Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
... έως 16/03/2020
Έκανα 5 χιλιόμετρα τη μέρα να πάω στο γραφείο. Γυρνωντας σπιτι, πολλές φορές περπατούσα με την ταχύτητα του φωτός, γιατί μου ερχόταν ορμητική τάση για χέσιμο. Με το που έφτανα σπίτι, πετούσα στο πάτωμα τζην, φανέλες, βρακιά, και έριχνα ένα απολαυστικό πακέτο Ντελόρ από σκατα.

Μισό λεπτό, γιατί γελάω σαν κορνουτος.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
... έως 16/03/2020
Έκανα 5 χιλιόμετρα τη μέρα να πάω στο γραφείο. Γυρνωντας σπιτι, πολλές φορές περπατούσα με την ταχύτητα του φωτός, γιατί μου ερχόταν ορμητική τάση για χέσιμο. Με το που έφτανα σπίτι, πετούσα στο πάτωμα τζην, φανέλες, βρακιά, και έριχνα ένα απολαυστικό πακέτο Ντελόρ από σκατα.

Μισό λεπτό, γιατί γελάω σαν κορνουτος.
:hi:
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Χάθηκαν όλες οι μορφές του θρεντ!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Χάθηκαν όλες οι μορφές του θρεντ!

Τύπε τι φάση αυτό το θρέντ γράφουμε λεπτομέρειες για τις κουράδες μας και ανεβάζουμε φωτό, ανακαλύπτεις όλη την ποιότξτα στο site
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά, αν θέλετε να χάσετε βάρος άμεσα κάντε το εξής...Βράστε 1 φακελάκι Σέννα (Φύλλα Αλεξανδρείας) σε καυτό νερό. Αφήστε το στο μπρίκι για 10 ώρες (αφού το αποσύρετε από την φωτιά). Ε, μετά από 24 ώρες θα βγάλετε αρκετό λιβάνι for sure :cheesy:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Παιδιά, αν θέλετε να χάσετε βάρος άμεσα κάντε το εξής...Βράστε 1 φακελάκι Σέννα (Φύλλα Αλεξανδρείας) σε καυτό νερό. Αφήστε το στο μπρίκι για 10 ώρες (αφού το αποσύρετε από την φωτιά). Ε, μετά από 24 ώρες θα βγάλετε αρκετό λιβάνι for sure :cheesy:

Πριονοκορδέλα θα μας πάει τύπε θα ψοφήσουμε από το χεσίδι
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Όλη μου την ζωή τρώω απέξω. Πιτογυρα αμφίβολης προέλευσης, σουβλάκια, μπέργκερ πλαστικά τύπου Μακντόναλντ, ταβέρνες μέχρι και κινέζικα. Πρώτη φορά μου συνέβη αυτό. Πήγαμε παρέα σε ένα ψητοπωλείο με καλό όνομα μάλιστα για τα κρέατα. Φάγαμε κλασικά παντσετσκια σουτζουκάκια ποικιλίες. Προς το τέλος του δείπνου ένιωσα ένα περίεργο αίσθημα στην κοιλιά. Κάτι φώναζε εκει μέσα κάτι δεν πήγαινε καλά. Πλήρωσα γρήγορα το μερίδιο μου χαιρέτησα και έφυγα σφαιρα για πρόεδρο. Το μαγαζί με το αμάξι δεν ήταν ούτε 2,5 λεπτά από το σπίτι. Υπέφερα. Πονουσα. Κάτι με πείραξε. Εκείνα τα δευτερόλεπτα μέχρι να ανοίξει η ηλεκτρική γκαράζοπορτα της οικοδομής ήταν τα χειρότερα δευτερόλεπτα της ζωής. Τόσο αργά και βασανιστικά .Βγήκα από το αμάξι ούτε το κλείδωσα. Δεύτερος όροφος τροχαδι ποιος περιμένει ασανσέρ. Ευτυχώς η τουαλέτα ήταν άδεια δεν ήταν οι γονείς μου εκείνη τη στιγμή. Θα ούρλιαζα. Κατεβάζω τζιν ούτε παπούτσια να βγάλω ούτε ζώνες ούτε φερμουάρ. Βγήκαν όλα μια και έξω. Μια μαύρη μάζα.Αλλα έντονο μαύρο όχι σκατι χρώμα, μαύρο σαν μια μαύρη τρύπα του διαστήματος. Δεν ξέρω αν ήταν στέρεης η υγρης φύσης η υφή τους . Πάτησα καζανάκι. Σαν να φάνηκε λίγο νερό. Έδωσα άλλη μια σπρωξιά φύγαν και τα τελευταία. Σκουπιστηκα εξονυχιστικά και με μορομαντηλο. Πήγα άραξα στο κρεβάτι ακούγοντας μουσική. Ένιωθα ηδονή. Ξέρετε σε τι αναφέρομαι... το αίσθημα/άδειασμα μετά από ένα καλό χέσιμο. Πολλαπλάσιαστε το με το 10. Έτσι ένιωθα. Όμως παρόλη την αγαλλίαση δεν θα ήθελα να ξαναπεράσω τέτοια έμπειρια καθώς δεν άξιζε το πόνο.



φιλαρακι μαυρα σκατα σημαινει αιμορραγια ... να το κοιταξεις...
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.482
Κριτικές
56
Like
6.186
Πόντοι
3.556

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.482
Κριτικές
56
Like
6.186
Πόντοι
3.556
Τι εγινε μαγκες; Το site εχει κυριλεψει και ξεχασατε αυτο το επικο θεμα;;
Χθες εφαγα πιτσα με πολυ παγωτο και γλυκα . Οπως καταλαβαινετε ετοιμαζομαι για επιδρομη για ενα καλο πρωινο χεσιμο.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.189
Κριτικές
3
Like
10.390
Πόντοι
3.506
Τύπε τι φάση αυτό το θρέντ γράφουμε λεπτομέρειες για τις κουράδες μας και ανεβάζουμε φωτό, ανακαλύπτεις όλη την ποιότξτα στο site
Ιστορικό νήμα!
Μια και μιλάμε για ιστορία,ας δούμε πώς..σκουπίζονταν οι αρχαίοι.
Οι αρχαίοι Έλληνες σκουπιζονταν κυρίως με βότσαλα,αλλά χρησιμοποιούσαν και κομμάτια από σπασμένα κεραμικά, (τους λεγόμενους πεσσούς) τα οποία στη συνέχεια χρησιμοποιουσαν για να ψηφίσουν κάτι που δεν τους άρεσε..
Late-Archaic-kylix-Ambrosius-Painter-510%25E2%2580%2593500-B.C..jpg


Αντί για ρολό χαρτιού τουαλέτας, ο αρχαίος Ρωμαίος είχε το λεγόμενο tersorium.
Με το που σκουπιζόταν κάποιος, το ξέπλενε με νερό ή ξύδι και το άφηνε για τον επόμενο.
toualeta%255B1%255D.jpg


Τέλος στις αραβικές χώρες χρησιμοποιούσαν μέχρι πρόσφατα για το συγκεκριμένο σκοπό το αριστερό χέρι(χωρίς τίποτα άλλο!), το επονομαζόμενο «κακό», και για αυτόν το λόγο δεν επιτρεπόταν ούτε να φάνε ούτε να κάνουν χειραψία με αυτό το χέρι.

:shit:
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Ωραια η ιστορική αναδρομή τύπε:rockon::rockon::rockon:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.913
Κριτικές
167
Like
83.078
Πόντοι
46.223
Έκτακτη χορηγία για το νήμα ...

:2funny: :2funny:


 

Συνημμένα

  • Toilet_paper.jpg
    Toilet_paper.jpg
    598 KB · Εμφανίσεις: 38
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
δε ξερω αν το εχετε αναφερει καπου αλλα ενα προβλημα που με ταλανιζει συνεχεια ειναι οι ηχοι οταν χεζουμε και εξω απ τη τουαλετα εχεις γκομενα και γενικα κοσμο οχι τοσο οικειο...τι προτεινετε για να μην εχω αγχος?....επισης παρομοιο προβλημα με τις κλανιες και εκτος τουαλετας
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
δε ξερω αν το εχετε αναφερει καπου αλλα ενα προβλημα που με ταλανιζει συνεχεια ειναι οι ηχοι οταν χεζουμε και εξω απ τη τουαλετα εχεις γκομενα και γενικα κοσμο οχι τοσο οικειο...τι προτεινετε για να μην εχω αγχος?....επισης παρομοιο προβλημα με τις κλανιες και εκτος τουαλετας

Μη μασάς τύπε, να αφήνεις τη πόρτα ανοιχτή και σιγά σιγά θα σου φύγει το άγχος...
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
20
Οι γονεις μου εχουν φυγει για διακοπες και μεχρι αρχες Αυγουστου θα ειμαι μονος μου στην Αθηνα. Καθε μερα παραγγελνω σουβλακια και πιτσες και τα εχω σιχαθει. Ομως σημερα το μεσημερι μπηκα στο efood με σκοπο να βρω τιποτα διαφορετικο για φαι. Βρηκα λοιπον ενα μεζεδοπωλειο κοντα στο σπιτι μου που σερβιρει μικρα πιατακια με κρεατομεζεδες και θαλασσομεζεδες, 2 ευρω το ενα. Παρηγγειλα ντακο κρητικο, μπεκρη μεζε, χοιρινη τηγανια, σπετσοφαι, πατατα φουρνου με κρεμα γαλακτος, μυδια σαγανακι, φαβα με χταποδι, γαριδακι συμιακο τηγανητο, πιτακια καισαρειας και ψωμια για τις βουτες. Πηρα και μια κοκα κολα ζερο 1,5 λιτρο και ενα παγωτο Ben and Jerry's τσιζκεικ φραουλα των 800ml για επιδορπιο.
Μετα απο μιση ωρα ηρθε το ντιλιβερι, μια μεγαλη τσαντα με μικρα κουτακια. Τα εβαλα κατω και ξεκινησα απο τα θαλασσινα. Μουρλια η φαβα με το χταποδι, τα μυδια σαγανακι δεν μου φανηκαν πολυ φρεσκα, το γαριδακι το συμιακο το εφαγα με το κεφαλι και το φλουδι οπως ητανε και εκανα και μερικες βουτες στις σαλτσες με το ψωμι. Στη συνεχεια χτυπησα την πατατα φουρνου με τον κρητικο ντακο και εκλεισα με τα κρεατικα. Εφαγα πρωτα το σπετζοφαι, μετα την τηγανια τη χοιρινη, και επειδη μου τελειωσε το ψωμι εφαγα το μπεκρη μεζε βουτωντας στη σαλτσα με τα πιτακια καισαρειας. Εκλασα στο φαι, αλλα επρεπε να ξεπλυνω ολη αυτη τη λαδιλα. Ηπια τη μιση κοκα κολα ζερο σιγα σιγα αλλα δεν αντεχα αλλο, το στομαχι μου ειχε γινει σαν μπαλονι. Επεσα να ξαπλωσω αλλα ειχα δυσπνοια. Σηκωθηκα και ηπια και την υπολοιπη κοκα κολα και μετα απο κατι ρεψιματα σαν τον γαργαντουα ηρεμησα και ξαπλωσα πιο ευκολα. Μετα απο καμια ωριτσα θυμηθηκα οτι ειχα παρει και παγωτο και το χτυπησα κι αυτο, σιγα σιγα το εφαγα ολο και τα 800 ml. Μου αρεσε αλλα δεν το φχαριστηθηκα γιατι ο οργανισμος δεν μπορουσε να δεχτει αλλο φαι.
Ολη μερα δεν πηγα τουαλετα και μου εκανε εντυπωση μετα απο τοσο φαι. Επεσα να κοιμηθω για βραδυ αργα, με μια περιεργη αισθηση. Στις 4 ξυπνησα με πονους. Ενιωθα αερια να δυσκολευονται να κινηθουν στο εντερο μου και ειχα μια ακατανικητη επιθυμια να κλασω χωρις να μπορω να κλασω. Νυσταζοντας πηγα τουαλετα και εκατσα στη λεκανη. Σφιγγομουνα να χεσω και διπλωνα απο τον πονο. Ειπα ο,τι βρισια ηξερα για τη μαλακια που εκανα το μεσημερι να φαω τοσο ανεξελεγκτα. Μετα απο 2-3 λεπτα τα αερια εφτασαν στον κλανια μου, εκλασα μια ζουμερη και καφε σκατοσπρευ γεμισε την πατο της λεκανης. Μετα φυγανε 2-3 σφιχτα κουραδια και μετα αρχισε μια ευκοιλια χωρις αυριο. Κιτρινο ζουμι και βρωμα απιστευτη. Σηκωθηκα ελαφρα να ανοιξω το παραθυρακι σφιγγοντας τον κωλο μου αλλα μερικα ζουμια μου φυγαν εξω. Ξανακεντραρα και συνεχισα να κλανω ζουμερες μεχρι που ηρθε στερεο σκατο μεγαλο. Παρα το οτι ειχε λιπανθει ο κωλος μου δεν εβγαινε με τιποτα το ατιμο, πρεπει να ειχε και 5 εκατοστα διαμετρο. Προσπαθησα να χαλαρωσω αλλα τιποτα, η ροδελα μου δεν μπορουσε να ανοιξει τοσο. Σκεφτηκα να βγαζω λιγο λιγο το κεφαλακι του, 2-3 εκατοστα τη φορα και να σφιγγω τη ροδελα μου για να κοβεται σε κομματια, ομως δεν δουλεψε γιατι ηταν σκληρο. Τελικα με τα χιλια ζορια και με πολυ σφιξιμο που κοκκινησανε τα ματια μου και ζαλιστηκα ελαφρως, καταφερα να βγαλω το μισο και μετα εκανε ενα χλουπ και βγηκε ολο. Τωρα που σας γραφω ειμαι ακομα στη χεστρα, δεν εχω παει ακομα στο κρεβατι μου και τα ποδια μου εχουν μουδιασει. Θα χαλασω ενα ρολο χαρτι για να σκουπιστω στανταρ η ακομα καλυτερα θα μπω να κανω ενα μπανιο γιατι η βρωμα ειναι ανυποφορη.
Αυριο σκεφτομαι να τους παρω να τους χεσω στο μεζεδοπωλειο αλλα ντρεπομαι γιατι ο ντελιβερας ειδε οτι ειμαι μονος μου και θα μου πουνε ρε μαλακα με αυτα που εφαγες τι περιμενες;
Ειναι απιστευτο, δεν μου εχει ξανασυμβει, τα τσοφλια απο τις γαριδες παιζει να με θερισανε που δεν χωνευονται με τιποτα και τα μυδια δε μου πολυαρεσε η μυρωδια τους. Επισης αυτη η μυρωδια που πλανιεται στο χωρο ειναι πρωτογνωρη. Δεν ειναι σκατιλα ουτε κλανιλα, μυριζει κατι αναμεσα σε ψαρι και μπυρα. Πρεπει να το παρω αποφαση να σηκωθω να σκουπιστω... Εχει παει 5 τα ξημερωματα...
Aριστούργημα!!!!!!!:2funny::2funny::2funny:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Αφιερωνω αυτο το τραγουδι στο θρυλικο νημα
 

tzonyboyboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
158
Like
898
Πόντοι
81
Δεν θυμάμαι τι ειχα φάει γιατι εχει περασει καιρός,το περασμένο καλοκαίρι εγινε.
Ειχα βγει εξω και γυρνώντας στο σπίτι,περίπου 100 μέτρα πριν φτάσω στο σπίτι με πιάνουν ασταμάτητα κλανιδια.
Επι 100 μέτρα εκλανα συνεχώς σε κάθε βήμα.
Καταλαβα ότι κάτι μεγάλο έρχεται.
Με το που μπαίνω σπίτι δεν ειχα δύναμη να τα κρατήσω άλλο,και απο τα πολλα κλανιδια μου είχε ανοίξει το κωλαντερο,όποτε χεστηκα απάνω μου,ολα χάλια,ρούχα πατώματα κτλ.
Κάτι σαν μερεντα ειχα βγάλει αλλα σε ποσότητα ένας κουβάς περίπου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom