Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 306 άτομα (30 μέλη και 276 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.044
Κριτικές
1.245
Like
191.341
Πόντοι
45.465
αν κ συνηθος δεν γραφω για την περατζαδα αλλα μονο για τα γαμησια σημερα θα αναφερθω στην περατζαδα στη φυληα&φωκαιας μετα τις 00.00
Φωκαίας 27Β(πανω) Γκαμπριελα βουλγαρα με μαυρα μαλια τουμπανο αλλα με μυτη σαν της μαγεισας φουρκα(απο το κομικ)με απλο προγραμμα τιμιθηκε(θα ακολουθησει κριτικη)

Φωκαίας 27Β(κατω) Εμα ή κατι τέτειο ξανθια αδιαφορη για τα γουστα μου με απλο προγραμμα

φωκαιας 27α Αλινα , ρωσιδα υπερβαρη με φουλ προγραμμα

φωκαιας 25β Μονικα η γνωστη και ως νιαουου....

φωκαιας 25α Αννα ρωσιδα ξανθια υπερβαρη με φουλ προγραμμα

φωκαιας 22 κατω αλεξανδρα μελαχρινο αβυζο πιπινι που δινει κωλο κ κανει κ ισπανικο....ρωτησα την τσα τσα ισπανικο πως κανει δεν εχει καθολου βυζι....φυσικα δεν πηρα απαντηση

φωκαιας 22 πανω αριστερα η γνωστη ρωσιδα με την γλυκια φατσα νταρντανα με ακα που φοραει συνεχεια το ιδιο φορεμα

φωκαιας 22 πανω δεξια η αννα η κοπελα που δουλευει παντα εκει 3η βαρδια με φουλ προγραμμα , μαυρα μαλια ωραιο βυζι...αλλα μακρια ξπετα για μενα

φωκαιας 17 Βαλερια μουναρος με καλο σωμα τσιμπουκοχειλα εξωτικο προσωπο απλο προγραμμα , η τσα τσα ειπε απο βραζηλια και την ρωτησα αν εχει βραζηλια στη ρουμανια, μου ειπε ε??? τιποτα τιποτα της λεω θα περασω μετα(τιμιθηκε θα ακολουθησει κριτικη)

φυλης74(δεξια) η υπερβαρη μαρια με το φουλ προγραμμα ,δεν με αφηνε να φυγω κ μου ελεγε ποσο καλα θα περασω(να τα πει αλλου αυτα) εγω την εγραφα κ ξετυλιγα μια τσιχλα , αυτη με μια αποτομη κινηση εσκυψε κ την αρπαξε με το στομα της απο τα δαχτυλα μου!!!!!!χαιρετηθηκαμε κ εφυγα....

φυλης 66α ξανθουλα με ωραιο σωμα κ φατσα απλο προγραμμα.

φυλης 59(κατω) διδυμο φωτια εμφανησιακα σακιρα η γνωστη κ μαζι της μια λαουρα λιγο ποιο κοντη με μεγαλυτερο βυζι απο την σακιρα με ωραιο κορμι(ξερει κανεις κατι?)

φυλης 59(πανω) κ εδω δυο κοπελες η σαμπρινα η αλβανιδα κ η τζουλια με το κοντο μαυρο καρε κ οι δυο ακα

φυλης 80 Μαρια η γνωστη , ακουλουθησε η παρακατβ στοιχομηθει
        μαρια do you speak english?
        εγω γελοντας της απανταω στα ελληνικα φυσικα ναι γιατι?
        μαρια δεν μας ειπες καλησπερα κ νομιζα οτι ησουν ξενος
        εγω δεν πειραζει σου λεω καληνυχτα κ καλη συνεχεια
        μαρια να σαι καλα να μας ξαναερθεις.
την μαρια την εχω παρει μια φορα κ ηταν αρκετη , η αληθεια ειναι οτι ειναι αρκετα σεξι , απλο προγραμμα

φυλης 84α δυο κοπελες σελινα η γνωστη (απο φ86)λεπτη ωραιο κορμακι ωραιο βυζι με φουλ προγραμμα αλλα ξεπετα ,περιμενοντας να δω κ την αλλη κοπελα μου λεει η τσα τσα καλα δεν θελεις να περασεις με την σελινα ειναι ωραια κοπελα , της απανταω ναι ωραια κοπελα εχω περασει αλλα ειναι κ μεγαλη ξεπετα....καγκελο η τσα τσα, το μονο που μου ειπε ειναι οτι κ τα τεσσερα μπουρδελα φ84α φ84β φ86α φ86β τα εχει η ιδια ιδιοκτητριαγι αυτο αλλαζουν οι κοπελες απο το ενα στο αλλο , δευτερη κοπελα η μαργαριτα ωραιο κορμι με ωραιο στητο μικρο στηθος ενδιαφερουσα περιπτωση ,αλλα βγαινωντας απο το δωματιο εβριζε στη γλωσσα της κατι που ηταν αρκετο για να με κανει να φυγω....

φυλης 84β η γνωστη σοφια το ρουμανακι με το ακα τσιμπουκι που δουλευε φωκαιας25

φυλης 86α Μονικα ξανθια μουναρος με μικρο βυζι αλλα σουπερ κορμακι ενδιαφερων περιπτωση(εμφανησιακα) με απλο προγραμμα

φυλης 86β Ερικα με βυζαρες κ κολαρα μακρια μαυρα μαλλια,με φουλ προγραμμα την εχω τιμησει δεοντος....

Φυλής 67 η αννα μαρια που δουλευε φυλης 80 , μουναρος μελαχρινος αλλα με απλο προγραμμα κ οχι τιποτα το ιδιαιτερο μεσα...

φυλης 69α το χριστινακι μου....δουλευε μεχρι της 01.00

φυλης 71α Βερονικα πιπιναρος με με τρελο πατουρι , απλο προγραμμα αλλα τελειωτικο στα βυζακια της

φυλης 71β Τζουλια(ιονελα ,αννα)ποιο ομορφη απο ποτε με σουπερ χτενισμα τα μαλια της πιασμενα πανω ,ηταν σαν νυφουλα(το χτενισμα της)

φυλης 71γ Η γνωστη κοντοστουπα ρωσιδα που δουλευει καθε βραδυ με την πλαστικη στηθους , με ακα

φυλης 109α Καιτη κοντη λεπτη ακολη αβυζι χασιμο χρονου τα σκαλια που ανεβηκα

φυλης 109β Σαντρα ψηλη κ πολυ λεπτη με μαυρα μαλια ,με απλο προγραμμα

φυλης 134 Τζεσικα , η γνωστη ξανθια κοπελιτσα με το ωραιο σωματακι κ τα γυαλακια

φυλης 134β Μικαελα πολυ λεπτη(στα ορια της ανορεξικιας)κοπελιτσα με απλο προγραμμα ,μου εκανε εντυπωση μπορουσα να μετρησω τα παιδια της....

πιπινου 65β μια κοπελιτσα παντελος αδιαφορη με χαλια εσωρουχα , απλο προγραμμα

καλο ξημερωμα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
φωκαιας 22 κατω αλεξανδρα μελαχρινο αβυζο πιπινι που δινει κωλο κ κανει κ ισπανικο....
Τη ξετρύπωσες και μας έβαλες να τρέχουμε μεσ τα χαράματα.Δυστυχώς εχει κόψει το ακά το πιπίνι
φυλης 86α Μονικα ξανθια μουναρος με μικρο βυζι αλλα σουπερ κορμακι ενδιαφερων περιπτωση(εμφανησιακα) με απλο προγραμμα
Οντως ενδιαφέρουσα περίπτωση
αν κ συνηθος δεν γραφω για την περατζαδα αλλα μονο για τα γαμησια σημερα θα αναφερθω στην περατζαδα στη φυληα&φωκαιας
Ωραίος ρε τύπε...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
δεν ειναι μονο η τσαρκα....γραψε την κριτικη για την κοπελα που  :fuck2:.....δεν χρειαζονται λεπτομεριες 2-3 λογακια για την κοπελα κ αυτο ειναι.....
Αυτό τουλάχιστον το κάνω...Το κακό είναι ότι με τόση βρώμα, δεν αντέχεις να κάνεις τσάρκα...Ασε που βαριέσαι να ανεβοκατεβαίνεις σκαλιά...
 

Επισκέπτης
φωκαιας 22 κατω αλεξανδρα μελαχρινο αβυζο πιπινι που δινει κωλο κ κανει κ ισπανικο....ρωτησα την τσα τσα ισπανικο πως κανει δεν εχει καθολου βυζι....φυσικα δεν πηρα απαντηση

Είναι η Αλεξάνδρα που δούλευε παλιά στο 65 και στο 69 ισόγεια αμφότερα με το τατουάζ στη μέση;Είχε εμφανιστεί στη Φωκαίας πριν 1+ μήνα σε ένα καινούριο κτήριο,νούμερο δε θυμάμαι.Όποιος ξέρει ας απαντήσει.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
αν κ συνηθος δεν γραφω για την περατζαδα αλλα μονο για τα γαμησια σημερα θα αναφερθω στην περατζαδα στη φυληα&φωκαιας μετα τις 00.00
Φωκαίας 27Β(πανω) Γκαμπριελα βουλγαρα με μαυρα μαλια τουμπανο αλλα με μυτη σαν της μαγεισας φουρκα(απο το κομικ)με απλο προγραμμα τιμιθηκε(θα ακολουθησει κριτικη)

...
ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΟΡΟΦΟΣ
Έλενα με γλυκά και ενδιαφέροντα προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου ανοικτής απόχρωσης, μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, αποδεκτός σωματότυπος με υπερ-χορταστικά βυζιά και στρουμπουλό καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο.
Επιβεβαίωσε την αρχική εκτίμηση (μας) για τις ικανοποιητικές υπηρεσίες που προσφέρει στο δωμάτιο.
Ουσιαστική περιποίηση με καλή συμμετοχή στις διάφορες στάσεις.
Αδιαμφισβήτητα αξίζει στο 20άρικο
...
Η τσατσά του μπουρδέλου, λέει ότι η Γκαμπριέλα και η Έλενα είναι αδερφές. Θα έλεγα ότι μοιάζουν στο σώμα (αρκετά), απλά η Έλενα έχει πιο γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου


φωκαιας 17 Βαλερια μουναρος με καλο σωμα τσιμπουκοχειλα εξωτικο προσωπο απλο προγραμμα , η τσα τσα ειπε απο βραζηλια και την ρωτησα αν εχει βραζηλια στη ρουμανια, μου ειπε ε??? τιποτα τιποτα της λεω θα περασω μετα(τιμιθηκε θα ακολουθησει κριτικη)
...
Φυλής 67
Βαλέρια από την Βραζιλία (της Βαλκανικής θα συμπλήρωνα καχύποπτα) χορεύοντας με τον καθρέπτη, μελαχρινή με Βραζιλιάνικα (πράγματι) χαρακτηριστικά και προκλητική έκφραση, μέτρια προς ψηλή στο ύψος, κανονικό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο σε στριφογυριστή κίνηση
...
Σωστός !

...
φυλης 86β Ερικα με βυζαρες κ κολαρα μακρια μαυρα μαλλια,με φουλ προγραμμα την εχω τιμησει δεοντος....
καλο ξημερωμα....
Τα μαστάρια της Έρικας είναι σχεδόν ισομεγέθη με τα μαστάρια της Έλενας. Βλέπω ότι έχουμε τιμήσει τις ίδιες ή (τουλάχιστον) τις συγγενείς τους

Καλημέρα  n.smirni76
Πολύ καλή ενημέρωση !

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Είναι η Αλεξάνδρα που δούλευε παλιά στο 65 και στο 69 ισόγεια αμφότερα με το τατουάζ στη μέση;Είχε εμφανιστεί στη Φωκαίας πριν 1+ μήνα σε ένα καινούριο κτήριο,νούμερο δε θυμάμαι.Όποιος ξέρει ας απαντήσει.
Eσυ μάλλον λες την Αλεξ που δουλευει και τώρα στο 65.
Η Αλεξ του 22 ειναι άλλη,δεν έχει τατού και μάλλον δεν εχει δουλέψει αλλού εκτος απο το  22
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Ποια η γνώμη σας για τη Σακίρα στο 59κάτω της βραδυνής βάρδιας?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.053
Πόντοι
39.662
σακιρα η σαμπρινα εννοεις ?
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Έκανα λάθος το όνομα?

Στο κάτω δουλεύει,κ φοράει συνήθως κάτι γυαλιστερά εσώρουχα.Μελαχρινή με ανοιχτά νομίζω μάτια,πολύ ωραία μέση κ ψιλοτουρλωτό κώλο...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Τυποι μου παιζει καμια μαυρουλα σε σπιτακι? Μου καρφωθηκε να σπρωξω μαυρη σαρκα  :zfuck:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436

:2funny: :2funny: :2funny:  παμε για παρτουζα τυπε  :2on1:


Λάθος μου, απέναντι στο 21 ισόγειο!

τωρα ποιο απο τα δυο ειναι το ισογειο  :think:  αυτο www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/remoundou-21/]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/remoundou-21/[/url]

το μαυρακι θα δοκιμασθει συντομα, δεν παιζει σε απογευματινη, ε?
 

Επισκέπτης
Όχι εκείνο που είναι στη γωνία, το δίπλα. Δεν ξέρω το απόγευμα τι γίνεται. Πριν τρεις μέρες είχα πάει πρωί και την πέτυχα αλλά δεν έδινε κώλο...
Εκείνο που είναι στη γωνία έχει σκάλες και είναι ο Άρης που παρουσιάζει ένα κοντοπούτανο ρουμανάκι με τελειωτικό στοματικό.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
μπουρδελο με γκαραζ? :think:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
:2funny: :2funny: :2funny:
μπα, το πιθανότερο είναι να ήταν γκαράζ ή αποθήκη πριν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom