Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (0 μέλη και 76 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μπράβο σε Φανούρη, Προφέσσορ και σε Αόρατο! Εύγε παίδες!!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Χτες το βράδυ στοχευμένη καταδρομική στο Διδύμου 20. Τιμήθηκε η Εβελίνα, πανέμορφη κοπέλα με πολύ καλές υπηρεσίες. Ξανθιά ωραίο σώμα και φτιαγμένο στήθος όμορφο στην αφή, με ωραίο κώλο. Πολύ καλές εντυπώσεις, προτείνεται στους λάτρεις του gfe. Το κορίτσι είναι μπιμπελό. Λεπτομέρειες στην κριτική
Ακριβως οπως τα λες
Για gfe καταστασεις!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Στο Διδύμου 20 σε ντουέτο η Εβελίνα με την Όλγα.Η Εβελίνα είναι κανονικών κιλών με πιασιματάκια,έχει ξανθά μαλλιά ως τους ώμους περίπου και μεγάλες βλεφαρίδες.Γυμνό τσιμπούκι που μέσα στο δωμάτιο μπορεί να γίνει και τελειωτικό.Η Όλγα έχει τα μαλλιά της βαμμένα σε απόχρωση καστανομελί,είναι κανονικών κιλών και γενικά είναι νόστιμη σαν κοπέλα όπως και η Εβελίνα.Κάνει γυμνό τσιμπούκι όχι τελειωτικό και δεν προσφέρει και 69.Την πήρα γιατί την είχα απωθημένο αλλά η κοπέλα είναι ελαφρώς πάνω απο τον μέσο όρο σε υπηρεσίες και δεν μέ κάλυψε.Με την Εβελίνα είχα περάσει σαφώς καλύτερα.Η πρώτη κατάθεση έγινε στην Όλγα λοιπόν την οποία και έχω πλέον απομυθοποιήσει.


Στο Φυλής 72 ήταν κλασσικά η Νάντια.Κοπέλα με μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,λευκό δέρμα,και φαρδιά κωλάρα.

Το Φυλής 61 υπόγειο ανοιχτό μετά απο καιρό και μέσα εργαζόταν η Αλεξάνδρα απο "Σερβία".Η οποία είναι λεπτούλα με ξανθά μαλλιά και νοστιμούλα.
Και εγω με την Εβελινα ειχα περασει καλυτερα!
Η Ναντια μου φανηκε σαν να αδυνατισε λιγο
Η Αλεξανδρα συστηνεται στους λατρεις του gfe
Αυτη την Ξενια απο Εξηκειου δεν την εχω δει ακομη , στα υποψην
Ωραια ενημερωση Προφεσσορα! :)



 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Χτες το βράδυ στοχευμένη καταδρομική στο Διδύμου 20. Τιμήθηκε η Εβελίνα, πανέμορφη κοπέλα με πολύ καλές υπηρεσίες. Ξανθιά ωραίο σώμα και φτιαγμένο στήθος όμορφο στην αφή, με ωραίο κώλο. Πολύ καλές εντυπώσεις, προτείνεται στους λάτρεις του gfe. Το κορίτσι είναι μπιμπελό. Λεπτομέρειες στην κριτική
:rockon: :rockon: άψογος ο κέρβερας...θα ξανατιμηθεί και από την αφεντιά μου μες στην εβδομάδα...είναι μόνο βράδυ ή και απόγευμα?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τύποι μου το αναφέρο.εδω διότι εχω γράψει κριτική για την Μαρία,φυσικά ιασονος 33  ενοω Μαρία από Αλβανία,έχει αδύνατη στη και της παει μοντέλο σώμα βυζι πιο μικρό αλλα τέλειο και παλτό πίπα κορυφή , πάθος στο σεξ κτλ μετά απόπλου καιρό την πέτυχα,10 ευρο απλά παραδεισος
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.870
Πόντοι
5.195
:rockon: :rockon: άψογος ο κέρβερας...θα ξανατιμηθεί και από την αφεντιά μου μες στην εβδομάδα...είναι μόνο βράδυ ή και απόγευμα?
την ρώτησα αυτό ακριβώς και εγώ, μου είπε ότι είναι απογεύματα και θα κάνει και μερικά πρωινά. Εγώ πήγα στις 11, 2η βάρδια
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
την ρώτησα αυτό ακριβώς και εγώ, μου είπε ότι είναι απογεύματα και θα κάνει και μερικά πρωινά. Εγώ πήγα στις 11, 2η βάρδια
τέλεια....απόγευμα βολεύει...σου είπε πρωί ποιες μέρες??
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
καταθεση χθες 2η βαρδια στην Καμελια που δουλευε Κεραμεικου 15 στον οροφο! Προκειται για την ιδια κοπελα (την ξανθουλα την πιτσιρικα με τις ματαρες που ειναι και λιγο ψιλουλα) που δουλευει Κολωνου 32 και Λεωνιδου στην 3η βαρδια. Γνωμη μου... απλα μακρυα.... ουτε φιλι στο μαγουλο δεν αφηνει, αρκετα βιαστικη, και επισης η neoset μπροστα της ειναι ψιλικατζιδικο!!!!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Μπράβο σε Φανούρη, Προφέσσορ και σε Αόρατο! Εύγε παίδες!!
Ευχαριστώ πολύ Dawn!

Και εγω με την Εβελινα ειχα περασει καλυτερα!
Η Ναντια μου φανηκε σαν να αδυνατισε λιγο
Η Αλεξανδρα συστηνεται στους λατρεις του gfe
Αυτη την Ξενια απο Εξηκειου δεν την εχω δει ακομη , στα υποψην
Ωραια ενημερωση Προφεσσορα! :)
Ευχαριστώ DEVITO! Για τις παραπάνω κοπέλες συμφωνώ. Στην Ξένια να περάσεις οπωσδήποτε είναι καλή.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
καταθεση χθες 2η βαρδια στην Καμελια που δουλευε Κεραμεικου 15 στον οροφο! Προκειται για την ιδια κοπελα (την ξανθουλα την πιτσιρικα με τις ματαρες που ειναι και λιγο ψιλουλα) που δουλευει Κολωνου 32 και Λεωνιδου στην 3η βαρδια. Γνωμη μου... απλα μακρυα.... ουτε φιλι στο μαγουλο δεν αφηνει, αρκετα βιαστικη, και επισης η neoset μπροστα της ειναι ψιλικατζιδικο!!!!
κλαίωωωω....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τρομερή ατάκα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
στοχευμένη κατάθεση στην Αλεξάνδρα, Αχαρνών 85 το βράδυ της Παρασκευής και σήμερα το πρωί στην Μαρία στο Κολωνού 11 υπόγειο. Η δεύτερη είναι αφιερωμένη στον Φανούρη Τζούρα γιατί ξέρω ότι είναι η αδυναμία του. Θα ακολουθήσουν κριτικές.
:rockon:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Σημερα βολτα στην πρωινη βαρδια μετα απο πολυ καιρο
Αξιολογο το επιπεδο των κορασιδων!
Αχιλλεως 48 ΜΟΝΙΚΑ ξανθια με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα , κοιλιτσα ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ 6/10
Κωνσταντινουπολεως 166 ημιυπογειο ΧΡΙΣΤΙΝΑ μελαχρινη κοπελα με μετριο προσωπο και ωραιο σωμα ΑΠΛΟ 7/10
Εξηκειου 18γ Η πρωην πορνοσταρ ΤΖΟΥΛΙΑ  ξανθια νταρντανα ΦΟΥΛ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ 5/10
Βεργας 3 αριστερα ΕΛΛΗ αδιαφορο μιλφ ΦΟΥΛ 4/10 και αλλη μια αξιολογη προμιλφ για την οποια δεν ανακοινωθηκε ονομα ΑΠΛΟ 7/10
οροφος ΑΙΜΙΛΙΑ  μελαχρινη με πολυ ομορφο προσωπο αδυνατο σωμα και αξιολογο στηθος ΑΠΛΟ 8/10 καπου την εχω ξαναδει , νομιζω ειναι η Αιμιλια που ειχε δουλεψει περυσι για λιγο καιρο στο Κολωνου 30β οροφος , την ειχα τιμησει με μετριες εντυπωσεις , κανει ομως πολυ ωραια πιπα!
Βεργας 6 ισογειο Μια αδιαφορη γκιλφ 3/10
Χωματιανου 11α ισογειο ΜΑΡΙΑ μελαχρινη με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματα , εχει εργαστει παλαιοτερα στο Βεργας 3 , σαλοναρισμα με χαμογελο ΑΠΛΟ 7/10
Ξανθιππης 2 ΛΩΡΗ καινουργια μελαχρινη πετιτ κοπελα με αδυνατο σωμα και ομορφο προσωπο , ο σωματοτυπος της μοιαζει με αυτον της Λωρη απο Ρεμουνδου 21 ΑΠΛΟ 7/10
Αχαρνων 85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ απο Διδυμου 20 Ξανθια πετιτ μιλφ με ασχημο για μενα προσωπο ΦΟΥΛ 5/10
Διδυμου 27 Μια αδιαφορη
Διδυμου 16 ΕΙΡΗΝΗ γκιλφ απο Φυλης 109β ΦΟΥΛ 4/10 και αλλη μια χοντρη αδιαφορη
Διδυμου 18 υπογειο ΣΥΛΒΙΑ καυλωτικο μιλφ με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΚΩΛΟΣ + ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ+69  7/10
Διδυμου 8β ισογειο ΑΝΝΙΤΑ ξανθια με καυλιαρικο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 7/10 και ΜΑΡΙΑ κοκκινομαλα με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 5/10
Διδυμου 7α αριστερα ΓΙΑΝΝΑ μελαχρινη με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια ΑΠΛΟ 8/10 Εμφανιστηκε ολογυμνη στο σαλονι και βλεπωντας το μουνακι της κατακαυλωσα!
Διδυμου 7β δεξια ΤΖΩΡΤΖΙΑΝΝΑ αδυνατη μελαχρινη με ομορφο προσωπο ΑΠΛΟ 8/10 Εχει τιμηθει στο παρελθον με μετριες εντυπωσεις!
Φωκαίας 27Β ισογειο ΜΑΡΙΑ η Αλβανιδα Επιθετικο σαλοναρισμα , με το ζορι εφυγα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ νομιζω τελειωτικο ειπε η τσατσα 6/10
Φωκαίας 27Β οροφος ΚΑΜΕΛΙΑ πρωην Ντανα ΦΟΥΛ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ μελαχρινη με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα 7/10
Φωκαιας 24 ΦΛΩΡΗ το γνωστο χομπιτ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ 5/10 και η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ξανθια με μετρια φατσα και αδυνατο σωμα ΚΩΛΟΣ 7/10 Με προετρεπε να περασω στο δωματιο και να της σκισω το κωλι!Με κατακαυλωσε!  Θα ηταν ωραια παρτουζα με αυτες τις δυο ! Να ξεσκισω το κωλι της Αλεξανδρας και μετα να χυσω στο στομα της Φλωρης!
Φωκαιας 25α οροφος ΧΡΙΣΤΙΝΑ ηταν δωματιο , φανταζομαι ηταν η γυρολογος απο Διδυμου 8β ΦΟΥΛ
Φωκαιας 25 ισογειο ΤΖΟΥΛΙΑ η γνωστη ξανθια με τα πιρσινγκ ΦΟΥΛ 7/10
Φωκαιας 17 ισογειο ΕΙΡΗΝΗ  το πρωην στουντιοκοριτσο με το ομορφο προσωπο και κωλαρα 6/10 ειδα και την μουναρα Ιζαμπελα που ερχονταν να πιασει δουλεια
Φωκαιας 17 οροφος Καινουργια κοπελα η οποια εμφανιστηκε μονη της στο σαλονι και ανακοινωσε απλο προγραμμα , μελαχρινη με σγουρο μαλλι , ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια Νοστιμουλα! Μου αρεσε! 7/10
Φωκαιας 19 Μια  κοντη αδυνατη με μετριο  προσωπο , δεν ανακοινωθηκε ονομα ΑΠΛΟ 6/10
Φυλης 136 ΑΝΝΑ καινουργια κοπελα , κοντη αδυνατη με γυαλακια μυωπιας ΑΠΛΟ 6/10
Φυλης 134 οροφος ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ μελαχρινο στυλιαρι με σχετικα ομορφο προσωπο ΑΠΛΟ 7/10
Φυλης 134 ισογειο ΑΝΝΑ το καυλιαρικο μιλφ ΑΠΛΟ 7/10
Περγαμου 1 ΛΟΥΙΖΑ αδιαφορη  παχουλη μελαχρινη ΑΠΛΟ 5/10
Φυλης 66α ΝΙΚΟΛ μελαχρινη με καρρε μαλλι , σωμα με πιασηματακια και μετριο προσωπο ΑΠΛΟ 7/10
Φυλης 74 αριστερα ΑΝΝΑ αδιαφορο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΦΟΥΛ 6/10
Ρεμουνδου 2ο ισογειο ΛΩΡΗ μελαχρινο πετιτ πιπινι με σχετικα ομορφο πρωσοπο και αδυνατο σωμα , μικρο τατου στην πλατη ΑΠΛΟ 7/10
Ρεμουνδου 21 ισογειο ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ το χαμογελαστο ασχημοπαπο με το σχιφτο και στεγνομ κορμι! με γυαλακια μυωπιας σαν δασκαλα δημοτικου ΑΠΛΟ 7/10

Κολωνου 30β οροφος ΝΑΤΑΣΣΑ ξανθια με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα , επιθετικο σαλοναρισμα ,ηθελε να με γλωσσοφιλιασει στο σαλονι! ΑΠΛΟ 6/10
Δεληγιωργη 39 ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ μελαχρινη με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα ΑΠΛΟ 7/10
Κεραμεικου 15 οροφος ΚΑΜΕΛΙΑ σχετικα ψηλη  και αδυνατη με ομορφο προσωπο ΑΠΛΟ 8/10 Ξινησε οταν της επιασα τον κωλο στο σαλονι , ξενερωτη μου φανηκε
Κεραμεικου 15 ισογειο Μια ξανθια αδιαφορη ΑΠΛΟ 5/10
Ιασωνος 19 ισογειο ΒΙΟΛΕΤΑ μελαχρινη χοντρη με βυζαρες! ΑΠΛΟ 5/10
Ιασωνος 20α ισογειο ΚΟΡΙΝΑ μελαχρινη με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα , εχει αδυνατισει σε σχεση με παλαιοτερα ΑΠΛΟ 7/10 Εχει τιμηθει στο παρελθον με εξαιρετικες εντυπωσεις!
Λεωνιδου 28 ισογειο ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ μετριο προσωπο και κωλαρα ΑΠΛΟ 6/10
Κολωνου 53 ΜΑΡΙΑ μελαχρινη παχουλη , νομιζω ειναι η πρωην ΙΝΕΣΣΑ και ΕΥΑ αδιαφορο μιλφογκιλφ
Λεωνιδου 6 ΙΟΝΕΛΑ αδιαφορη Εχω βαρεθει να τη βλεπω! ΑΠΛΟ 5/10
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.956
Πόντοι
45.465
Έκανα και εγώ σήμερα την βόλτα μου και στο Φωκαίας 17 πάνω είδα την Ξένια που εδώ και περίπου 2 χρόνια είχε να εμφανιστεί από τα Φυλής 84 και 86 αλλά δεν είμαι σίγουρος αυτή είναι;Ας μας πει κάποιος πιό έμπειρος γιατί δεν είμαι και τακτικός.
ναι αυτή είναι , έχει γυρίσει σχεδόν 10 μήνες τώρα ρε τύπε , δουλεύει εδώ και Αγ.Πέτρου 7, βέβαια τώρα είναι μελαχρινή.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
πολυ καλες ενημερωσεις!! Μπραβο σε ολους!!

Επισης αυτη η Νικολετα!! Γιατι να δουλευει μονο πρωι ρε γμτ!!!

Νικολετα αλλαξε βαρδια!! Το κοινο σου σε θελει και τις υπολοιπες ωρες της ημερας!!!!!

Ελπιζω να ανεβασει ο στρατηγος κριτικη για την Αλινα γιατι την εχω στα υποψιν.

Nsmirni, τι εγινε με την τσα2 της Αν(κ)ας της Πολωνεζας;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.956
Πόντοι
45.465
Φωκαιας 17 οροφος Καινουργια κοπελα η οποια εμφανιστηκε μονη της στο σαλονι και ανακοινωσε απλο προγραμμα , μελαχρινη με σγουρο μαλλι , ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματακια Νοστιμουλα! Μου αρεσε! 7/10
Φωκαιας 19 Μια  κοντη αδυνατη με μετριο  προσωπο , δεν ανακοινωθηκε ονομα ΑΠΛΟ 6/10
Φυλης 136 ΑΝΝΑ καινουργια κοπελα , κοντη αδυνατη με γυαλακια μυωπιας ΑΠΛΟ 6/10
ωραίος ρε tommy ...
μερικές παρατηρήσεις...
Φωκαίας 17 δεν είναι καινούργια είναι επιστροφή και έχει καστανόξανθα κατσαρα μαλλία.
Φωκαίας 19 την κοπέλα την λένε Αλίνα και κάνει ακα.
Φυλής 136 η Αννα δουλεύει εδώ και 12 μέρες την έχω γράψει σε ενημέρωση μου

σνέχισε με τις ενημερώσεις.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.956
Πόντοι
45.465
συνάντηση με τον "Στρατηγό" Farkeli , για καφεδάκι και κουβέντα , να ανοίξει το μάτι , το μυαλό και η διάθεση...
ακολούθησε βόλτα(13.30-14.40) σε μερικά σπιτάκια του αγοραίου έρωτα.

Διδύμου 8α Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί και κώλο 2άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.Φορούσε ένα άσπρο διχτυωτό φόρεμα που απο μέσα διαγραφόταν η ωραία σιλουέτα της.

Διδύμου 8β Ανίτα ξανθιά με πιασίματα κ 2.5άρια βυζιά , με ακα και Μαρία καστανοκόκκινα μαλλία μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα κωλάρα και 2.5άρια + βυζιά , με ακα , κάνουν και παρτούζα.
Η Μαρία έχει τιμηθεί τις πρώτες μέρες που δούλεψε με καλές εντυπώσεις.

Διδύμου 7α η μελαχρινή μουνάρα Γιάννα με κανονικό σώμα ωραία κωλάρα 2.5άρια βυζιά , τατού δράκο στην ωμοπλάτη ,απλό πρόγραμμα. Εμφανίστηκε φορώντας μαύρες ψηλοτάκουνες γόβες και ένα αλυσιδάκι στην μέση , τίποτα άλλο.

Διδύμου 7β Τζωρτζιάννα καστανή με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί  πάρα πολύ ωραίο κώλο και τατού , απλό πρόγραμμα .Είχε στο πρόσωπο σημάδια σαν να έχει φάει ξύλο , ενώ όταν φεύγαμε μας ρώτησε αν ψάχναμε για παρθένα.

Διδύμου 16 Ιζαμπέλα μελαχρινή χοντρή με τεράστιο κώλο και 2άρι βυζί , με κώλο , με κώλο και η γυρολόγος Ειρήνη μίλφ ξαθό με κοντά μαλλία με πιασηματάκια 2άρι βυζί , με ακα , κάνουν και παρτούζα. Η Ιζαμπέλα έπαιζε με ένα παιχνίδι , έναν αστυνομικό πάνω σε μιά μοτοσυκλέτα...

Διδύμου 18β Σύλβια ξανθιά με καρέ με πιασήματα και 3άρια βυζιά , με ακα και κώλο.

Διδύμου 18α Αντριάννα καστανή γκίλφ , το μαλλί της μιάζει με περούκα , ψηλή με πολλά πιασήματα τατού και σιλικονάτα βυζιά , με ακα.

Διδύμου 20 Εβελίνα , ξανθιά πιτσιρίκα με κανονικό σώμα ωραίο κώλο και 2άρια σιλικονάτα βυζιά , με ακα.

Διδυμου 27 Ελένη ξανθό γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους με πιασήματα 3άρι βυζί , με ακα . Σχεδόν μας παρακαλούσε να περάσουμε λέγοντας μάλιστα ότι αν δεν μείνουμε ευχαριστημένοι θα μας δώσει τα λεφτά πίσω.

Φωκαίας 27Β πάνω Ντάνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2άρια βυζιά , με ακα τελειωτικό και κώλο.

Φωκαίας 27Β κάτω Μαρία η ξανθιά κοντή με το κοντό μαλλί κανονικό σώμα λίγο κοιλίτσα και 2άρια βυζιά , με ακα.

Φωκαίας 27α Αννα η πολωνέζα , ξανθιά μ καρέ μαλλάκι λεπτή ωραίο σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε. Η ξανθιά υπηρεσία που δουλεύει μαζί της  είναι πολύ φορτική στο να περάσεις και μερτικές φορές ξεφεύγει...

Φωκαίας 24 Φλώρη το ξανθό κοντοπούτανο κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα και κώλο και Αλεξάνδρα ξανθιά λεπτή ωραίο κώλο 2άρι βυζί τατού χαμηλά στη μέση και στην ωμοπλάτη , εμφανίστηκε σήμερα φορώντας γυαλιά , με ακα και κώλο , κάνουν και παρτούζα.

Φωκαίας 25β Τζούλια ξανθιά κοντή κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά τατού πίρσινγκ , με κώλο και τελειωτικό στα βυζιά.

Φωκαίας 25α Χριστίνα ξανθιά με καρέ μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα.

Φωκαίας 19 Αλίνα καστανή κοπέλα με μακρύ μαλλί απο την Μολδαβία , κανονικό σώμα 1.5άρι  βυζί , με ακα .Τιμήθηκε απο τον "στρατηγό" και έμεινε καταενθουσιασμένος...

Φωκαίας 17β Εμμανουέλα(πρίν μήνες έκενε περάσματα στο 17α) με ξανθοκάστανα κατσαρά μαλλιά   ωραίο πρόσωπο πίρσινγκ στον αφαλό ,κανονικό σώμα ωραίο κώλο 1.5άρι στητό σφιχτό βυζί , απλό πρόγραμμα.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)

Φωκαίας 17α Ειρήνη η μελαχρινή πρώην part time στουντιοκόριτσο και συμπάθια του μπέμπα , έχει χάσει πολλά κιλά , παχουλή με μικρό βυζί , με κώλο.

Φυλής 40 Ελενα ξανθιά κανονικό σώμα 2άρι βυζί , με ακα και κώλο.

Φυλής 54β Ντενίσα η ξανθιά ψηλόλιγνη μουνάρα  με τον ωραίο κώλο και το μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα , μας χόρευε στο σαλόνι και ήταν μέσα στο νάζι και στο χαμόγελο αν και ήξερε ότι δεν θα περάσουμε.

Φυλής 56 Νικολέτα η ξανθιά κοντή μουνάρα κανονικό σώμα υπέροχο κωλαράκι και 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Νικόλ μελαχρινή με καρέ φράντζα μαλλί κανονικό σώμα  3άρια υπέροχα βυζιά  και τατού , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Άντζελα μελαχρινή με πιασηματάκια κωλάρα και μικρό βυζί , με κώλο.

Φυλής 86α Μανταλένα ξανθιά ψηλή μέσα σε άσπρο διχτυωτό φόρεμα με πιασίματα μπουτάρες και 2άρι βυζί , με ακα.

Φυλής 67 Νίκη/Ρομπέρτα(απο Φ74 Φ59 και Φωκαίας 25α)μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί ωραίο κωλαράκι και 2άρι στητό βυζί , ανακοινώθηκε απλό!!!

καλό απόγευμα σε όλους.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.956
Πόντοι
45.465
πολυ καλες ενημερωσεις!! Μπραβο σε ολους!!

Επισης αυτη η Νικολετα!! Γιατι να δουλευει μονο πρωι ρε γμτ!!!

Νικολετα αλλαξε βαρδια!! Το κοινο σου σε θελει και τις υπολοιπες ωρες της ημερας!!!!!

Ελπιζω να ανεβασει ο στρατηγος κριτικη για την Αλινα γιατι την εχω στα υποψιν.

Nsmirni, τι εγινε με την τσα2 της Αν(κ)ας της Πολωνεζας;;;
όχι την Ανκας την πολωνέζας , της Αννας της πολωνέζας που δουλέυει 3 χρόνια σχεδόν ,
η υπηρεσία σε πιάνει απο χέρια σώμα , απο όπου βρεί και δεν σε αφήνει να φύγεις , σου λέει
ότι η κοπέλα είναι καλή και πρέπει να περάσεις κα διάφορα τέτοια.
Παλιά η Νικολέτα δούλευε σε όλες τις βάρδιες , τώρα μόνο πρωί.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
όχι την Ανκας την πολωνέζας , της Αννας της πολωνέζας που δουλέυει 3 χρόνια σχεδόν ,
η υπηρεσία σε πιάνει απο χέρια σώμα , απο όπου βρεί και δεν σε αφήνει να φύγεις , σου λέει
ότι η κοπέλα είναι καλή και πρέπει να περάσεις κα διάφορα τέτοια.
Παλιά η Νικολέτα δούλευε σε όλες τις βάρδιες , τώρα μόνο πρωί.

εχουν γεμισει με Ανκες και Αννες αυτα τα μαγαζια με αποτελεσμα να μας μπερδευουν! (μαλλον επιτηδες γινεται αλλα εμεις δε μασαμε)
δεν εχω καταλαβει βεβαια ποια τσα2 λες. Λογικα λες τη γριουλα που της λειπουν καποια δοντια και ψευδιζει...
Το ξερω οτι η Νικολετα δουλευε ολες τις βαρδιες, αλλα με το πελατολογιο που εχει αποκτησει, αν δουλευε διπλοβαρδια, ή σε καμια βαρδια που εχει πολυ κοσμο, δε θα προλαβαινε να παρει ανασα!!! παιζει να ειναι η πιο ακριβοπληρωμενη πουτανα ολης της πιατσας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom