Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 191K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
με 0,05 Ευρώ θα γεννήσετε! Ένα μεγάλο ποτήρι νερό (400 ml) και 1 καλή κουταλιά του γλυκού αλάτι Ιμαλαίων ή Μεσολογγίου. Ιδανικά να είναι βιολογικά. Γερό ανακάτεμα και περιμένετε. Αν είστε μερακλής σε 1 ωρίτσα θα βγάλατε 2-3 μωρά. Με λίγο υπομονή και νερό θα βγάλετε άλλα 2 λολ.
χαχχαχααχααχχαχααχ δεν παίζεσαι ρε..
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Το δράμα είναι να χέζεις κολλώδη πολτό σε δημόσιο αποχωρητήριο και να μην έχει να πλυθείς.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
.
 

Συνημμένα

  • 15CEBE2E-EA1E-4BD3-8709-B77BAF9C7D79.jpeg
    15CEBE2E-EA1E-4BD3-8709-B77BAF9C7D79.jpeg
    82,5 KB · Εμφανίσεις: 127

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
639
Κριτικές
36
Like
1.596
Πόντοι
2.290
Πάντως μάγκες, έχω βρει την συνταγή για καλή αφοδευση! Τις προάλλες είχα βάλει την βυζαρου Σαμάνθα να με καβαλήσει κάνα τεταρτο και ενώ την είχα να κοπανιεται σαν τρελή έχοντας τις βυζαρες στα μούτρα μου, ένιωσα το θηρίο να είναι έτοιμο μέσα μου. Την χαιρετησα ευγενικα και έριξα ένα από τα καλύτερα χεσιματα των τελευταίων ημερών. Ευτυχώς το Bill έχει δυνατό καζανακι με πολύ νερό. Το καταφχαριστηθηκα! Μου βγάλε τα άντερα η Σαμ διπλή απόλαυση!!! (μετράει και για ενημέρωση χεσιματος και για μίνι κριτική)
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Και όταν θα περασε δίπλα από την τουαλετα και της ηλθε η μποχα θα της εμεινες αξεχαστος.
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
639
Κριτικές
36
Like
1.596
Πόντοι
2.290
Και όταν θα περασε δίπλα από την τουαλετα και της ηλθε η μποχα θα της εμεινες αξεχαστος.
Την χαιρετησα ευγενικα και έφυγε. Οπότε είχα όλα το πεδίο ελεύθερο για πυρ κατά βούληση....
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
μια φορά στο στρατό ήρθα αντιμέτωπος με μια κουράδα που ομοιάς της δεν εχω ξανασυναντήσει , ποιο χοντρη απο σαλαμι αέρος και μακρυα ισα με μισο μέτρο χωρις υπερβολη τυλιγμένη σα φίδι , πραγματικά σοκαριστικό γεγονός , ειναι σα να είσαι πολύ καλός σε ενα παιχνίδι μέχρι να δεις στο ίντερνετ σκορ που κάνουν τα δικά σου παιδικά, ακόμα έχω την απορια τι κώλος παράγει τέτοια θωρηκτά , 98στ σειρά ητανε ο τύπος αν θυμίζει σε κάποιον κάτι ...
Όντως πάιζαν κάτι τέτοια,κάτι κουράδες σαν πυροσβεστήρες,για να φανταστείς το είχαμε αφήσει επίτηδες εκεί ώστε κατά την επιθεώρηση να το δει διοικητής και όπως όντως έτσι έγινε!
Και το αποτέλεσμα ήταν να βγει στην αναφορά για να πει μόνο"Εδω μέσα πρέπει να έχουμε και πούστηδες δεν εξηγείται αλλιώς αποκλείεται αυτό το πράγμα να βγήκε απο αντρικό κώλο!
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
170
Κριτικές
6
Like
562
Πόντοι
301
Όλη μου την ζωή τρώω απέξω. Πιτογυρα αμφίβολης προέλευσης, σουβλάκια, μπέργκερ πλαστικά τύπου Μακντόναλντ, ταβέρνες μέχρι και κινέζικα. Πρώτη φορά μου συνέβη αυτό. Πήγαμε παρέα σε ένα ψητοπωλείο με καλό όνομα μάλιστα για τα κρέατα. Φάγαμε κλασικά παντσετσκια σουτζουκάκια ποικιλίες. Προς το τέλος του δείπνου ένιωσα ένα περίεργο αίσθημα στην κοιλιά. Κάτι φώναζε εκει μέσα κάτι δεν πήγαινε καλά. Πλήρωσα γρήγορα το μερίδιο μου χαιρέτησα και έφυγα σφαιρα για πρόεδρο. Το μαγαζί με το αμάξι δεν ήταν ούτε 2,5 λεπτά από το σπίτι. Υπέφερα. Πονουσα. Κάτι με πείραξε. Εκείνα τα δευτερόλεπτα μέχρι να ανοίξει η ηλεκτρική γκαράζοπορτα της οικοδομής ήταν τα χειρότερα δευτερόλεπτα της ζωής. Τόσο αργά και βασανιστικά .Βγήκα από το αμάξι ούτε το κλείδωσα. Δεύτερος όροφος τροχαδι ποιος περιμένει ασανσέρ. Ευτυχώς η τουαλέτα ήταν άδεια δεν ήταν οι γονείς μου εκείνη τη στιγμή. Θα ούρλιαζα. Κατεβάζω τζιν ούτε παπούτσια να βγάλω ούτε ζώνες ούτε φερμουάρ. Βγήκαν όλα μια και έξω. Μια μαύρη μάζα.Αλλα έντονο μαύρο όχι σκατι χρώμα, μαύρο σαν μια μαύρη τρύπα του διαστήματος. Δεν ξέρω αν ήταν στέρεης η υγρης φύσης η υφή τους . Πάτησα καζανάκι. Σαν να φάνηκε λίγο νερό. Έδωσα άλλη μια σπρωξιά φύγαν και τα τελευταία. Σκουπιστηκα εξονυχιστικά και με μορομαντηλο. Πήγα άραξα στο κρεβάτι ακούγοντας μουσική. Ένιωθα ηδονή. Ξέρετε σε τι αναφέρομαι... το αίσθημα/άδειασμα μετά από ένα καλό χέσιμο. Πολλαπλάσιαστε το με το 10. Έτσι ένιωθα. Όμως παρόλη την αγαλλίαση δεν θα ήθελα να ξαναπεράσω τέτοια έμπειρια καθώς δεν άξιζε το πόνο.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
σκληρό χέσιμο με...1 γιαούρτι φάγε στραγγιστό 2% (το πράσινο)+ 3 κουταλιές της σούπας αγουρέλαιο ψυχρής έκθλιψης+ 1 πρέζα ροζ αλάτι, θα με θυμηθείτε σε 1 ωρίτσα το πολύ!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Επανέρχομαι. Δοκιμάστε τσάι Σένας και θα με θυμηθείτε! Κάντε ένα τσαγάκι, αφήστε τα φύλλα 1-2 ώρες, πιείτε το σιγά-σιγά, και θα απολαύσετε μετά από 12-24 ώρες το ωραίο σας χεσιματάκι λολ.
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 40

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Αυτό το θρεντ πάντα με καυλώνει!!!
Εγώ ακόμα δεν έχω πετύχει καμία τόσο μεγάλη όσο γράφουν οι από πάνω. Πολύ θα ήθελα πάντως να έβλεπα από κοντά ένα τέτοιο δημιούργημα :inlove:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Μου την έστειλε ένας Ρουμάνος καυλάκος και με καύλωσε πρωινιάτικα
 

Συνημμένα

  • received_851689338636057.jpeg
    received_851689338636057.jpeg
    318,9 KB · Εμφανίσεις: 69

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.539
Κριτικές
56
Like
6.313
Πόντοι
4.806
Τον τελευταιο καιρο παιδες που ομολογουμενως ξεκουραζομαι αρκετα κι εχω ξεκινησει παλι τρεξιμο και βαρη στο σπιτι το χεσιμο παει πολυ καλα. Να και τα καλα της καραντινας
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Τον τελευταιο καιρο παιδες που ομολογουμενως ξεκουραζομαι αρκετα κι εχω ξεκινησει παλι τρεξιμο και βαρη στο σπιτι το χεσιμο παει πολυ καλα. Να και τα καλα της καραντινας



μενουμε χεζουμε σπιτι τυπε      :grin: :grin: :grin:  
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Όλη μου την ζωή τρώω απέξω. Πιτογυρα αμφίβολης προέλευσης, σουβλάκια, μπέργκερ πλαστικά τύπου Μακντόναλντ, ταβέρνες μέχρι και κινέζικα. Πρώτη φορά μου συνέβη αυτό. Πήγαμε παρέα σε ένα ψητοπωλείο με καλό όνομα μάλιστα για τα κρέατα. Φάγαμε κλασικά παντσετσκια σουτζουκάκια ποικιλίες. Προς το τέλος του δείπνου ένιωσα ένα περίεργο αίσθημα στην κοιλιά. Κάτι φώναζε εκει μέσα κάτι δεν πήγαινε καλά. Πλήρωσα γρήγορα το μερίδιο μου χαιρέτησα και έφυγα σφαιρα για πρόεδρο. Το μαγαζί με το αμάξι δεν ήταν ούτε 2,5 λεπτά από το σπίτι. Υπέφερα. Πονουσα. Κάτι με πείραξε. Εκείνα τα δευτερόλεπτα μέχρι να ανοίξει η ηλεκτρική γκαράζοπορτα της οικοδομής ήταν τα χειρότερα δευτερόλεπτα της ζωής. Τόσο αργά και βασανιστικά .Βγήκα από το αμάξι ούτε το κλείδωσα. Δεύτερος όροφος τροχαδι ποιος περιμένει ασανσέρ. Ευτυχώς η τουαλέτα ήταν άδεια δεν ήταν οι γονείς μου εκείνη τη στιγμή. Θα ούρλιαζα. Κατεβάζω τζιν ούτε παπούτσια να βγάλω ούτε ζώνες ούτε φερμουάρ. Βγήκαν όλα μια και έξω. [size=30pt]Μια μαύρη μάζα.Αλλα έντονο μαύρο όχι σκατι χρώμα, μαύρο σαν μια μαύρη τρύπα του διαστήματος[/size]. Δεν ξέρω αν ήταν στέρεης η υγρης φύσης η υφή τους . Πάτησα καζανάκι. Σαν να φάνηκε λίγο νερό. Έδωσα άλλη μια σπρωξιά φύγαν και τα τελευταία. Σκουπιστηκα εξονυχιστικά και με μορομαντηλο. Πήγα άραξα στο κρεβάτι ακούγοντας μουσική. Ένιωθα ηδονή. Ξέρετε σε τι αναφέρομαι... το αίσθημα/άδειασμα μετά από ένα καλό χέσιμο. Πολλαπλάσιαστε το με το 10. Έτσι ένιωθα. Όμως παρόλη την αγαλλίαση δεν θα ήθελα να ξαναπεράσω τέτοια έμπειρια καθώς δεν άξιζε το πόνο.



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Ίσως το ποιοτικότερο νήμα του μπου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom