Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 226 άτομα (4 μέλη και 222 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Μάλλον τη μουνάρα τη Χριστίνα λες. Λευκή επιδερμίδα και μάυρο μαλλί;
Λέω μάλλον επειδή δεν θυμάμαι το τατουάζ.
ταιριαζει η περιγραφη στην αλλη βυζαρου που ειδα μαλλον...πφφφ δεν τις θυμαμαι καλα :grin:

τωρα μολις διαβασα κριτικες για την αννα στο φ69α...ειναι καλες...θα την παρω
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
ταιριαζει η περιγραφη στην αλλη βυζαρου που ειδα μαλλον...πφφφ δεν τις θυμαμαι καλα :grin:

τωρα μολις διαβασα κριτικες για την αννα στο φ69α...ειναι καλες...θα την παρω

Τυπε μου την εχω παρει την Αννα δυο φορες, νομιζω εχω ανεβασει και κριτικη. Φιλοτιμο κοριτσι. Αν εχεις παρει την ομοσταυλη της Χριστινα και εχεις μεινει ικανοποιημενος δοκιμασε και με αυτην. Οι δυο τους μου φαινονται ψιλοομοιες στη συμπεριφορα/υπηρεσιες. Εμενα παντως καμια απο τις δυο δε με ξετρελαινει.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
25 ευρώ χωρίς κώλο σαν να τρως σουβλάκι γκουρμέ χωρίς τζατζίκι...

Πες τα, ρε Ροκαβλον, πέσ τα.

By the way, το άλλο κωλο-κοντοπούτανο, η Κατερίνα (Φ66Δ) γύρισε από τη Λάρισσα ή θα παντρευτεί κανένα βλάχο και θα γίνει τσιφλικού?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Τυπε μου την εχω παρει την Αννα δυο φορες, νομιζω εχω ανεβασει και κριτικη. Φιλοτιμο κοριτσι. Αν εχεις παρει την ομοσταυλη της Χριστινα και εχεις μεινει ικανοποιημενος δοκιμασε και με αυτην. Οι δυο τους μου φαινονται ψιλοομοιες στη συμπεριφορα/υπηρεσιες. Εμενα παντως καμια απο τις δυο δε με ξετρελαινει.
την ειδα την κριτικη σου ;)τη χριστινα την ειχα παρει παλια,προ βυζιων...ουτε κρυο ουτε ζεστη...αλλα η αννα ειναι και ωραιο μουνακι,θα την παρω μια φορα...

η μαυρουλα τελικα δεν ηταν ρεμουνδου  :(
 

Επισκέπτης
Πες τα, ρε Ροκαβλον, πέσ τα.

By the way, το άλλο κωλο-κοντοπούτανο, η Κατερίνα (Φ66Δ) γύρισε από τη Λάρισσα ή θα παντρευτεί κανένα βλάχο και θα γίνει τσιφλικού?
Αυτό που εκδιδόταν και στον 71Γ στην υπόγα;
Λάρισα έχει πάει και εξαφανίστηκε; :huh:

η μαυρουλα τελικα δεν ηταν ρεμουνδου  :(
:(
Μπας και ήτανε σκοτεινά και δεν την πρόσεξες;
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
την ειδα την κριτικη σου ;)τη χριστινα την ειχα παρει παλια,προ βυζιων...ουτε κρυο ουτε ζεστη...αλλα η αννα ειναι και ωραιο μουνακι,θα την παρω μια φορα...

η μαυρουλα τελικα δεν ηταν ρεμουνδου  :(

το ξερω ρε τυπε, περασα κι εγω και δεν την πετυχα, μαλακια καθως σημερα (αν ολα πανε καλα) ηταν το τελευταιο μου ελευθερο πρωινο  :headbang:  αυριο ξεκιναω δουλεια μονο πρωι
 

Επισκέπτης
το ξερω ρε τυπε, περασα κι εγω και δεν την πετυχα, μαλακια καθως σημερα (αν ολα πανε καλα) ηταν το τελευταιο μου ελευθερο πρωινο  :headbang:  αυριο ξεκιναω δουλεια μονο πρωι
Μπορεί να 'σαι τυχερός και να έχει αλλάξει βάρδια και γι' αυτό να μην την πέτυχες ;)
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436

Επισκέπτης
χαχαχα μακαρι, παντως τυχερος ειμαι που βρηκα δουλεια, τα αλλα ειναι πολυτελειες  :grin:
Αυτό ακριβώς! Μόνο μην πάρουν τα μυαλά σου αέρα και τα φας όλα στα μουνιά ;)
Καλή αρχή σου εύχομαι!
Άντε, αλλάζεις και τον τίτλο του άβαταρ σου από αύριο.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Αυτό ακριβώς! Μόνο μην πάρουν τα μυαλά σου αέρα και τα φας όλα στα μουνιά ;)
Καλή αρχή σου εύχομαι!
Άντε, αλλάζεις και τον τίτλο του άβαταρ σου από αύριο.

Ευχαριστω! Λεφτα επενδυμενα στο μουνι ειναι λεφτα καλα επενδυμενα.
 

fantasmas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες μηπως γνωριζει καποιος να μου πει αν εχει παρει πουθενα το ματι του μια Μαριαννα απο βουλγαρια που ηταν μεχρι περυσι φιλης 80 και 109? Μια με κατι τρελα βυζομπαλα λεω...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Καλησπερα παιδες μηπως γνωριζει καποιος να μου πει αν εχει παρει πουθενα το ματι του μια Μαριαννα απο βουλγαρια που ηταν μεχρι περυσι φιλης 80 και 109? Μια με κατι τρελα βυζομπαλα λεω...

Και για ποιο λογο την ψάχνεις αυτην?
Για να σε ξεπετάξει στο 3λεπτο?  :2funny: :2funny: :2funny:

"No time baby , πρεπει να τελειωσεις μωρο μου"

 

fantasmas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχα κοιτα να σου πω την αληθεια οταν ειχα παει μ αυτη μου χε αφησει καλη εντυπωση (πριν 2 χρονια) και επειδη εχω απο τοτε να πιασω μεγαλο βυζομπαλο λογω σχεσης ειπα να την αναζητησω... νταξει δε θυμαμαι παντως να ειναι οπως γραφουν πολλοι στις κριτικες... τοτε δε το χα βρει το site για ν αφησω την κριτικη μου...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
χαχαχα κοιτα να σου πω την αληθεια οταν ειχα παει μ αυτη μου χε αφησει καλη εντυπωση (πριν 2 χρονια) και επειδη εχω απο τοτε να πιασω μεγαλο βυζομπαλο λογω σχεσης ειπα να την αναζητησω... νταξει δε θυμαμαι παντως να ειναι οπως γραφουν πολλοι στις κριτικες... τοτε δε το χα βρει το site για ν αφησω την κριτικη μου...

Εσύ ξέρεις μαν. Αν ειχες περασει τοτε καλα μαζι της οκ.
Εγω δεν ειχα περασει παντως. Βιαζοταν αν και εκανε καλη πιπα
τον κτυπουσε και στην γλωσσα... εχει σκουλαρικι στην γλωσσα αν θυμαμαι καλα?  :huh:
Χρονος παραμονης στο δωμάτιο 5 λεπτα  :grin:
μετα πηγε σε καποιο στουντιο της Κασανδρας με το ονομα Νικολ.
Μετα απο το Φ80!
 

Επισκέπτης
χαχαχα κοιτα να σου πω την αληθεια οταν ειχα παει μ αυτη μου χε αφησει καλη εντυπωση (πριν 2 χρονια) και επειδη εχω απο τοτε να πιασω μεγαλο βυζομπαλο λογω σχεσης ειπα να την αναζητησω... νταξει δε θυμαμαι παντως να ειναι οπως γραφουν πολλοι στις κριτικες... τοτε δε το χα βρει το site για ν αφησω την κριτικη μου...
Και να μην την πετύχεις πάντως τύπε μικρό το κακό. Κάνε μια βόλτα από Φυλής και από βυζόμπαλα ουυυυυ θα χορτάσει το μάτι σου... ;)
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Παιδες αλλη η Μαριαννα , αλλη η Νικολ.. η νικολ δουλευει με το ιδιο ονομα στην Κασσανδρας και παλιοτερα που ηταν στο φυλης 80 ηταν ξεπετα.. η Μαριαννα η βουλγαρα δουλευε πρωτα φ80 , μετα φ109 κ 136 και ειχε καλες υπηρεσιες.. η μαριαννα εχει φυγει και νομιζω δουλευει στη γερμανια συμφωνα με συναγωνιστη
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Παιδες αλλη η Μαριαννα , αλλη η Νικολ.. η νικολ δουλευει με το ιδιο ονομα στην Κασσανδρας και παλιοτερα που ηταν στο φυλης 80 ηταν ξεπετα.. η Μαριαννα η βουλγαρα δουλευε πρωτα φ80 , μετα φ109 κ 136 και ειχε καλες υπηρεσιες.. η μαριαννα εχει φυγει και νομιζω δουλευει στη γερμανια συμφωνα με συναγωνιστη
Τυπε η Νικόλ, ήταν η Έλλη η βουλγαρα της φυλής...
Φυλής 67,80 κτλ .Ειχε βαλει και σιλικονοβυζόμπαλα 2αρια καποια στιγμη νομιζω
 

Ambasciatore

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα,γνωρίζουμε κάτι για την Ερρικα στο 84β με φουλ προγραμμα Όπως ενημέρωσε Κάποιος;;;; Με βυζαρες κωλαρα κ γενικώς τούμπανο . Έχουμε άποψη για το πως είναι μέσα ;;;
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ξερεις κανεις για Ντενιζα τη βαρδια δουλευει κ που?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom