρήνη αλλά όχι η μελαχρινη μιλφογκιλφ, ξανθιά ψηλη πολύ χοντρή με 3αρια βυζια, με ακα τελειωτικο, τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου.

Αγκυρας 12α Σουζι ψσνθια με λεπτο ωραίο κορμί με ακα τελειωτικο και Μαρια μελαχρινη μιλφ με κανονικό σώμα 3αρι βυζι με ακα τελειωτικο, κάνουν και παρτουζα.

Αγκυρας 12β Ιωάννα καστανη χοντρή με 3.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στα βυζια.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
ρε πααιδια κανενα στυλιαράκι καινούριο παίζει?
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Παλλικαρια,ξερουμε τι ωρες παιζει η μαργκο στο Βεργας 3??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom