Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.220
Πόντοι
2.411
Ο καθενας εχει την σεξουαλικοτητα του,ο καθενας μπορει να δοκιμαζει το ιδιο φυλο το αντιθετο ανα διαστηματα,διχως αυτο να του καθοριζει το γενος,ανδρας παει με ανδρα δεν τον κανει γκει αν απλα το κανε για τη δοκιμη,το λεω αυτο για να πω οτι δεν ειμαι κομπλας με αυτα,απο κει και περα ,οι τρανς κοπελες παντα ταλαιπωρειστε να σας αποδεχτουν ως θυληκα,ετσι γκει ανδρες παιζουν μαζι σας και σας μπερδευουν,στρειτ που μετα κανουν οτι δεν σας ξερουν,αναγνωριζω οτι το γενος σας ειναι πονεμενο,ωστοσο το ιδιο δυσκολο ισως ειναι για εναν στρειτ να γινει αποδεκτος οταν πηγαινει με τρανσ ως οντως στρειτ,για εναν στρειτ ειναι πρακτικα αδυνατον να γνωρισει μια τρανσ κοπελα και να κρατησει σχεση μαζι της,και οι δυο πλευρες τρωγονται και δεν αναγνωριζουν ειτε ο ανδρας την αλλη σαν κοπελα ειτε η κοπελα τον ανδρα ως ανδρα αν οντως τον βρηκε και δεν επεσε παλι σε κρυφο γκει,εν ολιγοις ειμαστε σε ενα φετιχ φορουμ,αλλα πισω απο αυτο ειναι ανθρωποι και γω περαν της δουλειας παρακαλω τις κοπελες να μαθουν τι ειναι αληθινος ανδρας και να μην δεχονται κατι διαφορετικο στη προσωπικη τους ζωη και να μην νευριαζουν αν ο αλλος επελεξε τη ταδε περιοδο τρανσ κοπελα ειδικα 'tranny chaser' insult,ειναι ενα κειμενο που θα κριθει απολυτως λαθος απο ατομα του "καθαρα" στρειτ φορυμ,αλλα εμενα ο στοχος μου ειναι να αγγιξω τις τρανς κοπελες εδω μεσα.
Οφειλω να ενημερωσω οτι στρειτ δεν παει ουτε με αντρες,ουτε με αγοριτσια,ουτε με κροσακια ουτε τρανς.Καποιος που θα παει με αρσενικου γενους ανθρωπο για δοκιμη,εχει τασεις ομοφυλοφιλιας η αμφισεξουαλισμου.Γενικα την ψαχνει τη φαση.Μη σας παραμυθιαζουν οτιτο παιζουν αντρακλες κ γαμανε πουστρακια.Αδερφες ειναι και οι κωλομπαραδες.Απλα κανουν οτι δεν το καταλαβαινουν.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Ο καθενας εχει την σεξουαλικοτητα του,ο καθενας μπορει να δοκιμαζει το ιδιο φυλο το αντιθετο ανα διαστηματα,διχως αυτο να του καθοριζει το γενος,ανδρας παει με ανδρα δεν τον κανει γκει αν απλα το κανε για τη δοκιμη,το λεω αυτο για να πω οτι δεν ειμαι κομπλας με αυτα,απο κει και περα ,οι τρανς κοπελες παντα ταλαιπωρειστε να σας αποδεχτουν ως θυληκα,ετσι γκει ανδρες παιζουν μαζι σας και σας μπερδευουν,στρειτ που μετα κανουν οτι δεν σας ξερουν,αναγνωριζω οτι το γενος σας ειναι πονεμενο,ωστοσο το ιδιο δυσκολο ισως ειναι για εναν στρειτ να γινει αποδεκτος οταν πηγαινει με τρανσ ως οντως στρειτ,για εναν στρειτ ειναι πρακτικα αδυνατον να γνωρισει μια τρανσ κοπελα και να κρατησει σχεση μαζι της,και οι δυο πλευρες τρωγονται και δεν αναγνωριζουν ειτε ο ανδρας την αλλη σαν κοπελα ειτε η κοπελα τον ανδρα ως ανδρα αν οντως τον βρηκε και δεν επεσε παλι σε κρυφο γκει,εν ολιγοις ειμαστε σε ενα φετιχ φορουμ,αλλα πισω απο αυτο ειναι ανθρωποι και γω περαν της δουλειας παρακαλω τις κοπελες να μαθουν τι ειναι αληθινος ανδρας και να μην δεχονται κατι διαφορετικο στη προσωπικη τους ζωη και να μην νευριαζουν αν ο αλλος επελεξε τη ταδε περιοδο τρανσ κοπελα ειδικα 'tranny chaser' insult,ειναι ενα κειμενο που θα κριθει απολυτως λαθος απο ατομα του "καθαρα" στρειτ φορυμ,αλλα εμενα ο στοχος μου ειναι να αγγιξω τις τρανς κοπελες εδω μεσα.
μούτρο έχεις αυταπάτες
 

new3xperience

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας και απο εμενα
 

Συνημμένα

  • Screen Shot 2018-12-13 at 12.14.16.png
    Screen Shot 2018-12-13 at 12.14.16.png
    127,8 KB · Εμφανίσεις: 67

michpapad

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2017
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Καλημέρα
 

Συνημμένα

  • _20190128_012220.JPG
    _20190128_012220.JPG
    154 KB · Εμφανίσεις: 24

La_Coste

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2012
Μηνύματα
27
Like
83
Πόντοι
0
Παιδια μακρυα απο αυτη:
Δωσαμε ραντεβου και πανω που ημουν στα μισα του δρομου για το σπιτι της, μου στελνει μηνυμα: "Ακυρο, κατι προεκυψε"
Το πιο αστειο της υποθεσης ομως ειναι γραφει:
  Όποιος αργή στα ραντεβού του η δεν έρχεται θα γίνεται μπλοκ! Σεβαστείτε των χρόνο μου όπως κάνω κ εγώ με των δικό σας!
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Παιδια μακρυα απο αυτη:
Δωσαμε ραντεβου και πανω που ημουν στα μισα του δρομου για το σπιτι της, μου στελνει μηνυμα: "Ακυρο, κατι προεκυψε"
Το πιο αστειο της υποθεσης ομως ειναι γραφει:
  Όποιος αργή στα ραντεβού του η δεν έρχεται θα γίνεται μπλοκ! Σεβαστείτε των χρόνο μου όπως κάνω κ εγώ με των δικό σας!
Που χαθηκε αυτη η ψυχη? την ειχα παρει πριν πολλα χρονια
 

AkisG137N

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2016
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Βρε καλωστο ! Για ριξε και καμμια φωτο να διαφωτιστουμε  ;)
 

fenia_cd

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
43
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας!
 

Συνημμένα

  • received_554592568307961.jpeg
    received_554592568307961.jpeg
    53,5 KB · Εμφανίσεις: 21
  • received_10159879556710532.jpeg
    received_10159879556710532.jpeg
    118 KB · Εμφανίσεις: 26
  • Like
Αντιδράσεις: Psol78

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom