Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sissy_Ath

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
129
Like
10
Πόντοι
1
Υπάρχει καμία cross που να δέχεται πόδι στον πρωκτό της,όσο αντέχει.
Οσο το σκεφτομαι ολο και πιο πολυ ψηνομαι να το δοκιμασω! Θα ειναι ο απολυτος διασυρμος για την τρυπα μου, να μπει μεσα της μια πατουσα!
 

Συνημμένα

  • C08B0129-28C6-425D-9D66-5AC2AB37F869.jpeg
    C08B0129-28C6-425D-9D66-5AC2AB37F869.jpeg
    203,8 KB · Εμφανίσεις: 76

manios986

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
29
Like
6
Πόντοι
0
Κανένα crossακι ηρακλειο βρίσκεται? PM για επικοινωνια και γνωριμια
 

sailorman69

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
96
Like
44
Πόντοι
0
Καμια δροσερή παρουσία για άμεσα.....οι κάβλες στην άδεια Αθήνα πολλλες....
 

giapatis

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
50
Like
6
Πόντοι
0
Ο καθενας εχει την σεξουαλικοτητα του,ο καθενας μπορει να δοκιμαζει το ιδιο φυλο το αντιθετο ανα διαστηματα,διχως αυτο να του καθοριζει το γενος,ανδρας παει με ανδρα δεν τον κανει γκει αν απλα το κανε για τη δοκιμη,το λεω αυτο για να πω οτι δεν ειμαι κομπλας με αυτα,απο κει και περα ,οι τρανς κοπελες παντα ταλαιπωρειστε να σας αποδεχτουν ως θυληκα,ετσι γκει ανδρες παιζουν μαζι σας και σας μπερδευουν,στρειτ που μετα κανουν οτι δεν σας ξερουν,αναγνωριζω οτι το γενος σας ειναι πονεμενο,ωστοσο το ιδιο δυσκολο ισως ειναι για εναν στρειτ να γινει αποδεκτος οταν πηγαινει με τρανσ ως οντως στρειτ,για εναν στρειτ ειναι πρακτικα αδυνατον να γνωρισει μια τρανσ κοπελα και να κρατησει σχεση μαζι της,και οι δυο πλευρες τρωγονται και δεν αναγνωριζουν ειτε ο ανδρας την αλλη σαν κοπελα ειτε η κοπελα τον ανδρα ως ανδρα αν οντως τον βρηκε και δεν επεσε παλι σε κρυφο γκει,εν ολιγοις ειμαστε σε ενα φετιχ φορουμ,αλλα πισω απο αυτο ειναι ανθρωποι και γω περαν της δουλειας παρακαλω τις κοπελες να μαθουν τι ειναι αληθινος ανδρας και να μην δεχονται κατι διαφορετικο στη προσωπικη τους ζωη και να μην νευριαζουν αν ο αλλος επελεξε τη ταδε περιοδο τρανσ κοπελα ειδικα 'tranny chaser' insult,ειναι ενα κειμενο που θα κριθει απολυτως λαθος απο ατομα του "καθαρα" στρειτ φορυμ,αλλα εμενα ο στοχος μου ειναι να αγγιξω τις τρανς κοπελες εδω μεσα.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
127
Like
290
Πόντοι
21
:fuck2:
 

Συνημμένα

  • IMG_9620.JPG
    IMG_9620.JPG
    260,5 KB · Εμφανίσεις: 98

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Όποια τρανς ή cross θέλει ας μου στείλει μήνυμα να τα πούμε. Είμαι ενεργητικός μόνο από Αθήνα 26 ετών.
 

ibizapower

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Οσο το σκεφτομαι ολο και πιο πολυ ψηνομαι να το δοκιμασω! Θα ειναι ο απολυτος διασυρμος για την τρυπα μου, να μπει μεσα της μια πατουσα!


Καυλα η τρύπα σου μωρό μου
 

korsikanos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2016
Μηνύματα
23
Like
24
Πόντοι
0
καλησπερα . μονο απο αθηνα εχει κοριτσακια ..θεσσαλονικη καμια ?
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
κανενα crossaki για τωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom